Boys Cross Country
Time | Event | Score |
---|---|---|
9:00 am | Peoria Woodruff Invitational | |
9:00 am | Stan Nelson Invitational | |
9:45 am | Belleville West Invitational | |
12:20 pm | Forest Park XC Festival-Gold Division | |
12:50 pm | Forest Park XC Festival-White Division | |
1:20 pm | Forest Park XC Festival-Green Division |
Boys Soccer
Time | Event | Score |
---|---|---|
2:30 am | Northwest Cedar Hill-4 at Springfield Central-1 - Final | |
8:00 am | DuBourg-4 vs St. Michael the Archangel-1 at Springfield Catholic - Final | |
8:30 am | Neosho-1 vs Northwest Cedar Hill-2 at Springfield Central - Final | |
9:00 am | Edwardsville-6 vs Glenbrook South-0 at Morton - Final | |
9:45 am | Trinity-3 at Springfield Catholic-2 - Final | |
10:00 am | Barstow-0 vs Gateway Science Academy-4 at John Burroughs - Final | |
10:00 am | Sullivan-0 at St. Charles West-3 - Final | |
10:00 am | Gillespie at Calvary | |
10:00 am | Greenville at Hillsboro, Illinois | |
11:00 am | Lebanon, Illinois-1 at Wood River-5 - Final | |
11:00 am | Salem, Illinois-0 at Freeburg-5 - Final | |
12:00 pm | O'Fallon Christian-4 vs St. Charles-3 at St. Charles West - Final | |
12:30 pm | Granite City-2 at Sacred Heart-Griffin JV-1 - Final | |
1:00 pm | Carbondale-1 vs Althoff-3 at O'Fallon Park - Final | |
1:30 pm | Pembroke Hill-0 at John Burroughs-1 - Final | |
1:30 pm | Soldan-1 at St. Mary's-2 - Final | |
1:40 pm | West Aurora-2 vs Edwardsville-1 at Morton - Final | |
2:00 pm | Parkway West-1 at Westminster-0 - Final | |
2:00 pm | Mater Dei-1 at Highland-2 - Final | |
2:00 pm | Duchesne-0 at St. Dominic-10 - Final | |
2:00 pm | Civic Memorial-5 at Metro-East Lutheran-0 - Final | |
2:00 pm | Priory-0 at Webster Groves-1 - Final | |
2:30 pm | Belleville West-1 vs Alton Marquette-1 at Gordon Moore Park - Final | |
4:00 pm | Lutheran South-2 at Farmington-4 - Final | |
4:30 pm | Barstow vs Crossroads College Prep at Bayless | |
5:00 pm | De Smet-0 vs SLUH-2 at CBC - Final | |
6:00 pm | Fort Zumwalt West-0 at Timberland-1 - Final | |
7:00 pm | Vianney-3 at CBC-0 - Final |
Fall Softball
Time | Event | Score |
---|---|---|
12:00 am | Fox-7 vs Camdenton-10 at Jefferson City - Final | |
12:00 am | Tolton Catholic-9 at Owensville-6 - Final | |
12:00 am | South Callaway-2 at Owensville-1 - Final | |
8:00 am | Owensville-3 vs New Haven-8 at Owensville - Final | |
8:00 am | Cuba-7 vs St. James-1 at Cuba - Final | |
8:30 am | Chaffee-11 vs Summit-1 at Arnold A.A. - Final | |
8:30 am | Festus-10 vs Jackson-9 at Arnold A.A. - Final | |
8:30 am | Northwest Cedar Hill-6 vs Kelly-12 at Arnold A.A. - Final | |
8:30 am | Jackson vs Chaffee at Arnold A.A. | |
9:00 am | Camdenton-12 vs De Soto-3 at Jefferson City - Final | |
9:00 am | Oakville-5 vs Fatima-2 at Jefferson City - Final | |
9:00 am | Montgomery County-3 vs Clopton-7 at Elsberry - Final | |
9:00 am | Louisiana at Elsberry | |
9:00 am | Potosi-11 vs Jefferson-0 at Potosi - Final | |
9:00 am | Winfield-7 vs St. Charles-3 at Francis Howell North - Final | |
