Boys Basketball
Time | Event | Final |
---|---|---|
4:00 pm | Hannibal-82 vs Francis Howell North-69 at Fort Zumwalt North - Final | |
4:00 pm | Lift for Life-62 vs Lovejoy-46 at Lindbergh - Final | |
4:00 pm | Hillsboro-67 vs Liberty (Wentzville)-64 at Parkway West - Final | |
5:30 pm | Parkway West-67 vs De Smet-60 at Parkway West - Final | |
5:30 pm | Summit-52 vs Confluence-63 at Lindbergh - Final | |
5:30 pm | Troy Buchanan-28 vs Sikeston-58 at Fort Zumwalt North - Final | |
6:00 pm | Alton Marquette-73 at Brussels-27 - Final | |
6:00 pm | Northwest Academy-90 at Gateway STEM-61 - Final | |
6:00 pm | Medicine and Bioscience-46 vs Sumner-80 at Gateway STEM - Final | |
6:00 pm | Crystal City-44 at Grandview-48 - Final | |
6:30 pm | Brentwood-56 at Trinity-75 - Final | |
7:00 pm | Priory-63 vs Helias-59 at Fort Zumwalt North - Final | |
7:00 pm | Vianney-46 at Lindbergh-33 - Final | |
7:00 pm | University City-75 at Jennings-86 - Final | |
7:00 pm | Parkway Central-35 vs Hazelwood Central-60 at Parkway West - Final | |
7:00 pm | Holt-63 at Fort Zumwalt South-71 - Final | |
7:00 pm | Park Hills Central-52 at De Soto-47 - Final | |
7:00 pm | Webster Groves-67 at Ritenour-65 - Final | |
7:45 pm | Okawville-62 at Wesclin-41 - Final | |
8:30 pm | Jackson-65 vs MICDS-54 at Lindbergh - Final | |
8:30 pm | Parkway South-50 vs Lafayette-51 at Parkway West - Final |
Girls Basketball
Time | Event | Final |
---|---|---|
4:00 pm | Waynesville-54 vs Parkway West-19 at Washington - Final | |
4:15 pm | Parkway Central-51 at Lindbergh-26 - Final | |
4:30 pm | McKinley-58 at Vashon-13 - Final | |
4:30 pm | Cape Notre Dame-63 vs John Burroughs-39 at Villa Duchesne - Final | |
5:00 pm | Metro-East Lutheran-46 vs White Hall North Greene-41 at Carrollton, Illinois - Final | |
5:30 pm | Holt-45 vs Ursuline-48 at Washington - Final | |
5:30 pm | Van-Far-40 vs Louisiana-26 at Bowling Green - Final | |
5:30 pm | Sullivan-63 vs Soldan-38 at Lindbergh - Final | |
5:30 pm | Elsberry-12 vs Clopton-53 at Bowling Green - Final | |
6:00 pm | Montgomery County-55 vs Bourbon-24 at Hermann - Final | |
6:00 pm | Metro-51 at Villa Duchesne-35 - Final | |
6:00 pm | Owensville-37 vs Hermann-66 at Hermann - Final | |
6:15 pm | Red Bud-45 at Steeleville-34 - Final | |
6:30 pm | Fort Zumwalt North-39 at Hazelwood West-42 - Final | |
6:30 pm | Greenfield, Illinois-38 vs Lebanon, Illinois-71 at Carrollton, Illinois - Final | |
6:45 pm | Cardinal Ritter-46 at Lutheran St. Charles-43 - Final | |
6:50 pm | North Callaway-54 at Bowling Green-29 - Final | |
6:50 pm | Winfield-26 vs Silex-31 at Bowling Green - Final | |
7:00 pm | Lift for Life-35 at Herculaneum-44 - Final | |
7:00 pm | Lutheran South-55 vs Pacific-64 at Washington - Final | |
7:00 pm | Mehlville-37 at Summit-54 - Final | |
7:30 pm | New Haven-58 vs St. Clair-41 at Hermann - Final | |
7:30 pm | Chamois-37 vs Wright City-28 at Hermann - Final | |
8:00 pm | Brussels-33 vs West Central-59 at Carrollton, Illinois - Final | |
8:30 pm | Warrenton-53 at Washington-61 - Final |
Girls Swimming
Time | Event | Final |
---|---|---|
3:30 pm | Holt vs Fort Zumwalt West at Rec-Plex | |
4:00 pm | Visitation-122 vs Rosati-Kain-48 at St. Louis CC-Meramec - Final | |
4:00 pm | Villa Duchesne vs Nerinx Hall at Forest Park | |
4:00 pm | Principia, Ursuline at Westminster |
Wrestling
Time | Event | Final |
---|---|---|
4:00 pm | Maplewood-RH-12 at John Burroughs-51 - Final | |
6:00 pm | Northwest Cedar Hill-23 at Lafayette-42 - Final | |
6:00 pm | Roxana at Collinsville | |
6:00 pm | Fort Zumwalt West at Troy Buchanan |