Results


Latest 250 Results
DateTimeEventFinal
12-01
7:00 pmFort Osage-14 vs Vianney-28 at Faurot Field at Mizzou - Final
28-14
12-01
3:00 pmLincoln-0 vs Hayti-44 at Faurot Field at Mizzou - Final
44-0
12-01
11:00 amTrinity-45 vs Cardinal Ritter-19 at Faurot Field at Mizzou - Final
45-19
11-30
7:00 pmMICDS-11 vs Ladue-48 at Faurot Field at Mizzou - Final
48-11
11-30
3:00 pmLathrop-0 vs Blair Oaks-54 at Faurot Field at Mizzou - Final
54-0
11-24
7:00 pmLoyola Academy-13 vs Brother Rice-3 at Memorial Stadium (Champaign) - Final
13-3
11-24
6:00 pmRockhurst-21 vs CBC-45 at Faurot Field at Mizzou - Final
45-21
11-24
4:00 pmSt. Charles North-10 vs Nazareth Academy-31 at Memorial Stadium (Champaign) - Final
31-10
11-24
3:00 pmVianney-36 at Carthage-21 - Final
36-21
11-24
1:00 pmLincoln-14 at Mid-Buchanan-13 - Final
14-13
11-24
1:00 pmWestran-0 at Hayti-54 - Final
54-0
11-24
1:00 pmLamar-21 at Lathrop-28 - Final
28-21
11-24
1:00 pmLutheran North-21 at Blair Oaks-48 - Final
48-21
11-24
1:00 pmMaryville-14 vs Trinity-36 at St. Mary's - Final
36-14
11-24
1:00 pmCardinal Ritter-49 at Mount Vernon-6 - Final
49-6
11-24
1:00 pmSmithville-14 at MICDS-20 - Final
20-14
11-24
1:00 pmLadue-17 at Webb City-13 - Final
17-13
11-24
1:00 pmBattle-30 at Fort Osage-46 - Final
46-30
11-24
1:00 pmCrete-Monee-13 vs Cary-Grove-35 at Memorial Stadium (Champaign) - Final
35-13
11-24
10:00 amJoliet Catholic-35 vs Lombard Montini-27 at Memorial Stadium (Champaign) - Final
35-27
11-23
7:00 pmKankakee McNamara-21 vs IC Catholic-31 at Memorial Stadium (Champaign) - Final
31-21
11-23
4:00 pmMonticello, Illinois-24 vs Byron-20 at Memorial Stadium (Champaign) - Final
24-20
11-23
1:00 pmMaroa-Forsyth-16 vs Gibson City-35 at Memorial Stadium (Champaign) - Final
35-16
11-23
10:00 amCamp Point Central-6 vs Forreston-44 at Memorial Stadium (Champaign) - Final
44-6
11-22
12:00 pmKirkwood-75 at Webster Groves-34 - Final
75-34
11-17
4:00 pmRichmond-Burton-9 at IC Catholic-28 - Final
28-9
11-17
3:00 pmCBC-56 at Joplin-21 - Final
56-21
11-17
3:00 pmCary-Grove-28 at Niles Notre Dame-21 - Final
28-21
11-17
2:00 pmForreston-34 at Lena-Winslow-28 - Final
34-28
11-17
2:00 pmGibson City-14 at Lanark Eastland-7 - Final
14-7
11-17
2:00 pmCarlinville-14 at Monticello, Illinois-40 - Final
40-14
11-17
2:00 pmByron-42 at Herscher-0 - Final
42-0
11-17
2:00 pmRochester-42 at Kankakee McNamara-52 - Final
52-42
11-17
2:00 pmCountry Club Hills Hillcrest-6 at Joliet Catholic-42 - Final
42-6
11-17
2:00 pmLombard Montini-42 at Sterling-20 - Final
42-20
11-17
2:00 pmOak Lawn Richards-35 at Crete-Monee-38 - Final
38-35
11-17
