Results


Latest 250 Results
DateTimeEventFinal
03-16
8:10 pmNorth Kansas City-43 vs Jefferson City-34 at JQH Arena - Final
43-34
03-16
4:30 pmLincoln Prep-35 vs Incarnate Word-61 at JQH Arena - Final
61-35
03-16
12:50 pmLogan-Rogersville-54 vs Miller Career-33 at Hammons Student Center - Final
54-33
03-16
12:50 pmRepublic-53 vs Parkway Central-55 at JQH Arena - Final
55-53
03-15
5:15 pmLincoln Prep-40 vs Logan-Rogersville-18 at JQH Arena - Final
40-18
03-15
3:30 pmIncarnate Word-59 vs Miller Career-28 at JQH Arena - Final
59-28
03-15
1:45 pmNorth Kansas City-42 vs Republic-29 at Hammons Student Center - Final
42-29
03-15
12:00 pmJefferson City-43 vs Parkway Central-29 at Hammons Student Center - Final
43-29
03-09
7:45 pmNorth Kansas City-45 vs Lee's Summit West-40 at Silverstein Eye Centers Arena - Final
45-40
03-09
7:45 pmParkway Central-51 vs Jackson-37 at Lindenwood University - Final
51-37
03-09
2:45 pmLincoln Prep-36 vs Kearney-33 at Silverstein Eye Centers Arena - Final
36-33
03-09
2:45 pmLogan-Rogersville-45 vs Rolla-40 at Waynesville - Final
45-40
03-09
2:45 pmIncarnate Word-60 vs Parkway North-52 at Francis Howell Central - Final
60-52
03-09
2:45 pmMiller Career-54 vs Cape Notre Dame-48 at Jefferson College - Final
54-48
03-09
2:45 pmRepublic-43 vs Rock Bridge-40 at Southwest Baptist University - Final
43-40
03-09
2:45 pmJefferson City-61 vs Hazelwood Central-49 at Lindenwood University - Final
61-49
03-08
4:30 pmStrafford-61 vs Lutheran North-53 at Missouri State University - Final
61-53
03-08
12:50 pmTrenton-54 vs Licking-40 at Missouri State University - Final
54-40
03-07
8:30 pmTrenton-33 vs Strafford-63 at Missouri State University - Final
63-33
03-07
6:50 pmLutheran North-56 vs Licking-48 at Missouri State University - Final
56-48
03-06
8:15 pmTruman-46 vs Lee's Summit West-53 at Silverstein Eye Centers Arena - Final
53-46
03-06
7:45 pmRepublic-55 vs Kickapoo-46 at Drury University - Final
55-46
03-06
7:45 pmLebanon-46 vs Rock Bridge-54 at State Fair CC (Sedalia) - Final
54-46
03-06
7:45 pmJefferson City-49 vs Fort Zumwalt North-24 at Maryville University - Final
49-24
03-06
7:45 pmHazelwood Central-58 vs Nerinx Hall-45 at St. Charles West - Final
58-45
03-06
7:45 pmParkway Central-58 vs Marquette-55 at Lindenwood University - Final
58-55
03-06
7:45 pmCor Jesu-43 vs Jackson-44 at Jefferson College - Final
44-43
03-06
4:45 pmPark Hill South-31 vs North Kansas City-40 at Silverstein Eye Centers Arena - Final
40-31
03-05
8:00 pmClayton-37 vs Parkway North-61 at Parkway West - Final
61-37
03-05
7:45 pmSt. Joseph Benton-34 vs Lincoln Prep-51 at Liberty North - Final
51-34
03-05
7:45 pmKearney-53 vs Nevada-33 at Lee's Summit North - Final
53-33
03-05
7:45 pmCarl Junction-25 vs Logan-Rogersville-27 at Nixa - Final
27-25
03-05
7:45 pmRolla-42 vs Osage-33 at Missouri S&T - Final
42-33
03-05
7:45 pmBorgia-24 vs Incarnate Word-73 at Troy Buchanan - Final
73-24
03-05
7:45 pmMiller Career-39 vs Summit-34 at Kirkwood - Final
39-34
03-05
