Baseball
Time | Event | Final |
---|---|---|
4:30 am | Staunton-12 at Dupo-1 - Final | |
10:00 am | Lutheran South-4 vs Faith Baptist, FL-1 at Florida - Final | |
1:00 pm | Pattonville-5 vs Lindbergh-8 at Vianney - Final | |
1:00 pm | Webster Groves-17 at Mehlville-1 - Final | |
1:00 pm | Oakville-1 vs Vianney-6 at Lindbergh - Final | |
1:00 pm | Faith Baptist, FL-7 vs Lutheran South-7 at Florida - Final | |
3:00 pm | St. Mary's-11 vs Hazelwood West-3 at Oakville - Final | |
4:00 pm | Saxony Lutheran-0 at St. Pius X-10 - Final | |
4:00 pm | Francis Howell North-6 at Windsor (Imperial)-16 - Final | |
4:00 pm | Saxony Lutheran vs Potosi at St. Pius X | |
4:00 pm | Fort Zumwalt East-3 at Fort Zumwalt South-13 - Final | |
4:00 pm | Fort Zumwalt North-1 at Troy Buchanan-4 - Final | |
4:00 pm | O'Fallon Christian-6 vs Winfield-4 at Winfield Middle School - Final | |
4:15 pm | Belleville West-2 at De Smet-3 - Final | |
4:15 pm | Eureka-5 at St. Dominic-9 - Final | |
4:15 pm | Lutheran St. Charles-3 at Orchard Farm-0 - Final | |
4:15 pm | St. Louis Patriots-10 at Priory-2 - Final | |
4:15 pm | Trinity-9 at Valley Park-10 - Final | |
4:15 pm | Affton-1 at Fox-11 - Final | |
4:15 pm | Northwest Cedar Hill-6 vs Duchesne-9 at Blanchette Park - Final | |
4:15 pm | Ritenour-3 at Warrenton-2 - Final | |
4:15 pm | Liberty (Wentzville)-10 at St. Charles West-2 - Final | |
4:15 pm | Mount Olive-13 at Gillespie-8 - Final | |
4:15 pm | Breese Central-3 vs Salem, Illinois-2 at Rent One Park (Marion) - Final | |
4:30 pm | Madison, Illinois-8 at Brussels-0 - Final | |
4:30 pm | Herrin-14 at Centralia, Illinois-4 - Final | |
4:30 pm | Roxana-2 vs Columbia-8 at Eagleview Elementary - Final | |
4:30 pm | Okawville-3 at Valmeyer-6 - Final | |
4:30 pm | Carlinville-18 at Greenfield, Illinois-3 - Final | |
4:30 pm | Grandview-1 at Bismarck-6 - Final | |
4:30 pm | Triad-7 at Collinsville-8 - Final | |
4:30 pm | New Athens-2 at Carlyle-9 - Final | |
4:30 pm | Waterloo-2 at Mount Vernon, Illinois-1 - Final | |
4:30 pm | Summit-4 at Hillsboro-10 - Final | |
4:30 pm | De Soto-1 vs Farmington-0 at Wilson-Rozier Park - Final | |
4:30 pm | Montgomery County-0 at Sullivan-4 - Final | |
4:30 pm | Mascoutah-9 at Belleville East-1 - Final |
Boys Lacrosse
Time | Event | Final |
---|---|---|
4:30 pm | Seckman-1 vs Lafayette-17 at Crestview Middle School - Final | |
6:00 pm | O'Fallon-8 vs Parkway West-4 at Parkway West MS - Final | |
6:15 pm | Marquette-3 at Chaminade-17 - Final |
Boys Spring Golf
Time | Event | Final |
---|---|---|
3:30 pm | University City-255 vs Parkway West-174 at Ballwin GC - Final | |
3:30 pm | St. Mary's vs Borgia at Franklin County CC | |
3:30 pm | St. Dominic-180 vs Duchesne-223 at Missouri Bluffs - Final | |
3:30 pm | Seckman vs Northwest Cedar Hill at Fox Run Golf Club | |
3:30 pm | Fort Zumwalt East-175 vs Warrenton-172 at Warrenton Golf Course - Final | |
