Boys Cross Country
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:00 pm | Parkway Central Invitational | |
4:15 pm | Lutheran North Invitational |
Boys Fall Golf
Time | Event | Score |
---|---|---|
3:30 pm | Jerseyville, Triad at Mascoutah | |
3:30 pm | Roxana Quad | |
3:30 pm | Civic Memorial vs O'Fallon at Tamarack | |
4:00 pm | Red Bud-176 vs Freeburg-170 at The Orchards GC - Final | |
4:00 pm | Gibault-158 vs Okawville-189 at Roland Barkau Memorial GC - Final | |
4:00 pm | Christ Our Rock, Valmeyer, Wesclin | |
4:00 pm | North Mac at Carlinville |
Boys Soccer
Time | Event | Score |
---|---|---|
3:30 pm | Mehlville-3 vs Francis Howell-1 at Summit - Final | |
3:45 pm | St. Clair-0 at Hillsboro-2 - Final | |
4:00 pm | Metro-9 vs Crossroads College Prep-1 at Midwest Soccer Academy - Final | |
4:00 pm | Liberty (KC)-0 vs St. Dominic-2 at Summit - Final | |
4:00 pm | Perryville-2 at Saxony Lutheran-3 - Final | |
4:15 pm | Hazelwood East-2 at Cardinal Ritter-3 - Final | |
4:15 pm | Highland-2 at Mascoutah-3 - Final | |
4:15 pm | Pattonville-0 at Westminster-2 - Final | |
4:30 pm | Civic Memorial-7 at Greenville-3 - Final | |
4:30 pm | Staunton-0 at Hillsboro, Illinois-3 - Final | |
4:30 pm | Lebanon, Illinois-0 at Carlyle-1 - Final | |
4:30 pm | Sullivan-4 vs O'Fallon Christian-5 at St. Charles - Final | |
4:30 pm | Wesclin-4 at Salem, Illinois-1 - Final | |
4:30 pm | Father McGivney-1 at Breese Central-4 - Final | |
4:30 pm | Mount Vernon, Illinois-0 at Mater Dei-1 - Final | |
5:00 pm | Ritenour-0 at Webster Groves-7 - Final | |
5:00 pm | Gateway Science Academy-10 at North County Christian-0 - Final | |
5:00 pm | Holt-2 at Fort Zumwalt North-0 - Final | |
5:00 pm | Carlinville-7 at Gillespie-0 - Final | |
5:00 pm | Wood River-8 at Litchfield-2 - Final | |
5:00 pm | Freeburg-0 at Gibault-6 - Final | |
5:30 pm | Principia-4 at Maplewood-RH-3 - Final | |
5:30 pm | Belton-0 vs Timberland-2 at Summit - Final | |
5:30 pm | Chaminade-1 at De Smet-0 - Final | |
5:45 pm | MICDS-1 vs Clayton-3 at Gay Field - Final | |
5:45 pm | Triad-1 at Waterloo-2 - Final | |
6:00 pm | Eureka-3 at Parkway South-0 - Final | |
6:00 pm | Northwest Cedar Hill-0 at Oakville-5 - Final | |
6:00 pm | Valmeyer-0 at Columbia-3 - Final | |
6:00 pm | SLUH-1 at Vianney-0 - Final | |
6:00 pm | Affton-0 at Lutheran South-9 - Final | |
6:00 pm | Fox-0 at Lafayette-4 - Final | |
6:00 pm | Seckman-0 at Lindbergh-6 - Final | |
6:30 pm | Tolton Catholic JV-1 at Winfield-5 - Final | |
6:30 pm | Althoff-1 at Collinsville-4 - Final | |
6:30 pm | St. Charles West-1 at St. Charles-2 - Final | |
7:00 pm | Granite City-0 at CBC-3 - Final | |
7:00 pm | Fort Zumwalt East-2 at Fort Zumwalt South-3 - Final | |
7:00 pm | St. Mary's-2 at Borgia-1 - Final | |
7:15 pm | De Soto-2 vs Festus-1 at Hillsboro - Final | |
7:30 pm | Rock Bridge-1 at Summit-2 - Final |
Boys Swimming
Time | Event | Score |
---|---|---|
3:30 pm | McCluer at Ritenour | |
3:30 pm | McCluer North at Hazelwood Central | |
3:30 pm | Borgia vs Fort Zumwalt North at Rec-Plex | |
4:00 pm | Hazelwood West at Hazelwood East | |
4:00 pm | Fort Zumwalt South-85 at Pattonville-98 - Final | |
4:00 pm | Vianney at Chaminade | |
4:15 pm | Fort Zumwalt East at Clayton | |
4:15 pm | Fort Zumwalt West at Parkway North | |
4:15 pm | Parkway West-65 vs SLUH-121 at Forest Park CC - Final | |
