Boys Cross Country
Time | Event | Final |
---|---|---|
3:30 pm | Four Rivers Conference Meet |
Boys Soccer
Time | Event | Final |
---|---|---|
4:00 pm | Orchard Farm-1 vs St. Charles West-7 at Lutheran St. Charles - Final | |
4:00 pm | Granite City-0 at Edwardsville-2 - Final | |
4:00 pm | Carnahan-0 vs Bayless-10 at DuBourg - Final | |
4:00 pm | Elsberry-0 at O'Fallon Christian-7 - Final | |
4:00 pm | Jerseyville-1 vs Gibault-6 at Bethalto Sports Complex - Final | |
4:00 pm | Vashon-0 at Soldan-10 - Final | |
4:00 pm | Hazelwood Central-5 at McCluer North-0 - Final | |
4:15 pm | University City-0 vs Ladue-10 at Ladue West Campus - Final | |
4:30 pm | Highland-0 vs Columbia-2 at Mascoutah - Final | |
4:30 pm | SLUH-2 at Marquette-0 - Final | |
4:30 pm | Althoff-4 at Freeburg-0 - Final | |
5:00 pm | Francis Howell-5 at Lindbergh-0 - Final | |
5:00 pm | Fredericktown-0 at Cape Notre Dame-7 - Final | |
5:00 pm | Belleville East-0 vs Quincy-2 at Springfield, Illinois - Final | |
5:00 pm | Westminster-1 at St. Dominic-0 - Final | |
5:00 pm | St. Clair-0 vs Lutheran South-5 at Sullivan - Final | |
5:00 pm | Salem, Illinois-0 at Carbondale-10 - Final | |
5:00 pm | Calvary-1 vs Valley Park-6 at Art Firley Soccer Complex - Final | |
5:30 pm | Affton-2 at DuBourg-1 - Final | |
5:30 pm | Cleveland-0 vs Saxony Lutheran-5 at Gateway STEM - Final | |
5:45 pm | Troy Buchanan-0 at Francis Howell North-3 - Final | |
6:00 pm | Parkway West-0 at Vianney-3 - Final | |
6:00 pm | Fort Zumwalt East-2 at St. Charles-1 - Final | |
6:00 pm | Timberland-1 at Francis Howell Central-2 - Final | |
6:00 pm | Duchesne-4 at Lutheran St. Charles-0 - Final | |
6:00 pm | Sikeston-0 at Festus-0 - Final | |
6:00 pm | Jacksonville, Illinois-1 vs Waterloo-2 at Bethalto Sports Complex - Final | |
6:00 pm | Winfield-0 vs Missouri Military Academy-5 at O'Fallon Christian - Final | |
6:00 pm | Fox-0 at Kirkwood-4 - Final | |
6:00 pm | O'Fallon-2 vs Belleville West-3 at Edwardsville - Final | |
6:00 pm | Oakville-0 at Eureka-5 - Final | |
6:00 pm | Summit-2 at Parkway South-1 - Final | |
6:30 pm | Alton Marquette-4 vs Breese Central-1 at Freeburg - Final | |
6:30 pm | Springfield, Illinois-0 vs Collinsville-2 at Springfield, Illinois - Final | |
6:45 pm | Hancock-1 at Sullivan-4 - Final | |
6:45 pm | Union-0 at Warrenton-3 - Final | |
7:00 pm | Belle-0 vs Canton-10 at Art Firley Soccer Complex - Final | |
7:00 pm | Seckman-4 at Mehlville-3 - Final | |
7:00 pm | St. Pius X-1 vs Perryville-0 at Cape Notre Dame - Final | |
7:00 pm | Effingham-1 vs Carterville-2 at Carbondale - Final | |
7:00 pm | Fort Zumwalt West-2 at CBC-3 - Final | |
7:30 pm | McKinley-1 vs Gateway Science Academy-6 at Gateway STEM - Final |
Boys Swimming
Time | Event | Final |
---|---|---|
3:30 pm | Pattonville vs Webster Groves at St. Louis CC-Meramec | |
3:30 pm | Lutheran St. Charles at Fort Zumwalt East | |
4:00 pm | McCluer at Affton | |
4:30 pm | Kirkwood at Ritenour | |
4:30 pm | Chaminade, Ladue at Lafayette | |
4:30 pm | Westminster, Borgia, Fort Zumwalt North | |
8:30 pm | Fort Zumwalt South at Francis Howell Central |
Field Hockey
Time | Event | Final |
---|---|---|
3:00 pm | Clayton-0 vs Oakville-3 at Whitfield - Final | |
3:00 pm | Parkway South-1 vs Lutheran South-2 at University City - Final | |
4:00 pm | Nerinx Hall-0 at MICDS-2 - Final | |
4:15 pm | John Burroughs-1 at Kirkwood-4 - Final | |
4:30 pm | Lindbergh-1 vs Ladue-0 at Parkway West - Final | |
4:30 pm | Notre Dame-0 vs Pattonville-2 at University City - Final | |
4:30 pm | Alton Marquette-0 at Whitfield-3 - Final | |
6:00 pm | Barat-2 at Parkway West-5 - Final |
Girls Cross Country
Time | Event | Final |
---|---|---|
4:00 pm | Four Rivers Conference Meet |
Girls Volleyball
Time | Event | Final |
---|---|---|
4:00 pm | University City-0 vs MICDS-2 at Villa Duchesne - Final | |
