Baseball
Time | Event | Score |
---|---|---|
10:00 am | Westminster-9 vs Medina, OH-4 at Vero Beach - Final | |
1:00 pm | Westerville South (Ohio)-8 vs Westminster-18 at Vero Beach - Final | |
4:00 pm | Hazelwood East at Cardinal Ritter | |
4:30 pm | Edinburg at Morrisonville | |
5:00 pm | New Haven at Belle |
Boys Lacrosse
Time | Event | Score |
---|---|---|
12:00 pm | Summit-4 at Webster Groves-14 - Final | |
7:00 pm | Christian Brothers-Memphis-9 at De Smet-10 - Final | |
7:30 pm | MICDS-9 at Dallas Jesuit-10 - Final | |
8:00 pm | Marquette-2 at Eureka-20 - Final |
Boys Spring Golf
Time | Event | Score |
---|---|---|
3:15 pm | Webster Groves vs University City at Ruth Park | |
3:30 pm | Kirkwood vs Summit at Paradise Valley GC | |
3:30 pm | Seckman vs Eureka at The Legends |
Boys Tennis
Time | Event | Score |
---|---|---|
3:30 pm | Francis Howell Central at Francis Howell North | |
3:30 pm | Hazelwood East at McCluer North | |
3:30 pm | Troy Buchanan-0 at Francis Howell-9 - Final | |
4:00 pm | Windsor (Imperial) at Potosi | |
4:00 pm | Vianney vs DuBourg at Francis Park | |
4:00 pm | Chaminade at Downers Grove South |
Boys Track
Time | Event | Score |
---|---|---|
3:30 pm | 23rd Linn Invitational |
Boys Volleyball
Time | Event | Score |
---|---|---|
5:00 pm | Francis Howell North-1 at Fort Zumwalt West-2 - Final | |
5:00 pm | Francis Howell Central-2 at Fort Zumwalt South-1 - Final | |
5:00 pm | Francis Howell-2 at Fort Zumwalt North-0 - Final | |
5:00 pm | DuBourg-0 at St. Mary's-2 - Final | |
5:30 pm | Granite City-2 at Bayless-0 - Final | |
5:30 pm | O'Fallon-2 at Edwardsville-0 - Final | |
5:30 pm | Kirkwood-2 at Summit-0 - Final | |
5:45 pm | Belleville West-2 at Alton-0 - Final |
Girls Lacrosse
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:15 pm | Holt at Hazelwood Central | |
4:30 pm | MICDS-10 at Memphis St. Mary's-14 - Final | |
5:30 pm | Eureka-5 at O'Fallon-11 - Final |
Girls Soccer
Time | Event | Score |
---|---|---|
12:00 pm | DuBourg-3 at Lutheran St. Charles-0 - Final | |
4:00 pm | Eagle Ridge Christian-1 vs Tower Grove Christian-2 at St. Mary's - Final | |
4:00 pm | Orchard Farm-2 at St. Charles West-3 - Final | |
4:00 pm | McCluer North-1 vs Hazelwood Central-0 at Lou Fusz Soccer Park - Final | |
4:30 pm | Elsberry-0 at Principia-10 - Final | |
5:00 pm | Dixon-0 at Owensville-10 - Final | |
5:00 pm | St. Clair-0 at Northwest Cedar Hill-4 - Final | |
5:00 pm | Belle-2 at St. James-5 - Final | |
5:30 pm | Civic Memorial-0 vs Triad-8 at Collinsville - Final | |
6:00 pm | Winfield-0 at St. Charles-10 - Final | |
6:15 pm | Washington-3 at Holt-4 - Final | |
6:30 pm | Fort Zumwalt North-1 at Liberty (Wentzville)-0 - Final | |
6:30 pm | Francis Howell-2 at Francis Howell Central-0 - Final | |
7:00 pm | Fort Zumwalt East-2 at Fort Zumwalt South-3 - Final |
Spring Softball
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:30 pm | Greenville at Mater Dei | |
4:30 pm | Carlyle at Salem, Illinois | |
4:30 pm | Carbondale at Centralia, Illinois - Postponed |
Water Polo
Time | Event | Score |
---|---|---|
5:30 pm | Chaminade-6 at Kirkwood-10 - Final |
+