Boys Basketball
Time | Event | Final |
---|---|---|
4:00 pm | McKinley-60 at Barat-49 - Final | |
4:30 pm | Crossroads College Prep-19 at DuBourg-47 - Final | |
5:30 pm | Maplewood-RH-46 at Hazelwood East-58 - Final | |
5:30 pm | Fort Zumwalt North-66 vs Battle-67 at Clayton - Final | |
6:00 pm | Steelville, Missouri-66 at St. James-86 - Final | |
6:00 pm | Kennedy-42 vs Metro-39 at Gateway STEM - Final | |
6:00 pm | Windsor (Imperial)-47 at St. Vincent-72 - Final | |
6:30 pm | Tolton-53 vs Northwest Academy-74 at Vashon - Final | |
6:30 pm | Tower Grove Christian-65 at Gateway Science Academy-72 - Final | |
7:00 pm | Fort Zumwalt West-60 at Troy Buchanan-63 - Final | |
7:00 pm | Oakville-38 at Clayton-34 - Final | |
7:00 pm | Webster Groves-61 at Lafayette-57 - Final | |
7:00 pm | University City-62 vs St. Charles West-57 at Clayton - Final | |
7:00 pm | Missouri Military Academy-58 at North Callaway-69 - Final | |
7:00 pm | Valley Park-60 at Principia-66 - Final | |
7:27 pm | Father McGivney-45 at Wood River-66 - Final | |
7:30 pm | St. Paul Lutheran (Farmington)-28 at Crystal City-46 - Final | |
8:30 pm | Lutheran North-73 vs Whitfield-60 at Clayton - Final |
Girls Basketball
Time | Event | Final |
---|---|---|
4:00 pm | University City-30 vs Tolton-80 at Borgia - Final | |
5:00 pm | Tower Grove Christian-44 at Gateway Science Academy-45 - Final | |
5:30 pm | Fort Zumwalt West-40 vs Parkway South-46 at Borgia - Final | |
6:00 pm | Metro-East Lutheran-43 at Mount Olive-64 - Final | |
6:00 pm | Vandalia at Flora | |
6:00 pm | Soldan-62 vs Sumner-22 at Cleveland - Final | |
6:00 pm | Owensville-59 at Belle-16 - Final | |
6:00 pm | Carlinville-51 at Waverly-23 - Final | |
6:00 pm | Brussels-50 at Payson Seymour-42 - Final | |
6:00 pm | Kincaid South Fork at Bunker Hill | |
6:00 pm | Valley Park-32 at Principia-67 - Final | |
6:00 pm | Wood River at Staunton | |
6:00 pm | Piasa Southwestern at Roxana | |
6:00 pm | Roosevelt-14 at Miller Career-66 - Final | |
6:00 pm | St. Paul Lutheran (Farmington)-33 at Crystal City-39 - Final | |
6:00 pm | Nokomis at Riverton | |
6:00 pm | Litchfield-53 at Gillespie-38 - Final | |
6:15 pm | Valmeyer-35 at Steeleville-44 - Final | |
6:15 pm | Carlyle-32 at Okawville-60 - Final | |
6:15 pm | Dupo-13 at Marissa-48 - Final | |
6:15 pm | Mater Dei-56 at Teutopolis-70 - Final | |
6:30 pm | South Iron-57 at Hillsboro-39 - Final | |
6:30 pm | Fort Zumwalt South-34 at Holt-51 - Final | |
6:30 pm | Brentwood-46 at Kennedy-33 - Final | |
6:30 pm | Harrisburg, Missouri-40 vs Troy Buchanan-46 at Southern Boone - Final | |
7:00 pm | St. Pius X-31 at Festus-73 - Final | |
7:00 pm | Mark Twain-59 at Wright City-24 - Final | |
7:00 pm | Union-37 at Borgia-40 - Final | |
7:00 pm | Pacific-53 at Eureka-52 - Final | |
7:00 pm | Timberland-46 at Francis Howell-41 - Final | |
7:15 pm | Hillsboro, Illinois-62 at Pana-68 - Final | |
7:15 pm | Gibault-29 at Alton Marquette-60 - Final | |
7:30 pm | Greenville-50 at Lebanon, Illinois-65 - Final | |
7:30 pm | De Soto-51 at St. Clair-83 - Final | |
7:30 pm | Triad-36 at Granite City-39 - Final | |
7:30 pm | Fredericktown-38 at North County-52 - Final | |
7:30 pm | Jefferson-20 at Grandview-56 - Final | |
7:30 pm | Civic Memorial-80 at Waterloo-45 - Final | |
7:30 pm | McCluer North-48 at Father McGivney-35 - Final | |
7:30 pm | Chamois-21 at New Haven-48 - Final | |
7:30 pm | North Callaway-61 at Calvary Lutheran-50 - Final | |
7:45 pm | Breese Central-50 at Wesclin-20 - Final | |
7:45 pm | Columbia-52 at Freeburg-32 - Final | |
7:45 pm | New Athens-37 at Red Bud-36 - Final | |
8:30 pm | Summit-20 vs Cardinal Ritter-42 at Borgia - Final |
Girls Swimming
Time | Event | Final |
---|---|---|
3:30 pm | Hazelwood West at McCluer North | |
5:00 pm | Rosati-Kain-126 vs DuBourg-42 at Affton - Final |