7:45 pmPark Hills Central-45 vs Cape Notre Dame-51 at Farmington Civic Center - Final
51-45
03-02
2:45 pmSt. Pius X (Kansas City)-35 vs Trenton-50 at Lee's Summit - Final
50-35
03-02
2:45 pmSaxony Lutheran-57 vs Licking-65 at Farmington - Final
65-57
03-02
2:00 pmClayton-38 vs Jennings-36 at Hazelwood East - Final
38-36
03-02
1:45 pmLutheran North-52 vs Whitfield-41 at Normandy - Final
52-41
03-02
1:30 pmStrafford-73 vs South Callaway-31 at Southwest Baptist University - Final
73-31
03-02
1:00 pmSt. Charles-25 vs Incarnate Word-71 at St. Charles West - Final
71-25
03-01
6:00 pmKirkwood-41 at Parkway Central-49 - Final
49-41
03-01
6:00 pmBorgia-60 at Hannibal-37 - Final
60-37
03-01
5:30 pmHazelwood Central-62 at Francis Howell Central-47 - Final
62-47
03-01
5:30 pmFrancis Howell-42 vs Fort Zumwalt North-54 at Fort Zumwalt South - Final
54-42
03-01
5:30 pmOwensville-60 vs Rolla-62 at Union - Final
62-60
03-01
5:30 pmLutheran South-34 vs Summit-41 at Hillsboro - Final
41-34
03-01
5:30 pmNerinx Hall-46 at Webster Groves-41 - Final
46-41
03-01
5:30 pmJefferson City-46 at Troy Buchanan-28 - Final
46-28
03-01
5:00 pmMarquette-64 at Lafayette-61 - Final
64-61
03-01
4:30 pmUrsuline-31 vs Miller Career-45 at St. Mary's - Final
45-31
02-28
6:00 pmCape Notre Dame-44 vs Dexter-40 at Cape Girardeau Central - Final
44-40
02-28
6:00 pmSte. Genevieve-41 vs Park Hills Central-48 at North County - Final
48-41
02-28
6:00 pmPoplar Bluff-35 at Jackson-43 - Final
43-35
02-28
5:30 pmOakville-29 vs Cor Jesu-45 at Lindbergh - Final
45-29
02-28
5:30 pmSt. Dominic-38 vs St. Charles-69 at St. Charles West - Final
69-38
02-28
5:30 pmWestminster-52 vs Parkway North-56 at Ladue - Final
56-52
02-28
4:00 pmIncarnate Word-76 at St. Charles West-33 - Final
76-33
02-27
8:15 pmTrenton-59 vs Monroe City-41 at Moberly Area CC - Final
59-41
02-27
7:45 pmSt. Pius X (Kansas City)-60 vs St. Michael the Archangel-30 at Excelsior Springs - Final
60-30
02-27
7:45 pmMount Vernon-34 vs Strafford-54 at Willard - Final
54-34
02-27
7:45 pmSouth Callaway-66 vs Butler-54 at Smith-Cotton - Final
66-54
02-27
7:45 pmHermann-37 vs Lutheran North-54 at Francis Howell Central - Final
54-37
02-27
7:45 pmCardinal Ritter-47 vs Whitfield-50 at Webster Groves - Final
50-47
02-27
7:45 pmSt. James-40 vs Saxony Lutheran-54 at Hillsboro - Final
54-40
02-27
7:45 pmLicking-72 vs New Madrid County Central-50 at Dexter - Final
72-50
02-26
7:30 pmHannibal-52 vs Moberly-43 at Hannibal - Final
52-43
02-26
7:00 pmUrsuline-56 vs Gateway STEM-54 at St. Mary's - Final
56-54
02-26
6:00 pmUniversity City-43 vs Clayton-57 at Hazelwood East - Final
57-43
02-26
5:30 pmFrancis Howell North-39 vs Hazelwood Central-58 at Francis Howell Central - Final
58-39
02-26
5:30 pmFort Zumwalt West-29 vs Francis Howell-47 at Fort Zumwalt South - Final
47-29
02-26
5:30 pmSt. Joseph's-51 at Parkway Central-56 - Final
56-51
02-26
5:30 pmAffton-16 vs Miller Career-67 at St. Mary's - Final
67-16
02-26
5:30 pmHolt-34 at Troy Buchanan-42 - Final
42-34
02-26
