Boys Fall Golf
Time | Event | Score |
---|---|---|
3:30 pm | Belleville West vs Collinsville at Arlington GC | |
3:30 pm | Civic Memorial, Granite City, Roxana, Triad at Wood River | |
4:00 pm | Metro-East, Mount Olive at Staunton | |
4:00 pm | Columbia at Freeburg | |
4:00 pm | Valmeyer, Lebanon at Red Bud |
Boys Soccer
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:15 pm | Carlyle at Centralia, Illinois | |
4:15 pm | Roxana-1 at Civic Memorial-8 - Final | |
4:30 pm | O'Fallon-8 at Mater Dei-0 - Final | |
4:30 pm | Tower Grove Christian-4 at Chr. Ac. of Greater St. Louis-5 - Final | |
4:30 pm | Carlinville-1 at Wood River-0 - Final | |
4:30 pm | Pana at Decatur St. Teresa | |
5:00 pm | Triad-1 at Belleville East-1 - Final | |
5:00 pm | North Mac-2 at Hillsboro, Illinois-1 - Final | |
5:00 pm | Waterloo-0 at Gibault-1 - Final | |
5:45 pm | Staunton-0 at Jerseyville-8 - Final | |
6:00 pm | Springfield, Illinois-0 at Columbia-1 - Final | |
6:00 pm | Valmeyer-0 vs Mount Vernon, Illinois-10 at Freeburg - Final | |
7:00 pm | Mascoutah-1 at Belleville West-0 - Final | |
8:00 pm | Granite City-0 at Freeburg-1 - Final | |
8:00 pm | Metro-East Lutheran-0 vs Father McGivney-4 at Columbia - Final | |
8:00 pm | Highland-0 at Althoff-4 - Final |
Girls Fall Golf
Time | Event | Score |
---|---|---|
1:00 pm | Metro East Shootout | |
3:00 pm | Hillsboro Quad | |
3:30 pm | Columbia, Marissa at Breese Central | |
3:30 pm | Belleville West vs Civic Memorial at Woodlands | |
3:45 pm | Columbia at Breese Central | |
4:00 pm | Trico Quad | |
4:00 pm | Granite City, Litchfield at Roxana | |
4:00 pm | Sandoval vs Okawville at Roland Barkau Memorial GC | |
4:00 pm | Marissa vs Chester at Bent Oak |
Girls Tennis
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:00 pm | Carbondale at Mount Vernon, Illinois | |
4:00 pm | Granite City at Waterloo | |
4:00 pm | Vandalia at Roxana | |
4:15 pm | Wood River vs Greenville at Greenville University |
Girls Volleyball
Time | Event | Score |
---|---|---|
5:00 pm | Granite City-2 vs Madison, Illinois-0 at Roxana - Final | |
5:00 pm | Jerseyville-2 vs Valmeyer-1 at Roxana - Final | |
5:00 pm | Hardin Calhoun-0 at Roxana-2 - Final | |
5:30 pm | Alton-0 at Columbia-2 - Final | |
6:00 pm | Madison, Illinois-0 vs Jerseyville-2 at Roxana - Final | |
6:00 pm | Valmeyer-2 vs Granite City-1 at Roxana - Final | |
6:00 pm | Dupo-1 vs Father McGivney-2 at Roxana - Final | |
7:00 pm | Dupo-0 vs Hardin Calhoun-2 at Roxana - Final | |
7:00 pm | Father McGivney-0 at Roxana-2 - Final | |
7:00 pm | Madison, Illinois-0 vs Valmeyer-2 at Roxana - Final | |
8:00 pm | Dupo-0 at Roxana-2 - Final | |
8:00 pm | Granite City-0 vs Jerseyville-2 at Roxana - Final | |
8:00 pm | Father McGivney-1 vs Hardin Calhoun-2 at Roxana - Final |
+