Boys Cross Country
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:00 pm | Oak Ridge Invitational |
Boys Fall Golf
Time | Event | Score |
---|---|---|
3:17 pm | Jerseyville-174 vs Alton Marquette-169 at Westlake CC - Final | |
3:30 pm | Centralia, Greenville at Mascoutah | |
3:30 pm | East St. Louis, Granite City at Belleville East | |
4:00 pm | Marissa vs Wesclin at Governors Run | |
4:00 pm | Gibault vs Metro-East Lutheran at Oak Brook Golf Club | |
4:00 pm | Hillsboro Tournament |
Boys Soccer
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:00 pm | Principia-0 at John Burroughs-2 - Final | |
4:00 pm | Valley Park-3 at Hancock-2 - Final | |
4:00 pm | Parkway North-0 at Pattonville-3 - Final | |
4:00 pm | Warrenton-1 at St. Charles-0 - Final | |
4:00 pm | Crossroads College Prep-2 at Maplewood-RH-7 - Final | |
4:00 pm | McCluer North-5 at University City-4 - Final | |
4:00 pm | McCluer-1 at Hazelwood West-8 - Final | |
4:15 pm | Westminster-2 at MICDS-0 - Final | |
4:15 pm | Northwest Cedar Hill-1 at Bayless-1 - Final | |
4:15 pm | Jerseyville-2 at Highland-4 - Final | |
4:15 pm | Lutheran North-0 at Priory-4 - Final | |
4:15 pm | DuBourg-0 at Hazelwood Central-3 - Final | |
4:15 pm | Roxana-0 vs Civic Memorial-10 at - Final | |
4:15 pm | St. Charles West-9 at Winfield-0 - Final | |
4:15 pm | Seckman-6 vs Lutheran South-2 at Soccer Park - Final | |
4:30 pm | Greenville-0 at Mater Dei-3 - Final | |
4:30 pm | Gillespie at Vandalia | |
4:30 pm | Carlyle-2 at Wood River-1 - Final | |
4:30 pm | Freeburg-8 at Valmeyer-0 - Final | |
4:30 pm | Belleville West-6 vs Trinity-2 at Triad - Final | |
4:30 pm | Wesclin-2 at Metro-East Lutheran-0 - Final | |
5:00 pm | Marquette-3 at Eureka-1 - Final | |
5:00 pm | Cape Notre Dame-1 at Carbondale-3 - Final | |
5:00 pm | Webster Groves-4 vs St. Mary's-0 at Vianney - Final | |
5:00 pm | Perryville-11 at De Soto-1 - Final | |
5:00 pm | Staunton-2 at Carlinville-1 - Final | |
5:00 pm | Festus-0 at Windsor (Imperial)-7 - Final | |
5:00 pm | Fort Zumwalt East-0 at Summit-2 - Final | |
5:00 pm | Union-0 at North County-4 - Final | |
5:00 pm | Piasa Southwestern at Hillsboro, Illinois | |
5:30 pm | Francis Howell North-1 at Fort Zumwalt West-2 - Final | |
5:30 pm | Affton-0 vs Mascoutah-6 at Columbia - Final | |
6:00 pm | Lafayette-3 at Parkway West-1 - Final | |
6:00 pm | Francis Howell-1 at Parkway Central-2 - Final | |
6:00 pm | Alton-5 vs Troy Buchanan-1 at Soccer Park - Final | |
6:00 pm | Lindbergh-0 vs Ladue-2 at Soccer Park - Final | |
6:00 pm | SLUH-3 vs Waterloo-0 at Soccer Park - Final | |
6:30 pm | Timberland-3 at Triad-2 - Final | |
6:45 pm | O'Fallon-0 at Vianney-1 - Final | |
6:45 pm | Duchesne-1 at Borgia-0 - Final | |
6:45 pm | Lutheran St. Charles-0 at St. Dominic-8 - Final | |
7:00 pm | Farmington-10 at Fort Zumwalt North-1 - Final | |
7:30 pm | Clayton-0 at Columbia-2 - Final | |
7:45 pm | Oakville-0 vs Kirkwood-4 at Soccer Park - Final | |
7:45 pm | Mehlville-1 vs CBC-4 at Soccer Park - Final | |
