Boys Cross Country
Time | Event | Final |
---|---|---|
4:00 pm | Cahokia Conference Meet | |
4:30 pm | South Central Conference Invitational |
Boys Soccer
Time | Event | Final |
---|---|---|
3:30 pm | Orchard Farm-0 at O'Fallon Christian-6 - Final | |
4:00 pm | North Tech-0 at John Burroughs-10 - Final | |
4:00 pm | Lutheran North-2 vs Trinity-0 at John Burroughs - Final | |
4:00 pm | Medicine and Bioscience-2 vs Crossroads College Prep-5 at Maplewood-RH - Final | |
4:00 pm | Affton-1 vs DuBourg-2 at Bayless - Final | |
4:30 pm | Mehlville-2 at Seckman-3 - Final | |
5:00 pm | Lift for Life-2 at Roosevelt-1 - Final | |
5:00 pm | Fort Zumwalt East-4 at Washington-0 - Final | |
5:00 pm | De Soto-0 at Pacific-4 - Final | |
5:00 pm | Fredericktown-0 vs Cape Notre Dame-7 at Perryville - Final | |
5:00 pm | Barat-0 vs Calvary-4 at Belle - Final | |
5:00 pm | Crosspoint Christian-4 at Sullivan-0 - Final | |
5:30 pm | De Smet-1 at Jackson-0 - Final | |
6:00 pm | Lindbergh-5 at Parkway North-0 - Final | |
6:00 pm | Holt-2 at St. Charles-1 - Final | |
6:00 pm | Francis Howell North-3 at Timberland-2 - Final | |
6:00 pm | Lafayette-1 at Parkway South-0 - Final | |
6:30 pm | Union-2 at Fatima-3 - Final | |
6:30 pm | Fox-1 at Hillsboro-2 - Final | |
7:00 pm | Windsor (Imperial)-0 at North County-1 - Final | |
7:00 pm | St. Pius X-0 at Perryville-2 - Final | |
7:00 pm | Vashon-0 vs Soldan-1 at Roosevelt - Final | |
7:00 pm | Fort Zumwalt South-0 at SLUH-3 - Final |
Boys Swimming
Time | Event | Final |
---|---|---|
3:30 pm | Lutheran St. Charles vs Fort Zumwalt East at Rec-Plex | |
4:00 pm | SLUH at Chaminade | |
6:00 pm | De Smet vs CBC at Chaminade |
Field Hockey
Time | Event | Final |
---|---|---|
4:15 pm | Clayton at Oakville | |
4:15 pm | Eureka-0 at Marquette-3 - Final | |
4:15 pm | Westminster-0 at MICDS-8 - Final | |
4:15 pm | Cor Jesu-4 at Summit-2 - Final | |
5:00 pm | Lindbergh-2 at Brentwood-0 - Final | |
5:00 pm | Pattonville vs Barat at Pattonville |
Girls Cross Country
Time | Event | Final |
---|---|---|
4:00 pm | Edwardsville Invitational | |
4:30 pm | South Central Conference Invitational |
Girls Volleyball
Time | Event | Final |
---|---|---|
4:00 pm | Hazelwood East-2 vs McCluer North-1 at McCluer - Final | |
4:00 pm | Fort Zumwalt North-2 vs Francis Howell Central-0 at Fort Zumwalt East - Final | |
4:00 pm | West County (Leadwood)-0 vs Jefferson-2 at West County (Leadwood) - Final | |
4:30 pm | Francis Howell North-1 vs Westminster-2 at Parkway West - Final | |
4:30 pm | Principia-1 at Brentwood-2 - Final | |
4:30 pm | Sikeston-0 vs De Soto-2 at Sikeston - Final | |
4:30 pm | Kirkwood-1 at Webster Groves-2 - Final | |
4:30 pm | Northwest Academy-0 vs North Tech-2 at Crossroads College Prep - Final | |
5:00 pm | Warrenton-2 vs Winfield-0 at Lutheran St. Charles - Final | |
5:00 pm | Oak Ridge-0 vs Valley Caledonia-2 at Bismarck - Final | |
5:00 pm | Carnahan-0 vs Cardinal Ritter-2 at Metro - Final | |
5:00 pm | Parkway South-0 vs Northwest Cedar Hill-2 at Eureka - Final | |