9:00 am | North Callaway-7 vs Mexico-2 at Jefferson City - Final | |
9:00 am | Francis Howell Central-10 vs Incarnate Word-0 at Francis Howell Central - Final | |
9:00 am | Fox-14 vs Lutheran South-5 at Jefferson City - Final | |
9:30 am | Tolton Catholic-6 vs New Haven-0 at Owensville - Final | |
9:45 am | St. James-0 vs Dixon-17 at Cuba - Final | |
10:30 am | Chaffee-7 vs Seckman-10 at Arnold A.A. - Final | |
10:30 am | Seckman Tournament - Semifinals | |
10:30 am | O'Fallon Christian-4 vs Fort Zumwalt East-3 at Elsberry - Final | |
10:30 am | Seckman Tournament - Elimination game | |
10:30 am | Kelly-0 vs Festus-9 at Arnold A.A. - Final | |
10:30 am | Summit-9 vs Jackson-10 at Arnold A.A. - Final | |
10:30 am | Seckman Tournament - Semifinals | |
10:30 am | Silex-3 vs Borgia-1 at Elsberry - Final | |
10:45 am | Centralia, Mo. vs TBD at Jefferson City | |
10:45 am | Blair Oaks-1 vs Lee's Summit North-0 at Jefferson City - Final | |
10:45 am | Hickman at Jefferson City | |
10:45 am | Rock Bridge-1 vs Helias-2 at Jefferson City - Final | |
11:00 am | Francis Howell North-9 vs Washington-0 at Francis Howell Central - Final | |
11:00 am | Hazelwood Central-15 vs Trinity-14 at Francis Howell North - Final | |
11:30 am | Jackson-4 vs Northwest Cedar Hill-5 at Arnold A.A. - Final | |
12:00 pm | Montgomery County-14 vs Fort Zumwalt East-6 at Elsberry - Final | |
12:00 pm | O'Fallon Christian-3 vs Clopton-5 at Elsberry - Final | |
12:30 pm | Seckman-7 vs Festus-10 at Arnold A.A. - Final | |
12:30 pm | Seckman Tournament - Elimination game | |
12:30 pm | New Haven-2 vs South Callaway-12 at Owensville - Final | |
12:45 pm | Seckman Tournament - Championship | |
12:45 pm | Seckman Tournament - Third place | |
12:45 pm | East Prairie-2 vs Hancock-12 at Saxony Lutheran - Final | |
1:00 pm | Incarnate Word-6 vs Washington-1 at Francis Howell Central - Final | |
1:00 pm | De Soto-9 vs Lutheran South-6 at Jefferson City - Final | |
1:00 pm | Oakville-9 vs North Callaway-6 at Jefferson City - Final | |
1:00 pm | St. Pius X-4 vs Ste. Genevieve-13 at St. Pius X - Final | |
1:00 pm | St. Charles-15 vs Trinity-2 at Francis Howell North - Final | |
1:00 pm | Capital City Tournament - 13th-place game | |
1:00 pm | Fatima vs Mexico at Jefferson City | |
1:00 pm | Capital City Tournament - 15th-place game | |
1:15 pm | St. James-11 vs Neelyville-4 at Cuba - Final | |
1:30 pm | Elsberry-1 vs Silex-5 at Elsberry - Final | |
1:30 pm | Louisiana-2 vs Borgia-3 at Elsberry - Final | |
1:30 pm | Salem-15 vs Jefferson-2 at Potosi - Final | |
2:00 pm | Northwest Cedar Hill-8 vs Summit-5 at Arnold A.A. - Final | |
2:30 pm | Seckman Tournament - Consolation semifinal | |
2:30 pm | Valley Park-7 vs St. Clair-5 at St. Pius X - Final | |
2:45 pm | Lee's Summit North-5 vs Rock Bridge-3 at Jefferson City - Final | |
2:45 pm | Lee's Summit vs Hickman at Jefferson City | |
2:45 pm | Helias-7 vs Blair Oaks-14 at Jefferson City - Final | |
2:45 pm | Centralia, Mo.-8 at Jefferson City-9 - Final | |
