Results
Latest 250 Results
Date | Time | Event | Final |
---|---|---|---|
7:30 pm | De Smet-1 vs MICDS-15 at Lindenwood University - Final | ||
5:00 pm | Westminster-5 vs Parkway West-6 at Lindenwood University - Final | ||
5:30 pm | SLUH-3 at MICDS-18 - Final | ||
5:00 pm | Eureka-9 vs De Smet-17 at Lindenwood University - Final | ||
7:30 pm | Holt-12 vs Westminster-13 at Lindenwood University - Final | ||
5:00 pm | Parkway West-9 at O'Fallon-7 - Final | ||
7:00 pm | CBC-11 at De Smet-17 - Final | ||
5:30 pm | Holt-12 at Ladue-10 - Final | ||
7:30 pm | Chaminade-6 at Eureka-10 - Final | ||
7:30 pm | SLUH-9 at Vianney-8 - Final | ||
5:45 pm | Webster Groves-2 at Westminster-14 - Final | ||
5:45 pm | John Burroughs-2 at MICDS-22 - Final | ||
7:00 pm | Parkway West-13 at Clayton-9 - Final | ||
6:30 pm | Kirkwood-9 at O'Fallon-15 - Final | ||
5:00 pm | Parkway South-5 vs Webster Groves-16 at Moss Field - Final | ||
5:00 pm | Marquette-6 at SLUH-17 - Final | ||
5:00 pm | Lindbergh-5 at John Burroughs-10 - Final | ||
7:30 pm | Francis Howell-4 vs Holt-8 at Heartland Park - Final | ||
6:00 pm | Rock Bridge-11 at Parkway West-15 - Final | ||
5:00 pm | Summit-6 at Chaminade-15 - Final | ||
3:00 pm | CBC-13 at Priory-6 - Final | ||
7:30 pm | Republic-7 at Kirkwood-10 - Final | ||
8:00 pm | Fort Zumwalt West-0 at Seckman-1 - Final | ||
7:00 pm | Lindbergh-7 at SLUH-10 - Final | ||
7:00 pm | Ladue-9 at O'Fallon-10 - Final | ||
7:30 pm | Ladue-7 at Vianney-11 - Final | ||
7:30 pm | Holt-7 vs Francis Howell-2 at Dames Park - Final | ||
7:00 pm | St. Mary's-0 at Fox-20 - Final | ||
7:00 pm | Fort Zumwalt West-4 vs Clayton-14 at Gay Field - Final | ||
7:00 pm | Parkway South-2 at CBC-21 - Final | ||
5:45 pm | Lafayette-2 at MICDS-24 - Final | ||
5:30 pm | Hazelwood Central-4 vs Webster Groves-16 at Moss Field - Final | ||
5:30 pm | Westminster-5 at John Burroughs-12 - Final | ||
5:15 pm | De Smet-14 at Chaminade-9 - Final | ||
5:00 pm | Priory-10 vs Marquette-11 at Chesterfield Valley - Final | ||
7:00 pm | Lafayette-5 at CBC-17 - Final | ||
6:30 pm | Fort Zumwalt West-1 at Kirkwood-16 - Final | ||
5:00 pm | Francis Howell-10 at Hazelwood Central-8 - Final | ||
7:00 pm | MICDS-17 at Eureka-3 - Final | ||
6:00 pm | Seckman-12 at Fox-11 - Final | ||
1:00 pm | De Smet-21 at Marquette-2 - Final | ||
11:00 am | Fort Zumwalt West-0 at Rock Bridge-1 - Final | ||
11:00 am | Republic-17 at Hazelwood Central-2 - Final | ||
4:00 pm | Republic-9 at Rock Bridge-11 - Final | ||
11:00 am | Republic-19 at Hickman-0 - Final | ||
7:00 pm | Ladue-11 at Clayton-8 - Final | ||
7:00 pm | St. Mary's-0 at Parkway South-14 - Final | ||
5:30 pm | Marquette-6 at Lindbergh-12 - Final | ||
5:30 pm | Lafayette-5 at John Burroughs-17 - Final | ||
6:30 am | Chaminade-6 at Eureka-12 - Final | ||
7:30 pm | CBC-13 at Vianney-9 - Final | ||
7:15 pm | Hazelwood Central-3 vs Holt-19 at Heartland Park - Final | ||
