Boys Basketball
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:00 pm | University City-32 vs Vashon-89 at Clayton - Final | |
5:30 pm | Miller Career-53 at Clayton-56 - Final | |
5:30 pm | Mexico-44 vs Hannibal-50 at Liberty (Wentzville) - Final | |
6:00 pm | Dexter-54 vs Sikeston-56 at Ste. Genevieve - Final | |
6:00 pm | Springfield, Illinois-45 vs Chatham Glenwood-63 at Granite City - Final | |
6:00 pm | Freeburg-54 vs Waterloo-51 at Mater Dei - Final | |
6:00 pm | Jerseyville-40 vs Columbia-39 at Civic Memorial - Final | |
6:00 pm | Althoff-79 vs O'Fallon-58 at Belleville East - Final | |
7:00 pm | St. Dominic-60 vs Warrenton-54 at Liberty (Wentzville) - Final | |
7:00 pm | Francis Howell Central-60 vs Fort Zumwalt North-54 at Timberland - Final | |
7:30 pm | Granite City-40 vs Alton-74 at Granite City - Final | |
7:30 pm | Mascoutah-33 vs Highland-36 at Mater Dei - Final | |
7:30 pm | Roxana-44 at Civic Memorial-66 - Final | |
7:30 pm | Cape Notre Dame-53 vs Cape Girardeau Central-64 at Ste. Genevieve - Final | |
7:30 pm | Belleville East-78 vs Collinsville-48 at Belleville East - Final |
Girls Basketball
Time | Event | Score |
---|---|---|
5:00 pm | Hazelwood Central-39 at McCluer North-44 - Final | |
5:00 pm | Riverview Gardens-44 vs Jennings-46 at St. Charles - Final | |
5:00 pm | Francis Howell-32 vs Washington-52 at Eureka - Final | |
5:00 pm | Troy Buchanan-28 at Jefferson City-52 - Final | |
5:30 pm | Fort Zumwalt West-56 at Timberland-41 - Final | |
5:30 pm | Borgia-33 vs Pacific-65 at St. Clair - Final | |
5:30 pm | Gateway STEM-23 at Lutheran South-58 - Final | |
5:30 pm | Webster Groves-53 at Lindbergh-34 - Final | |
6:00 pm | Farmington-34 vs North County-49 at Hillsboro - Final | |
6:00 pm | Summit-54 vs Kirkwood-67 at Parkway South - Final | |
6:00 pm | Ritenour-31 vs St. Joseph's-64 at SLUH - Final | |
6:00 pm | Seckman-32 vs Jackson-47 at Poplar Bluff - Final | |
6:30 pm | St. Charles West-40 vs McCluer-47 at St. Charles - Final | |
6:45 pm | Pattonville-44 vs Hazelwood West-53 at McCluer North - Final | |
7:00 pm | Eureka-50 vs Lafayette-54 at Eureka - Final | |
7:00 pm | Civic Memorial-39 vs Rochester-44 at Univ. Illinois-Springfield - Final | |
7:00 pm | Edwardsville-59 vs Lisle Benet Academy-38 at Illinois Wesleyan University - Final | |
7:00 pm | St. Clair-36 vs Sullivan-57 at St. Clair - Final | |
7:00 pm | University City-37 vs Miller Career-46 at Clayton - Final | |
7:00 pm | Oakville-52 vs Cor Jesu-54 at Lindbergh - Final | |
7:00 pm | Holt-37 vs Battle-35 at Jefferson City - Final | |
7:15 pm | Affton-23 vs Notre Dame-33 at Lutheran South - Final | |
7:15 pm | Potosi-41 vs Festus-38 at Hillsboro - Final | |
7:30 pm | Nerinx Hall-62 vs Ladue-58 at SLUH - Final | |
7:30 pm | Ursuline-47 at Parkway South-50 - Final | |
7:30 pm | Fox-41 at Poplar Bluff-49 - Final | |
8:00 pm | Fort Zumwalt East-25 at St. Charles-50 - Final | |
8:30 pm | Soldan-52 at Clayton-75 - Final |
+