4:30 pmMexico-43 vs Borgia-61 at Hannibal - Final
61-43
02-26
4:30 pmRiverview Gardens-36 vs Jennings-49 at Hazelwood East - Final
49-36
02-26
4:00 pmPattonville-30 at Francis Howell Central-49 - Final
49-30
02-26
4:00 pmFort Zumwalt South-28 vs Fort Zumwalt North-42 at Fort Zumwalt South - Final
42-28
02-26
4:00 pmParkway West-26 vs Kirkwood-53 at Parkway Central - Final
53-26
02-26
4:00 pmTimberland-18 vs Jefferson City-50 at Troy Buchanan - Final
50-18
02-25
7:30 pmMcCluer-17 vs St. Charles-66 at St. Charles West - Final
66-17
02-25
7:30 pmSikeston-44 vs Cape Notre Dame-54 at Cape Girardeau Central - Final
54-44
02-25
7:30 pmNorth County-43 vs Ste. Genevieve-50 at North County - Final
50-43
02-25
7:30 pmNorthwest Cedar Hill-29 vs Poplar Bluff-57 at Jackson - Final
57-29
02-25
7:30 pmMexico-42 vs Warrenton-33 at Hannibal - Final
42-33
02-25
7:30 pmMcCluer North-36 at Webster Groves-42 - Final
42-36
02-25
7:15 pmParkway South-63 vs Marquette-64 at Lafayette - Final
64-63
02-25
7:00 pmLindbergh-40 vs Oakville-53 at Lindbergh - Final
53-40
02-25
7:00 pmOwensville-47 vs St. Clair-40 at Union - Final
47-40
02-25
7:00 pmJohn Burroughs-47 vs Parkway North-64 at Ladue - Final
64-47
02-25
7:00 pmPacific-48 vs Lutheran South-60 at Hillsboro - Final
60-48
02-25
6:00 pmSt. Dominic-38 vs Fort Zumwalt East-35 at St. Charles West - Final
38-35
02-25
6:00 pmCape Girardeau Central-29 vs Dexter-76 at Cape Girardeau Central - Final
76-29
02-25
6:00 pmPotosi-57 vs Park Hills Central-64 at North County - Final
64-57
02-25
6:00 pmSeckman-23 at Jackson-60 - Final
60-23
02-25
6:00 pmRitenour-30 vs Nerinx Hall-68 at Webster Groves - Final
68-30
02-25
5:30 pmHazelwood West-37 vs Pattonville-63 at Francis Howell Central - Final
63-37
02-25
5:30 pmLiberty (Wentzville)-38 at Fort Zumwalt South-65 - Final
65-38
02-25
5:30 pmFox-32 vs Cor Jesu-63 at Lindbergh - Final
63-32
02-25
5:30 pmUnion-29 vs Rolla-38 at Union - Final
38-29
02-25
5:30 pmEureka-59 at Lafayette-61 - Final
61-59
02-25
5:30 pmWestminster-58 at Ladue-39 - Final
58-39
02-25
5:30 pmSummit-45 vs Festus-33 at Hillsboro - Final
45-33
02-25
5:30 pmTimberland-45 vs Battle-37 at Troy Buchanan - Final
45-37
02-25
4:30 pmOrchard Farm-33 at St. Charles West-59 - Final
59-33
02-25
4:30 pmKirksville-39 at Hannibal-47 - Final
47-39
02-23
7:15 pmChicago Marshall-47 vs Teutopolis-44 at Redbird Arena - Final
47-44
02-23
6:00 pmVisitation-40 vs Westminster-51 at Ladue - Final
51-40
02-23
5:30 pmHillsboro, Illinois-53 vs St. Joseph-Ogden-68 at Redbird Arena - Final
68-53
02-23
5:00 pmPerryville-37 at Cape Girardeau Central-40 - Final
40-37
02-23
4:30 pmMehlville-33 vs Fox-44 at Lindbergh - Final
44-33
02-23
4:30 pmVilla Duchesne-24 at Ladue-60 - Final
60-24
02-23
4:30 pmWindsor (Imperial)-28 vs Lutheran South-61 at Hillsboro - Final
61-28
02-23
4:30 pmDe Soto-45 at North County-50 - Final
50-45
02-23
4:00 pmOwensville-39 vs Sullivan-38 at Union - Final
39-38
02-23
3:00 pmJohn Burroughs-30 vs MICDS-28 at Ladue - Final
30-28
