Results
Latest 250 Results
Date | Time | Event | Final |
---|---|---|---|
5:30 pm | Althoff-0 vs Sterling-2 at Redbird Arena - Final | ||
4:00 pm | Chicago Latin-0 vs Joliet Catholic-2 at Redbird Arena - Final | ||
5:30 pm | Althoff-2 vs Chicago Latin-0 at Redbird Arena - Final | ||
4:00 pm | Sterling-2 vs Joliet Catholic-0 at Redbird Arena - Final | ||
7:30 pm | Eureka-2 vs Lafayette-0 at Show Me Center - Final | ||
6:00 pm | St. Teresa's-2 vs Willard-1 at Show Me Center - Final | ||
4:30 pm | Lutheran South-0 vs Logan-Rogersville-2 at Show Me Center - Final | ||
3:00 pm | Pleasant Hill-0 vs Borgia-2 at Show Me Center - Final | ||
1:30 pm | Hermann-2 vs Arcadia Valley-1 at Show Me Center - Final | ||
12:00 pm | St. Michael the Archangel-2 vs Mountain View-Liberty-0 at Show Me Center - Final | ||
8:00 pm | Borgia-0 vs Lutheran South-1 at Show Me Center - Final | ||
8:00 pm | Eureka-2 vs St. Teresa's-0 at Show Me Center - Final | ||
8:00 pm | Willard-1 vs Lafayette-1 at Show Me Center - Final | ||
7:00 pm | Borgia-2 vs Pleasant Hill-0 at Show Me Center - Final | ||
7:00 pm | Logan-Rogersville-2 vs Lutheran South-0 at Show Me Center - Final | ||
7:00 pm | Mount Zion-1 vs Althoff-2 at Civic Memorial - Final | ||
6:00 pm | St. Teresa's-0 vs Lafayette-2 at Show Me Center - Final | ||
6:00 pm | Willard-1 vs Eureka-1 at Show Me Center - Final | ||
6:00 pm | Grayville-2 vs Father McGivney-0 at Okawville - Final | ||
5:00 pm | Pleasant Hill-0 vs Lutheran South-2 at Show Me Center - Final | ||
5:00 pm | Logan-Rogersville-2 vs Borgia-0 at Show Me Center - Final | ||
4:00 pm | Eureka-1 vs Lafayette-1 at Show Me Center - Final | ||
4:00 pm | St. Teresa's-1 vs Willard-1 at Show Me Center - Final | ||
3:00 pm | Borgia-1 vs Lutheran South-1 at Show Me Center - Final | ||
3:00 pm | Pleasant Hill-0 vs Logan-Rogersville-2 at Show Me Center - Final | ||
2:00 pm | St. Michael the Archangel-0 vs Hermann-2 at Show Me Center - Final | ||
2:00 pm | Mountain View-Liberty-0 vs Arcadia Valley-2 at Show Me Center - Final | ||
12:00 pm | St. Michael the Archangel-0 vs Arcadia Valley-2 at Show Me Center - Final | ||
12:00 pm | Mountain View-Liberty-0 vs Hermann-2 at Show Me Center - Final | ||
10:00 am | Hermann-1 vs Arcadia Valley-1 at Show Me Center - Final | ||
10:00 am | St. Michael the Archangel-2 vs Mountain View-Liberty-0 at Show Me Center - Final | ||
6:00 pm | Taylorville-1 vs Mount Zion-2 at Sacred Heart-Griffin - Final | ||
6:00 pm | Nashville-2 vs Carlyle-0 at Red Bud - Final | ||
6:00 pm | Althoff-2 vs Mater Dei-0 at Mascoutah - Final | ||
6:00 pm | O'Fallon-1 at Bloomington-2 - Final | ||
6:00 pm | Gibault-0 vs Father McGivney-2 at Valmeyer - Final | ||
6:30 pm | Highland-0 vs Taylorville-2 at Sacred Heart-Griffin - Final | ||
6:30 pm | Staunton-0 vs Nashville-2 at Red Bud - Final | ||
6:30 pm | Carbondale-0 vs Althoff-2 at Mascoutah - Final | ||
6:30 pm | Normal Community West-0 at Bloomington-2 - Final | ||
