Boys Fall Golf
Time | Event | Score |
---|---|---|
3:30 pm | Alton vs Jerseyville at TBD | |
3:30 pm | Breese Central vs. Greenville vs. Vandalia | |
3:30 pm | Althoff vs. Gibault vs. Waterloo | |
3:30 pm | Carrollton, Illinois-195 vs Staunton-174 at Timber Lakes - Final | |
4:00 pm | Mater Dei vs Christ Our Rock Lutheran at Greenview | |
4:00 pm | Hillsboro vs. Pana vs. Roxana | |
4:00 pm | Collinsville vs Edwardsville at Oak Brook Golf Club | |
4:00 pm | Marissa vs. ME Lutheran vs. New Athens vs. Okawville |
Boys Soccer
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:30 am | Tower Grove Christian-3 vs St. Louis United-0 at zzzzzzzzzzz - Final | |
3:30 pm | Lutheran St. Charles-2 at McCluer-0 - Final | |
3:45 pm | St. Clair-0 at Hillsboro-1 - Final | |
4:00 pm | Whitfield-1 at Bayless-2 - Final | |
4:00 pm | Crossroads College Prep-0 vs Metro-4 at Gateway Middle School - Final | |
4:00 pm | Sullivan-0 at St. Charles-1 - Final | |
4:15 pm | Hazelwood West-1 at Holt-2 - Final | |
4:15 pm | Francis Howell North-4 at Ritenour-1 - Final | |
4:15 pm | Kirkwood-1 at Eureka-2 - Final | |
4:30 pm | Metro-East Lutheran-2 at Carlyle-1 - Final | |
4:30 pm | Mascoutah-2 at Freeburg-1 - Final | |
4:30 pm | Roxana at Gillespie | |
4:30 pm | Staunton-2 vs Greenville-3 at GCS Ballpark - Final | |
4:30 pm | Orchard Farm-2 at Elsberry-1 - Final | |
5:00 pm | Perryville-1 vs Jackson-7 at Jackson Junior High - Final | |
5:00 pm | Carlinville-1 at Jerseyville-4 - Final | |
5:00 pm | Wesclin-3 at Altamont-1 - Final | |
5:15 pm | Hazelwood Central-3 vs Lutheran North-0 at McCluer - Final | |
5:30 pm | Triad-4 at Civic Memorial-0 - Final | |
5:30 pm | Fredericktown-0 vs Cape Girardeau Central-6 at Hillsboro - Final | |
5:45 pm | Soldan-0 vs O'Fallon Christian-5 at St. Charles - Forfeit | |
5:45 pm | Winfield-0 at Troy Buchanan-3 - Final | |
6:00 pm | Lift for Life-2 at North County Christian-5 - Final | |
6:00 pm | McCluer North-0 at Parkway Central-10 - Final | |
6:00 pm | Brentwood-1 at St. Pius X-3 - Final | |
6:00 pm | Parkway North-0 at Parkway West-2 - Final | |
6:00 pm | Windsor (Imperial)-1 at Northwest Cedar Hill-5 - Final | |
6:00 pm | Highland-0 at Columbia-0 - Final | |
6:15 pm | Borgia-4 at Kennedy-0 - Final | |
6:15 pm | Francis Howell Central-1 at St. Dominic-0 - Final | |
6:30 pm | Affton-6 at Pacific-5 - Final | |
6:30 pm | Granite City-1 at Alton Marquette-4 - Final | |
7:00 pm | Oakville-1 at Fox-0 - Final |
Boys Swimming
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:00 pm | Westminster at Chaminade | |
8:30 pm | Liberty (Wentzville) vs Francis Howell Central at Rec-Plex | |
8:30 pm | Holt vs Francis Howell North at Rec-Plex |
Fall Softball
Time | Event | Score |
---|---|---|
12:00 am | Rock Bridge-15 at Owensville-0 - Final | |
3:30 pm | Notre Dame-17 at DuBourg-0 - Final | |
4:00 pm | Oakville-14 at Pattonville-4 - Final | |
4:00 pm | Soldan-2 vs Metro-17 at Jim Edmonds Cardinal Care Fiel - Final | |
4:00 pm | McCluer-16 at Jennings-6 - Final | |
4:00 pm | Cleveland-18 at Gateway STEM-15 - Final | |
4:00 pm | McCluer North-19 at Hazelwood East-0 - Final | |
4:00 pm | Hazelwood Central-6 at Incarnate Word-19 - Final | |
4:00 pm | Valley Park-16 at Hancock-3 - Final | |
4:15 pm | Francis Howell-4 at Timberland-1 - Final | |
4:15 pm | Borgia-6 at Kennedy-1 - Final | |
4:15 pm | Orchard Farm-18 at St. Charles West-3 - Final | |
4:15 pm | Northwest Cedar Hill-6 at Eureka-8 - Final | |
4:15 pm | Parkway North-0 at Fort Zumwalt West-15 - Final | |
4:15 pm | Lindbergh-0 at Lafayette-10 - Final | |
4:15 pm | Lutheran North at Brentwood | |
4:15 pm | Hillsboro-5 at Fort Zumwalt South-1 - Final | |
4:15 pm | St. Dominic-2 at Warrenton-7 - Final | |
4:15 pm | Vashon at Carnahan | |
4:15 pm | Jackson-4 at Summit-1 - Final | |
4:15 pm | Ritenour-2 at Kirkwood-0 - Final | |
4:15 pm | Nerinx Hall-3 at Ursuline-16 - Final | |
4:15 pm | Seckman-1 at Marquette-6 - Final | |
4:15 pm | Parkway West-2 at Webster Groves-12 - Final | |
4:15 pm | Hazelwood West-18 at Trinity-0 - Final | |
4:15 pm | Parkway South-17 at Mehlville-3 - Final | |
4:15 pm | Lutheran St. Charles-0 at Francis Howell Central-15 - Final | |
4:30 pm | Wellsville-7 at Hermann-11 - Final | |
4:30 pm | Potosi-16 at St. Clair-0 - Final | |
4:30 pm | Festus-16 at North County-4 - Final | |
4:30 pm | Poplar Bluff-9 at Farmington-3 - Final | |
4:30 pm | Windsor (Imperial)-10 vs Park Hills Central-11 at Park Hills Mem. Sports Complex - Final | |
4:30 pm | Duchesne-1 vs O'Fallon Christian-3 at Elks Lodge (O'Fallon) - Final | |
5:00 pm | South Callaway-5 at New Haven-0 - Final |
Field Hockey
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:00 pm | Pattonville-1 at Westminster-0 - Final | |
4:15 pm | Parkway South-0 at Summit-2 - Final | |
4:15 pm | Brentwood-0 vs Webster Groves-10 at Hixson Middle School - Final | |
4:15 pm | Lutheran South-0 at Eureka-3 - Final | |
4:15 pm | Whitfield-9 at Clayton-0 - Final | |
4:15 pm | Notre Dame-0 at Oakville-2 - Final |
Football
Time | Event | Score |
---|---|---|
5:00 pm | Chaffee-47 at Grandview-14 - Final | |
5:00 pm | Cole Camp at Cuba | |
6:00 pm | St. Clair-28 at Sullivan-6 - Final |
Girls Fall Golf
Girls Tennis
Girls Volleyball
+