Boys Basketball
Time | Event | Final |
---|---|---|
12:00 am | Sesser-Valier-65 vs Lovejoy-55 at Du Quoin - Final | |
8:30 am | Steeleville-54 vs Chester-61 at Trico - Final | |
3:30 pm | Windsor (Imperial)-50 vs Hancock-52 at Mehlville - Final | |
3:45 pm | Trinity-69 at Maplewood-RH-75 - Final | |
4:00 pm | Fort Zumwalt North-89 at Marshall-68 - Final | |
4:00 pm | Summit-29 vs Cape Girardeau Central-57 at De Soto - Final | |
4:00 pm | Hannibal-37 vs Rock Bridge-76 at Troy Buchanan - Final | |
4:00 pm | St. Clair-63 vs Vienna-51 at Sullivan - Final | |
4:00 pm | Eureka-42 vs SLUH-61 at Vianney - Final | |
5:00 pm | Medicine and Bioscience-37 vs Metro-55 at Gateway STEM - Final | |
5:00 pm | Orchard Farm-70 vs Gateway Science Academy-44 at Valley Park - Final | |
5:00 pm | DuBourg-49 vs John Burroughs-63 at Mehlville - Final | |
5:15 pm | Hazelwood East-39 vs Whitfield-49 at Pattonville - Final | |
5:30 pm | Steelville, Missouri-55 vs Salem-71 at Sullivan - Final | |
5:30 pm | De Soto-96 vs Riverview Gardens-103 at De Soto - Final | |
5:30 pm | Parkway North-39 vs Parkway West-55 at Parkway South - Final | |
5:30 pm | Ladue-61 at Vianney-67 - Final | |
5:30 pm | Holt-42 at Troy Buchanan-60 - Final | |
5:30 pm | Sparta-27 vs Red Bud-45 at Trico - Final | |
5:30 pm | Clayton-75 vs Lutheran St. Charles-52 at St. Charles - Final | |
6:00 pm | Miller Career-65 vs Carnahan-55 at Cleveland - Final | |
6:00 pm | Okawville-66 vs Flora-47 at Carlyle - Final | |
6:00 pm | Perryville-85 vs Oak Ridge-49 at Woodland - Final | |
6:30 pm | Kennedy-41 vs Principia-45 at Valley Park - Final | |
6:30 pm | Affton-59 at Mehlville-58 - Final | |
6:30 pm | McKinley-52 vs Cleveland-43 at Gateway STEM - Final | |
6:45 pm | University City-57 at Pattonville-83 - Final | |
7:00 pm | Bourbon-40 at Sullivan-77 - Final | |
7:00 pm | Francis Howell-71 vs Fort Zumwalt South-56 at Troy Buchanan - Final | |
7:00 pm | Hazelwood Central-71 vs Farmington-64 at Vianney - Final | |
7:00 pm | Parkway Central-44 at Parkway South-66 - Final | |
7:00 pm | Fox-55 vs Ste. Genevieve-52 at De Soto - Final | |
7:00 pm | Lutheran South-71 at St. Charles-78 - Final | |
7:30 pm | Pinckneyville-43 vs Greenville-29 at Carlyle - Final | |
8:00 pm | Bayless-33 vs Lindbergh-77 at Mehlville - Final | |
8:15 pm | McCluer-58 at Jennings-61 - Final | |
8:30 pm | Potosi-61 vs St. James-85 at Sullivan - Final | |
8:30 pm | Westminster-46 vs Hickman-54 at Troy Buchanan - Final | |
8:30 pm | Seckman-76 vs St. Pius X-60 at De Soto - Final |
Girls Basketball
Time | Event | Final |
---|---|---|
3:30 pm | Elsberry-40 at Winfield-33 - Final | |
3:30 pm | Windsor (Imperial)-45 vs DuBourg-40 at Affton - Final | |
4:00 pm | Seckman-29 vs North County-61 at De Soto - Final | |
4:00 pm | Nerinx Hall-65 vs Webster Groves-66 at Marquette - Final | |
4:30 pm | STEAM Academy at MS-Berkeley-25 vs Ritenour-50 at Clayton - Final | |
5:00 pm | Northwest Academy-4 vs Principia-54 at Kennedy - Final | |
5:00 pm | Bayless-6 vs Fox-81 at Affton - Final | |
5:00 pm | Fort Zumwalt East-12 vs North Tech-63 at Winfield - Final | |
5:15 pm | Jefferson-55 vs Bismarck-48 at Valley Caledonia - Final | |
5:30 pm | Parkway Central-60 vs Parkway South-53 at Parkway North - Final | |
5:30 pm | Fatima-66 at Owensville-53 - Final | |
5:30 pm | Wellsville-20 vs Clopton-63 at Montgomery County - Final | |