2:45 pm | Hancock-7 at Saxony Lutheran-2 - Final | |
3:00 pm | O'Fallon Christian-7 at Elsberry-8 - Final | |
3:00 pm | Francis Howell North-4 at Francis Howell Central-5 - Final | |
3:00 pm | Sikeston-7 vs Jefferson-10 at Potosi - Final | |
3:30 pm | Winfield vs Hazelwood Central at Francis Howell North | |
4:00 pm | Ste. Genevieve-11 vs Valley Park-2 at St. Pius X - Final | |
4:30 pm | Silex-0 vs Clopton-8 at Elsberry - Final | |
5:30 pm | St. Pius X-10 vs St. Clair-2 at St. Pius X - Final |
Field Hockey
Time | Event | Score |
---|---|---|
1:00 pm | Villa Duchesne-2 at MICDS-3 - Final |
Football
Time | Event | Score |
---|---|---|
10:00 am | KC Northeast-0 at KC East-28 - Final | |
1:00 pm | Schlagle (Kan.)-38 at KC Central Academy-28 - Final | |
1:00 pm | Roosevelt-18 at Soldan-48 - Final | |
1:00 pm | Hazelwood Central-32 at Hazelwood East-8 - Final | |
1:00 pm | Riverview Gardens-38 at Hazelwood West-41 - Final | |
1:00 pm | Galesburg-57 at Sumner-0 - Final | |
1:00 pm | Cahokia-22 at Gateway STEM-0 - Final | |
1:30 pm | Hermann-44 at Cleveland-18 - Final | |
2:00 pm | John Burroughs-20 at Westminster-51 - Final | |
2:00 pm | Drexel-16 at Dexter-47 - Final | |
2:00 pm | Jennings-0 at STEAM Academy at MS-Berkeley-28 - Final | |
2:30 pm | Parkway West-20 at Normandy-6 - Final | |
4:00 pm | Memphis Nighthawks-14 vs Central Homeschool-24 at Lutheran St. Charles - Final | |
5:00 pm | Sweet Springs-6 at Chaffee-45 - Final | |
7:00 pm | Lenexa Christ Prep (Kan.)-16 at University Academy-12 - Final |
Girls Cross Country
Time | Event | Score |
---|---|---|
9:00 am | Belleville West Invitational | |
9:00 am | Peoria Woodruff Invitational | |
9:30 am | Stan Nelson Invitational | |
10:40 am | Forest Park XC Festival-Gold Division | |
11:15 am | Forest Park XC Festival-White Division | |
11:50 am | Forest Park XC Festival-Green Division |
Girls Fall Golf
Time | Event | Score |
---|---|---|
7:45 am | Alton Invitational | |
1:30 pm | Angel Classic |
Girls Tennis
Time | Event | Score |
---|---|---|
8:00 am | Alton Marquette-0 at O'Fallon-5 - Final | |
8:30 am | Triad Inv. at Triad | |
9:00 am | Highland Inv. at Highland | |
12:00 pm | Althoff-2 at O'Fallon-3 - Final | |
2:00 pm | Ladue-0 at John Burroughs-9 - Final | |
3:00 pm | Mount Vernon, Illinois-0 at O'Fallon-5 - Final |
Girls Volleyball
Time | Event | Score |
---|---|---|
6:00 pm | Lesterville-2 vs Jefferson-1 at SEMO - Final | |
6:00 pm | Grandview-2 vs Gideon-1 at Show Me Center - Final | |
6:00 pm | Grandview-1 vs Sikeston-2 at Show Me Center - Final | |
12:00 am | St. James-2 vs Confluence-0 at Cuba - Final | |
12:00 am | Deer Creek-Mackinaw-1 vs O'Fallon-2 at Lincoln, Illinois - Final | |
12:00 am | Parkway North-0 vs Truman-2 at Staley - Final | |
12:00 am | Grandview-1 vs Sikeston-1 at Show Me Center - Final | |
12:00 am | Jefferson-1 vs Cape Notre Dame-1 at SEMO - Final | |
12:00 am | Bartonville Limestone-0 vs O'Fallon-2 at Lincoln, Illinois - Final | |
12:00 am | East Peoria-0 vs O'Fallon-2 at Lincoln, Illinois - Final | |
