Boys Basketball
Time | Event | Score |
---|---|---|
3:30 pm | Fox-51 vs Lift for Life-61 at Lutheran St. Charles - Final | |
5:00 pm | Timberland-51 vs MICDS-73 at Lindenwood University - Final | |
5:00 pm | Wood River-24 vs Fort Zumwalt East-69 at Lutheran St. Charles - Final | |
5:30 pm | Madison, Illinois-0 at Lovejoy-0 - Forfeit | |
6:00 pm | Lafayette-67 at Parkway West-44 - Final | |
6:00 pm | McKinley-61 at Bayless-59 - Final | |
6:15 pm | Gateway STEM-101 at Confluence-86 - Final | |
6:15 pm | Rock Bridge-80 at Miller Career-44 - Final | |
6:30 pm | Gateway Science Academy-30 at Valley Park-85 - Final | |
6:30 pm | St. Charles-48 vs STEAM Academy at MS-Berkeley-45 at Lindenwood University - Final | |
6:30 pm | North Tech-54 vs Priory-69 at Lutheran St. Charles - Final | |
7:00 pm | Valle Catholic-50 at Herculaneum-39 - Final | |
7:00 pm | St. Louis Patriots-40 at Festus-63 - Final | |
7:00 pm | Northwest Cedar Hill-18 at Normandy-51 - Final | |
7:00 pm | North County-44 at Hillsboro-66 - Final | |
7:00 pm | Ritenour-44 at Hazelwood West-56 - Final | |
8:00 pm | Orchard Farm-67 at Lutheran St. Charles-63 - Final | |
8:00 pm | St. Charles West-53 vs Eureka-59 at Lindenwood University - Final |
Girls Basketball
Girls Swimming
Time | Event | Score |
---|---|---|
6:00 pm | Eureka at Fort Zumwalt West | |
3:30 pm | McCluer North Relays | |
4:00 pm | Clayton at Pattonville | |
4:00 pm | Ritenour-86 at St. Charles-81 - Final | |
4:00 pm | Nerinx Hall-108 at MICDS-78 - Final | |
4:15 pm | Lutheran North, John Burroughs at Principia | |
4:30 pm | Mehlville-44 at Ladue-138 - Final | |
4:30 pm | Visitation vs Incarnate Word at UMSL | |
4:30 pm | Liberty (Wentzville) at Lafayette | |
4:30 pm | Parkway South at Marquette |
Hockey
Time | Event | Score |
---|---|---|
6:30 pm | Northwest Cedar Hill-0 vs Clayton-3 at Queeny Recreational Complex - Final | |
7:00 pm | Parkway West-6 vs Lutheran South-2 at South County (Kennedy) - Final | |
7:00 pm | Belleville Township-4 vs Edwardsville MVCHA-0 at Granite Rink - Final | |
7:30 pm | Freeburg/Waterloo-5 vs Columbia-2 at McKendree Metro Rec Plex - Final | |
8:15 pm | Fort Zumwalt East-2 vs Ladue-0 at Queeny Recreational Complex - Final | |
8:30 pm | Wood River-2 vs Granite City-9 at Granite Rink - Final | |
8:30 pm | Vianney-5 vs Edwardsville-1 at East Alton Ice Arena - Final | |
9:00 pm | Parkway South-3 vs SLUH-4 at Affton Rink - Final |
Wrestling
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:30 pm | Waterloo Quad | |
5:00 pm | Hazelwood Central at Fort Zumwalt North | |
5:00 pm | Oakville at Vianney | |
5:00 pm | Vianney-66 vs Gateway Science Academy-6 at Oakville - Final | |
5:00 pm | Lafayette at Whitfield | |
5:00 pm | Gateway Science Academy-12 at Oakville-48 - Final | |
6:00 pm | New Berlin, Metro East-Lutheran at Carlinville | |
6:00 pm | Edwardsville at Granite City | |
6:00 pm | Collinsville at Alton | |
6:00 pm | Belleville West at East St. Louis |
+