1:00 pmMid-Buchanan-41 at Hamilton-21 - Final
41-21
11-17
1:00 pmAdrian-14 at Lincoln-38 - Final
38-14
11-17
1:00 pmFayette-6 at Westran-35 - Final
35-6
11-17
1:00 pmHayti-46 at Thayer-12 - Final
46-12
11-17
1:00 pmAva-30 at Lamar-35 - Final
35-30
11-17
1:00 pmBlair Oaks-55 at Clark County-6 - Final
55-6
11-17
1:00 pmOdessa-6 at Maryville-29 - Final
29-6
11-17
1:00 pmSpringfield Catholic-18 vs Mount Vernon-26 at Cassville - Final
26-18
11-17
1:00 pmKennett-9 vs Cardinal Ritter-42 at SLUH - Final
42-9
11-17
1:00 pmMICDS-34 at Hannibal-21 - Final
34-21
11-17
1:00 pmCamdenton-27 at Webb City-28 - Final
28-27
11-17
1:00 pmWest Plains-0 vs Ladue-26 at Kirkwood - Final
26-0
11-17
1:00 pmFort Osage-33 at Staley-3 - Final
33-3
11-17
1:00 pmJackson-28 at Vianney-69 - Final
69-28
11-17
1:00 pmBlue Springs-13 at Rockhurst-14 - Final
14-13
11-17
1:00 pmCamp Point Central-35 at Argenta-Oreana-22 - Final
35-22
11-17
1:00 pmMaroa-Forsyth-16 at Decatur St. Teresa-14 - Final
16-14
11-17
1:00 pmChicago Mount Carmel-21 at St. Charles North-27 - Final
27-21
11-17
1:00 pmBatavia-28 at Nazareth Academy-47 - Final
47-28
11-17
1:00 pmLincoln-Way East-16 at Loyola Academy-24 - Final
24-16
11-17
1:00 pmBrother Rice-14 at Chicago Marist-3 - Final
14-3
11-16
7:00 pmSummit Christian-14 at Lathrop-41 - Final
41-14
11-16
7:00 pmLutheran North-51 at Caruthersville-8 - Final
51-8
11-16
7:00 pmTrinity-27 at Southern Boone-17 - Final
27-17
11-16
7:00 pmWarrensburg-6 at Smithville-45 - Final
45-6
11-16
7:00 pmFort Zumwalt North-14 at Battle-26 - Final
26-14
11-16
7:00 pmLebanon-8 at Carthage-43 - Final
43-8
11-10
7:00 pmMarengo-27 at IC Catholic-49 - Final
49-27
11-10
6:00 pmGibson City-27 vs Newman Central Catholic-12 at Sterling - Final
27-12
11-10
6:00 pmRochester-64 at Taylorville-26 - Final
64-26
11-10
6:00 pmNormal Community West-17 at Oak Lawn Richards-22 - Final
22-17
11-10
6:00 pmEdwardsville-14 at Lincoln-Way East-50 - Final
50-14
11-10
6:00 pmGurnee Warren-0 at Brother Rice-20 - Final
20-0
11-10
5:00 pmDakota-20 at Forreston-22 - Final
22-20
11-10
5:00 pmHighland-21 at Joliet Catholic-55 - Final
55-21
11-10
5:00 pmEast St. Louis-19 vs Chicago Mount Carmel-29 at Gately Stadium - Final
29-19
11-10
4:00 pmAntioch-10 at Niles Notre Dame-17 - Final
17-10
11-10
3:00 pmLena-Winslow-57 at Aurora Christian-14 - Final
57-14
11-10
3:00 pmCahokia-0 at Country Club Hills Hillcrest-27 - Final
27-0
11-10
2:30 pmDowns Tri-Valley-14 at Decatur St. Teresa-27 - Final
27-14
11-10
2:00 pmWilliamsville-21 at Carlinville-35 - Final
35-21
11-10
2:00 pmMonticello, Illinois-63 at Greenville-21 - Final
63-21
11-10