6:30 pm | Greenfield, Illinois-0 vs Gibault-2 at Valmeyer - Final | ||
5:30 pm | Mount Zion-2 vs Effingham-0 at Sacred Heart-Griffin - Final | ||
5:30 pm | Carlyle-2 vs Du Quoin-0 at Red Bud - Final | ||
5:30 pm | Mater Dei-2 vs Murphysboro-0 at Mascoutah - Final | ||
5:30 pm | O'Fallon-2 vs Edwardsville-0 at Belleville East - Final | ||
5:30 pm | Father McGivney-2 vs Lebanon, Illinois-1 at Valmeyer - Final | ||
6:00 pm | Hermann-2 vs Duchesne-0 at Lindenwood University - Final | ||
6:00 pm | Bloomfield-0 vs Arcadia Valley-2 at Malden - Final | ||
6:00 pm | Lutheran South-2 vs Festus-0 at Ste. Genevieve - Final | ||
6:00 pm | Eureka-2 vs Francis Howell-1 at Pattonville - Final | ||
6:00 pm | Lafayette-2 vs Cor Jesu-1 at Farmington - Final | ||
4:30 pm | Hermann-2 vs Fatima-0 at Lindenwood University - Final | ||
4:30 pm | Maplewood-RH-0 vs Arcadia Valley-2 at Malden - Final | ||
4:30 pm | Lutheran South-2 vs Rosati-Kain-0 at Ste. Genevieve - Final | ||
4:30 pm | Timberland-0 vs Eureka-2 at Pattonville - Final | ||
4:30 pm | Lafayette-2 vs Ursuline-0 at Farmington - Final | ||
4:00 pm | Logan-Rogersville-2 at Helias-1 - Final | ||
4:00 pm | Borgia-2 vs Incarnate Word-1 at Visitation - Final | ||
3:00 pm | Duchesne-2 vs Lutheran North-0 at Lindenwood University - Final | ||
3:00 pm | Bloomfield-2 at Malden-1 - Final | ||
3:00 pm | Festus-2 at Ste. Genevieve-0 - Final | ||
3:00 pm | Francis Howell-2 at Pattonville-0 - Final | ||
3:00 pm | Cor Jesu-2 at Farmington-0 - Final | ||
2:30 pm | Aurora-0 vs Logan-Rogersville-2 at Helias - Final | ||
2:30 pm | Borgia-2 vs Kirksville-0 at Visitation - Final | ||
1:00 pm | Sullivan-0 at Helias-2 - Final | ||
1:00 pm | Incarnate Word-2 at Visitation-0 - Final | ||
7:00 pm | Hancock-0 vs Maplewood-RH-2 at Miller Career - Final | ||
7:00 pm | Hazelwood West-0 vs Pattonville-2 at Riverview Gardens - Final | ||
7:00 pm | Borgia-2 at O'Fallon Christian-1 - Final | ||
6:30 pm | Chester-0 at Du Quoin-2 - Final | ||
6:00 pm | Effingham-2 vs Mattoon-0 at Effingham - Final | ||
6:00 pm | Francis Howell-2 vs St. Dominic-1 at Francis Howell Central - Final | ||
6:00 pm | Staunton-2 vs Greenville-1 at Hillsboro, Illinois - Final | ||
6:00 pm | Carlinville-1 at Carlyle-2 - Final | ||
6:00 pm | Trico-0 vs Nashville-2 at Vienna - Final | ||
6:00 pm | Mater Dei-2 at Breese Central-0 - Final | ||
6:00 pm | Columbia-0 at Althoff-2 - Final | ||
6:00 pm | Highland-2 at Jerseyville-0 - Final | ||
6:00 pm | Springfield, Illinois-0 at Edwardsville-2 - Final | ||
6:00 pm | Collinsville-0 vs O'Fallon-2 at Belleville East - Final | ||
6:00 pm | Lebanon, Illinois-2 vs New Athens-0 at Christ Our Rock Lutheran - Final | ||
6:00 pm | Gibault-2 at Steeleville-0 - Final | ||
6:00 pm | Hardin Calhoun-1 vs Greenfield, Illinois-2 at Hardin Calhoun - Final | ||
6:00 pm | Metro-East Lutheran-1 vs Father McGivney-2 at Mount Olive - Final | ||
5:30 pm | Hazelwood Central-0 vs Hazelwood West-2 at Riverview Gardens - Final | ||
