Boys Basketball
Time | Event | Final |
---|---|---|
5:00 pm | Crystal City-63 at St. Paul Lutheran (Farmington)-27 - Final | |
6:00 pm | St. Louis Patriots-65 at St. Louis College Prep-62 - Final | |
6:00 pm | North Callaway-53 at Missouri Military Academy-60 - Final | |
6:00 pm | McKinley-54 vs Metro-59 at Cleveland - Final | |
6:00 pm | St. James-76 at Steelville, Missouri-65 - Final | |
6:30 pm | Blue Knights-63 vs Sumner-61 at Clyde C. Miller - Final | |
7:00 pm | Hazelwood East-68 at Maplewood-RH-65 - Final | |
7:00 pm | Wright City-65 at Mark Twain-62 - Final | |
7:00 pm | Northwest Academy-80 at Tolton-62 - Final | |
7:00 pm | Belle at Owensville | |
7:00 pm | Crosspoint Christian-42 at Union-71 - Final | |
8:00 pm | Egyptian-73 vs Lovejoy-77 at Egyptian - Final |
Girls Basketball
Time | Event | Final |
---|---|---|
5:30 am | Affton-38 at Crossroads College Prep-37 - Final | |
4:00 pm | University City-29 vs Cardinal Ritter-53 at Borgia - Final | |
5:00 pm | Cleveland-49 at Tower Grove Christian-59 - Final | |
5:00 pm | Hancock-31 at Windsor (Imperial)-36 - Final | |
5:30 pm | Belle-58 at Owensville-62 - Final | |
5:30 pm | Hazelwood Central-85 at McCluer-33 - Final | |
5:30 pm | Fort Zumwalt West-78 vs Parkway South-79 at Borgia - Final | |
6:00 pm | New Haven-43 at Chamois-33 - Final | |
6:00 pm | Riverton-33 at Nokomis-46 - Final | |
6:00 pm | Waterloo-11 at Civic Memorial-85 - Final | |
6:00 pm | Riverview Gardens-41 at Soldan-38 - Final | |
6:00 pm | O'Fallon First Baptist-16 at Father McGivney-47 - Final | |
6:00 pm | Gillespie-36 at Litchfield-30 - Final | |
6:00 pm | Rosati-Kain-57 at McKinley-21 - Final | |
6:00 pm | Waverly-29 at Carlinville-56 - Final | |
6:00 pm | Flora-58 at Vandalia-66 - Final | |
6:00 pm | Bunker Hill at Kincaid South Fork | |
6:00 pm | Calvary Lutheran-52 at North Callaway-48 - Final | |
6:00 pm | Staunton-48 at Wood River-36 - Final | |
6:00 pm | Teutopolis-42 at Mater Dei-56 - Final | |
6:00 pm | Crystal City-50 at St. Paul Lutheran (Farmington)-35 - Final | |
6:00 pm | Potosi-46 at Park Hills Central-70 - Final | |
6:15 pm | Marissa-44 at Dupo-19 - Final | |
6:15 pm | Okawville-59 at Carlyle-30 - Final | |
6:15 pm | Red Bud-40 at New Athens-35 - Final | |
6:15 pm | Steeleville-53 at Valmeyer-25 - Final | |
6:15 pm | Freeburg-35 at Columbia-29 - Final | |
7:00 pm | St. James-25 at Francis Howell-64 - Final | |
7:00 pm | Ursuline-39 at Whitfield-80 - Final | |
7:00 pm | Eureka-56 at Pacific-49 - Final | |
7:00 pm | St. Clair-48 at De Soto-30 - Final | |
7:00 pm | Union-40 vs Tolton-21 at Borgia - Final | |
7:00 pm | Festus-51 at St. Pius X-37 - Final | |
7:15 pm | Pana-68 at Hillsboro, Illinois-66 - Final | |
7:30 pm | Granite City-13 at Triad-43 - Final | |
7:30 pm | Collinsville-60 at Belleville West-52 - Final | |
7:30 pm | Ste. Genevieve-42 at North County-35 - Final | |
7:30 pm | Christ Our Rock-43 at Greenville-35 - Final | |
7:30 pm | Roxana at Piasa Southwestern | |
7:30 pm | Troy Buchanan-59 at Southern Boone-53 - Final | |
7:30 pm | Wesclin-9 at Breese Central-52 - Final | |
7:30 pm | Alton Marquette-54 at Gibault-40 - Final | |
8:30 pm | Summit-45 at Borgia-54 - Final |
Girls Swimming
Time | Event | Final |
---|---|---|
8:30 pm | Fort Zumwalt South-96 vs Francis Howell North-87 at Rec-Plex - Final |
Wrestling
Time | Event | Final |
---|---|---|
4:30 pm | Winfield, O'Fallon, St. James, Borgia |