5:00 pm | DuBourg-2 vs Notre Dame-1 at Affton - Final | |
5:00 pm | Cuba-0 vs Owensville-2 at Sullivan - Final | |
5:00 pm | Park Hills Central-0 vs Festus-2 at Park Hills Central - Final | |
5:15 pm | Kingston-0 vs Arcadia Valley-2 at West County (Leadwood) - Final | |
5:30 pm | Riverview Gardens-2 vs Hazelwood Central-0 at McCluer - Final | |
5:30 pm | Nashville at Centralia, Illinois | |
5:30 pm | Sumner-0 vs Lutheran North-2 at Crossroads College Prep - Final | |
5:30 pm | Gateway STEM-0 vs Nerinx Hall-2 at Webster Groves - Final | |
5:30 pm | Chester at Sparta | |
5:30 pm | Trico-2 at Marissa-0 - Final | |
5:30 pm | Fort Zumwalt South-0 vs Fort Zumwalt West-2 at Fort Zumwalt East - Final | |
5:30 pm | North Callaway-1 vs Hallsville-2 at Tolton Catholic - Final | |
5:45 pm | Columbia-2 at O'Fallon-1 - Final | |
5:45 pm | Cape Girardeau Central-0 vs Poplar Bluff-2 at Sikeston - Final | |
6:00 pm | Parkway North-0 at Parkway West-2 - Final | |
6:00 pm | Jerseyville-0 at Civic Memorial-2 - Final | |
6:00 pm | Christ Our Savior Lutheran-2 at Governor French Academy-0 - Final | |
6:00 pm | Liberty (Wentzville)-2 vs Troy Buchanan-1 at Holt - Final | |
6:00 pm | Carrollton at Staunton | |
6:00 pm | McKinley-2 vs Cleveland-1 at Metro - Final | |
6:00 pm | Valley Park-1 vs Maplewood-RH-2 at Brentwood - Final | |
6:00 pm | St. Paul Lutheran (Farmington)-0 at Bismarck-2 - Final | |
6:00 pm | Bunker Hill-0 at Mount Olive-2 - Final | |
6:15 pm | Pinckneyville-2 at Steeleville-1 - Final | |
6:15 pm | Salem-0 vs St. Clair-2 at Sullivan - Final | |
6:15 pm | Woodlawn-2 at Lebanon, Illinois-0 - Final | |
6:15 pm | Mater Dei-0 at Edwardsville-2 - Final | |
6:15 pm | St. Charles West-0 vs Borgia-2 at Lutheran St. Charles - Final | |
6:30 pm | Grandview-0 vs Saxony Lutheran-2 at West County (Leadwood) - Final | |
6:30 pm | Ladue-0 vs Ursuline-2 at Webster Groves - Final | |
6:30 pm | North County-0 vs Ste. Genevieve-2 at Park Hills Central - Final | |
6:30 pm | Bayless-0 at Affton-2 - Final | |
6:30 pm | Normandy at Cahokia | |
6:30 pm | Medicine and Bioscience-0 at Crossroads College Prep-2 - Final | |
6:30 pm | Summit-2 vs Washington-1 at Eureka - Final | |
6:30 pm | Granite City-2 at Madison, Illinois-0 - Final | |
6:45 pm | Montgomery County-0 at Tolton Catholic-2 - Final | |
7:00 pm | Gibault-2 at Valmeyer-1 - Final | |
7:00 pm | De Soto-0 vs Farmington-2 at Sikeston - Final | |
7:00 pm | St. Dominic-2 at Fort Zumwalt East-0 - Final | |
7:00 pm | McCluer-0 vs Hazelwood West-2 at McCluer - Final | |
7:00 pm | Crystal City-0 vs St. Vincent-2 at Bismarck - Final | |
7:15 pm | Hannibal-0 vs Battle-1 at Holt - Final | |
7:30 pm | Wright City-0 vs O'Fallon Christian-2 at Lutheran St. Charles - Final | |
7:30 pm | St. James-0 at Sullivan-2 - Final | |
7:30 pm | Pattonville-0 vs Parkway Central-2 at Parkway West - Final | |
8:00 pm | Bowling Green-1 vs Centralia, Mo.-2 at Tolton Catholic - Final | |
8:00 pm | Potosi-0 vs Herculaneum-2 at Park Hills Central - Final | |
8:15 pm | Poplar Bluff-2 vs Jackson-1 at Sikeston - Final |