5:15 pm | Lutheran St. Charles-0 vs Borgia-2 at O'Fallon Christian - Final | ||
5:00 pm | Gateway Science Academy-0 vs Maplewood-RH-2 at Miller Career - Final | ||
4:00 pm | McCluer North-0 vs Pattonville-2 at Riverview Gardens - Final | ||
4:00 pm | Pacific-0 at O'Fallon Christian-2 - Final | ||
7:30 pm | Northwest Cedar Hill-0 vs Eureka-2 at Washington - Final | ||
7:30 pm | Farmington-2 at Jackson-0 - Final | ||
7:30 pm | Miller Career-0 vs Rosati-Kain-2 at Vashon - Final | ||
7:00 pm | Marquette-1 vs Lafayette-2 at Parkway South - Final | ||
7:00 pm | Orchard Farm-0 vs Incarnate Word-2 at St. Charles - Final | ||
7:00 pm | Villa Duchesne-0 vs Visitation-2 at John Burroughs - Final | ||
7:00 pm | Hermann-2 at Montgomery County-0 - Final | ||
7:00 pm | Arcadia Valley-2 at Jefferson-0 - Final | ||
6:15 pm | Northwest Cedar Hill-2 at Washington-0 - Final | ||
6:00 pm | Ursuline-2 vs St. Joseph's-0 at Webster Groves - Final | ||
6:00 pm | Farmington-2 vs Hillsboro-1 at Jackson - Final | ||
6:00 pm | St. Charles-1 vs Orchard Farm-2 at St. Charles - Final | ||
6:00 pm | Notre Dame-0 vs Lutheran South-2 at DuBourg - Final | ||
5:45 pm | Parkway West-0 vs Marquette-2 at Parkway South - Final | ||
5:45 pm | St. Pius X-0 at Jefferson-2 - Final | ||
5:30 pm | Westminster-0 vs Villa Duchesne-2 at John Burroughs - Final | ||
5:30 pm | Miller Career-2 vs Cardinal Ritter-1 at Vashon - Final | ||
5:30 pm | Brentwood-0 vs Duchesne-2 at Whitfield - Final | ||
5:00 pm | Rolla-0 vs Eureka-2 at Washington - Final | ||
5:00 pm | Fort Zumwalt West-0 at Timberland-2 - Final | ||
5:00 pm | Oakville-0 at Cor Jesu-2 - Final | ||
5:00 pm | Poplar Bluff-1 at Jackson-2 - Final | ||
5:00 pm | Trinity-0 vs Incarnate Word-2 at St. Charles - Final | ||
5:00 pm | DuBourg-0 vs Lutheran South-2 at DuBourg - Final | ||
5:00 pm | Montgomery County-2 vs New Haven-0 at Montgomery County - Final | ||
5:00 pm | Hallsville-0 vs Hermann-2 at Montgomery County - Final | ||
4:30 pm | Parkway Central-0 vs Lafayette-2 at Parkway South - Final | ||
4:30 pm | St. Vincent-0 vs Arcadia Valley-2 at Jefferson - Final | ||
4:00 pm | John Burroughs-0 vs Visitation-2 at John Burroughs - Final | ||
4:00 pm | Soldan-0 vs Rosati-Kain-2 at Vashon - Final | ||
4:00 pm | Notre Dame-2 vs Affton-1 at DuBourg - Final | ||
7:30 pm | St. Charles West-0 vs Lutheran St. Charles-2 at O'Fallon Christian - Final | ||
7:30 pm | Festus-2 at Park Hills Central-0 - Final | ||
7:30 pm | St. Clair-1 vs Sullivan-2 at Union - Final | ||
7:00 pm | McCluer-0 vs Hazelwood Central-2 at Riverview Gardens - Final | ||
7:00 pm | STEAM Academy at MS-Berkeley-0 at St. Charles-2 - Final | ||
7:00 pm | Clayton-0 vs Westminster-2 at John Burroughs - Final | ||
7:00 pm | Viburnum-0 vs Valle Catholic-2 at Bismarck - Final | ||
6:30 pm | Carnahan-0 vs Hancock-2 at Miller Career - Final | ||
6:30 pm | Paris, Illinois-0 at Effingham-2 - Final | ||