12:00 am | Parkway North-0 vs Park Hill-2 at Staley - Final | |
12:00 am | St. James-0 vs Potosi-2 at Cuba - Final | |
12:00 am | Parkway North-1 vs Notre Dame de Sion-1 at Staley - Final | |
12:00 am | Harrisburg, Illinois-2 vs Freeburg-0 at Mascoutah - Final | |
12:00 am | Greenville-0 vs Freeburg-2 at Mascoutah - Final | |
8:00 am | Herculaneum-2 vs St. James-0 at Cuba - Final | |
8:00 am | Parkway North-1 vs Kearney-1 at Staley - Final | |
8:15 am | Parkway Central-0 vs Northwest Cedar Hill-2 at Summit - Final | |
8:15 am | Ladue-1 vs Marquette-1 at Summit - Final | |
8:15 am | Union-0 vs Rock Bridge-2 at Summit - Final | |
8:30 am | Rochester-1 at Belleville West-2 - Final | |
8:30 am | Lift for Life-0 vs Brussels-2 at Orchard Farm - Final | |
8:30 am | Illiana Christian-2 at Effingham-0 - Final | |
8:30 am | Indianapolis Chatard-0 vs Hermann-2 at Effingham - Final | |
8:30 am | Liberty (Wentzville)-2 vs Wright City-0 at Orchard Farm - Final | |
8:30 am | Breese Central-2 vs Teutopolis-0 at Effingham - Final | |
8:30 am | McCracken County, Ky.-2 vs Visitation-0 at Effingham - Final | |
8:30 am | Bloomington-2 vs Moline-1 at Effingham - Final | |
8:30 am | Ursuline-2 vs Champaign Centennial-0 at Effingham - Final | |
8:50 am | South Iron-0 vs Hazelwood West-2 at Cape Notre Dame - Final | |
8:50 am | Hillsboro-2 vs New Madrid County Central-0 at Show Me Center - Final | |
9:00 am | Greenville-1 at Mascoutah-2 - Final | |
9:00 am | Eureka-1 vs Grain Valley-1 at Winnetonka - Final | |
9:00 am | Triad-2 at Alton-0 - Final | |
9:00 am | Thompsonville-0 vs Valmeyer-2 at Benton, Illinois - Final | |
9:00 am | Sullivan-1 vs Park Hills Central-1 at North County - Final | |
9:00 am | Centralia, Illinois-0 vs Columbia-2 at Mascoutah - Final | |
9:00 am | Confluence-0 vs Herculaneum-2 at Cuba - Final | |
9:00 am | Windsor (Imperial)-0 vs Festus-2 at North County - Final | |
9:00 am | Pattonville-1 at North County-1 - Final | |
9:15 am | Union-0 vs Northwest Cedar Hill-2 at Summit - Final | |
9:15 am | Parkway South-0 vs Rock Bridge-2 at Summit - Final | |
9:15 am | Brussels-0 at Orchard Farm-2 - Final | |
9:15 am | Mehlville-2 at Summit-0 - Final | |
9:15 am | Lift for Life-0 vs Wright City-2 at Orchard Farm - Final | |
9:20 am | Grandview-0 vs Saxony Lutheran-2 at Show Me Center - Final | |
9:30 am | Leopold-2 at Seckman-0 - Final | |
9:40 am | Glenbard West-2 vs Naperville Central-1 at Effingham - Final | |
9:40 am | Stewardson-Strasburg-2 vs Daviess County (Ky.)-0 at Effingham - Final | |
9:40 am | Owensboro Catholic-1 vs Massac County-2 at Effingham - Final | |
9:40 am | Wheaton St. Francis-2 vs Normal University High-1 at Effingham - Final | |
9:40 am | Althoff-2 vs Lexington Clay, Ky.-0 at Effingham - Final | |
9:40 am | De Soto-0 vs Jefferson-2 at Show Me Center - Final | |
9:40 am | Edwardsville-0 vs St. Pius X-2 at Effingham - Final | |
9:50 am | Eureka-2 vs Park Hill-0 at Winnetonka - Final | |
10:00 am | Murphysboro-2 vs Metro-East Lutheran-0 at Mascoutah - Final | |
