Boys Soccer
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:00 pm | Parkway West-0 vs Ladue-2 at Clayton - Final | |
5:30 pm | Blue Springs South-0 at Rockhurst-1 - Final | |
6:00 pm | Rock Bridge-3 at Lee's Summit West-1 - Final | |
6:00 pm | Fort Zumwalt South-2 at St. Dominic-1 - Final | |
6:00 pm | Carthage-2 at Carl Junction-1 - Final | |
6:00 pm | Kickapoo-1 at Ozark-2 - Final | |
6:00 pm | Mehlville-1 at Eureka-2 - Final | |
6:00 pm | Jackson-1 at SLUH-3 - Final | |
6:00 pm | Summit-5 at Washington-0 - Final | |
6:00 pm | KC East-3 at Platte County-2 - Final | |
6:00 pm | Grain Valley-4 vs Belton-3 at Southwick Stadium - Final | |
6:00 pm | North County-4 at Hillsboro-0 - Final | |
6:00 pm | CBC-3 at Pattonville-0 - Final | |
6:30 pm | Park Hill South-4 vs Oak Park-1 at Staley - Final | |
6:30 pm | Francis Howell North-1 at Francis Howell-0 - Final | |
7:00 pm | Rolla-1 at Glendale-0 - Final |
Girls Swimming
Time | Event | Score |
---|---|---|
5:45 pm | O'Fallon at Edwardsville |
Girls Volleyball
Time | Event | Score |
---|---|---|
6:30 am | Carlinville-0 vs Shelbyville-2 at Vandalia - Final | |
5:30 pm | Murphysboro-0 at Mascoutah-2 - Final | |
5:30 pm | Norris City-2 vs Gallatin County-0 at Crab Orchard - Final | |
5:30 pm | Edwards County-2 vs Red Bud-1 at Pinckneyville - Final | |
5:30 pm | Pekin-0 vs Normal Community-2 at Chatham Glenwood - Final | |
5:30 pm | Clay City-2 vs Metro-East Lutheran-0 at Lebanon, Illinois - Final | |
6:00 pm | Mount Olive-2 at New Berlin-1 - Final | |
6:30 pm | South Central-0 vs Woodlawn-2 at Lebanon, Illinois - Final | |
6:30 pm | McLeansboro Hamilton County-0 vs Althoff-2 at Pinckneyville - Final | |
6:30 pm | Columbia-2 vs Massac County-0 at Mascoutah - Final | |
6:30 pm | Cobden-0 vs Valmeyer-2 at Crab Orchard - Final | |
7:00 pm | Edwardsville-2 vs O'Fallon-1 at Belleville West - Final |
Hockey
Time | Event | Score |
---|---|---|
6:50 pm | Triad-3 vs Freeburg-8 at Granite Rink - Final | |
8:30 pm | Fort Zumwalt West-3 vs Francis Howell-3 at Lindenwood Ice Arena - Final | |
8:45 pm | Collinsville-2 vs O'Fallon-4 at East Alton Ice Arena - Final | |
9:00 pm | MICDS-1 vs Westminster-6 at Queeny Recreational Complex - Final |
+