Oakville Tigers
5557 Milburn Road
St. Louis, MO 63129
St. Louis, MO 63129
Conference schedule
Date | Time | Event | Final |
---|---|---|---|
7:00 pm | Fort Zumwalt West-1 vs Francis Howell-2 at Rec Plex South - Final | ||
6:15 pm | Lindbergh-0 vs Kirkwood-9 at Kirkwood Ice Arena - Final | ||
7:30 pm | SLUH-16 vs Westminster-1 at Kirkwood Ice Arena - Final | ||
7:00 pm | Chaminade-10 vs Lindbergh-0 at South County Rink - Final | ||
8:15 pm | Kirkwood-2 vs De Smet-4 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
9:00 pm | Edwardsville-2 vs CBC-5 at Affton Rink - Final | ||
6:30 pm | Oakville-1 vs De Smet-4 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
8:15 pm | SLUH-8 vs Chaminade-0 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
7:45 pm | Francis Howell Central-0 vs Fort Zumwalt West-9 at Rec Plex South - Final | ||
8:00 pm | Vianney-3 vs CBC-4 at Affton Rink - Final | ||
9:30 pm | Edwardsville-2 vs Lindbergh-0 at South County (Kennedy) - Final | ||
6:45 pm | Edwardsville-1 vs SLUH-6 at Affton Rink - Final | ||
7:30 pm | Chaminade-5 vs Kirkwood-4 at Kirkwood Ice Arena - Final | ||
9:00 pm | SLUH-6 vs Vianney-0 at Affton - Final | ||
9:00 pm | Westminster-6 vs Parkway South-3 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
8:00 pm | Westminster-4 vs Lafayette-3 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
8:30 pm | De Smet-6 vs Edwardsville-3 at East Alton Ice Arena - Final | ||
8:00 pm | Oakville-3 vs Vianney-2 at Affton Rink - Final | ||
8:15 pm | Edwardsville-4 vs Chaminade-4 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
9:00 pm | Westminster-3 vs Summit-2 at Fenton Forum - Final | ||
9:45 pm | Fort Zumwalt West-2 vs SLUH-10 at Affton - Final | ||
6:45 pm | Chaminade-3 vs Vianney-0 at Affton Rink - Final | ||
9:15 pm | CBC-10 vs Lindbergh-1 at South County Rink - Final | ||
6:30 pm | Edwardsville-2 vs Kirkwood-4 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
7:00 pm | Westminster-3 vs Seckman-3 at South County Rink - Final | ||
8:45 pm | De Smet-6 vs Lindbergh-2 at South County (Kennedy) - Final | ||
9:00 pm | Fort Zumwalt East-5 vs Fort Zumwalt West-3 at Wentzville Ice Arena - Final | ||
9:30 pm | Eureka-2 vs Westminster-9 at Brentwood Ice Arena - Final | ||
9:15 pm | Chaminade-3 vs Oakville-4 at South County Rink - Final | ||
9:45 pm | De Smet-0 vs SLUH-8 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
7:00 pm | Edwardsville-0 vs Oakville-5 at South County Rink - Final | ||
9:00 pm | Kirkwood-0 vs Vianney-4 at Affton Rink - Final | ||
8:30 pm | Vianney-1 vs Edwardsville-2 at East Alton Ice Arena - Final | ||
7:45 pm | Fort Zumwalt West-4 vs Duchesne-1 at Rec Plex South - Final | ||
9:30 pm | CBC-6 vs Oakville-0 at South County Rink - Final | ||
9:45 pm | Lindbergh-1 vs SLUH-6 at Affton Rink - Final | ||
6:30 pm | Fort Zumwalt West-13 vs Francis Howell North-1 at Rec Plex South - Final | ||
9:15 pm | SLUH-4 vs Kirkwood-1 at Kirkwood Ice Arena - Final | ||
9:30 pm | Parkway South-7 vs Westminster-2 at Brentwood Ice Arena - Final | ||
9:45 pm | Chaminade-7 vs De Smet-7 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
7:00 pm | SLUH-4 vs Oakville-0 at South County Rink - Final | ||
8:15 pm | Parkway West-0 vs Westminster-4 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
8:30 pm | Timberland-3 vs Fort Zumwalt West-7 at Wentzville Ice Arena - Final | ||
6:30 pm | Marquette-2 vs Westminster-7 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
8:00 pm | De Smet-3 vs CBC-3 at Affton Rink - Final | ||
9:00 pm | Holt-3 vs Fort Zumwalt West-8 at Wentzville Ice Arena - Final | ||
6:30 pm | Fort Zumwalt West-6 vs Timberland-7 at Rec Plex South - Final | ||
6:45 pm | Vianney-2 vs SLUH-1 at Affton Rink - Final | ||
9:15 pm | Oakville-6 vs Kirkwood-3 at Kirkwood Ice Arena - Final | ||
9:15 pm | Westminster-3 vs Eureka-1 at South County Rink - Final | ||
6:30 pm | CBC-3 vs Chaminade-3 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
