Football
Time | Event | Final |
---|---|---|
7:00 pm | Mexico-0 at Moberly-47 - Final | |
7:00 pm | Winfield-6 at Southern Boone-30 - Final | |
7:00 pm | Liberal-22 at Greenfield, Missouri-20 - Final | |
7:00 pm | Scott City-28 at Valle Catholic-56 - Final | |
7:00 pm | St. Pius X (Kansas City)-10 at Savannah-50 - Final | |
7:00 pm | Smith-Cotton-9 at Timberland-30 - Final | |
7:00 pm | Kirkwood-25 at Eureka-14 - Final | |
7:00 pm | Pleasant Hill-28 at Odessa-63 - Final | |
7:00 pm | William Chrisman-14 at Fort Osage-45 - Final | |
7:00 pm | North Boone-25 at Lisle-37 - Final | |
7:00 pm | Sikeston-0 at West Plains-43 - Final | |
7:00 pm | Lockwood-0 at Adrian-24 - Final | |
7:00 pm | Miller Career-12 at Cardinal Ritter-61 - Final | |
7:00 pm | North Platte-30 at Wellington-Napoleon-46 - Final | |
7:00 pm | Caruthersville-30 at Jefferson-7 - Final | |
7:00 pm | St. Vincent-13 at Hayti-74 - Final | |
7:00 pm | Thayer-42 at Pierce City-7 - Final | |
7:00 pm | Seneca-29 at Cassville-35 - Final | |
7:00 pm | Seckman-35 at Fox-62 - Final | |
7:00 pm | Miller-44 at Skyline-16 - Final | |
7:00 pm | Harrisonville-34 at Van Horn-14 - Final | |
7:00 pm | Chaminade-51 at Mehlville-7 - Final | |
7:00 pm | North Callaway-6 at South Callaway-14 - Final | |
7:00 pm | Potosi-9 at Kennett-48 - Final | |
7:00 pm | Roosevelt-12 at Summit-56 - Final | |
7:00 pm | Pattonville-7 at De Smet-35 - Final | |
7:00 pm | Bowling Green-12 at Monroe City-48 - Final | |
7:00 pm | Priory-0 at Fort Zumwalt East-31 - Final | |
7:00 pm | Macon-14 at Lathrop-45 - Final | |
7:00 pm | South Shelby-46 at Scotland County-28 - Final | |
7:00 pm | Excelsior Springs-20 at Platte County-28 - Final | |
7:00 pm | Blue Springs-31 at Blue Springs South-21 - Final | |
7:00 pm | St. Pius X-27 at Charleston-50 - Final | |
7:00 pm | Slater-6 at Fayette-60 - Final | |
7:00 pm | Waynesville-7 at Willard-42 - Final | |
7:00 pm | Knob Noster-28 at Summit Christian-49 - Final | |
7:00 pm | St. Mary's-7 vs Ladue-42 at Kirkwood - Final | |
7:00 pm | Belton-35 at Raytown-7 - Final | |
7:00 pm | Helias-35 at Camdenton-57 - Final | |
7:00 pm | Lutheran South-27 at St. Clair-20 - Final | |
7:00 pm | Gallatin-0 at Marceline-29 - Final | |
7:00 pm | Yorkville Christian-21 at Oak Lawn Richards-35 - Final | |
7:00 pm | Hazelwood West-8 at CBC-69 - Final | |
7:00 pm | Poplar Bluff-0 at Jackson-49 - Final | |
7:00 pm | Park Hill South-17 at North Kansas City-28 - Final | |
7:00 pm | Versailles-46 at El Dorado Springs-36 - Final | |
7:00 pm | Westminster-14 at Hannibal-49 - Final | |
7:00 pm | Windsor (Sedalia)-14 at Cass Midway-24 - Final | |
7:00 pm | Duchesne-0 at Lutheran North-68 - Final | |
7:00 pm | Dexter-6 at Park Hills Central-13 - Final | |
7:00 pm | Palmyra-0 at Clark County-36 - Final | |
7:00 pm | Sarcoxie-6 at Lamar-36 - Final | |
7:00 pm | Parkway West-14 at Vianney-56 - Final | |
7:00 pm | Nixa-41 at Parkview-42 - Final | |
7:00 pm | STEAM Academy at MS-Berkeley-10 vs Trinity-71 at O'Fallon Christian - Final | |
7:00 pm | Festus-28 at Farmington-21 - Final | |
7:00 pm | Grandview K.C.-14 at Warrensburg-31 - Final | |
7:00 pm | Mountain View-Liberty-28 at Ava-36 - Final | |
7:00 pm | Oak Park-0 at Staley-24 - Final | |
7:00 pm | Eldon-14 at Springfield Catholic-40 - Final | |
7:00 pm | Liberty (KC)-7 at Lee's Summit North-42 - Final | |
7:00 pm | Lutheran St. Charles-8 at St. Charles West-42 - Final | |
7:00 pm | Lafayette County-36 at Holden-46 - Final | |
7:00 pm | Lexington-8 at Lawson-15 - Final | |
7:00 pm | Sweet Springs-12 at Tipton-0 - Final | |
7:00 pm | Lindbergh-10 at Joplin-56 - Final | |
7:00 pm | Mid-Buchanan-42 at East Buchanan-20 - Final | |
