Boys Soccer
Time | Event | Final |
---|---|---|
10:00 am | Saxony Lutheran-0 vs St. Joseph LeBlond-2 at Soccer Park - Final | |
12:00 pm | Sedalia Sacred Heart-3 vs Crocker-2 at Soccer Park - Final | |
1:00 pm | Gibault-2 vs Wheaton Academy-1 at Hoffman Estates - Final | |
2:00 pm | Lincoln College Prep-3 vs Bayless-1 at Soccer Park - Final | |
3:00 pm | Chicago St. Patrick-0 vs Solorio Academy-1 at Hoffman Estates - Final | |
4:00 pm | Southern Boone-0 vs Priory-3 at Soccer Park - Final |
Boys Swimming
Time | Event | Final |
---|---|---|
10:00 am | Missouri Class 1 State Championships-Finals | |
5:00 pm | Missouri Class 2 State Championships-Preliminaries |
Football
Time | Event | Final |
---|---|---|
7:00 pm | Clark County-26 at Palmyra-16 - Final | |
7:00 pm | Thayer-14 at Pierce City-0 - Final | |
7:00 pm | Rockhurst-14 at Park Hill-28 - Final | |
7:00 pm | Ozark-17 at Lebanon-35 - Final | |
7:00 pm | Hazelwood Central-20 at CBC-48 - Final | |
7:00 pm | Naperville Central-31 at Homewood-Flossmoor-28 - Final | |
7:00 pm | Helias-21 at Moberly-35 - Final | |
7:00 pm | Crest Ridge-0 at Lincoln-20 - Final | |
7:00 pm | Cape Girardeau Central-28 at Hillsboro-36 - Final | |
7:00 pm | Blue Springs-35 at Blue Springs South-17 - Final | |
7:00 pm | Hazelwood East-0 at Pattonville-48 - Final | |
7:00 pm | Hamilton-16 at Princeton-46 - Final | |
7:00 pm | Owensville-53 at Eldon-70 - Final | |
7:00 pm | Liberty (KC)-24 at Staley-49 - Final | |
7:00 pm | Rolla-28 at Borgia-14 - Final | |
7:00 pm | Knob Noster-0 at Holden-21 - Final | |
7:00 pm | Miller Career-0 at Lutheran South-35 - Final | |
7:00 pm | Jackson-51 at Vianney-70 - Final | |
7:00 pm | Willard-13 at Carthage-56 - Final | |
7:00 pm | Timberland-7 at Fort Zumwalt North-24 - Final | |
7:00 pm | Carl Junction-21 at Webb City-42 - Final | |
7:00 pm | Lockwood-8 at Adrian-0 - Final | |
7:00 pm | Malden-20 at Caruthersville-38 - Final | |
7:00 pm | Plattsburg-14 at East Buchanan-36 - Final | |
7:00 pm | Harrisonville-24 at Grain Valley-21 - Final | |
7:00 pm | Trinity-46 at Lutheran North-48 - Final | |
7:00 pm | William Chrisman-10 at Fort Osage-24 - Final | |
7:00 pm | Hayti-18 at Valle Catholic-42 - Final | |
7:00 pm | St. Joseph Lafayette-0 at Platte County-38 - Final | |
7:00 pm | Belton-21 at Battle-44 - Final | |
7:00 pm | Lindbergh-0 at Eureka-24 - Final | |
7:00 pm | Minooka-41 at Barrington-34 - Final | |
7:00 pm | Salem-3 at Park Hills Central-42 - Final | |
7:00 pm | Mountain Grove-6 at Ava-32 - Final | |
7:00 pm | South Shelby-26 at Monroe City-56 - Final | |
7:00 pm | Pleasant Hill-13 at KC Center-38 - Final | |
7:00 pm | MICDS-21 vs Ladue-52 at Kirkwood - Final | |
7:00 pm | -29 at Peotone-16 - Final | |
7:00 pm | Toledo Cumberland-0 at Bridgeport Red Hill-36 - Final | |
7:00 pm | Fair Grove-0 at Lamar-61 - Final | |
7:00 pm | Maryville-20 at Chillicothe-12 - Final | |
7:00 pm | Westran-42 at Marceline-16 - Final | |
7:00 pm | South Callaway-20 at North Callaway-38 - Final | |
7:00 pm | Mount Vernon-30 at Reeds Spring-28 - Final | |
7:00 pm | Mexico-14 at Blair Oaks-60 - Final | |
7:00 pm | Lathrop-27 at Lafayette County-41 - Final |
Girls Volleyball
Time | Event | Final |
---|---|---|
6:00 pm | Mount Zion-0 vs Althoff-2 at Salem, Illinois - Final | |
6:00 pm | Newton-2 vs Carlinville-0 at Vandalia - Final | |
7:00 pm | Edwardsville-0 vs Minooka-2 at Normal Community West - Final | |
7:00 pm | Payson Seymour-0 vs Steeleville-2 at Raymond Lincolnwood - Final |
Hockey
Time | Event | Final |
---|---|---|
6:15 pm | Lindbergh-0 vs Kirkwood-9 at Kirkwood Ice Arena - Final | |
7:15 pm | Priory-12 vs Timberland-2 at Wentzville Ice Arena - Final | |
8:15 pm | Northwest Cedar Hill-4 vs Parkway West-4 at Queeny Recreational Complex - Final | |
9:00 pm | St. Mary's-9 vs Holt-5 at Wentzville Ice Arena - Final |