Boys Basketball
Time | Event | Score |
---|---|---|
5:30 pm | Hazelwood East-74 at Riverview Gardens-51 - Final | |
5:30 pm | McCluer North-52 at McCluer-59 - Final | |
6:00 pm | Cleveland-33 at Brentwood-64 - Final | |
6:00 pm | Gateway STEM-69 at McKinley-61 - Final | |
6:00 pm | Miller Career-87 at Sumner-40 - Final | |
6:00 pm | Staunton at Bunker Hill | |
6:00 pm | Lovejoy-56 at Illinois School For The Deaf-55 - Final | |
6:00 pm | Webster Groves-70 at Parkway West-36 - Final | |
6:00 pm | Soldan-54 vs Roosevelt-51 at Miller Career - Final | |
6:15 pm | Steeleville-45 at Chester-58 - Final | |
6:30 pm | Barat-57 at Crossroads College Prep-44 - Final | |
7:00 pm | Louisiana at Winfield | |
7:00 pm | Affton-46 at Oakville-48 - Final | |
7:00 pm | Hazelwood Central-87 at Hazelwood West-62 - Final | |
7:00 pm | De Soto-62 at St. Clair-52 - Final | |
7:00 pm | Seckman-43 at Hillsboro-79 - Final | |
7:00 pm | Mehlville-42 at Northwest Cedar Hill-39 - Final | |
7:00 pm | Timberland-53 at Troy Buchanan-44 - Final | |
7:00 pm | Normandy-72 at Confluence-94 - Final |
Girls Basketball
Time | Event | Score |
---|---|---|
5:30 pm | Grandview-42 at Affton-11 - Final | |
5:30 pm | McCluer-40 at McCluer North-63 - Final | |
5:30 pm | Principia-49 at Lutheran North-53 - Final | |
5:30 pm | Mehlville-45 at Northwest Cedar Hill-65 - Final | |
5:30 pm | North Callaway-59 at Silex-34 - Final | |
5:30 pm | Festus-32 at Visitation-57 - Final | |
5:30 pm | Riverview Gardens-42 at Hazelwood East-34 - Final | |
5:30 pm | Timberland-52 at Troy Buchanan-55 - Final | |
5:30 pm | Hazelwood West-58 at Hazelwood Central-32 - Final | |
6:00 pm | Sullivan-43 at St. James-52 - Final | |
6:00 pm | Kennedy-29 at Cardinal Ritter-55 - Final | |
6:00 pm | Whitfield-65 at Cor Jesu-50 - Final | |
6:00 pm | Jackson-68 at Nerinx Hall-51 - Final | |
6:00 pm | Bunker Hill-38 vs Lebanon, Illinois-62 at Madison, Illinois - Final | |
6:30 pm | Fort Zumwalt East-31 at Holt-50 - Final | |
6:30 pm | DuBourg-51 at O'Fallon Christian-50 - Final | |
6:45 pm | St. Dominic-38 at Borgia-43 - Final | |
6:45 pm | Notre Dame-48 at Duchesne-26 - Final | |
7:00 pm | Greenville-40 vs Nashville-42 at Sparta - Final | |
7:00 pm | Tri-City-45 at Carlinville-30 - Final | |
7:00 pm | Gallatin County-53 vs New Athens-33 at Marissa - Final | |
7:00 pm | Mater Dei-60 at Althoff-40 - Final | |
7:00 pm | Hardin Calhoun-46 vs Brussels-28 at Greenfield, Illinois - Final | |
7:00 pm | Okawville-52 vs Mount Olive-38 at Valmeyer - Final | |
7:00 pm | St. Clair-38 at Pacific-72 - Final | |
7:15 pm | Highland-55 at Mascoutah-26 - Final | |
7:20 pm | Herrin at Mount Vernon, Illinois | |
7:30 pm | Metro-East Lutheran at Madison, Illinois | |
7:30 pm | Hillsboro-49 at De Soto-43 - Final | |
7:30 pm | Waterloo-52 at Triad-62 - Final | |
7:30 pm | Granite City-29 at Belleville East-55 - Final | |
7:30 pm | Columbia-45 at Centralia, Illinois-43 - Final | |
7:30 pm | North County-53 vs Arcadia Valley-51 at Mineral Area College - Final | |
7:30 pm | Owensville-33 at New Haven-51 - Final | |
7:30 pm | Windsor (Imperial)-40 at Perryville-49 - Final | |
7:30 pm | Edwardsville-78 at Alton-12 - Final | |
7:30 pm | O'Fallon-65 at East St. Louis-60 - Final | |
7:30 pm | Herculaneum-63 at St. Vincent-55 - Final | |
7:30 pm | Carbondale at Marion | |
7:30 pm | Collinsville-61 at Belleville West-68 - Final | |
7:45 pm | Freeburg-43 at Breese Central-54 - Final |
Girls Swimming
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:00 pm | GAC South Championship | |
4:00 pm | Suburban West Conference Championships | |
4:00 pm | Suburban XII Conference Meet | |
4:00 pm | GAC North-Central Championship | |
4:00 pm | AAA Conference Meet |
Hockey
Time | Event | Score |
---|---|---|
6:30 pm | Fort Zumwalt West-1 vs Edwardsville-7 at Queeny Recreational Complex - Final | |
7:00 pm | Priory-1 vs Lindbergh-5 at South County Rink - Final | |
7:15 pm | Freeburg-0 vs Edwardsville MVCHA-3 at East Alton Ice Arena - Final | |
8:00 pm | O'Fallon-5 vs Columbia-2 at Granite Rink - Final | |
8:15 pm | Eureka-4 vs Ladue-5 at Queeny Recreational Complex - Final | |
8:45 pm | Alton-1 vs Belleville Township-2 at East Alton Ice Arena - Final | |
9:00 pm | Parkway South-0 vs SLUH-8 at Affton Rink - Final | |
9:25 pm | Triad-9 vs Granite City-3 at Granite Rink - Final |
+