7:00 pm | Republic-10 at Carthage-49 - Final | |
7:00 pm | St. James-36 at Buffalo-50 - Final | |
7:00 pm | Chillicothe-7 at Maryville-38 - Final | |
7:00 pm | Hamilton-20 at Milan-13 - Final | |
7:00 pm | Carl Junction-7 at Webb City-54 - Final | |
7:00 pm | Glendale-6 at Lebanon-70 - Final | |
7:00 pm | Mount Vernon-43 at Reeds Spring-7 - Final | |
7:00 pm | Cole Camp-0 at Lincoln-14 - Final | |
7:00 pm | Strafford-12 at Fair Grove-20 - Final | |
7:00 pm | Francis Howell-10 at Rock Bridge-35 - Final | |
7:00 pm | Hogan Prep-12 at Pembroke Hill-14 - Final | |
7:00 pm | Marshfield-7 at Neosho-35 - Final | |
7:00 pm | Rolla-14 at Borgia-52 - Final | |
7:00 pm | Tolton Catholic-6 at Blair Oaks-70 - Final | |
7:00 pm | Kearney-10 at Smithville-24 - Final | |
7:00 pm | Liberty (Wentzville)-2 at Fort Zumwalt North-37 - Final | |
7:00 pm | Mark Twain-7 at Westran-39 - Final | |
7:00 pm | Holt-44 at Battle-48 - Final | |
7:05 pm | Rockhurst-38 at Lee's Summit West-14 - Final | |
7:30 pm | Palos Heights Shepard-17 at Normal Community West-26 - Final |
Boys Soccer
Time | Event | Final |
---|---|---|
1:00 pm | Crystal Lake South-2 vs Gibault-1 at Hoffman Estates - Final | |
3:00 pm | Chicago St. Ignatius-1 vs Peoria Notre Dame-2 at Hoffman Estates - Final | |
5:00 pm | Naperville North-1 vs Lake Park-0 at Hoffman Estates - Final | |
7:00 pm | Collinsville-0 vs Libertyville-1 at Hoffman Estates - Final |
Girls Volleyball
Time | Event | Final |
---|---|---|
10:00 am | Hermann-1 vs Arcadia Valley-1 at Show Me Center - Final | |
10:00 am | St. Michael the Archangel-2 vs Mountain View-Liberty-0 at Show Me Center - Final | |
12:00 pm | St. Michael the Archangel-0 vs Arcadia Valley-2 at Show Me Center - Final | |
12:00 pm | Mountain View-Liberty-0 vs Hermann-2 at Show Me Center - Final | |
2:00 pm | St. Michael the Archangel-0 vs Hermann-2 at Show Me Center - Final | |
2:00 pm | Mountain View-Liberty-0 vs Arcadia Valley-2 at Show Me Center - Final | |
3:00 pm | Borgia-1 vs Lutheran South-1 at Show Me Center - Final | |
3:00 pm | Pleasant Hill-0 vs Logan-Rogersville-2 at Show Me Center - Final | |
4:00 pm | St. Teresa's-1 vs Willard-1 at Show Me Center - Final | |
4:00 pm | Eureka-1 vs Lafayette-1 at Show Me Center - Final | |
5:00 pm | Logan-Rogersville-2 vs Borgia-0 at Show Me Center - Final | |
5:00 pm | Pleasant Hill-0 vs Lutheran South-2 at Show Me Center - Final | |
6:00 pm | Grayville-2 vs Father McGivney-0 at Okawville - Final | |
6:00 pm | Willard-1 vs Eureka-1 at Show Me Center - Final | |
6:00 pm | St. Teresa's-0 vs Lafayette-2 at Show Me Center - Final | |
7:00 pm | Borgia-2 vs Pleasant Hill-0 at Show Me Center - Final | |
7:00 pm | Logan-Rogersville-2 vs Lutheran South-0 at Show Me Center - Final | |
7:00 pm | Mount Zion-1 vs Althoff-2 at Civic Memorial - Final | |
8:00 pm | Borgia-0 vs Lutheran South-1 at Show Me Center - Final | |
8:00 pm | Eureka-2 vs St. Teresa's-0 at Show Me Center - Final | |
8:00 pm | Willard-1 vs Lafayette-1 at Show Me Center - Final |
Hockey
Time | Event | Final |
---|---|---|
6:15 pm | MICDS-0 vs Vianney-3 at Kirkwood Ice Arena - Final | |
7:15 pm | De Smet-10 vs Timberland-0 at Wentzville Ice Arena - Final | |
7:45 pm | O'Fallon-1 vs Francis Howell-10 at Rec Plex North - Final | |
8:15 pm | Fort Zumwalt East-6 vs Lutheran South-4 at Queeny Recreational Complex - Final | |
8:45 pm | Webster Groves-3 vs Francis Howell North-1 at Webster Rink - Final | |
9:00 pm | Francis Howell Central-9 vs Holt-0 at Wentzville Ice Arena - Final | |
9:30 pm | Edwardsville-12 vs Fort Zumwalt West-0 at Rec-Plex - Final | |
9:30 pm | Seckman-2 vs Oakville-5 at South County Rink - Final |