2:00 pmMonmouth-Roseville-20 at Herscher-24 - Final
24-20
11-10
2:00 pmLisle-7 at Byron-49 - Final
49-7
11-10
2:00 pmKankakee McNamara-42 at Effingham-35 - Final
42-35
11-10
2:00 pmLombard Montini-54 at Evergreen Park-7 - Final
54-7
11-10
2:00 pmWashington, Illinois-28 at Crete-Monee-35 - Final
35-28
11-10
1:30 pmArgenta-Oreana-56 at Central A&M-21 - Final
56-21
11-10
1:30 pmChicago Phillips-24 at Cary-Grove-34 - Final
34-24
11-10
1:00 pmTriopia-14 at Camp Point Central-38 - Final
38-14
11-10
1:00 pmTuscola-28 at Maroa-Forsyth-63 - Final
63-28
11-10
1:00 pmLanark Eastland-30 at Orion-3 - Final
30-3
11-10
1:00 pmRichmond-Burton-17 at Coal City-14 - Final
17-14
11-10
1:00 pmRockford Boylan-7 at Sterling-10 - Final
10-7
11-10
1:00 pmSt. Charles North-21 at Wheaton Warrenville South-10 - Final
21-10
11-10
1:00 pmWillowbrook-27 at Batavia-34 - Final
34-27
11-10
1:00 pmNazareth Academy-34 vs Chicago Simeon-27 at Gately Stadium - Final
34-27
11-10
1:00 pmLoyola Academy-17 at Maine South-0 - Final
17-0
11-10
1:00 pmChicago Marist-21 at Homewood-Flossmoor-7 - Final
21-7
11-10
12:00 pmMICDS-25 vs Hazelwood East-14 at SLUH - Final
25-14
11-09
7:00 pmHamilton-31 at Marceline-26 - Final
31-26
11-09
7:00 pmMid-Buchanan-36 at Wellington-Napoleon-6 - Final
36-6
11-09
7:00 pmLincoln-27 at Cass Midway-0 - Final
27-0
11-09
7:00 pmLiberal-6 at Adrian-29 - Final
29-6
11-09
7:00 pmSouth Shelby-8 at Westran-31 - Final
31-8
11-09
7:00 pmSweet Springs-6 at Fayette-44 - Final
44-6
11-09
7:00 pmThayer-42 at Miller-16 - Final
42-16
11-09
7:00 pmValle Catholic-7 at Hayti-28 - Final
28-7
11-09
7:00 pmLawson-6 at Lathrop-41 - Final
41-6
11-09
7:00 pmHolden-12 at Summit Christian-49 - Final
49-12
11-09
7:00 pmVersailles-14 at Lamar-51 - Final
51-14
11-09
7:00 pmFair Grove-27 at Ava-56 - Final
56-27
11-09
7:00 pmClark County-20 at Monroe City-0 - Final
20-0
11-09
7:00 pmSouth Callaway-2 at Blair Oaks-49 - Final
49-2
11-09
7:00 pmLift For Life-0 at Lutheran North-51 - Final
51-0
11-09
7:00 pmCaruthersville-20 at Charleston-12 - Final
20-12
11-09
7:00 pmSavannah-12 at Maryville-34 - Final
34-12
11-09
7:00 pmPembroke Hill-6 at Odessa-49 - Final
49-6
11-09
7:00 pmSouthern Boone-12 at Moberly-6 - Final
12-6
11-09
7:00 pmSt. Charles West-6 at Trinity-39 - Final
39-6
11-09
7:00 pmMount Vernon-34 at Cassville-14 - Final
34-14
11-09
7:00 pmBuffalo-6 at Springfield Catholic-42 - Final
42-6
11-09
7:00 pmLutheran South-0 vs Cardinal Ritter-52 at SLUH - Final
52-0
11-09
7:00 pmPark Hills Central-20 at Kennett-42 - Final
42-20
11-09
7:00 pmSmithville-33 at Platte County-28 - Final
33-28
11-09
7:00 pmHarrisonville-28 at Warrensburg-35 - Final