7:00 pm | MICDS-15 at De Smet-12 - Final | ||
7:00 pm | Webster Groves-4 at SLUH-15 - Final | ||
7:00 pm | Fox-4 at Clayton-8 - Final | ||
6:30 pm | Parkway West-12 at Kirkwood-15 - Final | ||
5:30 pm | O'Fallon-5 at Priory-14 - Final | ||
7:00 pm | Hickman-0 at Rock Bridge-14 - Final | ||
7:00 pm | Francis Howell-2 at Summit-9 - Final | ||
5:30 pm | Westminster-7 vs Ladue-8 at Ladue West Campus - Final | ||
5:00 pm | Parkway South-3 vs Marquette-9 at Chesterfield Valley - Final | ||
7:00 pm | Webster Groves-8 at Parkway West-17 - Final | ||
5:30 pm | Priory-7 at John Burroughs-8 - Final | ||
4:00 pm | Francis Howell-7 at Rock Bridge-9 - Final | ||
1:00 pm | Hickman-1 at Kirkwood-18 - Final | ||
1:00 pm | De Smet-3 at Rockhurst-4 - Final | ||
12:00 pm | Holt-12 at Chicago Brother Rice-9 - Final | ||
11:00 am | Eureka-7 vs Las Vegas Palo Verde-8 at Waunakee (Wisc.) - Final | ||
12:00 pm | Christian Brothers-Memphis-16 at CBC-3 - Final | ||
12:00 pm | Summit-9 vs Parkway South-2 at Parkway South MS - Final | ||
11:00 am | Holt-8 at Deerfield-7 - Final | ||
11:00 am | Hickman-0 at Seckman-18 - Final | ||
9:00 am | Eureka-15 at Waunakee (Wisc.)-7 - Final | ||
7:30 pm | Priory-8 at Vianney-9 - Final | ||
7:00 pm | Parkway West-4 at O'Fallon-12 - Final | ||
7:00 pm | Christian Brothers-Memphis-14 at SLUH-6 - Final | ||
7:00 pm | Francis Howell-9 at Hickman-0 - Final | ||
5:30 pm | John Burroughs-8 vs Ladue-5 at Ladue West Campus - Final | ||
4:30 pm | Clayton-10 at Westminster-11 - Final | ||
7:00 pm | CBC-9 at De Smet-15 - Final | ||
7:00 pm | Seckman-9 vs Lafayette-16 at Crestview Middle School - Final | ||
7:00 pm | Fox-2 at Lindbergh-15 - Final | ||
5:45 pm | SLUH-4 at MICDS-25 - Final | ||
5:00 pm | Marquette-2 vs Summit-3 at Buder Park - Final | ||
5:00 pm | Hazelwood Central-0 vs Parkway South-10 at Parkway South MS - Final | ||
7:30 pm | Chaminade-5 at Vianney-8 - Final | ||
6:00 pm | St. Mary's-5 vs Fort Zumwalt West-14 at Fort Zumwalt East - Final | ||
5:30 pm | De Smet-17 at John Burroughs-5 - Final | ||
5:00 pm | Westminster-9 at Marquette-7 - Final | ||
4:30 pm | Ladue-7 at Priory-10 - Final | ||
7:30 pm | Eureka-19 vs Francis Howell-2 at Dames Park - Final | ||
7:00 pm | Kirkwood-9 vs Webster Groves-17 at Moss Field - Final | ||
6:00 pm | Summit-6 at Lafayette-9 - Final | ||
5:30 pm | Westminster-3 at MICDS-23 - Final | ||
5:30 pm | Parkway South-2 at Lindbergh-16 - Final | ||
4:00 pm | Holt-20 vs Fort Zumwalt West-2 at Heartland Park - Final | ||
5:00 pm | Parkway West-13 vs Marquette-10 at Chesterfield Valley - Final | ||
4:00 pm | Rock Bridge-4 vs Webster Groves-15 at Moss Field - Final | ||
2:00 pm | Eureka-23 at John Burroughs-5 - Final | ||
11:30 am | Summit-6 vs Republic-4 at Drury University - Final | ||
11:00 am | Fort Zumwalt West-13 at Hickman-1 - Final | ||
2:30 am | Blue Valley West, Kan.-13 at Lindbergh-6 - Final | ||