10:00 am | Liberty (Wentzville)-2 at Orchard Farm-0 - Final | |
10:00 am | Brussels-0 vs Wright City-2 at Orchard Farm - Final | |
10:00 am | Civic Memorial vs Fort Zumwalt North at Alton | |
10:00 am | Mercy-0 vs St. Joseph's-2 at Louisville, Kentucky - Final | |
10:00 am | Triad-2 vs Jerseyville-0 at Alton - Final | |
10:00 am | Danville-0 at Belleville West-2 - Final | |
10:00 am | Sullivan-2 vs Pattonville-0 at North County - Final | |
10:00 am | Normal Community West-2 at Belleville East-0 - Final | |
10:00 am | Cape Notre Dame-1 at New Haven-1 - Final | |
10:00 am | Herculaneum-0 at Cuba-2 - Final | |
10:30 am | Mehlville-2 vs Ladue-0 at Summit - Final | |
10:30 am | Union-0 vs Parkway Central-2 at Summit - Final | |
10:30 am | Calvary Lutheran-2 at Seckman-0 - Final | |
10:30 am | Ste. Genevieve-2 vs Windsor (Imperial)-0 at North County - Final | |
10:30 am | Union-0 vs Parkway South-2 at Summit - Final | |
10:30 am | Parkway Central-1 vs Rock Bridge-1 at Summit - Final | |
10:45 am | Lift for Life-0 at Orchard Farm-2 - Final | |
10:45 am | Brussels-0 vs Liberty (Wentzville)-2 at Orchard Farm - Final | |
10:50 am | Champaign Centennial-0 vs Visitation-2 at Effingham - Final | |
10:50 am | Ursuline-1 vs McCracken County, Ky.-2 at Effingham - Final | |
10:50 am | Teutopolis-2 at Effingham-0 - Final | |
10:50 am | Indianapolis Chatard-0 vs Moline-2 at Effingham - Final | |
10:50 am | Hermann-2 vs Bloomington-0 at Effingham - Final | |
11:00 am | Metro-East Lutheran-0 vs Columbia-2 at Mascoutah - Final | |
11:00 am | Park Hills Central-0 vs Pattonville-2 at North County - Final | |
11:00 am | Jerseyville-1 vs Civic Memorial-2 at Alton - Final | |
11:00 am | South County-2 vs Father McGivney-0 at Hillsboro, Illinois - Final | |
11:00 am | Staunton-0 at Raymond Lincolnwood-2 - Final | |
11:00 am | Danville-0 at Belleville East-2 - Final | |
11:00 am | Fredericktown-0 vs Festus-2 at North County - Final | |
11:00 am | Granite City-0 at Alton-2 - Final | |
11:00 am | West Frankfort-0 vs Valmeyer-2 at Benton, Illinois - Final | |
11:00 am | Herculaneum-2 vs Steelville, Missouri-1 at Cuba - Final | |
11:00 am | Nokomis-0 vs Roxana-2 at Raymond Lincolnwood - Final | |
11:00 am | Harrisburg, Illinois-2 at Mascoutah-1 - Final | |
11:15 am | Fredericktown-1 vs Windsor (Imperial)-1 at North County - Final | |
11:20 am | Hillsboro-1 vs De Soto-1 at Show Me Center - Final | |
11:30 am | Marquette-2 at Summit-0 - Final | |
11:30 am | Wright City-1 at Orchard Farm-2 - Final | |
11:30 am | Lift for Life-0 vs Liberty (Wentzville)-2 at Orchard Farm - Final | |
11:30 am | Sikeston-2 at Seckman-0 - Final | |
11:30 am | Parkway South-0 vs Northwest Cedar Hill-2 at Summit - Final | |
11:40 am | Eureka-2 vs North Kansas City-0 at Winnetonka - Final | |
12:00 pm | Edinburg-0 vs Auburn-2 at Raymond Lincolnwood - Final | |
12:00 pm | Jerseyville-2 vs Granite City-0 at Alton - Final | |
12:00 pm | Hillsboro-2 vs Bismarck-0 at Show Me Center - Final | |