6:30 pm | Holt-1 vs Fort Zumwalt West-2 at Timberland - Final | ||
6:30 pm | Oakville-2 vs Summit-0 at Cor Jesu - Final | ||
6:30 pm | Staunton-2 vs Piasa Southwestern-0 at Hillsboro, Illinois - Final | ||
6:30 pm | Du Quoin-2 at Sparta-0 - Final | ||
6:30 pm | Wesclin-0 vs Carlinville-2 at Carlyle - Final | ||
6:30 pm | Trico-2 vs Marissa-1 at Vienna - Final | ||
6:30 pm | Centralia, Illinois-1 at Breese Central-2 - Final | ||
6:30 pm | Freeburg-0 vs Columbia-2 at Althoff - Final | ||
6:30 pm | Roxana-0 at Jerseyville-2 - Final | ||
6:30 pm | Springfield, Illinois-2 vs Quincy-0 at Edwardsville - Final | ||
6:30 pm | Belleville West-0 vs Collinsville-2 at Belleville East - Final | ||
6:30 pm | Valmeyer-0 vs Lebanon, Illinois-2 at Christ Our Rock Lutheran - Final | ||
6:30 pm | Okawville-0 at Steeleville-2 - Final | ||
6:30 pm | Brussels-0 at Hardin Calhoun-2 - Final | ||
6:30 pm | Metro-East Lutheran-2 vs Bunker Hill-0 at Mount Olive - Final | ||
6:15 pm | Waynesville-0 at Washington-2 - Final | ||
6:15 pm | Francis Howell Central-1 vs Francis Howell-2 at Francis Howell Central - Final | ||
6:15 pm | Ursuline-2 at Webster Groves-1 - Final | ||
6:15 pm | Wright City-0 vs Borgia-2 at O'Fallon Christian - Final | ||
6:15 pm | Windsor (Imperial)-0 at Park Hills Central-2 - Final | ||
6:15 pm | St. Clair-2 vs Owensville-0 at Union - Final | ||
6:00 pm | Normandy-0 vs Orchard Farm-2 at St. Charles - Final | ||
6:00 pm | Bayless-0 at DuBourg-2 - Final | ||
6:00 pm | Brentwood-2 vs Bowling Green-0 at Whitfield - Final | ||
6:00 pm | Lutheran North-2 at Crossroads College Prep-0 - Final | ||
6:00 pm | Viburnum-2 vs Crystal City-0 at Bismarck - Final | ||
5:30 pm | Triad-0 at Mattoon-2 - Final | ||
5:30 pm | Hazelwood East-1 vs McCluer North-2 at Riverview Gardens - Final | ||
5:30 pm | University City-0 vs Villa Duchesne-2 at John Burroughs - Final | ||
5:30 pm | Hillsboro, Illinois-1 vs Greenville-2 at Hillsboro, Illinois - Final | ||
5:30 pm | Chester-2 vs Pinckneyville-0 at Du Quoin - Final | ||
5:30 pm | Alton Marquette-0 at Carlyle-2 - Final | ||
5:30 pm | Anna-Jonesboro-0 at Nashville-2 - Final | ||
5:30 pm | Mascoutah-0 vs Mater Dei-2 at Breese Central - Final | ||
5:30 pm | Waterloo-0 at Althoff-2 - Final | ||
5:30 pm | Civic Memorial-0 vs Highland-2 at Jerseyville - Final | ||
5:30 pm | Chatham Glenwood-0 at Edwardsville-2 - Final | ||
5:30 pm | Belleville East-0 vs O'Fallon-2 at Belleville East - Final | ||
5:30 pm | Christ Our Rock Lutheran-0 vs New Athens-2 at Christ Our Rock Lutheran - Final | ||
5:30 pm | O'Fallon First Baptist-0 vs Gibault-2 at Steeleville - Final | ||
5:30 pm | Carrollton, Illinois-0 vs Greenfield, Illinois-2 at Hardin Calhoun - Final | ||
5:30 pm | Mount Olive-1 vs Father McGivney-2 at Mount Olive - Final | ||
5:00 pm | Jefferson City-1 vs Rolla-2 at Washington - Final | ||
5:00 pm | Hannibal-0 at Timberland-2 - Final | ||
5:00 pm | Francis Howell North-0 vs St. Dominic-2 at Francis Howell Central - Final | ||
