Boys Fall Golf
Time | Event | Final |
---|---|---|
1:00 pm | St. Clair Invitational | |
1:00 pm | Marissa vs Woodlawn at Indian Springs | |
3:30 pm | Wood River, Roxana at Metro-East Lutheran | |
3:30 pm | Collinsville vs Mater Dei at Bent Oak | |
3:30 pm | Breese Central at Freeburg | |
4:00 pm | Wesclin Quad | |
4:00 pm | Greenville, Piasa Southwestern at Carlinville | |
4:00 pm | Jerseyville vs Carrollton, Illinois at Lone Oak | |
4:00 pm | Valmeyer-205 vs Steeleville-195 at Acorns Golf Links - Final |
Boys Soccer
Time | Event | Final |
---|---|---|
5:00 pm | Salem, Illinois at Christ Our Rock | |
5:00 pm | Belleville East-2 at Waterloo-1 - Final | |
5:30 pm | Gillespie at Raymond Lincolnwood | |
5:30 pm | Breese Central-2 at Greenville-1 - Final | |
6:00 pm | Granite City-2 vs Marion-3 at Columbia - Final | |
6:00 pm | Triad-1 vs Alton Marquette-1 at Gordon Moore Park - Final | |
6:00 pm | Mount Vernon, Illinois-3 vs Civic Memorial-2 at Freeburg - Final | |
7:00 pm | Valmeyer-0 vs Metro-East Lutheran-7 at Belleville West - Final | |
8:00 pm | Gibault-1 at Columbia-1 - Final | |
8:00 pm | Highland-1 at Freeburg-0 - Final |
Girls Fall Golf
Time | Event | Final |
---|---|---|
3:30 pm | Granite City, Waterloo, Mascoutah, Valmeyer | |
4:00 pm | Staunton vs Pana at Oak Terrace | |
4:00 pm | Red Bud vs Sparta at Sparta CC | |
4:00 pm | Civic Memorial, Litchfield at Hillsboro | |
4:00 pm | Marion Quad | |
4:00 pm | Greenville, Carlinville at Jerseyville |
Girls Tennis
Time | Event | Final |
---|---|---|
4:00 pm | Jerseyville-9 at Waterloo-0 - Final | |
4:00 pm | Vandalia at Shelbyville | |
4:00 pm | Hillsboro, Illinois at Civic Memorial | |
4:00 pm | Belleville East-9 at Triad-0 - Final | |
4:30 pm | Roxana at Mascoutah |
Girls Volleyball
Time | Event | Final |
---|---|---|
4:15 pm | Highland-2 at Belleville East-0 - Final | |
5:00 pm | Brussels-2 vs Civic Memorial-1 at Roxana - Final | |
5:00 pm | Waterloo-0 at Freeburg-2 - Final | |
5:00 pm | Alton Marquette-2 vs Bunker Hill-1 at Roxana - Final | |
5:00 pm | Massac County-2 at Marion-0 - Final | |
5:00 pm | Piasa Southwestern-2 vs Mount Olive-0 at Roxana - Final | |
5:15 pm | Carbondale at Benton, Illinois | |
5:15 pm | Marissa-1 at Okawville-2 - Final | |
5:30 pm | Murphysboro-0 at Breese Central-2 - Final | |
6:00 pm | Gillespie-0 vs Wood River-2 at Roxana - Final | |
6:00 pm | Bunker Hill-0 vs Piasa Southwestern-2 at Roxana - Final | |
6:00 pm | Alton Marquette-2 vs Mount Olive-0 at Roxana - Final | |
6:00 pm | Belleville West-2 at Mascoutah-0 - Final | |
6:15 pm | New Athens-2 at Carlyle-1 - Final | |
7:00 pm | Red Bud-1 at Gibault-2 - Final | |
7:00 pm | Hillsboro, Illinois-0 at Pana-2 - Final | |
7:00 pm | Mount Olive-0 vs Bunker Hill-2 at Roxana - Final | |
7:00 pm | Gillespie-0 vs Brussels-2 at Roxana - Final | |
7:00 pm | Wood River-0 vs Civic Memorial-2 at Roxana - Final | |
7:30 pm | Wesclin at Sparta | |
8:00 pm | Wood River-0 vs Brussels-2 at Roxana - Final | |
8:00 pm | Piasa Southwestern-2 vs Alton Marquette-0 at Roxana - Final | |
8:00 pm | Civic Memorial-2 vs Gillespie-0 at Roxana - Final |