Boys Soccer
Time | Event | Final |
---|---|---|
3:45 pm | John Burroughs-1 at Priory-0 - Final | |
4:00 pm | Parkway Central-1 at Westminster-0 - Final | |
4:00 pm | Parkway North-0 at Parkway West-8 - Final | |
4:30 pm | Carbondale-0 at Waterloo-7 - Final | |
4:30 pm | Festus-1 vs Windsor (Imperial)-2 at Hillsboro - Final | |
4:30 pm | Parkway South-0 vs Vianney-1 at Eureka - Final | |
5:00 pm | Duchesne-4 at O'Fallon Christian-1 - Final | |
5:00 pm | Francis Howell North-1 at Fort Zumwalt North-0 - Final | |
5:00 pm | De Smet-1 at Lafayette-0 - Final | |
5:00 pm | Fatima-2 at Monett-4 - Final | |
5:00 pm | Mehlville-3 vs Oakville-1 at Fox - Final | |
5:00 pm | Bayless-3 vs Soldan-0 at Gateway STEM - Final | |
5:30 pm | Kirksville-1 at St. Pius X KC-3 - Final | |
6:00 pm | Southern Boone-1 at Boonville-2 - Final | |
6:00 pm | Beardstown-0 vs Gibault-5 at Granite City - Final | |
6:00 pm | O'Hara-4 at Alta Vista-0 - Final | |
6:00 pm | Cape Notre Dame-0 at Lutheran South-2 - Final | |
6:30 pm | Collinsville-3 vs Quincy-0 at Belleville West - Final | |
6:30 pm | Marion vs Jacksonville, Illinois at Waterloo | |
6:30 pm | De Soto-1 at Hillsboro-4 - Final | |
6:30 pm | Kirkwood-2 at Eureka-3 - Final | |
7:00 pm | Francis Howell Central-0 vs Fort Zumwalt West-1 at Fort Zumwalt North - Final | |
7:00 pm | Lindbergh-3 at Fox-0 - Final | |
7:00 pm | Marquette-0 vs CBC-2 at Lafayette - Final | |
7:00 pm | Minooka-2 at Peoria Notre Dame-3 - Final |
Boys Swimming
Time | Event | Final |
---|---|---|
4:00 pm | AAA Championships |
Field Hockey
Time | Event | Final |
---|---|---|
4:15 pm | Cor Jesu-3 at Nerinx Hall-0 - Final | |
4:15 pm | Edwardsville-0 vs St. Joseph's-6 at John Burroughs - Final | |
4:15 pm | Kirkwood-0 at Villa Duchesne-2 - Final | |
4:15 pm | Lafayette-2 at MICDS-1 - Final |
Girls Volleyball
Time | Event | Final |
---|---|---|
5:30 pm | Chatham Glenwood-0 vs Edwardsville-2 at Alton - Final | |
5:30 pm | Olney Richland County-0 vs Highland-2 at Mater Dei - Final | |
5:30 pm | Breese Central-0 at Columbia-2 - Final | |
5:30 pm | Christopher-0 vs Norris City-2 at Zeigler-Royalton - Final | |
5:30 pm | Collinsville-0 at O'Fallon-2 - Final | |
5:30 pm | Sparta-1 vs Gibault-2 at Chester - Final | |
5:30 pm | Jacksonville, Illinois-2 vs Sacred Heart-Griffin-0 at Jerseyville - Final | |
5:30 pm | Nashville-0 vs Althoff-2 at Carlyle - Final | |
5:30 pm | Pana-2 at White Hall North Greene-0 - Final | |
5:30 pm | Staunton-1 vs Carlinville-2 at Hillsboro, Illinois - Final | |
5:30 pm | Elkville Elverado-0 vs Thompsonville-2 at Valmeyer - Final | |
5:30 pm | Lovejoy-2 vs Christ Our Rock Lutheran-1 at Metro-East Lutheran - Final | |
6:00 pm | Waverly-0 at Mount Olive-2 - Final | |
6:30 pm | Carlyle-2 vs Wesclin-0 at Carlyle - Final | |
6:30 pm | Springfield, Illinois-0 vs Quincy-2 at Alton - Final | |
6:30 pm | Alton Marquette-2 vs Greenfield, Illinois-0 at White Hall North Greene - Final | |
6:30 pm | Belleville East-1 vs Belleville West-2 at O'Fallon - Final | |
6:30 pm | Waterloo-2 vs Freeburg-0 at Columbia - Final | |
6:30 pm | Red Bud-2 at Chester-1 - Final | |
6:30 pm | Father McGivney-0 at Metro-East Lutheran-2 - Final | |
6:30 pm | Civic Memorial-1 vs Roxana-2 at Jerseyville - Final | |
6:30 pm | Mascoutah-2 at Mater Dei-1 - Final | |
6:30 pm | North Mac-0 at Hillsboro, Illinois-2 - Final | |
6:30 pm | Crab Orchard-0 vs New Athens-2 at Zeigler-Royalton - Final | |
6:30 pm | Steeleville-1 at Valmeyer-2 - Final |