35-28
11-09
7:00 pmHannibal-48 at Fort Zumwalt East-34 - Final
48-34
11-09
7:00 pmNeosho-7 at Webb City-35 - Final
35-7
11-09
7:00 pmBorgia-13 at Camdenton-24 - Final
24-13
11-09
7:00 pmSummit-15 vs Ladue-38 at Kirkwood - Final
38-15
11-09
7:00 pmFestus-6 at West Plains-45 - Final
45-6
11-09
7:00 pmNorth Kansas City-0 at Staley-44 - Final
44-0
11-09
7:00 pmBelton-7 at Fort Osage-28 - Final
28-7
11-09
7:00 pmBattle-34 at Timberland-13 - Final
34-13
11-09
7:00 pmMcCluer North-18 at Fort Zumwalt North-43 - Final
43-18
11-09
7:00 pmParkview-16 at Carthage-65 - Final
65-16
11-09
7:00 pmWillard-19 at Lebanon-32 - Final
32-19
11-09
7:00 pmChaminade-14 at Vianney-55 - Final
55-14
11-09
7:00 pmFox-23 at Jackson-42 - Final
42-23
11-09
7:00 pmRockhurst-10 at Lee's Summit North-3 - Final
10-3
11-09
7:00 pmBlue Springs-29 at Rock Bridge-27 - Final
29-27
11-09
7:00 pmKirkwood-14 at Joplin-49 - Final
49-14
11-09
7:00 pmDe Smet-28 at CBC-63 - Final
63-28
11-03
7:00 pmNiles Notre Dame-17 at Crystal Lake South-7 - Final
17-7
11-03
7:00 pmChicago Marist-38 at Naperville Central-35 - Final
38-35
11-03
7:00 pmHinsdale Central-14 at Gurnee Warren-17 - Final
17-14
11-03
6:00 pmOak Park and River Forest-17 at Brother Rice-27 - Final
27-17
11-03
5:30 pmPontiac-28 at Rochester-47 - Final
47-28
11-03
5:00 pmMonmouth-Roseville-33 at Eureka, Illinois-28 - Final
33-28
11-03
5:00 pmColumbia-23 at Taylorville-45 - Final
45-23
11-03
5:00 pmMarion-7 at Joliet Catholic-49 - Final
49-7
11-03
5:00 pmElmwood Park-14 at Evergreen Park-52 - Final
52-14
11-03
5:00 pmWest Aurora-16 at Edwardsville-45 - Final
45-16
11-03
4:30 pmMarengo-41 vs Chicago Urban Prep-Bronzeville-6 at Gately Stadium - Final
41-6
11-03
4:00 pmPrinceville-0 at Aurora Christian-41 - Final
41-0
11-03
4:00 pmMattoon-35 at Highland-56 - Final
56-35
11-03
3:30 pmLanark Eastland-48 at Chicago Christian-14 - Final
48-14
11-03
3:00 pmForreston-22 at Milledgeville-20 - Final
22-20
11-03
3:00 pmAnna-Jonesboro-14 at Monticello, Illinois-49 - Final
49-14
11-03
3:00 pmMurphysboro-14 at Kankakee McNamara-49 - Final
49-14
11-03
3:00 pmCarbondale-0 at Cahokia-33 - Final
33-0
11-03
3:00 pmDecatur MacArthur-7 at Country Club Hills Hillcrest-40 - Final
40-7
11-03
3:00 pmWheaton Warrenville South-20 at Rockton Hononegah-14 - Final
20-14
11-03
2:00 pmArcola-0 at Triopia-42 - Final
42-0
11-03
2:00 pmCentral A&M-27 at Albion Edwards County-0 - Final
27-0
11-03
2:00 pmOttawa Marquette-12 at Dakota-14 - Final
14-12
11-03
2:00 pmBismarck-Henning-21 at Tuscola-42 - Final
42-21
11-03
2:00 pmDecatur St. Teresa-48 at Athens-7 - Final
48-7
11-03