4:00 pm | Sumner-0 vs Medicine and Bioscience-2 at Lutheran North - Final | |
4:00 pm | Lift for Life-0 vs Rosati-Kain-2 at Cleveland - Final | |
4:00 pm | Principia-0 vs Whitfield-2 at Brentwood - Final | |
4:30 pm | Belleville West-0 at Edwardsville-2 - Final | |
4:30 pm | Lindbergh-0 vs Oakville-2 at Fox - Final | |
4:30 pm | Ursuline-1 at Kirkwood-2 - Final | |
4:30 pm | Washington-0 at Lafayette-2 - Final | |
4:30 pm | O'Fallon-2 at East St. Louis-0 - Final | |
4:30 pm | Breese Central-1 at Belleville East-2 - Final | |
4:30 pm | Westminster-0 vs Francis Howell North-2 at Parkway Central - Final | |
5:00 pm | Jerseyville-0 at Triad-2 - Final | |
5:00 pm | Montgomery County-0 at Hermann-2 - Final | |
5:00 pm | Valley Caledonia-0 vs Bismarck-2 at Crystal City - Final | |
5:00 pm | Cuba-0 at Sullivan-2 - Final | |
5:00 pm | Gillespie at Vandalia | |
5:00 pm | Mascoutah-2 at Civic Memorial-0 - Final | |
5:00 pm | Fort Zumwalt West-0 vs Francis Howell-2 at Fort Zumwalt South - Final | |
5:00 pm | Ste. Genevieve-2 at Park Hills Central-0 - Final | |
5:00 pm | Greenville-2 at Wood River-0 - Final | |
5:00 pm | Missouri School for the Deaf-0 vs Chamois-2 at Calvary Lutheran - Final | |
5:00 pm | Winfield-0 vs O'Fallon Christian-2 at Borgia - Final | |
5:15 pm | Nashville at Murphysboro | |
5:15 pm | Trinity-2 vs North Tech-0 at Lutheran North - Final | |
5:30 pm | Columbia-2 at Collinsville-1 - Final | |
5:30 pm | Seckman-0 vs Mehlville-2 at Fox - Final | |
5:30 pm | Gateway STEM-0 vs Nerinx Hall-2 at Kirkwood - Final | |
5:30 pm | Maplewood-RH-2 at Brentwood-0 - Final | |
5:30 pm | Soldan-1 vs Miller Career-2 at Cleveland - Final | |
5:30 pm | Hannibal-0 vs Timberland-2 at Liberty (Wentzville) - Final | |
5:30 pm | Normandy-0 vs Visitation-2 at Villa Duchesne - Final | |
5:45 pm | Eureka-2 vs Northwest Cedar Hill-0 at Lafayette - Final | |
5:45 pm | Parkway North-0 vs Marquette-2 at Parkway Central - Final | |
6:00 pm | Russellville-0 at Calvary Lutheran-2 - Final | |
6:00 pm | Crystal City-0 vs St. Vincent-2 at Crystal City - Final | |
6:00 pm | Carlinville-2 at Carrollton, Illinois-0 - Final | |
6:00 pm | Hillsboro, Illinois-2 at Piasa Southwestern-0 - Final | |
6:00 pm | Centralia, Mo.-2 vs Hallsville-0 at Hermann - Final | |
6:00 pm | Mount Olive-0 at Metro-East Lutheran-2 - Final | |
6:00 pm | Lutheran St. Charles-0 at Borgia-2 - Final | |
6:15 pm | Lebanon, Illinois-0 at Marissa-2 - Final | |
6:15 pm | Fort Zumwalt South-0 vs St. Dominic-2 at Fort Zumwalt South - Final | |
6:15 pm | Herculaneum-2 vs Festus-0 at Park Hills Central - Final | |
6:15 pm | Owensville-2 vs St. Clair-1 at Sullivan - Final | |
6:30 pm | Hillsboro-2 at Fox-1 - Final | |
6:30 pm | Ladue-1 vs Webster Groves-2 at Kirkwood - Final | |
6:30 pm | Northwest Academy-0 vs Crossroads College Prep-2 at Lutheran North - Final | |
6:30 pm | Waterloo-1 at Highland-2 - Final | |
6:45 pm | Liberty (Wentzville)-0 vs Holt-2 at Liberty (Wentzville) - Final | |
7:00 pm | Clayton-0 vs John Burroughs-2 at Villa Duchesne - Final | |
7:00 pm | Maplewood-RH-0 vs Whitfield-2 at Brentwood - Final | |
7:00 pm | Pattonville-0 at Parkway Central-2 - Final | |
7:00 pm | St. Paul Lutheran (Farmington)-0 vs Oak Ridge-2 at Crystal City - Final | |
7:00 pm | Eureka-0 at Lafayette-2 - Final | |
7:00 pm | Centralia, Mo.-0 at Hermann-2 - Final | |
7:00 pm | Miller Career-0 vs Rosati-Kain-2 at Cleveland - Final | |
7:00 pm | New Athens-2 at Dupo-0 - Final | |
7:00 pm | Chamois-0 vs New Haven-2 at Calvary Lutheran - Final | |
7:15 pm | Steeleville-2 at Valmeyer-0 - Final | |
7:15 pm | Centralia, Illinois at Wesclin | |
7:30 pm | Okawville at Carlyle | |
7:30 pm | Owensville-0 at Sullivan-2 - Final | |
7:30 pm | O'Fallon Christian-0 at Borgia-2 - Final | |
7:30 pm | Herculaneum-0 vs Ste. Genevieve-2 at Park Hills Central - Final |