12:00 pm | North County-1 vs Sullivan-1 at North County - Final | |
12:00 pm | Ste. Genevieve-1 vs Festus-1 at North County - Final | |
12:00 pm | Vandalia-1 vs St. Elmo-2 at Hillsboro, Illinois - Final | |
12:00 pm | Normal University High-0 vs Lexington Clay, Ky.-2 at Effingham - Final | |
12:00 pm | North Mac-1 vs Hillsboro, Illinois-2 at Raymond Lincolnwood - Final | |
12:00 pm | Daviess County (Ky.)-0 vs Owensboro Catholic-2 at Effingham - Final | |
12:00 pm | Herculaneum-1 vs Warrenton-2 at Cuba - Final | |
12:00 pm | Breese Central-2 vs Illiana Christian-0 at Effingham - Final | |
12:00 pm | Lesterville-0 at New Haven-2 - Final | |
12:00 pm | Stewardson-Strasburg-2 vs Massac County-0 at Effingham - Final | |
12:00 pm | Naperville Central-1 vs Edwardsville-2 at Effingham - Final | |
12:00 pm | Fort Zumwalt North-1 vs Triad-2 at Alton - Final | |
12:10 pm | Campbell City-1 vs Hazelwood West-1 at SEMO - Final | |
12:30 pm | Walton (Marietta, Ga.)-2 vs St. Joseph's-1 at Louisville, Kentucky - Final | |
12:30 pm | Mehlville-0 vs Marquette-2 at Summit - Final | |
12:30 pm | Ladue-2 at Summit-0 - Final | |
12:30 pm | Rock Bridge-0 vs Northwest Cedar Hill-2 at Summit - Final | |
12:30 pm | Parkway Central-2 vs Parkway South-0 at Summit - Final | |
1:00 pm | Parkway Central-1 vs Rock Bridge-0 at Summit | |
1:00 pm | Fort Zumwalt North-2 vs Granite City-0 at Alton - Final | |
1:00 pm | Cahokia-2 at Wood River-0 - Final | |
1:00 pm | Centralia, Illinois-2 vs Metro-East Lutheran-0 at Mascoutah - Final | |
1:00 pm | Windsor (Imperial)-1 vs Sullivan-2 at North County - Final | |
1:00 pm | Bunker Hill-0 at Alton Marquette-2 - Final | |
1:00 pm | Edinburg-0 vs Staunton-2 at Raymond Lincolnwood - Final | |
1:00 pm | Vandalia vs Father McGivney at Hillsboro, Illinois | |
1:00 pm | North Mac-0 vs Nokomis-2 at Raymond Lincolnwood - Final | |
1:00 pm | Routt-1 at Belleville West-2 - Final | |
1:00 pm | Civic Memorial-1 at Alton-2 - Final | |
1:00 pm | Carlyle-2 vs Valmeyer-1 at Benton, Illinois - Final | |
1:00 pm | Ste. Genevieve-2 vs Pattonville-0 at North County - Final | |
1:10 pm | Daviess County (Ky.)-0 at Effingham-2 - Final | |
1:10 pm | Moline-2 vs Visitation-0 at Effingham - Final | |
1:10 pm | Wheaton St. Francis-0 vs Althoff-2 at Effingham - Final | |
1:10 pm | Glenbard West-2 vs St. Pius X-0 at Effingham - Final | |
1:10 pm | Indianapolis Chatard-2 vs Champaign Centennial-0 at Effingham - Final | |
1:30 pm | Clearwater (Kan.)-0 vs Hazelwood West-2 at Cape Notre Dame - Final | |
2:00 pm | Murphysboro-2 vs Columbia-0 at Mascoutah - Final | |
2:00 pm | Eminence-0 at New Haven-2 - Final | |
2:00 pm | Freeburg-2 at Mascoutah-0 - Final | |
2:00 pm | Mehlville-2 vs Northwest Cedar Hill-0 at Summit - Final | |
2:00 pm | Park Hills Central-1 vs Festus-2 at North County - Final | |
2:00 pm | Rock Bridge-2 at Summit-1 - Final | |
2:00 pm | Windsor (Imperial)-2 at North County-0 - Final | |
2:00 pm | Auburn-2 at Raymond Lincolnwood-0 - Final | |