4:30 pm | CBC at Summit | |
4:30 pm | Parkway South at Kirkwood |
Fall Softball
Field Hockey
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:15 pm | Lutheran South-0 at Summit-3 - Final | |
4:15 pm | Nerinx Hall-5 at Ladue-0 - Final | |
4:15 pm | Marquette-2 at Kirkwood-3 - Final | |
4:15 pm | Edwardsville-2 at Parkway West-0 - Final | |
4:15 pm | Notre Dame-0 at University City-1 - Final |
Girls Cross Country
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:00 pm | Parkway Central Invitational | |
4:15 pm | Lutheran North Invitational |
Girls Fall Golf
Time | Event | Score |
---|---|---|
2:30 pm | Yorktown Tournament | |
3:15 pm | Kirkwood vs Clayton at Highlands Golf & Tennis Center | |
3:15 pm | Parkway North-0 vs Parkway Central-0 at Four Seasons CC - Final | |
3:30 pm | Fort Zumwalt North at Fort Zumwalt South | |
3:30 pm | Parkway West, Summit, Webster Groves | |
3:30 pm | Fort Zumwalt West-0 vs John Burroughs-0 at The Quarry at Crystal Springs - Final | |
3:30 pm | Valmeyer at Steeleville | |
3:30 pm | Union, Washington at Fort Zumwalt East | |
3:30 pm | Ritenour-288 vs Affton-274 at Columbia GC - Final | |
3:30 pm | Incarnate Word-196 vs Francis Howell North-212 at Bogey Hills - Final | |
3:30 pm | Fox-201 vs Parkway South-198 at Crescent Farms - Final | |
4:00 pm | Westminster-0 at MICDS-0 - Final | |
4:00 pm | Marissa, Red Bud at Okawville | |
4:00 pm | Ursuline-0 vs Villa Duchesne-0 at Forest Hills - Final | |
4:00 pm | Yorktown Par 3 | |
4:00 pm | Roxana Triangular | |
4:00 pm | The Legends Triangular |
Girls Tennis
Time | Event | Score |
---|---|---|
3:30 pm | Francis Howell Central at Liberty (Wentzville) | |
3:30 pm | Althoff at Belleville West | |
3:30 pm | McCluer-1 at McCluer North-8 - Final | |
3:30 pm | Belleville East-4 at Edwardsville-5 - Final | |
3:30 pm | Francis Howell North at Fort Zumwalt North | |
3:30 pm | St. Charles West-7 at Timberland-2 - Final | |
3:30 pm | DuBourg-1 at St. Dominic-8 - Final | |
3:30 pm | Troy Buchanan at Holt | |
3:30 pm | St. Charles-1 at Fort Zumwalt South-8 - Final | |
3:30 pm | Fort Zumwalt East at Fort Zumwalt West | |
3:30 pm | Hazelwood West at Hazelwood Central | |
4:00 pm | Metro-East Lutheran at Civic Memorial | |
4:00 pm | North Tech vs Metro at Carondelet Park |
Girls Tennis
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:00 pm | Triad at Highland |
Girls Tennis
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:00 pm | Miller Career-2 at STEAM Academy at MS-Berkeley-0 - Final | |
4:00 pm | Mater Dei at Ladue | |
4:00 pm | Oakville-0 at Lindbergh-9 - Final | |
4:00 pm | Farmington at Windsor (Imperial) | |
4:00 pm | Parkway North vs Ritenour at Woodson Park | |
4:00 pm | Marquette at Lafayette | |
4:00 pm | Rock Bridge at Parkway Central | |
4:00 pm | MICDS at Ladue | |
4:00 pm | Roxana at Hillsboro, Illinois | |
4:00 pm | Chatham Glenwood-7 at Jerseyville-2 - Final | |
4:00 pm | Pattonville-0 at Summit-9 - Final | |
4:00 pm | St. Pius X at Notre Dame | |
4:15 pm | Lutheran South at Westminster | |
4:15 pm | Parkway South at Mehlville | |
4:15 pm | Clayton at University City | |
4:15 pm | Parkway West at Eureka | |
4:15 pm | Villa Duchesne at Principia | |
4:30 pm | Incarnate Word-7 vs Ursuline-2 at Chaminade - Final | |
4:30 pm | St. Joseph's-8 vs Nerinx Hall-1 at Webster Groves Tennis Center - Final |
Girls Volleyball
+