2:00 pmNewman Central Catholic-46 at Illini West-14 - Final
46-14
11-03
2:00 pmChicago Hope-7 at Gibson City-31 - Final
31-7
11-03
2:00 pmCarlinville-40 at Paxton-Buckley-Loda-7 - Final
40-7
11-03
2:00 pmGreenville-26 at Pleasant Plains-14 - Final
26-14
11-03
2:00 pmParis, Illinois-14 at Effingham-30 - Final
30-14
11-03
2:00 pmSycamore-17 at Lombard Montini-21 - Final
21-17
11-03
2:00 pmChatham Glenwood-0 at Crete-Monee-7 - Final
7-0
11-03
2:00 pmEast St. Louis-56 at Glenbard East-14 - Final
56-14
11-03
1:00 pmLift For Life-30 at Principia-7 - Final
30-7
11-03
1:00 pmParkway North-18 at MICDS-21 - Final
21-18
11-03
1:00 pmJennings-6 at Hazelwood East-44 - Final
44-6
11-03
1:00 pmFort Zumwalt South-6 at McCluer North-33 - Final
33-6
11-03
1:00 pmCamp Point Central-31 at Carrollton, Illinois-6 - Final
31-6
11-03
1:00 pmFisher-23 at Argenta-Oreana-44 - Final
44-23
11-03
1:00 pmChicago Orr-14 at Lena-Winslow-49 - Final
49-14
11-03
1:00 pmMaroa-Forsyth-49 at Chester-12 - Final
49-12
11-03
1:00 pmPana-31 at Downs Tri-Valley-35 - Final
35-31
11-03
1:00 pmOrion-21 at Taylor Ridge Rockridge-17 - Final
21-17
11-03
1:00 pmWilliamsville-42 at Fairfield-16 - Final
42-16
11-03
1:00 pmHerscher-17 at Spring Valley (Hall)-14 - Final
17-14
11-03
1:00 pmByron-28 at Princeton-0 - Final
28-0
11-03
1:00 pmGenoa-Kingston-0 at Richmond-Burton-19 - Final
19-0
11-03
1:00 pmCoal City-33 at Johnsburg-14 - Final
33-14
11-03
1:00 pmIC Catholic-31 at Stillman Valley-0 - Final
31-0
11-03
1:00 pmWheaton St. Francis-21 at Rockford Boylan-34 - Final
34-21
11-03
1:00 pmSterling-54 at Chicago Brooks-12 - Final
54-12
11-03
1:00 pmSacred Heart-Griffin-21 at Washington, Illinois-23 - Final
23-21
11-03
1:00 pmLake Villa Lakes (Ill.)-16 at Antioch-17 - Final
17-16
11-03
1:00 pmChicago Phillips-24 vs Prairie Ridge-19 at Gately Stadium - Final
24-19
11-03
1:00 pmKaneland-6 at Cary-Grove-38 - Final
38-6
11-03
1:00 pmRolling Meadows-17 at St. Charles North-24 - Final
24-17
11-03
1:00 pmChicago Mount Carmel-17 at Lake Zurich-14 - Final
17-14
11-03
1:00 pmMaine West-26 at Willowbrook-36 - Final
36-26
11-03
1:00 pmMoline-32 at Batavia-59 - Final
59-32
11-03
1:00 pmArlington Heights Hersey-14 at Nazareth Academy-49 - Final
49-14
11-03
1:00 pmChicago Simeon-48 at Lincoln-Way West-35 - Final
48-35
11-03
1:00 pmMaine South-41 at Waubonsie Valley-14 - Final
41-14
11-03
1:00 pmOswego-0 at Loyola Academy-22 - Final
22-0
11-03
1:00 pmGlenbard West-0 at Lincoln-Way East-45 - Final
45-0
11-03
1:00 pmHomewood-Flossmoor-30 at Barrington-7 - Final
30-7
11-02
7:30 pmPalos Heights Shepard-17 at Normal Community West-26 - Final
26-17
11-02