5:30 pm | Francis Howell North-38 at Northwest Cedar Hill-29 - Final | |
5:30 pm | O'Fallon Christian-20 vs MICDS-58 at Lutheran St. Charles - Final | |
5:30 pm | Lafayette-59 vs Fort Zumwalt West-45 at Marquette - Final | |
5:30 pm | Silex-20 vs Hermann-57 at Montgomery County - Final | |
5:30 pm | University City-59 at De Soto-45 - Final | |
6:00 pm | Normandy-6 at Clayton-79 - Final | |
6:00 pm | Tuscumbia-14 vs St. James-61 at Eugene - Final | |
6:00 pm | Greenville-54 at Nokomis-34 - Final | |
6:00 pm | Bunker Hill-45 at Mount Olive-90 - Final | |
6:00 pm | Gillespie-37 at Carlinville-38 - Final | |
6:00 pm | Crystal City-30 vs Ste. Genevieve-60 at Valle Catholic - Final | |
6:00 pm | Wood River-14 at Piasa Southwestern-65 - Final | |
6:15 pm | Cobden-41 at Steeleville-61 - Final | |
6:15 pm | Dupo-8 at New Athens-65 - Final | |
6:15 pm | Okawville-49 at Christ Our Rock-46 - Final | |
6:30 pm | Warrenton JV-34 vs Lift for Life-63 at Winfield - Final | |
6:30 pm | Grandview-47 vs Orchard Farm-39 at Kennedy - Final | |
6:30 pm | Affton-37 vs Mehlville-52 at Affton - Final | |
7:00 pm | Fulton-33 vs Bowling Green-54 at Montgomery County - Final | |
7:00 pm | Montgomery County-20 vs New Haven-40 at Montgomery County - Final | |
7:00 pm | Francis Howell Central-28 vs Visitation-17 at Lutheran St. Charles - Final | |
7:00 pm | St. Louis Patriots-21 at Union-49 - Final | |
7:00 pm | Perryville-30 vs Arcadia Valley-73 at Fredericktown - Final | |
7:00 pm | St. Pius X-39 vs Oakville-45 at De Soto - Final | |
7:00 pm | Parkway West-22 at Parkway North-65 - Final | |
7:00 pm | Summit-53 vs Pacific-61 at Marquette - Final | |
7:30 pm | Jerseyville-41 at Waterloo-37 - Final | |
7:30 pm | St. Vincent-51 at Valle Catholic-46 - Final | |
7:30 pm | Alton Marquette-40 at Father McGivney-35 - Final | |
7:30 pm | Marion-51 at Althoff-57 - Final | |
7:30 pm | Marissa-19 at Lebanon, Illinois-71 - Final | |
7:30 pm | Metro-East Lutheran-34 at Roxana-32 - Final | |
7:30 pm | Mascoutah-45 at Triad-41 - Final | |
7:45 pm | Breese Central-24 at Red Bud-22 - Final | |
7:45 pm | Freeburg-30 vs Columbia-46 at Freeburg - Final | |
7:45 pm | Carlyle-50 at Wesclin-54 - Final | |
8:00 pm | Trinity-39 vs Hannibal-37 at Winfield - Final | |
8:00 pm | Hancock-38 vs Lindbergh-56 at Affton - Final | |
8:00 pm | Mount Vernon, Illinois-42 at Cahokia-39 - Final | |
8:30 pm | Hillsboro-48 vs Farmington-56 at De Soto - Final | |
8:30 pm | Francis Howell-50 at Marquette-49 - Final |
Girls Swimming
Time | Event | Final |
---|---|---|
3:30 pm | Washington vs Fort Zumwalt South at Rec-Plex |
Hockey
Time | Event | Final |
---|---|---|
6:30 pm | CBC-4 vs Kirkwood-0 at Queeny Recreational Complex - Final | |
6:45 pm | Parkway South-6 vs Timberland-6 at Rec Plex South - Final | |
7:00 pm | Edwardsville-8 vs Vianney-2 at South County (Kennedy) - Final | |
7:40 pm | Lafayette-2 vs Marquette-2 at Hardee's Ice Plex - Final | |
8:15 pm | Westminster-1 vs De Smet-3 at Queeny Recreational Complex - Final | |
8:30 pm | Fort Zumwalt East-5 vs Francis Howell Central-5 at Rec Plex South - Final | |
8:40 pm | Collinsville-7 vs Freeburg-4 at Granite Rink - Final | |
8:45 pm | Fort Zumwalt West-8 vs Lindbergh-6 at South County (Kennedy) - Final | |
8:45 pm | O'Fallon-11 vs Highland-1 at East Alton Ice Arena - Final | |
9:20 pm | Priory-9 vs Clayton-0 at Hardee's Ice Plex - Final |