Boys Basketball
Time | Event | Final |
---|---|---|
6:00 am | Blue Knights-58 at Cleveland-59 - Final | |
4:00 pm | Parkway South-55 vs Liberty (Wentzville)-56 at Parkway West - Final | |
4:00 pm | St. Louis College Prep-70 at Herculaneum-53 - Final | |
5:00 pm | Francis Howell North-66 vs Sikeston-89 at Fort Zumwalt North - Final | |
5:00 pm | Joppa-51 vs Lovejoy-64 at Egyptian - Final | |
5:30 pm | Northwest Cedar Hill-22 vs Kirkwood-54 at Union - Final | |
5:30 pm | Gateway Science Academy-25 at Roosevelt-77 - Final | |
5:30 pm | De Smet-57 vs Parkway Central-69 at Parkway West - Final | |
5:30 pm | Gateway STEM-87 vs Dupo-53 at Herculaneum - Final | |
6:00 pm | Tri-City at Mount Olive | |
6:30 pm | Hannibal-60 vs Troy Buchanan-74 at Fort Zumwalt North - Final | |
6:30 pm | Brentwood-63 at Bayless-33 - Final | |
7:00 pm | Borgia-62 at Union-36 - Final | |
7:00 pm | St. Paul Lutheran (Farmington)-21 vs St. Pius X-77 at Herculaneum - Final | |
7:00 pm | Normandy-53 at Jennings-79 - Final | |
7:00 pm | Hazelwood Central-68 at Parkway West-31 - Final | |
7:00 pm | CBC-46 at SLUH-48 - Final | |
7:00 pm | Hazelwood West-58 at Cahokia-90 - Final | |
8:30 pm | Lafayette-66 vs Hillsboro-65 at Parkway West - Final |
Girls Basketball
Time | Event | Final |
---|---|---|
12:00 am | Vienna-28 vs Belle-52 at Russellville - Final | |
3:30 pm | Hancock-53 vs Windsor (Imperial)-31 at Affton - Final | |
4:00 pm | Parkway West-27 vs Waynesville-64 at Washington - Final | |
4:00 pm | Jackson-55 at Lindbergh-35 - Final | |
4:30 pm | Cape Girardeau Central-71 at Hillsboro-51 - Final | |
4:30 pm | Parkway Central-64 at University City-44 - Final | |
5:00 pm | Affton-39 vs Bayless-22 at Affton - Final | |
5:00 pm | Crosspoint Christian-35 at Tower Grove Christian-50 - Final | |
5:00 pm | Madison, Illinois-38 vs West Central-68 at Carrollton, Illinois - Final | |
5:30 pm | Pacific-56 vs Lutheran South-41 at Washington - Final | |
5:30 pm | Hazelwood East-33 at STEAM Academy at MS-Berkeley-59 - Final | |
5:30 pm | MICDS-57 vs Marquette-35 at Lindbergh - Final | |
5:30 pm | Winfield-13 at Bowling Green-56 - Final | |
5:30 pm | Sikeston-56 at Perryville-54 - Final | |
6:00 pm | Whitfield-74 at St. Joseph's-78 - Final | |
6:00 pm | Alton-30 vs Freeburg-55 at Hillsboro - Final | |
6:00 pm | Normandy-15 vs Metro-73 at Mathews-Dickey - Final | |
6:00 pm | McCluer North-35 at Pattonville-31 - Final | |
6:00 pm | Bourbon-17 at Hermann-63 - Final | |
6:00 pm | North Callaway-65 vs Louisiana-47 at Bowling Green - Final | |
6:00 pm | Park Hills Central-68 at Fredericktown-28 - Final | |
6:00 pm | Wright City-13 vs St. Clair-100 at Hermann - Final | |
6:00 pm | De Soto-53 at Vashon-21 - Final | |
6:00 pm | Bunker Hill-43 at Wood River-41 - Final | |
6:00 pm | Waterloo-39 at Mascoutah-41 - Final | |
6:00 pm | Litchfield-35 at Vandalia-50 - Final | |
6:00 pm | Sparta-65 at Dupo-40 - Final | |
6:00 pm | Piasa Southwestern-45 at Staunton-42 - Final | |
6:00 pm | Mehlville-30 at Hazelwood West-65 - Final | |
6:30 pm | Brentwood-51 vs Liberty (Wentzville)-40 at Affton - Final | |
6:30 pm | Trinity-37 at DuBourg-38 - Final | |
6:30 pm | Hardin Calhoun-35 vs Lebanon, Illinois-47 at Carrollton, Illinois - Final | |
7:00 pm | St. Pius X-36 at Jefferson-59 - Final | |
7:00 pm | Kirkwood-66 at Nerinx Hall-46 - Final | |
7:00 pm | Ursuline-35 vs Holt-59 at Washington - Final | |
7:15 pm | Orchard Farm-57 at Rosati-Kain-41 - Final | |
7:15 pm | Duchesne-30 at Borgia-61 - Final | |
7:30 pm | Valmeyer-18 at Marissa-50 - Final | |
7:30 pm | Owensville-41 vs New Haven-60 at Hermann - Final | |
7:30 pm | Salem, Illinois-24 at Mater Dei-62 - Final | |
7:30 pm | Montgomery County-46 vs Chamois-54 at Hermann - Final | |
7:30 pm | Potosi-36 at North County-49 - Final | |
7:30 pm | Gibault-38 at Roxana-27 - Final | |
7:30 pm | St. Louis Patriots-31 vs Seckman-61 at Hillsboro - Final | |
7:45 pm | Carlyle-40 at Columbia-59 - Final | |
8:00 pm | Alton Marquette-50 at Carrollton, Illinois-44 - Final | |
8:00 pm | Clayton-50 vs Principia-73 at Affton - Final | |
8:30 pm | Warrenton-51 at Washington-56 - Final |
Girls Swimming
Time | Event | Final |
---|---|---|
3:45 pm | Ritenour-84 at Fort Zumwalt East-96 - Final | |
4:15 pm | Clayton at Parkway Central |
Hockey
Time | Event | Final |
---|---|---|
6:30 pm | Northwest Cedar Hill-3 vs Clayton-4 at Queeny Recreational Complex - Final | |
6:45 pm | Fort Zumwalt East-7 vs Duchesne-6 at Rec Plex South - Final | |
7:00 pm | SLUH-9 vs Lindbergh-0 at South County Rink - Final | |
7:30 pm | O'Fallon-1 vs Columbia-4 at McKendree Metro Rec Plex - Final | |
8:15 pm | Marquette-1 vs MICDS-4 at Queeny Recreational Complex - Final | |
8:30 pm | Wood River-10 vs Civic Memorial-9 at East Alton Ice Arena - Final | |
8:30 pm | Fort Zumwalt South-6 vs Francis Howell-3 at Rec Plex South - Final | |
8:45 pm | Summit-3 vs Parkway South-6 at South County Rink - Final | |
9:00 pm | John Burroughs-1 vs Priory-8 at Affton - Final |