02-23
3:00 pmNotre Dame-43 vs Summit-61 at Hillsboro - Final
61-43
02-23
3:00 pmFarmington-42 vs Potosi-48 at North County - Final
48-42
02-23
2:00 pmFredericktown-24 vs Sikeston-69 at Cape Girardeau Central - Final
69-24
02-23
2:00 pmUniversity City-46 at Hazelwood East-41 - Final
46-41
02-23
1:00 pmLanark Eastland-36 vs Danville Schlarman-62 at Redbird Arena - Final
62-36
02-23
1:00 pmSalem-44 at Union-47 - Final
47-44
02-23
1:00 pmBlair Oaks-46 vs South Callaway-48 at Linn - Final
48-46
02-23
12:30 pmNormandy-8 vs Clayton-62 at Hazelwood East - Final
62-8
02-23
12:15 pmAffton-46 vs Roosevelt-39 at St. Mary's - Final
46-39
02-23
12:00 pmWashington-23 vs Eureka-56 at Lafayette - Final
56-23
02-23
12:00 pmHillsboro-27 vs Pacific-56 at Hillsboro - Final
56-27
02-23
11:00 amLewistown-67 vs Shiloh Hume-53 at Redbird Arena - Final
67-53
02-23
11:00 amRosati-Kain-43 vs Riverview Gardens-56 at Hazelwood East - Final
56-43
02-23
11:00 amMcCluer South-Berkeley-42 vs Lutheran North-52 at North Tech - Final
52-42
02-22
7:15 pmTeutopolis-58 vs St. Joseph-Ogden-33 at Redbird Arena - Final
58-33
02-22
7:15 pmPrincipia-28 vs Whitfield-67 at Whitfield - Final
67-28
02-22
7:00 pmSteelville, Missouri-27 at St. James-32 - Final
32-27
02-22
6:00 pmHermann-72 vs Lutheran St. Charles-68 at Montgomery County - Final
72-68
02-22
6:00 pmSt. Vincent-28 vs Oran-82 at Chaffee - Final
82-28
02-22
6:00 pmMetro-34 vs Cardinal Ritter-51 at Vashon - Final
51-34
02-22
6:00 pmArcadia Valley-33 vs Saxony Lutheran-48 at Jefferson - Final
48-33
02-22
6:00 pmValle Catholic-51 at Crystal City-31 - Final
51-31
02-22
5:30 pmChicago Marshall-50 vs Hillsboro, Illinois-41 at Redbird Arena - Final
50-41
02-22
5:30 pmParis-38 vs Clopton-52 at Elsberry - Final
52-38
02-22
5:30 pmNorthwest Cedar Hill-42 at Jennings-55 - Final
55-42
02-22
5:30 pmHazelwood West-35 at Parkway Central-60 - Final
60-35
02-22
5:30 pmTroy Buchanan-49 at Francis Howell Central-61 - Final
61-49
02-22
5:30 pmHolt-48 at Fort Zumwalt West-38 - Final
48-38
02-22
5:00 pmSt. Charles West-46 at Fort Zumwalt South-52 - Final
52-46
02-22
5:00 pmParkway South-59 at McCluer North-40 - Final
59-40
02-22
5:00 pmLindbergh-33 at Lafayette-58 - Final
58-33
02-22
4:30 pmTrinity-31 vs McCluer South-Berkeley-47 at North Tech - Final
47-31
02-22
4:30 pmRitenour-40 at Summit-64 - Final
64-40
02-22
3:00 pmMedicine and Bioscience-19 vs Lutheran North-78 at North Tech - Final
78-19
02-22
2:30 pmDanville Schlarman-58 vs Lewistown-41 at Redbird Arena - Final
58-41
02-22
1:00 pmShiloh Hume-63 vs Lanark Eastland-64 at Redbird Arena - Final
64-63
02-21
7:30 pmSouthern Boone-48 vs Blair Oaks-49 at Linn - Final
49-48
02-21
7:30 pmLiberty (Wentzville)-37 at Hannibal-60 - Final
60-37
02-21
7:00 pmRock Island-51 vs Edwardsville-45 at Normal Community West - Final
51-45
02-21
7:00 pmSacred Heart-Griffin-53 vs Civic Memorial-44 at Taylorville - Final
53-44
02-21
7:00 pmMater Dei-40 vs Effingham-42 at Salem, Illinois - Final
42-40
02-21
