Boys Basketball
Time | Event | Score |
---|---|---|
10:30 am | Metro-67 vs Medicine and Bioscience-43 at Vashon - Final | |
1:30 pm | Carnahan-72 vs McKinley-40 at Vashon - Final | |
4:30 pm | Soldan-51 vs Northwest Academy-68 at Vashon - Final | |
7:30 pm | Miller Career-54 at Vashon-76 - Final |
Football
Girls Basketball
Time | Event | Score |
---|---|---|
9:00 am | Cleveland-13 vs Sumner-57 at Vashon - Final | |
10:00 am | Rochester-59 vs Jacksonville, Illinois-24 at Taylorville - Final | |
10:00 am | St. Elmo-40 vs Williamsville-64 at Pana - Final | |
10:00 am | Waterloo-28 vs Metro-East Lutheran-58 at Columbia - Final | |
10:30 am | Athens-25 at Pana-55 - Final | |
11:00 am | Althoff-24 vs Teutopolis-54 at Salem, Illinois - Final | |
11:00 am | Dupo-33 vs Valmeyer-23 at Dupo - Final | |
11:30 am | New Athens-30 vs Alton Marquette-54 at Columbia - Final | |
11:30 am | Chatham Glenwood-40 vs Edwardsville-66 at O'Fallon - Final | |
11:30 am | Mattoon-34 vs Christ Our Rock-42 at Pana - Final | |
11:30 am | Central A&M-44 vs Bethany Okaw Valley-33 at Pana - Final | |
11:30 am | Mount Zion-20 vs Civic Memorial-67 at Taylorville - Final | |
12:00 pm | Northwest Academy-34 vs Roosevelt-15 at Vashon - Final | |
12:30 pm | Madison, Illinois-37 vs Wood River-44 at Dupo - Final | |
12:30 pm | Carterville-49 vs Highland-57 at Salem, Illinois - Final | |
1:00 pm | Columbia-33 vs Triad-44 at Columbia - Final | |
1:00 pm | Hillsboro, Illinois-48 at Taylorville-75 - Final | |
2:00 pm | Roxana-24 vs Marissa-38 at Dupo - Final | |
2:30 pm | Greenville-42 vs Lebanon, Illinois-64 at Columbia - Final | |
3:00 pm | Williamsville-52 vs Christ Our Rock-50 at Pana - Final | |
3:00 pm | Gateway STEM-84 at Vashon-19 - Final | |
3:30 pm | Father McGivney-40 vs Gibault-39 at Dupo - Final | |
4:00 pm | Chatham Glenwood-51 at O'Fallon-68 - Final | |
4:00 pm | Teutopolis-54 at Salem, Illinois-36 - Final | |
4:00 pm | Alton-39 vs Jerseyville-41 at Alton - Final | |
4:30 pm | Mattoon-51 vs St. Elmo-34 at Pana - Final | |
5:00 pm | Jacksonville, Illinois-44 vs Hillsboro, Illinois-55 at Taylorville - Final | |
5:30 pm | Belle-55 at Newburg-47 - Final | |
5:30 pm | Highland-52 vs Althoff-35 at Salem, Illinois - Final | |
5:30 pm | Red Bud-49 vs Chester-15 at Sparta - Final | |
5:45 pm | Breese Central-26 vs Mater Dei-21 at Alton - Final | |
6:00 pm | Miller Career-37 vs Metro-51 at Vashon - Final | |
6:00 pm | Carlinville-41 at Litchfield-36 - Final | |
6:00 pm | Bethany Okaw Valley-38 vs Athens-27 at Pana - Final | |
6:30 pm | Civic Memorial-69 at Taylorville-29 - Final | |
7:00 pm | Steeleville-67 at Sparta-42 - Final | |
7:00 pm | Centralia, Illinois-32 vs Carterville-50 at Salem, Illinois - Final | |
7:30 pm | Central A&M-39 at Pana-50 - Final | |
7:30 pm | Piasa Southwestern-33 vs Carlyle-43 at Litchfield - Final | |
8:00 pm | Rochester-34 vs Mount Zion-28 at Taylorville - Final | |
8:30 pm | Sesser-Valier-52 vs Trico-23 at Sparta - Final |
Hockey
Time | Event | Score |
---|---|---|
6:30 pm | Timberland-8 vs Holt-5 at Rec Plex South - Final | |
6:45 pm | Chaminade-3 vs Vianney-0 at Affton Rink - Final | |
7:00 pm | Parkway West-0 vs Seckman-4 at South County Rink - Final | |
7:45 pm | Northwest Cedar Hill-1 vs John Burroughs-2 at Brentwood Ice Arena - Final | |
8:15 pm | Francis Howell-3 vs Duchesne-2 at Rec Plex South - Final | |
8:30 pm | Eureka-2 vs Kirkwood-5 at Kirkwood Ice Arena - Final | |
8:30 pm | St. Mary's-8 vs Whitfield-3 at Affton Rink - Final | |
8:45 pm | Clayton-4 vs Webster Groves-3 at Webster Rink - Final | |
9:15 pm | CBC-10 vs Lindbergh-1 at South County Rink - Final | |
9:45 pm | MICDS-2 vs Ladue-5 at Queeny Recreational Complex - Final |
+