Boys Basketball
Time | Event | Final |
---|---|---|
6:00 pm | St. Louis Christian-45 at La Lumiere (Indiana)-90 - Final | |
5:30 pm | Cleveland-61 vs Gateway STEM-82 at Vashon - Final | |
7:00 pm | Wright City-45 at Warrenton-74 - Final | |
7:00 pm | Medicine and Bioscience-19 vs St. Louis College Prep-51 at Cleveland - Final | |
7:00 pm | Winfield-72 at Elsberry-70 - Final | |
7:30 pm | Northwest Cedar Hill-33 at De Soto-71 - Final | |
8:30 pm | Roosevelt-52 vs Sumner-61 at Vashon - Final |
Football
Time | Event | Final |
---|---|---|
7:00 pm | Ladue-31 at Parkway Central-14 - Final |
Girls Basketball
Time | Event | Final |
---|---|---|
4:00 pm | McKinley-34 vs Medicine and Bioscience-41 at Vashon - Final | |
5:00 pm | Jacksonville, Illinois-21 vs Civic Memorial-67 at Taylorville - Final | |
5:30 pm | Trico-17 vs Steeleville-63 at Sparta - Final | |
6:00 pm | Central A&M-58 vs Athens-35 at Pana - Final | |
6:00 pm | St. Elmo-25 vs Christ Our Rock-61 at Pana - Final | |
6:00 pm | Hardin Calhoun-53 vs Riverview Gardens-36 at Alton - Final | |
6:00 pm | Teutopolis-53 vs Carterville-30 at Salem, Illinois - Final | |
6:00 pm | St. Louis Patriots-62 at Principia-81 - Final | |
6:30 pm | Hillsboro, Illinois-50 vs Rochester-66 at Taylorville - Final | |
7:00 pm | Chester-38 at Sparta-54 - Final | |
7:00 pm | Elsberry-54 at Wright City-23 - Final | |
7:00 pm | Grandview-65 at Festus-33 - Final | |
7:00 pm | Summit-42 at Northwest Cedar Hill-21 - Final | |
7:00 pm | Carnahan-17 vs Soldan-59 at Vashon - Final | |
7:00 pm | Vienna-53 at Marion-34 - Final | |
7:30 pm | Centralia, Illinois-26 at Salem, Illinois-39 - Final | |
7:30 pm | Springfield Lanphier-77 vs Springfield Southeast-31 at Alton - Final | |
7:30 pm | Nerinx Hall-40 at Jackson-67 - Final | |
7:30 pm | Bethany Okaw Valley-51 at Pana-37 - Final | |
7:30 pm | Mattoon-42 vs Williamsville-53 at Pana - Final | |
8:00 pm | Mount Zion-33 at Taylorville-41 - Final | |
8:30 pm | Red Bud-36 vs Sesser-Valier-48 at Sparta - Final |
Hockey
Time | Event | Final |
---|---|---|
7:15 pm | De Smet-9 vs Francis Howell Central-1 at Lindenwood Ice Arena - Final | |
7:20 pm | Parkway South-8 vs Eureka-1 at Fenton Forum - Final | |
7:45 pm | Francis Howell-1 vs Fort Zumwalt East-2 at Rec Plex South - Final | |
8:00 pm | Oakville-3 vs Vianney-2 at Affton Rink - Final | |
8:15 pm | Edwardsville-4 vs Chaminade-4 at Queeny Recreational Complex - Final | |
8:45 pm | Webster Groves-7 vs Whitfield-2 at Webster Rink - Final | |
9:00 pm | Westminster-3 vs Summit-2 at Fenton Forum - Final | |
9:00 pm | Holt-8 vs Lutheran South-1 at Wentzville Ice Arena - Final | |
9:30 pm | Ladue-5 vs Duchesne-4 at Rec Plex South - Final | |
9:45 pm | Fort Zumwalt West-2 vs SLUH-10 at Affton - Final |