Boys Basketball
Time | Event | Score |
---|---|---|
5:30 pm | Trinity-86 at North Tech-39 - Final | |
6:00 pm | Owensville-56 at St. James-67 - Final | |
6:00 pm | St. Louis College Prep-61 at Crossroads College Prep-17 - Final | |
6:00 pm | Ladue-35 at SLUH-60 - Final | |
6:15 pm | Hardin Calhoun at Gillespie | |
6:15 pm | Lebanon, Illinois-50 at Marissa-42 - Final | |
6:30 pm | Northwest Academy-70 vs Sumner-32 at Vashon - Final | |
6:30 pm | DuBourg-48 at Hancock-59 - Final | |
6:30 pm | Fort Zumwalt South-53 at Liberty (Wentzville)-60 - Final | |
6:30 pm | Carnahan-45 at St. Mary's-64 - Final | |
7:00 pm | Jennings-68 at Normandy-50 - Final | |
7:00 pm | Washington-55 at Fort Zumwalt East-63 - Final | |
7:00 pm | Lift for Life-84 at Affton-47 - Final | |
7:00 pm | Gateway Science Academy at Crossroads College Prep | |
7:00 pm | Northwest Cedar Hill-48 at Summit-69 - Final | |
7:00 pm | Warrenton-65 at Clopton-36 - Final | |
7:30 pm | Wright City-42 at North Callaway-76 - Final |
Girls Basketball
Time | Event | Score |
---|---|---|
5:30 pm | Hancock-33 at Grandview-53 - Final | |
5:30 pm | Warrenton at Clopton | |
5:45 pm | Ritenour-41 at Jennings-55 - Final | |
5:45 pm | Parkway North-43 at Hazelwood Central-63 - Final | |
6:00 pm | North Mac-38 vs Auburn-60 at Litchfield - Final | |
6:00 pm | Affton-35 at Clayton-71 - Final | |
6:00 pm | Normandy-13 vs Sumner-48 at Soldan - Final | |
6:00 pm | Sandoval-26 at Okawville-62 - Final | |
6:00 pm | Red Bud-31 at Pinckneyville-39 - Final | |
6:00 pm | New Athens-54 at Cobden-45 - Final | |
6:00 pm | Summit-42 at Pattonville-46 - Final | |
6:00 pm | O'Fallon First Baptist-16 vs Lebanon, Illinois-54 at Metro-East Lutheran - Final | |
6:00 pm | Bunker Hill-52 vs Greenfield, Illinois-61 at Carrollton, Illinois - Final | |
6:00 pm | Oakville-58 at Parkway West-24 - Final | |
6:15 pm | Cahokia-53 at Centralia, Illinois-61 - Final | |
6:30 pm | Elsberry-44 at Orchard Farm-37 - Final | |
6:30 pm | Ladue-52 at Francis Howell North-22 - Final | |
6:30 pm | McKinley-49 at Cleveland-50 - Final | |
6:30 pm | Mexico-67 at Liberty (Wentzville)-54 - Final | |
6:30 pm | Medicine and Bioscience-11 vs Metro-97 at Cleveland - Final | |
6:30 pm | Valley Park-77 at Wright City-27 - Final | |
6:45 pm | Cardinal Ritter at DuBourg - Postponed | |
7:00 pm | Hillsboro-49 at Jefferson-59 - Final | |
7:00 pm | St. Pius X-29 at Lutheran South-69 - Final | |
7:00 pm | Washington-46 at Fort Zumwalt South-60 - Final | |
7:00 pm | Visitation-65 at Festus-39 - Final | |
7:30 pm | Belleville West-47 at Granite City-22 - Final | |
7:30 pm | Father McGivney-47 at Metro-East Lutheran-54 - Final | |
7:30 pm | Hardin Calhoun-23 at Carrollton, Illinois-34 - Final | |
7:30 pm | Gillespie-73 vs Carlinville-74 at Litchfield - Final | |
7:30 pm | Marissa-28 vs Elkville Elverado-40 at Cobden - Final | |
7:30 pm | Gibault-19 vs Christ Our Rock-54 at Okawville - Final |
Girls Swimming
Time | Event | Score |
---|---|---|
3:30 pm | Suburban West Championships | |
4:00 pm | AAA Championships | |
4:00 pm | Suburban XII Conference Championships | |
4:30 pm | Metro League Championships | |
5:00 pm | GAC North-Central Division Championships | |
5:00 pm | GAC South Division Championships |
+