Boys Basketball
Girls Basketball
Time | Event | Score |
---|---|---|
6:00 am | Belleville East-51 at Belleville West-62 - Final | |
4:15 pm | Bayless-21 at Kennedy-40 - Final | |
4:30 pm | McKinley-51 at Soldan-57 - Final | |
5:00 pm | Farmington-58 vs St. Louis Patriots-28 at Sullivan - Final | |
5:00 pm | Crystal City-29 at Affton-54 - Final | |
5:30 pm | Kirkwood-58 at McCluer North-46 - Final | |
5:30 pm | Liberty (Wentzville)-26 at Fort Zumwalt South-60 - Final | |
6:00 pm | Oakville-68 at Ladue-69 - Final | |
6:00 pm | Lindbergh-27 at MICDS-52 - Final | |
6:00 pm | Miller Career-78 vs Medicine and Bioscience-20 at Cleveland - Final | |
6:00 pm | Wood River-13 vs Columbia-45 at Gibault - Final | |
6:00 pm | Roosevelt-21 at Gateway STEM-56 - Final | |
6:00 pm | Mehlville-37 at Parkway Central-62 - Final | |
6:00 pm | Lutheran South-46 at Clayton-61 - Final | |
6:00 pm | Sumner-17 vs Metro-78 at Mathews-Dickey - Final | |
6:00 pm | Lutheran St. Charles-60 at Fort Zumwalt East-22 - Final | |
6:15 pm | Okawville-35 at Mater Dei-18 - Final | |
6:15 pm | Christ Our Rock-57 at Ramsey-11 - Final | |
6:30 pm | Warrenton-58 at St. Charles-40 - Final | |
6:30 pm | Cuba-45 vs Owensville-57 at Sullivan - Final | |
6:30 pm | Holt-52 at Francis Howell North-43 - Final | |
6:30 pm | Valmeyer-33 at Valley Park-58 - Final | |
7:00 pm | Parkway South-40 at Webster Groves-43 - Final | |
7:30 pm | Francis Howell-32 at Rock Bridge-63 - Final | |
7:30 pm | Hermann-56 at Washington-71 - Final | |
7:30 pm | North County-47 at Grandview-68 - Final | |
7:30 pm | Roxana-32 at Gibault-36 - Final | |
7:45 pm | Carterville-52 at Nashville-47 - Final | |
8:00 pm | Riverview Gardens-40 at Cahokia-75 - Final |
Girls Swimming
Time | Event | Score |
---|---|---|
3:30 pm | Fort Zumwalt South, Liberty at McCluer North | |
3:30 pm | Lutheran St. Charles vs Fort Zumwalt East at Rec-Plex | |
4:00 pm | Duchesne-74 vs Rosati-Kain-104 at St. Louis CC-Meramec - Final | |
4:00 pm | Timberland-129 at Ritenour-41 - Final |
Hockey
Time | Event | Score |
---|---|---|
6:50 pm | Freeburg-1 vs Columbia-3 at Granite Rink - Final | |
8:15 pm | Belleville Township-4 vs Collinsville-2 at Granite Rink - Final | |
8:30 pm | Lafayette-1 vs Timberland-11 at Lindenwood Ice Arena - Final | |
8:45 pm | Edwardsville MVCHA-13 vs Wood River-1 at East Alton Ice Arena - Final | |
9:00 pm | Duchesne-3 vs Francis Howell-3 at Queeny Recreational Complex - Final |
Wrestling
Time | Event | Score |
---|---|---|
5:00 pm | Parkway South-15 at Lafayette-49 - Final | |
5:00 pm | Lutheran St. Charles-48 at Brentwood-35 - Final | |
5:00 pm | Mehlville-15 at Lafayette-50 - Final | |
6:00 pm | O'Fallon at Highland | |
6:00 pm | Civic Memorial at Highland | |
6:00 pm | O'Fallon vs Civic Memorial at Highland |
+