Boys Basketball
Girls Basketball
Time | Event | Score |
---|---|---|
5:00 pm | Belle-41 at Chamois-37 - Final | |
5:30 pm | STEAM Academy at MS-Berkeley-56 vs Metro-59 at Mathews-Dickey - Final | |
5:30 pm | Hermann-73 at Washington-35 - Final | |
5:30 pm | Louisiana-21 at Bowling Green-47 - Final | |
5:30 pm | Lindbergh-54 at Fox-31 - Final | |
5:30 pm | North County-41 at Grandview-31 - Final | |
5:30 pm | Notre Dame-35 at Nerinx Hall-41 - Final | |
5:30 pm | North Tech-29 at Visitation-76 - Final | |
5:45 pm | Mehlville-14 at Parkway North-57 - Final | |
5:45 pm | Marquette-33 at Oakville-66 - Final | |
6:00 pm | Waterloo-41 vs Roxana-27 at Gibault - Final | |
6:00 pm | Alton Marquette-59 at Granite City-23 - Final | |
6:00 pm | Nokomis-42 at Pawnee-33 - Final | |
6:00 pm | Incarnate Word-78 at Ladue-57 - Final | |
6:00 pm | Fort Zumwalt West-42 at Parkway Central-49 - Final | |
6:00 pm | Belleville East-39 at Belleville West-32 - Final | |
6:00 pm | Eureka-42 at Kirkwood-56 - Final | |
6:15 pm | Cleveland-12 at Bayless-57 - Final | |
6:15 pm | Carbondale-29 at Mount Vernon, Illinois-57 - Final | |
6:15 pm | Miller Career-59 vs Carnahan-19 at Vashon - Final | |
6:15 pm | Vashon-64 vs Roosevelt-38 at Miller Career - Final | |
6:15 pm | Soldan-30 at Gateway STEM-62 - Final | |
6:30 pm | St. Charles West-53 at Winfield-24 - Final | |
6:30 pm | St. Joseph's-52 at Whitfield-58 - Final | |
7:00 pm | Troy Buchanan-66 at Warrenton-33 - Final | |
7:00 pm | John Burroughs-60 at Jennings-46 - Final | |
7:00 pm | Timberland-23 at Francis Howell-49 - Final | |
7:00 pm | Parkway West-29 at Lafayette-32 - Final | |
7:00 pm | St. Charles-52 at Fort Zumwalt South-40 - Final | |
7:30 pm | Okawville-31 at Mater Dei-55 - Final | |
7:30 pm | Wood River-53 vs Valmeyer-14 at Gibault - Final | |
7:30 pm | Triad-37 at O'Fallon-57 - Final | |
7:45 pm | Carterville-43 at Nashville-46 - Final |
Girls Swimming
Time | Event | Score |
---|---|---|
3:30 pm | Mehlville at McCluer North | |
3:30 pm | Hazelwood East at St. Charles West | |
3:30 pm | Timberland-112 vs Fort Zumwalt East-68 at Rec-Plex - Final | |
4:00 pm | Notre Dame at University City | |
4:00 pm | Parkway North at Hazelwood West | |
4:00 pm | Pattonville at Webster Groves | |
4:15 pm | Westminster-80 at MICDS-106 - Final | |
4:30 pm | Parkway Central at Parkway West | |
4:30 pm | Lindbergh at Lafayette | |
4:30 pm | Oakville-63 at Ladue-122 - Final | |
4:30 pm | Marquette at Kirkwood | |
4:30 pm | Summit-79 at Clayton-110 - Final |
Hockey
Time | Event | Score |
---|---|---|
7:15 pm | Columbia-11 vs Wood River-3 at East Alton Ice Arena - Final | |
7:30 pm | Triad-3 vs Freeburg/Waterloo-4 at McKendree Metro Rec Plex - Final | |
8:30 pm | Duchesne-8 vs Fort Zumwalt West-2 at Wentzville Ice Arena - Final | |
8:45 pm | Edwardsville MVCHA-5 vs Alton-4 at East Alton Ice Arena - Final | |
9:00 pm | Lindbergh-2 vs Parkway South-4 at Queeny Recreational Complex - Final | |
9:00 pm | Highland-0 vs Collinsville-12 at McKendree Metro Rec Plex - Final |
Wrestling
Time | Event | Score |
---|---|---|
5:00 pm | Lutheran St. Charles at Westminster | |
5:00 pm | North County, Ste. Genevieve at Sullivan | |
5:00 pm | Potosi at De Soto | |
5:00 pm | Warrenton at Battle | |
5:00 pm | Hillsboro, Herculaneum at Affton | |
5:00 pm | Summit at Lindbergh | |
6:00 pm | Highland-18 at O'Fallon-57 - Final | |
6:00 pm | Civic Memorial-3 at O'Fallon-73 - Final | |
6:00 pm | Mount Zion, Belleville West at Triad | |
6:00 pm | Highland-42 vs Civic Memorial-25 at O'Fallon - Final |
+