3:30 pm | Valley Park-234 vs Lutheran St. Charles-234 at Links At Dardenne - Final | |
3:30 pm | Fort Zumwalt West-156 vs Fort Zumwalt South-160 at The Falls - Final | |
3:30 pm | St. Pius X vs Hillsboro at Raintree Country Club | |
4:00 pm | Hermann-158 vs Pacific-188 at Birch Creek Golf Club - Final | |
4:00 pm | St. James at St. Clair | |
4:00 pm | Union at Sullivan |
Boys Tennis
Time | Event | Final |
---|---|---|
3:30 pm | Collinsville-8 at Roxana-1 - Final | |
3:30 pm | Fort Zumwalt East-0 at Fort Zumwalt South-9 - Final | |
3:30 pm | Francis Howell-8 at Francis Howell North-1 - Final | |
3:30 pm | Fort Zumwalt West at Troy Buchanan | |
4:00 pm | Waterloo-0 at Jerseyville-7 - Final | |
4:00 pm | Summit at Parkway West | |
4:00 pm | Kennedy-5 vs Lutheran St. Charles-4 at Fort Zumwalt East |
Boys Track
Time | Event | Final |
---|---|---|
4:00 pm | Highland, Jerseyville, Madison at Mascoutah |
Boys Volleyball
Time | Event | Final |
---|---|---|
5:30 am | Parkway Central-2 at Fox-0 - Final | |
4:30 pm | Northwest Cedar Hill-0 at Parkway North-2 - Final | |
5:15 pm | Parkway West-0 at Lafayette-2 - Final | |
6:00 pm | Belleville East-2 at Gibault-0 - Final |
Girls Soccer
Time | Event | Final |
---|---|---|
5:00 am | North County-0 at De Soto-2 - Final | |
4:00 pm | Festus-0 at Fox-5 - Final | |
4:15 pm | Northwest Cedar Hill-3 at Hillsboro-1 - Final | |
4:15 pm | Elsberry-0 at Orchard Farm-3 - Final | |
4:30 pm | Valley Park-4 at Barat-5 - Final | |
4:30 pm | Litchfield-5 at North Mac-1 - Final | |
5:00 pm | Granite City-1 vs Triad-0 at GCS Stadium - Final | |
5:00 pm | Belleville East-4 at Carbondale-0 - Final | |
5:00 pm | St. Clair-1 at Pacific-5 - Final | |
5:30 pm | O'Fallon-0 vs Althoff-2 at SWIC-Belleville - Final | |
5:45 pm | Sullivan-2 vs Kennedy-1 at Fox - Final | |
6:00 pm | Visitation-4 at Francis Howell North-5 - Final | |
6:00 pm | McCluer North-0 at Trinity-1 - Final | |
6:00 pm | St. Pius X-0 at Seckman-1 - Final |
Girls Track
Time | Event | Final |
---|---|---|
4:00 pm | Northwest Cedar Hill Tri-Meet | |
4:00 pm | O'Fallon Quad |
Spring Softball
Time | Event | Final |
---|---|---|
4:15 pm | Highland-8 at Belleville East-3 - Final | |
4:15 pm | Mount Olive-5 at Gillespie-11 - Final | |
4:15 pm | Roxana-2 at Civic Memorial-8 - Final | |
4:30 pm | Okawville-10 at Valmeyer-11 - Final | |
4:30 pm | Brussels-3 at Alton Marquette-5 - Final | |
4:30 pm | Bunker Hill-9 at Alton-12 - Final | |
4:30 pm | New Athens-1 at Carlyle-8 - Final | |
4:30 pm | Red Bud-11 at Althoff-4 - Final | |
4:30 pm | Staunton-7 at Dupo-15 - Final | |
4:30 pm | Waterloo-6 at O'Fallon-0 - Final |
Water Polo
Time | Event | Final |
---|---|---|
4:30 pm | Eureka-21 at Summit-2 - Final | |
4:30 pm | CBC-12 at Fort Zumwalt West-11 - Final | |
5:30 pm | Parkway Central-9 at Parkway South-8 - Final | |
7:30 pm | SLAP-9 at Chaminade-11 - Final |