Boys Basketball
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:00 pm | Francis Howell North-54 at St. Charles West-68 - Final | |
5:00 pm | St. Dominic-47 vs Fort Zumwalt West-62 at St. Charles West - Final | |
5:30 pm | Linn-57 at Owensville-37 - Final | |
5:30 pm | North Tech-56 at Confluence-73 - Final | |
6:00 pm | Salem-50 at St. James-58 - Final | |
6:00 pm | Rock Bridge-59 at Miller Career-60 - Final | |
6:00 pm | Hancock-49 at John Burroughs-43 - Final | |
6:00 pm | Ste. Genevieve-65 at Valle Catholic-58 - Final | |
6:00 pm | Bunker Hill-51 at Mulberry Grove-56 - Final | |
6:00 pm | Fox-46 at Barat-18 - Final | |
6:00 pm | Highland-35 at Mascoutah-37 - Final | |
6:00 pm | Staunton-18 at Greenville-61 - Final | |
6:00 pm | Carnahan-30 at Vashon-66 - Final | |
6:00 pm | Hillsboro-74 vs De Soto-44 at Hillsboro - Final | |
6:00 pm | Lee's Summit-58 vs Chaminade-87 at Webster Groves - Final | |
6:00 pm | Steelville, Missouri-71 at Grandview-48 - Final | |
6:15 pm | Dupo-89 at Lebanon, Illinois-82 - Final | |
6:15 pm | Steeleville-41 at Marissa-27 - Final | |
6:30 pm | Kennedy-44 at Valley Park-68 - Final | |
6:30 pm | O'Fallon Christian-51 at Trinity-65 - Final | |
6:30 pm | Fort Zumwalt South-64 vs Lutheran North-69 at St. Charles West - Final | |
6:30 pm | Whitfield-68 at Brentwood-32 - Final | |
6:45 pm | Duchesne-76 at Borgia-74 - Final | |
7:00 pm | Priory-76 at Principia-41 - Final | |
7:00 pm | Fort Zumwalt East-54 at Warrenton-55 - Final | |
7:00 pm | Pattonville-63 at Lafayette-48 - Final | |
7:00 pm | Ardmore, Oklahoma-67 vs Cardinal Ritter-75 at Glendale - Final | |
7:00 pm | Summit-39 at Parkway Central-54 - Final | |
7:00 pm | Wellsville-62 at Winfield-44 - Final | |
7:00 pm | Francis Howell-54 at Troy Buchanan-50 - Final | |
7:00 pm | Fredericktown at Perryville | |
7:00 pm | Fort Zumwalt North-45 at Liberty (Wentzville)-61 - Final | |
7:00 pm | Piasa Southwestern-53 at Carlinville-38 - Final | |
7:00 pm | Eureka-55 at Parkway West-60 - Final | |
7:00 pm | Union-69 at Bourbon-46 - Final | |
7:00 pm | Timberland-52 at Parkway South-47 - Final | |
7:00 pm | CBC-62 at De Smet-38 - Final | |
7:00 pm | Mehlville-70 at Parkway North-66 - Final | |
7:15 pm | Madison, Illinois-55 at Springfield Calvary-50 - Final | |
7:15 pm | New Athens-60 at Valmeyer-68 - Final | |
7:30 pm | Wood River-36 at Roxana-51 - Final | |
7:30 pm | Gibault-63 at Metro-East Lutheran-60 - Final | |
7:30 pm | Hermann-44 at Chamois-36 - Final | |
7:30 pm | Crystal City-39 at Bismarck-71 - Final | |
7:30 pm | Mount Vernon, Illinois-59 at Marion-62 - Final | |
7:30 pm | St. Clair-50 at Potosi-68 - Final | |
7:30 pm | Russellville-40 at New Haven-44 - Final | |
7:30 pm | Edwardsville-73 at Collinsville-40 - Final | |
7:30 pm | Champaign Central-68 at Webster Groves-66 - Final | |
7:30 pm | East St. Louis-69 at Alton-52 - Final | |
7:30 pm | Park Hills Central-57 vs Francis Howell Central-63 at Hillsboro - Final | |
7:30 pm | Lift for Life-34 at Alton Marquette-62 - Final | |
7:30 pm | Waterloo-56 at Triad-61 - Final | |
7:30 pm | O'Fallon-84 at Granite City-37 - Final | |
7:30 pm | Civic Memorial-55 at Jerseyville-39 - Final | |
7:30 pm | Lincoln, Illinois-43 at Jacksonville-34 - Final | |
7:30 pm | Lutheran St. Charles-70 at Orchard Farm-73 - Final | |
7:45 pm | Wesclin-44 at Columbia-41 - Final | |
7:45 pm | Freeburg-42 at Carlyle-50 - Final | |
7:45 pm | Nashville-77 at Anna-Jonesboro-46 - Final | |
7:45 pm | Okawville-90 at Trico-31 - Final | |
7:45 pm | Breese Central-64 at Red Bud-27 - Final | |
7:45 pm | Cahokia-76 at Althoff-86 - Final | |
7:45 pm | Centralia, Illinois-51 at Carbondale-59 - Final | |
8:00 pm | Kirkwood-79 vs Ritenour-81 at St. Charles West - Final | |
8:30 pm | SLUH-61 vs Blue Springs-48 at Blue Springs South - Final |
Girls Basketball
Girls Swimming
Time | Event | Score |
---|---|---|
3:30 pm | McCluer North Relays | |
4:00 pm | Cor Jesu vs Nerinx Hall at Forest Park |
Hockey
Time | Event | Score |
---|---|---|
7:10 pm | Northwest Cedar Hill-2 vs Priory-6 at Fenton Forum - Final | |
7:15 pm | Timberland-3 vs Fort Zumwalt South-6 at Lindenwood Ice Arena - Final | |
7:20 pm | Marquette-1 vs Parkway South-2 at Hardee's Ice Plex - Final | |
7:45 pm | Duchesne-4 vs Fort Zumwalt East-0 at Rec Plex South - Final | |
8:00 pm | De Smet-4 vs CBC-5 at Affton Rink - Final | |
8:45 pm | Ladue-5 vs Webster Groves-2 at Webster Rink - Final | |
8:50 pm | Eureka-9 vs Whitfield-1 at Fenton Forum - Final | |
9:00 pm | Fort Zumwalt West-10 vs Holt-3 at Lindenwood Ice Arena - Final | |
9:00 pm | Francis Howell-1 vs Lafayette-3 at Hardee's Ice Plex - Final | |
9:00 pm | Summit-8 vs Seckman-6 at FSI Shark Tank - Final | |
9:30 pm | Vianney-3 vs Chaminade-4 at Queeny Recreational Complex - Final | |
9:30 pm | Francis Howell North-2 vs Francis Howell Central-5 at Rec Plex South - Final | |
9:45 pm | MICDS-9 vs Clayton-0 at Affton Rink - Final |
Wrestling
Time | Event | Score |
---|---|---|
6:00 pm | Timberland-40 at Holt-27 - Final |
+