7:05 pmRockhurst-38 at Lee's Summit West-14 - Final
38-14
11-02
7:00 pmGallatin-0 at Marceline-29 - Final
29-0
11-02
7:00 pmHamilton-20 at Milan-13 - Final
20-13
11-02
7:00 pmMid-Buchanan-42 at East Buchanan-20 - Final
42-20
11-02
7:00 pmNorth Platte-30 at Wellington-Napoleon-46 - Final
46-30
11-02
7:00 pmCole Camp-0 at Lincoln-14 - Final
14-0
11-02
7:00 pmWindsor (Sedalia)-14 at Cass Midway-24 - Final
24-14
11-02
7:00 pmLiberal-22 at Greenfield-20 - Final
22-20
11-02
7:00 pmLockwood-0 at Adrian-24 - Final
24-0
11-02
7:00 pmMark Twain-7 at Westran-39 - Final
39-7
11-02
7:00 pmSouth Shelby-46 at Scotland County-28 - Final
46-28
11-02
7:00 pmSweet Springs-12 at Tipton-0 - Final
12-0
11-02
7:00 pmSlater-6 at Fayette-60 - Final
60-6
11-02
7:00 pmMiller-44 at Skyline-16 - Final
44-16
11-02
7:00 pmThayer-42 at Pierce City-7 - Final
42-7
11-02
7:00 pmScott City-28 at Valle Catholic-56 - Final
56-28
11-02
7:00 pmSt. Vincent-13 at Hayti-74 - Final
74-13
11-02
7:00 pmLexington-8 at Lawson-15 - Final
15-8
11-02
7:00 pmMacon-14 at Lathrop-45 - Final
45-14
11-02
7:00 pmLafayette County-36 at Holden-46 - Final
46-36
11-02
7:00 pmKnob Noster-28 at Summit Christian-49 - Final
49-28
11-02
7:00 pmVersailles-46 at El Dorado Springs-36 - Final
46-36
11-02
7:00 pmSarcoxie-6 at Lamar-36 - Final
36-6
11-02
7:00 pmStrafford-12 at Fair Grove-20 - Final
20-12
11-02
7:00 pmMountain View-Liberty-28 at Ava-36 - Final
36-28
11-02
7:00 pmPalmyra-0 at Clark County-36 - Final
36-0
11-02
7:00 pmBowling Green-12 at Monroe City-48 - Final
48-12
11-02
7:00 pmNorth Callaway-6 at South Callaway-14 - Final
14-6
11-02
7:00 pmTolton Catholic-6 at Blair Oaks-70 - Final
70-6
11-02
7:00 pmDuchesne-0 at Lutheran North-68 - Final
68-0
11-02
7:00 pmCaruthersville-30 at Jefferson-7 - Final
30-7
11-02
7:00 pmSt. Pius X-27 at Charleston-50 - Final
50-27
11-02
7:00 pmSt. Pius X (Kansas City)-10 at Savannah-50 - Final
50-10
11-02
7:00 pmChillicothe-7 at Maryville-38 - Final
38-7
11-02
7:00 pmHogan Prep-12 at Pembroke Hill-14 - Final
14-12
11-02
7:00 pmPleasant Hill-28 at Odessa-63 - Final
63-28
11-02
7:00 pmWinfield-6 at Southern Boone-30 - Final
30-6
11-02
7:00 pmMexico-0 at Moberly-47 - Final
47-0
11-02
7:00 pmLutheran St. Charles-8 at St. Charles West-42 - Final
42-8
11-02
7:00 pmMcCluer South-Berkeley-10 vs Trinity-71 at O'Fallon Christian - Final
71-10
11-02
7:00 pmMount Vernon-43 at Reeds Spring-7 - Final
43-7
11-02
7:00 pmSeneca-29 at Cassville-35 - Final
35-29
11-02
7:00 pmSt. James-36 at Buffalo-50 - Final
50-36
11-02
7:00 pmEldon-14 at Springfield Catholic-40 - Final
40-14
11-02
7:00 pmLutheran South-27 at St. Clair-20 - Final
27-20