Boys Basketball
Time | Event | Score |
---|---|---|
5:00 pm | Pleasant Plains-23 at White Hall North Greene-87 - Final | |
5:00 pm | Ritenour-65 vs Lutheran North-75 at St. Charles West - Final | |
5:30 pm | Festus-53 vs Northwest Cedar Hill-39 at Hillsboro - Final | |
6:00 pm | Whitfield-64 at Mater Dei-59 - Final | |
6:00 pm | Gateway STEM-59 at Clayton-64 - Final | |
6:15 pm | Miller Career-70 at Lift for Life-77 - Final | |
6:15 pm | McKinley-43 vs Roosevelt-47 at Gateway STEM - Final | |
6:30 pm | Medicine and Bioscience-21 at Wood River-59 - Final | |
6:30 pm | Fort Zumwalt West-37 vs Fort Zumwalt South-53 at St. Charles West - Final | |
6:30 pm | Father McGivney-64 vs Griggsville-Perry-69 at White Hall North Greene - Final | |
6:30 pm | Lutheran St. Charles-49 at Valley Park-51 - Final | |
7:00 pm | Grandview-30 at Dupo-73 - Final | |
7:00 pm | Parkway Central-34 at Lindbergh-31 - Final | |
7:00 pm | De Soto-54 vs Seckman-45 at Hillsboro - Final | |
7:00 pm | Westminster-51 at MICDS-57 - Final | |
7:00 pm | St. Louis College Prep-94 at Cleveland-54 - Final | |
8:00 pm | Greenfield, Illinois-30 vs Brussels-57 at White Hall North Greene - Final | |
8:00 pm | Marquette-55 vs St. Dominic-38 at St. Charles West - Final |
Girls Basketball
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:00 pm | St. Louis Patriots-57 vs Northwest Academy-23 at Herculaneum - Final | |
5:30 pm | O'Fallon Christian-6 at Lutheran St. Charles-68 - Final | |
5:30 pm | Jackson-68 at Visitation-46 - Final | |
5:30 pm | St. Paul Lutheran (Farmington)-42 vs Crossroads College Prep-37 at Herculaneum - Final | |
5:30 pm | Westminster-45 at MICDS-35 - Final | |
5:30 pm | Riverview Gardens-42 at North Tech-19 - Final | |
5:45 pm | Jennings-48 at Ritenour-14 - Final | |
6:00 pm | Oakville-41 at Parkway South-47 - Final | |
6:00 pm | Pacific-36 vs John Burroughs-44 at Whitfield - Final | |
6:00 pm | St. Pius X-29 at Villa Duchesne-33 - Final | |
6:00 pm | Lutheran North-52 at Incarnate Word-88 - Final | |
6:00 pm | Roxana-8 at Staunton-45 - Final | |
6:00 pm | Jefferson City-55 at Kickapoo-51 - Final | |
6:00 pm | Duchesne-50 at Rosati-Kain-39 - Final | |
6:15 pm | Sparta-21 at Okawville-51 - Final | |
6:15 pm | Gibault-41 at Red Bud-52 - Final | |
6:15 pm | Lebanon, Illinois-54 at Steeleville-29 - Final | |
6:30 pm | Hancock-32 at Silex-48 - Final | |
7:00 pm | Grandview-56 vs Crystal City-27 at Herculaneum - Final | |
7:00 pm | Ladue-49 at Lafayette-37 - Final | |
7:30 pm | Gateway STEM-53 at Whitfield-43 - Final | |
8:30 pm | Soldan-29 at Herculaneum-49 - Final | |
9:00 pm | Hallsville-59 vs North Callaway-29 at Centralia, Mo. - Final |
Girls Swimming
Time | Event | Score |
---|---|---|
3:30 pm | Duchesne at Rosati-Kain | |
3:30 pm | Hazelwood East, Hazelwood Central at McCluer | |
4:00 pm | Affton, Ritenour at University City |
Girls Wrestling
Time | Event | Score |
---|---|---|
3:30 pm | Timberland at Fort Zumwalt North | |
5:00 pm | Eureka-18 at Lafayette-42 - Final |
Wrestling
+