7:30 pm | Marquette-20 vs Holt-7 at Heartland Park - Final | ||
7:00 pm | Parkway West-6 at Clayton-11 - Final | ||
5:30 pm | Memphis University School-2 at MICDS-14 - Final | ||
4:00 pm | Lafayette-16 vs Fort Zumwalt West-0 at O'Fallon Sports Park - Final | ||
7:30 pm | Vianney-11 at SLUH-10 - Final | ||
7:00 pm | De Smet-20 at Lafayette-3 - Final | ||
5:30 pm | Seckman-4 vs Marquette-14 at Chesterfield Valley - Final | ||
5:00 pm | CBC-13 vs Ladue-8 at Ladue West Campus - Final | ||
4:30 pm | Chaminade-8 at Priory-6 - Final | ||
4:30 pm | John Burroughs-15 vs Parkway South-4 at Parkway South MS - Final | ||
8:15 pm | Summit-17 at Fox-5 - Final | ||
7:15 pm | Kirkwood-14 vs Holt-15 at Heartland Park - Final | ||
7:00 pm | Webster Groves-0 at De Smet-18 - Final | ||
7:00 pm | O'Fallon-13 at Clayton-12 - Final | ||
7:00 pm | Francis Howell-1 at SLUH-14 - Final | ||
6:00 pm | Parkway West-11 at Hazelwood Central-5 - Final | ||
6:00 pm | Eureka-14 at Lindbergh-4 - Final | ||
4:30 pm | Webster Groves-7 at Westminster-12 - Final | ||
1:00 pm | Rock Bridge-8 at Kirkwood-11 - Final | ||
11:00 am | Fox-14 at Hickman-0 - Final | ||
4:00 pm | Republic-5 vs Webster Groves-10 at Moss Field - Final | ||
4:00 pm | SLUH-2 at De Smet-17 - Final | ||
1:00 pm | Vianney-4 at MICDS-19 - Final | ||
11:30 am | Republic-5 at Kirkwood-8 - Final | ||
7:30 pm | Lafayette-3 at Eureka-21 - Final | ||
7:30 pm | John Burroughs-9 at O'Fallon-10 - Final | ||
7:00 pm | Westminster-2 at CBC-15 - Final | ||
7:00 pm | Parkway South-8 at Clayton-16 - Final | ||
5:00 pm | Fort Zumwalt West-8 at Hazelwood Central-11 - Final | ||
5:00 pm | Parkway West-9 vs Ladue-11 at Ladue West Campus - Final | ||
7:00 pm | Fox-7 vs Francis Howell-10 at Dames Park - Final | ||
5:30 pm | Priory-6 at MICDS-20 - Final | ||
7:30 pm | Marquette-9 at Lafayette-8 - Final | ||
7:30 pm | Webster Groves-5 at Vianney-16 - Final | ||
7:00 pm | Kirkwood-6 at Summit-13 - Final | ||
7:00 pm | SLUH-11 at CBC-8 - Final | ||
6:30 pm | Rock Bridge-13 vs Holt-22 at Heartland Park - Final | ||
5:15 pm | O'Fallon-9 at Chaminade-17 - Final | ||
5:00 pm | Ladue-19 at Hazelwood Central-3 - Final | ||
4:45 pm | Eureka-19 vs Parkway South-2 at Parkway South MS - Final | ||
4:00 pm | Francis Howell-13 vs Fort Zumwalt West-2 at O'Fallon Sports Park - Final | ||
8:15 pm | Marquette-15 at Fox-5 - Final | ||
6:30 pm | Seckman-3 at Eureka-19 - Final | ||
4:30 pm | Priory-10 at Westminster-2 - Final | ||
4:30 pm | De Smet-19 vs Parkway West-7 at Parkway West MS - Final | ||
4:30 pm | John Burroughs-15 at St. Mary's-1 - Final | ||
7:15 pm | Lafayette-10 vs Holt-12 at Heartland Park - Final | ||
2:00 pm | Shawnee Mission East-11 at SLUH-6 - Final | ||
1:00 pm | Lindbergh-13 at Kirkwood-10 - Final | ||
10:00 am | Arrowhead Union (Wis.)-8 at De Smet-15 - Final | ||
6:00 pm | MICDS-18 at Cincinnati St. Xavier-13 - Final | ||