7:00 pmFort Zumwalt North-55 at Washington-17 - Final
55-17
02-21
7:00 pmPattonville-30 at Lafayette-57 - Final
57-30
02-21
7:00 pmFrancis Howell-69 at Pacific-49 - Final
69-49
02-21
7:00 pmMehlville-33 at Seckman-39 - Final
39-33
02-21
7:00 pmBorgia-44 at St. Charles-57 - Final
57-44
02-21
7:00 pmKirkwood-55 at Westminster-44 - Final
55-44
02-21
7:00 pmWindsor (Imperial)-15 at Notre Dame-47 - Final
47-15
02-21
6:30 pmDuBourg-33 vs Principia-58 at Whitfield - Final
58-33
02-21
6:30 pmCape Girardeau Central-47 at Hillsboro-38 - Final
47-38
02-21
6:00 pmSouth Callaway-57 vs California-48 at Linn - Final
57-48
02-21
6:00 pmCor Jesu-38 at Jackson-47 - Final
47-38
02-21
6:00 pmNormandy-21 at University City-64 - Final
64-21
02-21
6:00 pmMarquette-51 at McCluer North-42 - Final
51-42
02-21
6:00 pmParkway Central-46 at Parkway North-34 - Final
46-34
02-21
6:00 pmFort Zumwalt West-66 at Francis Howell North-52 - Final
66-52
02-21
6:00 pmUrsuline-24 at Incarnate Word-67 - Final
67-24
02-21
5:30 pmBelle-49 vs Steelville, Missouri-55 at St. James - Final
55-49
02-21
5:30 pmAffton-28 at Hazelwood East-61 - Final
61-28
02-21
5:30 pmEureka-44 at Ladue-64 - Final
64-44
02-21
5:30 pmSt. Charles West-45 at Fort Zumwalt East-49 - Final
49-45
02-21
5:30 pmClayton-66 at Fox-75 - Final
75-66
02-21
5:00 pmValley Park-29 at Whitfield-70 - Final
70-29
02-21
5:00 pmVisitation-51 at Villa Duchesne-31 - Final
51-31
02-21
4:30 pmJennings-50 at McCluer-13 - Final
50-13
02-21
4:00 pmDixon-45 at St. James-57 - Final
57-45
02-20
7:30 pmBowling Green-36 vs Hermann-62 at Montgomery County - Final
62-36
02-20
7:30 pmDuchesne-45 vs Trinity-50 at North Tech - Final
50-45
02-20
7:30 pmArcadia Valley-85 vs West County (Leadwood)-54 at Jefferson - Final
85-54
02-20
7:30 pmLindbergh-43 at Parkway South-75 - Final
75-43
02-20
7:00 pmMiller Career-49 at MICDS-41 - Final
49-41
02-20
7:00 pmPerryville-47 at North County-51 - Final
51-47
02-20
6:30 pmMarquette-45 at Holt-54 - Final
54-45
02-20
6:30 pmFrancis Howell Central-56 at St. Charles-37 - Final
56-37
02-20
6:30 pmIncarnate Word-52 at Jefferson City-42 - Final
52-42
02-20
6:00 pmMontgomery County-40 vs Lutheran St. Charles-52 at Montgomery County - Final
52-40
02-20
6:00 pmMcCluer South-Berkeley-72 at North Tech-18 - Final
72-18
02-20
6:00 pmHerculaneum-37 vs Saxony Lutheran-50 at Jefferson - Final
50-37
02-20
6:00 pmParkway West-53 at Ritenour-32 - Final
53-32
02-20
6:00 pmWashington-36 at Liberty (Wentzville)-56 - Final
56-36
02-20
6:00 pmWarrenton-45 at St. Charles West-34 - Final
45-34
02-20
6:00 pmNerinx Hall-49 at Cor Jesu-37 - Final
49-37
02-20
5:30 pmParkway North-68 at Hazelwood West-40 - Final
68-40
02-20
5:30 pmUniversity City-33 at Jennings-40 - Final
40-33
02-20
5:30 pmNorthwest Cedar Hill-55 at Riverview Gardens-44 - Final
55-44
02-20
5:30 pmHazelwood East-56 at Normandy-39 - Final
56-39
02-20
5:30 pmFarmington-21 at Festus-60 - Final
60-21
02-20
5:30 pmSullivan-58 at Owensville-55 - Final
58-55
02-20
5:30 pmTimberland-33 at Troy Buchanan-75 - Final