2:00 pm | Parkway Central-0 vs Marquette-2 at Summit - Final | |
2:00 pm | Fredericktown-0 vs Sullivan-2 at North County - Final | |
2:00 pm | St. Elmo vs South County at Hillsboro, Illinois | |
2:00 pm | Parkway South-0 vs Ladue-2 at Summit - Final | |
2:00 pm | Webster Groves-0 vs Cor Jesu-2 at Francis Howell - Final | |
2:00 pm | Hillsboro, Illinois-1 vs Roxana-2 at Raymond Lincolnwood - Final | |
2:20 pm | Bloomington-1 vs Ursuline-2 at Effingham - Final | |
2:20 pm | Massac County-2 vs Illiana Christian-0 at Effingham - Final | |
2:20 pm | Naperville Central-2 vs Normal University High-0 at Effingham - Final | |
2:20 pm | Hermann-1 vs McCracken County, Ky.-2 at Effingham - Final | |
2:20 pm | Owensboro Catholic-1 vs Teutopolis-2 at Effingham - Final | |
2:30 pm | Metamora-1 at Belleville West-2 - Final | |
2:30 pm | Eureka-2 vs Notre Dame de Sion-1 at Winnetonka - Final | |
2:30 pm | St. Joseph's-2 vs Toledo Notre Dame-0 at Louisville, Kentucky - Final | |
3:00 pm | Park Hills Central-1 vs Pattonville-2 at North County - Final | |
3:00 pm | Ladue-2 vs Rock Bridge-0 at Summit - Final | |
3:00 pm | Centralia, Illinois-2 at Mascoutah-1 - Final | |
3:00 pm | Valmeyer-2 at Benton, Illinois-0 - Final | |
3:00 pm | Metro-East Lutheran-1 vs Greenville-2 at Mascoutah - Final | |
3:00 pm | Mehlville-2 vs Marquette-0 at Summit - Final | |
3:00 pm | Ste. Genevieve-0 vs Festus-2 at North County - Final | |
3:30 pm | Lafayette-2 vs Parkway West-0 at Francis Howell - Final | |
3:30 pm | Glenbard West-1 vs Althoff-2 at Effingham - Final | |
3:30 pm | De Soto-2 vs New Madrid County Central-0 at Show Me Center - Final | |
3:30 pm | Arcadia Valley-1 vs New Haven-2 at SEMO - Final | |
3:30 pm | Eureka-1 vs Logan-Rogersville-2 at Winnetonka - Final | |
3:30 pm | Stewardson-Strasburg-2 vs Breese Central-1 at Effingham - Final | |
3:30 pm | Edwardsville-2 vs Lexington Clay, Ky.-1 at Effingham - Final | |
3:30 pm | Wood River-0 vs Wesclin-2 at Wood River - Final | |
3:30 pm | Hillsboro-2 vs Sikeston-1 at Show Me Center - Final | |
3:30 pm | Alton Marquette-2 vs Springfield Lanphier-0 at Alton Marquette - Final | |
3:30 pm | St. Pius X-0 vs Wheaton St. Francis-2 at Effingham - Final | |
4:00 pm | Valmeyer-2 vs Fairfield-1 at Benton, Illinois - Final | |
4:00 pm | Columbia-0 vs Freeburg-2 at Mascoutah - Final | |
4:00 pm | Decatur St. Teresa-2 at Belleville East-1 - Final | |
4:00 pm | Pattonville-0 vs Windsor (Imperial)-2 at North County - Final | |
4:00 pm | Rochester-1 at Belleville West-2 - Final | |
4:00 pm | Festus-0 vs Sullivan-2 at North County - Final | |
4:30 pm | Bloomfield-2 vs New Haven-1 at SEMO - Final | |
5:00 pm | Wood River-0 vs Bunker Hill-2 at Marquette - Final | |
5:30 pm | Hillsboro-2 vs De Soto-0 at Show Me Center - Final | |
5:45 pm | Scott City-0 vs Hazelwood West-2 at Cape Notre Dame - Final | |
6:00 pm | Troy Buchanan-0 at Francis Howell-2 - Final | |
6:00 pm | Alton Marquette-2 vs Wesclin-1 at Wood River - Final | |
8:20 pm | Malden-2 vs Hazelwood West-0 at SEMO - Final |
+