5:30 pm | Arrowhead Union (Wis.)-10 at Eureka-9 - Final | ||
5:00 pm | Rock Bridge-9 at Parkway West-17 - Final | ||
1:00 pm | Hickman-3 at St. Mary's-9 - Final | ||
1:00 pm | CBC-17 vs Webster Groves-4 at Moss Field - Final | ||
1:00 pm | Shawnee Mission East-7 at De Smet-5 - Final | ||
12:00 pm | Westminster-6 vs Republic-7 at Drury University - Final | ||
12:00 pm | Chaminade-16 vs Ladue-3 at Ladue West Campus - Final | ||
10:00 am | Arrowhead Union (Wis.)-11 at SLUH-10 - Final | ||
7:00 pm | Holt-5 at Summit-11 - Final | ||
7:00 pm | Clayton-16 at Seckman-8 - Final | ||
5:30 pm | Chaminade-7 at MICDS-16 - Final | ||
5:30 pm | John Burroughs-7 at Vianney-9 - Final | ||
5:00 pm | Fort Zumwalt West-0 vs Marquette-20 at Chesterfield Valley - Final | ||
4:30 pm | Lindbergh-6 at Priory-5 - Final | ||
6:30 pm | Hazelwood Central-2 at Kirkwood-19 - Final | ||
6:00 pm | St. Mary's-4 at O'Fallon-14 - Final | ||
4:30 pm | SLUH-18 vs Parkway West-5 at Parkway West MS - Final | ||
4:30 pm | Seckman-5 vs Parkway South-13 at Parkway South MS - Final | ||
7:30 pm | Westminster-3 at Vianney-15 - Final | ||
5:30 pm | Fox-3 at John Burroughs-15 - Final | ||
5:00 pm | Eureka-19 vs Marquette-1 at Chesterfield Valley - Final | ||
4:30 pm | Fort Zumwalt West-1 vs Parkway West-12 at Parkway West MS - Final | ||
4:30 pm | Clayton-5 at Priory-12 - Final | ||
7:30 pm | Summit-7 at O'Fallon-1 - Final | ||
7:15 pm | Parkway South-6 at Lafayette-15 - Final | ||
5:00 pm | Priory-9 vs Webster Groves-7 at Moss Field - Final | ||
12:00 pm | Lindbergh-18 at St. Mary's-2 - Final | ||
6:30 pm | Francis Howell-0 at Kirkwood-8 - Final | ||
12:30 pm | MICDS-10 vs Upper Arlington (Ohio)-6 at Indianapolis Cathedral - Final | ||
12:00 pm | Rockhurst-12 at SLUH-13 - Final | ||
11:30 am | Olathe-8 vs Marquette-12 at Chesterfield Valley - Final | ||
11:00 am | Webster Groves-2 at Shawnee Mission East-13 - Final | ||
5:00 pm | Priory-14 vs Republic-4 at Drury University - Final | ||
3:30 pm | MICDS-8 vs Cleveland St. Ignatius-14 at Indianapolis Cathedral - Final | ||
3:00 pm | O'Fallon-10 at Franklin, Tenn.-14 - Final | ||
2:30 pm | SLUH-11 at Eureka-19 - Final | ||
2:00 pm | Westminster-10 at Shawnee Mill Valley (Kan.)-7 - Final | ||
1:00 pm | Priory-13 vs Lee's Summit West-1 at Drury University - Final | ||
11:00 am | Lee's Summit West-4 vs Republic-6 at Drury University - Final | ||
11:00 am | Rockhurst-8 at Chaminade-4 - Final | ||
10:00 am | O'Fallon-15 at Christ Presbyterian Academy (T-12 - Final | ||
9:00 am | Glenbrook North-14 at CBC-4 - Final | ||
8:15 pm | Parkway South-11 at Fox-5 - Final | ||
7:30 pm | Glenbrook North-1 at De Smet-6 - Final | ||
7:30 pm | Ladue-8 at Francis Howell-4 - Final | ||
7:00 pm | Westminster-10 at St. Thomas Aquinas-12 - Final | ||
7:00 pm | Hazelwood Central-5 at Seckman-17 - Final | ||
6:00 pm | Rockhurst-11 at CBC-7 - Final | ||