8:45 pm | De Smet-4 vs Oakville-2 at South County (Kennedy) - Final | ||
6:30 pm | Lindbergh-1 vs De Smet-8 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
8:30 pm | Chaminade-4 vs Edwardsville-3 at East Alton Ice Arena - Final | ||
8:00 pm | SLUH-5 vs CBC-2 at Affton Rink - Final | ||
6:45 pm | Lindbergh-2 vs Vianney-10 at Affton Rink - Final | ||
9:15 pm | CBC-9 vs Kirkwood-2 at Kirkwood Ice Arena - Final | ||
9:30 pm | Summit-7 vs Westminster-4 at Brentwood Ice Arena - Final | ||
8:30 pm | Fort Zumwalt West-5 vs Fort Zumwalt East-6 at Wentzville Ice Arena - Final | ||
7:30 pm | Oakville-3 vs Chaminade-4 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
8:30 pm | Kirkwood-2 vs Edwardsville-2 at East Alton Ice Arena - Final | ||
9:00 pm | CBC-5 vs Vianney-0 at Affton Rink - Final | ||
8:00 pm | Chaminade-1 vs SLUH-5 at Affton Rink - Final | ||
9:00 pm | Duchesne-4 vs Fort Zumwalt West-3 at Wentzville Ice Arena - Final | ||
7:00 pm | Oakville-1 vs CBC-3 at Affton - Final | ||
8:30 pm | Vianney-1 vs De Smet-3 at Affton Rink - Final | ||
9:00 pm | Lafayette-4 vs Westminster-4 at Brentwood Ice Arena - Final | ||
7:15 pm | Fort Zumwalt West-7 vs Fort Zumwalt South-1 at Wentzville Ice Arena - Final | ||
8:30 pm | Lindbergh-2 vs Edwardsville-10 at East Alton Ice Arena - Final | ||
7:15 pm | Fort Zumwalt West-9 vs Francis Howell Central-5 at Wentzville Ice Arena - Final | ||
8:00 pm | Lindbergh-3 vs Oakville-7 at Affton - Final | ||
8:45 pm | SLUH-10 vs Edwardsville-1 at Webster Rink - Final | ||
6:00 pm | Oakville-7 vs Edwardsville-1 at East Alton Ice Arena - Final | ||
8:30 pm | CBC-2 vs SLUH-8 at Affton Rink - Final | ||
8:15 pm | Lindbergh-2 vs Chaminade-6 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
7:15 pm | Francis Howell-3 vs Fort Zumwalt West-6 at Wentzville Ice Arena - Final | ||
8:15 pm | SLUH-3 vs De Smet-0 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
8:45 pm | Westminster-2 vs Ladue-2 at Webster Rink - Final | ||
9:45 pm | Kirkwood-0 vs CBC-5 at Affton Rink - Final | ||
8:30 pm | Seckman-7 vs Westminster-4 at Affton Rink - Final | ||
9:15 pm | De Smet-2 vs Kirkwood-2 at Kirkwood Ice Arena - Final | ||
6:30 pm | De Smet-5 vs Chaminade-1 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
8:45 pm | Vianney-7 vs Lindbergh-1 at South County Rink - Final | ||
6:30 pm | Vianney-1 vs Chaminade-5 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
8:30 pm | SLUH-1 vs Edwardsville-0 at East Alton Ice Arena - Final | ||
9:00 pm | Lindbergh-0 vs CBC-1 at Affton - Final | ||
8:15 pm | CBC-5 vs De Smet-2 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
9:30 pm | Kirkwood-6 vs Lindbergh-2 at South County Rink - Final | ||
6:30 pm | Kirkwood-0 vs Chaminade-7 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
8:30 pm | Fort Zumwalt West-7 vs Holt-3 at Wentzville Ice Arena - Final | ||
6:30 pm | Edwardsville-0 vs De Smet-4 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
9:00 pm | Oakville-1 vs SLUH-5 at Affton - Final | ||
7:15 pm | Francis Howell North-2 vs Fort Zumwalt West-7 at Wentzville Ice Arena - Final | ||
8:00 pm | Chaminade-5 vs CBC-3 at Affton Rink - Final | ||
8:15 pm | Westminster-2 vs Parkway West-6 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
9:30 pm | Vianney-2 vs Oakville-5 at South County Rink - Final | ||
9:45 pm | Kirkwood-0 vs SLUH-2 at Affton - Final | ||
6:45 pm | Edwardsville-5 vs Vianney-3 at Affton Rink - Final | ||
9:15 pm | Kirkwood-7 vs Oakville-2 at South County Rink - Final | ||
7:00 pm | SLUH-9 vs Lindbergh-0 at South County Rink - Final | ||
6:30 pm | Westminster-0 vs Marquette-6 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
8:30 pm | CBC-6 vs Edwardsville-1 at East Alton Ice Arena - Final | ||
8:00 pm | Vianney-5 vs De Smet-2 at Affton Rink - Final | ||
9:45 pm | Chaminade-1 vs SLUH-8 at Affton - Final | ||
9:15 pm | Oakville-3 vs Lindbergh-2 at South County Rink - Final | ||
9:15 pm | Vianney-4 vs Kirkwood-0 at Kirkwood Ice Arena - Final |