7:45 pm | Fox-0 vs Alton Marquette-2 at Soccer Park - Final |
Boys Swimming
Time | Event | Score |
---|---|---|
3:30 pm | Webster Groves at Ritenour | |
3:30 pm | Fort Zumwalt East, Fort Zumwalt South, Hazelwood Central | |
3:30 pm | McCluer at Hazelwood West | |
4:00 pm | John Burroughs-82 at Westminster-102 - Final | |
4:15 pm | SLUH-119 at MICDS-63 - Final | |
4:15 pm | Parkway Central at Ladue | |
4:15 pm | Affton, University City at McCluer South-Berkeley | |
4:30 pm | Summit at Kirkwood |
Fall Softball
Field Hockey
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:15 am | Rosati-Kain-1 at Summit-5 - Final | |
4:00 pm | Whitfield-0 at Ursuline-1 - Final | |
4:00 pm | University City-1 at Westminster-5 - Final | |
4:00 pm | Visitation-2 at John Burroughs-1 - Final | |
4:15 pm | Alton Marquette-0 at Oakville-4 - Final | |
4:15 pm | Parkway West-0 at Eureka-2 - Final | |
4:15 pm | Pattonville-1 at Lindbergh-0 - Final |
Girls Fall Golf
Time | Event | Score |
---|---|---|
8:00 am | GAC North-Central Championships | |
8:00 am | SIRR Conference-Ohio Division | |
8:00 am | SIRR Conference-Mississippi Division | |
10:00 am | GAC South Championships | |
3:30 pm | Belleville West-191 vs Collinsville-197 at Arlington GC - Final | |
3:30 pm | Roxana Quad | |
3:30 pm | Notre Dame-214 vs St. Dominic-205 at Golf Club of Wentzville - Final | |
3:30 pm | Incarnate Word-192 vs John Burroughs-169 at Forest Park - Final | |
3:30 pm | Fox-178 vs Eureka-166 at Paradise Valley GC - Final | |
3:30 pm | Seckman-196 vs Lindbergh-198 at Sunset Hills Golf Course - Final | |
3:30 pm | Edwardsville-151 vs Granite City-207 at Legacy GC - Final | |
3:30 pm | Parkway South-176 vs Marquette-180 at The Landings At Spirit GC - Final | |
3:30 pm | Kirkwood, Ladue at Ritenour | |
4:00 pm | Marissa at Freeburg | |
4:00 pm | Cor Jesu-178 vs Nerinx Hall-173 at Quail Creek GC - Final |
Girls Tennis
Time | Event | Score |
---|---|---|
3:30 pm | University City at North Tech | |
3:30 pm | Hazelwood Central at Hazelwood East | |
3:30 pm | Hazelwood West at McCluer | |
3:30 pm | O'Fallon-1 at Belleville East-8 - Final | |
3:30 pm | Collinsville at Edwardsville | |
4:00 pm | Ritenour at Pattonville | |
4:00 pm | Mascoutah at Metro-East Lutheran | |
4:00 pm | Notre Dame vs Whitfield at Cadet Park | |
4:00 pm | Lutheran South-0 at John Burroughs-9 - Final | |
4:00 pm | Lafayette at Eureka | |
4:00 pm | DuBourg vs Rosati-Kain at Dwight Davis Tennis Center | |
4:00 pm | Webster Groves at Parkway North | |
4:00 pm | Oakville at Parkway South | |
4:00 pm | Visitation at Villa Duchesne | |
4:00 pm | Jerseyville-6 at Alton Marquette-3 - Final | |
4:00 pm | Waterloo at Edwardsville | |
4:00 pm | St. Joseph's-9 at Incarnate Word-0 - Final | |
4:00 pm | Summit vs Kirkwood at Kirkwood Park | |
4:00 pm | Ursuline at St. Dominic | |
4:15 pm | Lindbergh-1 at Marquette-8 - Final | |
4:15 pm | Granite City at Highland | |
4:15 pm | Principia at Westminster | |
4:30 pm | Clayton vs Nerinx Hall at Webster Groves Tennis Center |
Girls Volleyball
+