6:00 pm | Durham Jordan (N.C.)-15 vs O'Fallon-5 at Franklin, Tenn. - Final | ||
6:00 pm | Summit-14 at St. Mary's-2 - Final | ||
7:30 pm | Lindbergh-10 at Vianney-13 - Final | ||
6:30 pm | Clayton-14 at Kirkwood-15 - Final | ||
8:15 pm | Lafayette-20 at Fox-7 - Final | ||
7:00 pm | Vianney-6 at De Smet-17 - Final | ||
6:00 pm | Hazelwood Central-0 vs Summit-16 at Buder Park - Final | ||
5:15 pm | CBC-10 at Chaminade-11 - Final | ||
4:30 pm | Holt-9 vs Parkway West-15 at Parkway West MS - Final | ||
4:30 pm | Marquette-9 vs Ladue-7 at Ladue Middle School - Final | ||
7:15 pm | Clayton-12 vs Holt-10 at Heartland Park - Final | ||
2:00 pm | De Smet-10 at Germantown Houston, Tenn.-3 - Final | ||
3:00 pm | O'Fallon-17 vs Republic-7 at Drury University - Final | ||
2:00 pm | De Smet-10 at Memphis University School-11 - Final | ||
12:00 pm | SLUH-6 at Briarcrest Christian, Tenn.-16 - Final | ||
12:00 pm | Eureka-10 at South Oldham, Ky.-9 - Final | ||
11:30 am | Shawnee Mission South-2 vs Republic-9 at Drury University - Final | ||
11:00 am | Lafayette-9 at Pinecrest Academy (Ga.)-15 - Final | ||
9:00 am | O'Fallon-10 vs Shawnee Mission East-3 at Drury University - Final | ||
7:00 pm | Seckman-14 at St. Mary's-5 - Final | ||
7:00 pm | Memphis University School-10 at SLUH-6 - Final | ||
6:00 pm | De Smet-13 at Christian Brothers-Memphis-12 - Final | ||
3:30 pm | Eureka-7 at Louisville Trinity-10 - Final | ||
5:00 pm | Fort Zumwalt West-1 at Westminster-14 - Final | ||
5:00 pm | Eureka-13 at Christian Academy-Louisville-8 - Final | ||
12:00 am | Lafayette-3 at McCallie (Tenn.)-20 - Final | ||
5:00 pm | St. Mary's-0 at Westminster-20 - Final | ||
7:00 pm | Fort Zumwalt West-1 at O'Fallon-17 - Final | ||
1:00 pm | Priory-10 at Elizabethtown, Ky.-7 - Final | ||
12:00 pm | Vianney-20 at Lexington Lafayette (Ky.)-0 - Final | ||
9:00 am | SLUH-5 at Louisville Trinity-17 - Final | ||
6:30 pm | Vianney-15 at Woodford County (Ky.)-4 - Final | ||
5:00 pm | Priory-10 vs Louisville Male, Ky.-3 at Elizabethtown, Ky. - Final | ||
4:00 pm | SLUH-3 at Louisville St. Xavier (Ky.)-19 - Final | ||
3:00 pm | Lexington Clay, Ky.-7 at CBC-11 - Final | ||
2:30 pm | Fox-5 at Eureka-22 - Final | ||
1:00 pm | Vianney-17 at Lexington Dunbar (Ky.)-2 - Final | ||
1:00 pm | Priory-8 vs North Oldham, Ky.-4 at Elizabethtown, Ky. - Final | ||
1:00 pm | Rock Bridge-11 at Seckman-10 - Final | ||
6:00 pm | CBC-3 at Hamilton-Southeastern-13 - Final | ||
5:45 pm | Parkway South-1 at Westminster-9 - Final | ||
5:30 pm | Kirkwood-4 at Vianney-20 - Final | ||
5:00 pm | CBC-3 at MICDS-24 - Final | ||
7:30 pm | Lindbergh-11 at Lafayette-12 - Final | ||
7:00 pm | John Burroughs-14 vs Clayton-12 at Gay Field - Final | ||
5:15 pm | SLUH-12 at Chaminade-9 - Final | ||
7:00 pm | Webster Groves-5 at Summit-6 - Final | ||
7:00 pm | Eureka-7 at De Smet-10 - Final | ||
4:30 pm | St. Mary's-0 at MICDS-22 - Final |