Boys Soccer
Time | Event | Final |
---|---|---|
4:00 pm | Hazelwood Central-0 at Pattonville-4 - Final | |
4:30 pm | MICDS-2 at Clayton-1 - Final | |
4:30 pm | Hannibal-1 at St. Dominic-2 - Final | |
5:00 pm | Gateway STEM-0 at Summit-9 - Final | |
5:00 pm | Poplar Bluff-1 at Jackson-5 - Final | |
5:00 pm | Holt-1 vs Francis Howell-4 at Timberland - Final | |
5:00 pm | McCluer-0 at Fort Zumwalt South-6 - Final | |
5:00 pm | Washington-1 at Borgia-0 - Final | |
6:00 pm | McCluer North-0 vs Hazelwood West-6 at Pattonville - Final | |
6:30 pm | Warrenton-0 vs Liberty (Wentzville)-1 at St. Dominic - Final | |
6:30 pm | University City-0 vs Ladue-10 at Clayton - Final | |
7:00 pm | Troy Buchanan-0 at Timberland-4 - Final | |
7:00 pm | Union-0 vs Pacific-3 at Borgia - Final | |
7:00 pm | St. Mary's-2 vs Webster Groves-0 at Summit - Final | |
7:00 pm | Northwest Cedar Hill-0 vs Seckman-8 at Jackson - Final | |
7:00 pm | St. Charles-0 vs Fort Zumwalt East-4 at Fort Zumwalt South - Final |
Girls Volleyball
Time | Event | Final |
---|---|---|
5:30 pm | Christopher-2 vs Galatia-0 at Zeigler-Royalton - Final | |
5:30 pm | Jerseyville-0 vs Jacksonville, Illinois-2 at Jerseyville - Final | |
5:30 pm | Granite City-0 vs Collinsville-2 at O'Fallon - Final | |
5:30 pm | Gillespie-0 vs Staunton-2 at Hillsboro, Illinois - Final | |
5:30 pm | Lovejoy-2 vs Madison, Illinois-0 at Metro-East Lutheran - Final | |
5:30 pm | Trico-1 vs Sparta-2 at Chester - Final | |
5:30 pm | Breese Central-2 vs Triad-0 at Columbia - Final | |
5:30 pm | Centralia, Illinois-0 vs Olney Richland County-2 at Mater Dei - Final | |
6:00 pm | Dupo-0 vs Nashville-2 at Carlyle - Final | |
6:00 pm | Alton-0 vs Chatham Glenwood-2 at Alton - Final | |
6:00 pm | Piasa Southwestern-1 at White Hall North Greene-2 - Final | |
6:00 pm | Christ Our Savior Lutheran-0 vs Elkville Elverado-2 at Valmeyer - Final | |
6:15 pm | Lebanon, Illinois-1 at Okawville-2 - Final | |
6:30 pm | Wood River-0 vs Civic Memorial-2 at Jerseyville - Final | |
6:30 pm | Salem, Illinois-0 at Mater Dei-2 - Final | |
6:30 pm | East St. Louis-0 vs Belleville East-2 at O'Fallon - Final | |
6:30 pm | O'Fallon First Baptist-0 vs Father McGivney-2 at Metro-East Lutheran - Final | |
6:30 pm | Zeigler-Royalton-0 vs Crab Orchard-2 at Zeigler-Royalton - Final | |
6:30 pm | Cahokia-0 vs Waterloo-2 at Columbia - Final | |
6:30 pm | North Mac-2 vs Litchfield-1 at Hillsboro, Illinois - Final | |
6:30 pm | Marissa-0 vs Red Bud-2 at Chester - Final |