Boys Basketball
Time | Event | Score |
---|---|---|
11:45 am | Francis Howell North-48 vs Pattonville-60 at McCluer North - Final | |
12:30 pm | Windsor (Imperial)-47 vs Lutheran South-71 at St. Mary's - Final | |
1:00 pm | De Soto-58 vs Festus-68 at Farmington - Final | |
1:00 pm | Hazelwood East-67 at Ritenour-78 - Final | |
1:00 pm | St. James-41 vs Tolton-65 at Fatima - Final | |
1:00 pm | Clayton-51 at Normandy-54 - Final | |
1:00 pm | Summit-44 vs De Smet-64 at Kirkwood - Final | |
1:00 pm | Washington-53 vs Lafayette-68 at Francis Howell - Final | |
1:30 pm | Fox-52 at Northwest Cedar Hill-42 - Final | |
2:00 pm | Affton-59 vs Gateway STEM-87 at St. Mary's - Final | |
2:30 pm | Priory-65 at MICDS-73 - Final | |
3:00 pm | Potosi-53 vs North County-62 at Farmington - Final | |
3:00 pm | Owensville-63 vs Salem-71 at Rolla - Final | |
4:00 pm | Parkway West-39 vs Sullivan-43 at Union - Final | |
4:00 pm | University City-61 vs Miller Career-64 at Normandy - Final | |
4:00 pm | Parkway North-40 vs Westminster-67 at MICDS - Final | |
5:00 pm | Eldon-46 vs Osage-88 at Rolla - Final | |
5:30 pm | St. Clair-46 at Union-48 - Final | |
8:00 pm | Northwest Academy-65 vs Trinity-61 at Duchesne - Final |
Boys Swimming
Time | Event | Score |
---|---|---|
12:00 pm | Illinois State Championships-Finals |
Girls Basketball
Time | Event | Score |
---|---|---|
10:00 am | Westminster-62 vs Visitation-44 at MICDS - Final | |
10:00 am | Francis Howell North-53 vs Hazelwood West-60 at McCluer North - Final | |
11:00 am | Marquette-62 vs Washington-43 at Francis Howell - Final | |
11:00 am | Owensville-43 vs Salem-58 at Rolla - Final | |
11:00 am | Windsor (Imperial)-34 vs Affton-36 at St. Mary's - Final | |
11:00 am | Lebanon, Illinois-46 vs Bethany Okaw Valley-31 at Redbird Arena - Final | |
11:00 am | Hazelwood East-27 vs Nerinx Hall-81 at Ritenour - Final | |
11:30 am | Villa Duchesne-30 vs Parkway Central-48 at MICDS - Final | |
11:30 am | Vashon-19 vs Soldan-49 at Normandy - Final | |
12:00 pm | Fox-39 at Northwest Cedar Hill-47 - Final | |
12:30 pm | Confluence-0 vs Gateway STEM-1 at St. Mary's - Forfeit | |
12:45 pm | Danville Schlarman-53 vs Stockton-31 at Redbird Arena - Final | |
1:00 pm | John Burroughs-46 at MICDS-65 - Final | |
1:00 pm | Eldon-41 at Rolla-58 - Final | |
1:00 pm | Pacific-28 at Union-46 - Final | |
1:30 pm | De Soto-32 vs North County-48 at Farmington - Final | |
2:30 pm | Rosati-Kain-42 vs University City-61 at Normandy - Final | |
2:30 pm | Parkway West-23 vs Borgia-59 at Union - Final | |
4:30 pm | Hillsboro-67 vs Potosi-38 at Farmington - Final | |
5:30 pm | Clayton-52 at Normandy-14 - Final | |
6:00 pm | STEAM Academy at MS-Berkeley-29 vs Lutheran North-63 at Duchesne - Final |
Hockey
Time | Event | Score |
---|---|---|
6:30 pm | De Smet-1 vs CBC-5 at Rec Plex South - Final | |
8:30 pm | SLUH-10 vs Chaminade-0 at Rec Plex South - Final |
+