75-33
02-20
5:15 pmSt. Vincent-41 at Chaffee-34 - Final
41-34
02-20
5:00 pmWebster Groves-43 at John Burroughs-32 - Final
43-32
02-20
4:30 pmMedicine and Bioscience-54 vs Soldan-53 at North Tech - Final
54-53
02-20
4:15 pmPark Hills Central-56 at Lutheran South-65 - Final
65-56
02-20
4:00 pmPuxico-15 vs Oran-95 at Chaffee - Final
95-15
02-20
3:00 pmSumner-15 vs Lutheran North-92 at North Tech - Final
92-15
02-19
7:30 pmCarterville-46 vs Mater Dei-55 at Salem, Illinois - Final
55-46
02-19
7:00 pmLift For Life-44 vs Metro-56 at Vashon - Final
56-44
02-19
7:00 pmWaynesville-41 at Union-52 - Final
52-41
02-19
6:00 pmEffingham-57 vs Olney Richland County-35 at Salem, Illinois - Final
57-35
02-19
6:00 pmRosati-Kain-60 at Villa Duchesne-41 - Final
60-41
02-19
5:30 pmVashon-26 vs Cardinal Ritter-91 at Vashon - Final
91-26
02-19
5:30 pmVan-Far-39 vs Clopton-57 at Elsberry - Final
57-39
02-19
5:30 pmO'Fallon-46 vs Edwardsville-48 at Belleville West - Final
48-46
02-19
5:00 pmWestminster-55 at Borgia-54 - Final
55-54
02-19
4:00 pmElsberry-50 vs Paris-54 at Elsberry - Final
54-50
02-19
4:00 pmCrossroads College Prep-31 vs Valle Catholic-61 at Crystal City - Final
61-31
02-19
2:30 pmValley Caledonia-28 at Crystal City-58 - Final
58-28
02-18
8:30 pmCuba-54 vs Belle-55 at St. James - Final
55-54
02-18
8:30 pmTolton-45 vs South Callaway-54 at Linn - Final
54-45
02-18
8:00 pmSt. Pius X-36 vs Arcadia Valley-51 at Jefferson - Final
51-36
02-18
7:30 pmSacred Heart-Griffin-62 vs Charleston, Illinois-60 at Taylorville - Final
62-60
02-18
7:00 pmKingston-18 vs Steelville, Missouri-59 at St. James - Final
59-18
02-18
7:00 pmSouthern Boone-77 vs Fatima-72 at Linn - Final
77-72
02-18
7:00 pmRock Island-52 vs Normal Community-37 at Normal Community West - Final
52-37
02-18
7:00 pmSeckman-52 at Hillsboro-32 - Final
52-32
02-18
7:00 pmSt. Clair-66 at Salem-47 - Final
66-47
02-18
6:30 pmWoodland-41 vs West County (Leadwood)-63 at Jefferson - Final
63-41
02-18
6:30 pmFort Zumwalt East-48 at Liberty (Wentzville)-30 - Final
48-30
02-18
6:00 pmShiloh Hume-55 vs Marissa-28 at Salem, Illinois - Final
55-28
02-18
6:00 pmCivic Memorial-61 vs Decatur MacArthur-49 at Taylorville - Final
61-49
02-18
6:00 pmOakville-55 at Eureka-63 - Final
63-55
02-18
6:00 pmWebster Groves-45 at Parkway North-42 - Final
45-42
02-18
6:00 pmSt. Dominic-33 at St. Joseph's-52 - Final
52-33
02-18
5:30 pmGrandview-44 vs Dixon-60 at St. James - Final
60-44
02-18
5:30 pmCalifornia-57 at Linn-42 - Final
57-42
02-18
5:30 pmHolt-41 at Francis Howell-46 - Final
46-41
02-18
5:30 pmLadue-69 at Lindbergh-51 - Final
69-51
02-18
5:30 pmTroy Buchanan-61 at Francis Howell North-54 - Final
61-54
02-18
5:30 pmTimberland-38 at Fort Zumwalt North-56 - Final
56-38
02-18
5:00 pmMeadow Heights-59 vs Puxico-61 at Chaffee - Final
61-59
02-18
5:00 pmScott City-22 vs Saxony Lutheran-78 at Jefferson - Final
78-22
02-18
4:30 pmPattonville-51 at Marquette-57 - Final
57-51
02-18
4:00 pmBourbon-11 at St. James-71 - Final
71-11