Friday - December 15, 2017
AUG | SEP | OCT | NOV | DEC | JAN | FEB | MAR | APR | MAY | JUN
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


Boys Basketball
TimeEventScore
6:00 amCrystal City at Arcadia Valley
7:00 amRock Bridge at De Smet
7:15 amDuchesne at St. Dominic
4:00 pmWashington vs Parkway North at Lindenwood University
5:30 pmGrandview at West County (Leadwood)
5:30 pmFrancis Howell vs Hazelwood Central at Lindenwood University
5:30 pmSt. Louis College Prep at Gateway Science Academy
6:00 pmWood River at Father McGivney
6:00 pmNokomis at Mount Olive
6:00 pmVianney vs Jackson at Poplar Bluff
6:00 pmMcKinley at Bayless
6:00 pmGillespie at Greenville
6:15 pmDupo at Valmeyer
6:30 pmNorth Callaway at Community R-6 (Ladonia)
7:00 pmFrancis Howell Central at Francis Howell North
7:00 pmHerculaneum at Valle Catholic
7:00 pmLiberty (Wentzville) vs Parkway Central at Lindenwood University
7:00 pmMiller Career at Kirkwood
7:00 pmMarquette at Summit
7:00 pmTimberland at Holt
7:00 pmLindbergh at Seckman
7:00 pmElsberry at Wright City
7:00 pmLutheran South at MICDS
7:00 pmWestminster at Lutheran North
7:00 pmWhitfield at Clayton
7:00 pmSt. James at Union
7:00 pmSLUH at CBC
7:00 pmPacific at New Haven
7:00 pmWindsor (Imperial) at Mehlville
7:00 pmCalhoun at Brussels
7:15 pmSaxony Lutheran at Perryville
7:15 pmBorgia at St. Mary's
7:30 pmFreeburg at Columbia
7:30 pmNew Athens at Lebanon, Illinois
7:30 pmSoldan at Poplar Bluff
7:30 pmCahokia at Carbondale
7:30 pmDuBourg at O'Fallon Christian
7:30 pmTriad at Highland
7:30 pmCollinsville at Alton
7:30 pmDe Soto at Park Hills Central
7:30 pmCivic Memorial at Roxana
7:30 pmWaterloo at Jerseyville
7:30 pmEast St. Louis at Belleville West
7:30 pmBelleville East at O'Fallon
7:30 pmHermann at St. Clair
7:30 pmMarion at Althoff
7:30 pmBunker Hill at Metro-East Lutheran
7:30 pmStaunton at Pana
7:30 pmMater Dei at Piasa Southwestern
7:30 pmSte. Genevieve at Jefferson
7:30 pmMount Vernon, Illinois at Centralia, Illinois
7:30 pmGranite City at Edwardsville
7:45 pmSteeleville at Okawville
7:45 pmWesclin at Salem, Illinois
7:45 pmCarlyle at Breese Central
7:45 pmNashville at Sparta
8:30 pmFort Zumwalt West vs Lafayette at Lindenwood University

Girls Basketball
TimeEventScore
5:00 amBrentwood at Crossroads College Prep
7:00 amFestus at Sikeston
4:00 pmSullivan Holiday Classic - Seventh place
5:30 pmLindbergh at Seckman
5:30 pmSullivan Holiday Classic - Consolation final
5:30 pmLutheran South at MICDS
5:30 pmWhitfield at Clayton
5:30 pmOrchard Farm Tournament - Seventh place
5:30 pmFrancis Howell Central at Francis Howell North
5:30 pmOrchard Farm Tournament - Third place
5:30 pmTimberland at Holt
6:00 pmDuBourg at O'Fallon Christian
6:00 pmBelleville East at O'Fallon
6:00 pmLutheran North at Westminster
6:00 pmHillsboro at Lesterville
6:30 pmNorth Callaway at Community R-6 (Ladonia)
6:30 pmUniversity City at Gateway STEM
7:00 pmOakville at North County
7:00 pmOrchard Farm Tournament - Consolation final
7:00 pmParkway Central at Fox
7:00 pmMehlville at Parkway West
7:00 pmSt. Charles West at Fort Zumwalt West
7:00 pmOrchard Farm Tournament - Championship
7:00 pmSullivan Holiday Classic - Third place
7:00 pmWebster Groves at Lafayette
7:00 pmMadison, Illinois at Affton
7:30 pmNew Athens at Lebanon, Illinois
8:30 pmSullivan Holiday Classic - Championship

Girls Swimming
TimeEventScore
3:30 pmFort Zumwalt North Relays
4:00 pmSummit Quad
4:15 pmAffton at University City

Hockey
TimeEventScore
7:20 pmSeckman vs Eureka at Fenton Forum
8:00 pmSLUH vs CBC at Affton Rink
8:15 pmMarquette vs Parkway South at Queeny Recreational Complex
8:45 pmWebster Groves vs Northwest Cedar Hill at Webster Rink
9:00 pmLadue vs Summit at Fenton Forum
9:30 pmDuchesne vs Vianney at South County Rink
9:45 pmLutheran South vs St. Mary's at Affton Rink

Wrestling
TimeEventScore
6:00 pmHarrisonville Tournament
4:00 pmMascoutah Invitational
5:00 pmFort Zumwalt East Tournament
5:00 pmMehlville vs Fort Zumwalt East Tournament at Fort Zumwalt East


Most popular