5:00 pm | Nerinx Hall-0 vs St. Joseph's-2 at Webster Groves - Final | ||
5:00 pm | Mehlville-0 at Cor Jesu-2 - Final | ||
5:00 pm | Pacific-2 vs Winfield-0 at O'Fallon Christian - Final | ||
5:00 pm | Jennings-0 vs Trinity-2 at St. Charles - Final | ||
5:00 pm | Roosevelt-0 vs Affton-2 at DuBourg - Final | ||
5:00 pm | North County-0 vs Festus-2 at Park Hills Central - Final | ||
5:00 pm | Union-1 vs Sullivan-2 at Union - Final | ||
5:00 pm | Metro-0 at Crossroads College Prep-2 - Final | ||
5:00 pm | St. Paul Lutheran (Farmington)-0 vs Valle Catholic-2 at Bismarck - Final | ||
4:30 pm | McKinley-0 vs Gateway Science Academy-2 at Miller Career - Final | ||
4:30 pm | Whitfield-0 vs Duchesne-2 at Whitfield - Final | ||
4:00 pm | Hazelwood West-2 at Riverview Gardens-0 - Final | ||
4:00 pm | MICDS-0 at John Burroughs-2 - Final | ||
4:00 pm | Lift for Life-0 vs Notre Dame-2 at DuBourg - Final | ||
4:00 pm | North Tech-0 vs Lutheran North-2 at Crossroads College Prep - Final | ||
7:30 pm | Herculaneum-0 vs Windsor (Imperial)-2 at Park Hills Central - Final | ||
7:00 pm | Warrenton-1 vs Holt-2 at Timberland - Final | ||
7:00 pm | Ladue-1 vs Nerinx Hall-2 at Webster Groves - Final | ||
7:00 pm | Kirkwood-0 vs Parkway West-2 at Parkway South - Final | ||
7:00 pm | Lindbergh-0 vs Oakville-2 at Cor Jesu - Final | ||
7:00 pm | West County (Leadwood)-0 vs St. Pius X-2 at Jefferson - Final | ||
6:30 pm | Fort Zumwalt South-0 at Francis Howell Central-2 - Final | ||
6:30 pm | Sikeston-0 vs Hillsboro-2 at Jackson - Final | ||
6:30 pm | Crystal City-2 at Bismarck-0 - Final | ||
6:30 pm | Gillespie-0 vs Piasa Southwestern-2 at Hillsboro, Illinois - Final | ||
6:30 pm | Sesser-Valier-0 vs Sparta-2 at Du Quoin - Final | ||
6:30 pm | Cahokia-0 vs Columbia-2 at Althoff - Final | ||
6:30 pm | Sandoval-0 vs Lebanon, Illinois-2 at Christ Our Rock Lutheran - Final | ||
6:30 pm | Madison, Illinois-0 vs Bunker Hill-2 at Mount Olive - Final | ||
6:15 pm | Potosi-0 at Park Hills Central-2 - Final | ||
6:15 pm | Salem-0 vs Owensville-2 at Union - Final | ||
6:00 pm | Charleston-1 at Triad-2 - Final | ||
6:00 pm | Fox-0 vs Summit-2 at Cor Jesu - Final | ||
6:00 pm | Confluence-0 vs Cardinal Ritter-2 at Vashon - Final | ||
6:00 pm | North Callaway-0 vs New Haven-2 at Montgomery County - Final | ||
6:00 pm | Bowling Green-2 vs Principia-1 at Whitfield - Final | ||
6:00 pm | Medicine and Bioscience-0 vs North Tech-2 at Crossroads College Prep - Final | ||
6:00 pm | Dupo-0 vs Alton Marquette-2 at Carlyle - Final | ||
6:00 pm | Anna-Jonesboro-2 at Vienna-1 - Final | ||
6:00 pm | Salem, Illinois-0 vs Mascoutah-2 at Breese Central - Final | ||
6:00 pm | Wood River-0 vs Civic Memorial-2 at Jerseyville - Final | ||
6:00 pm | Alton-0 vs Chatham Glenwood-2 at Edwardsville - Final | ||
6:00 pm | Granite City-0 at Belleville East-2 - Final | ||
6:00 pm | Christ Our Savior Lutheran-0 vs O'Fallon First Baptist-2 at Steeleville - Final | ||
6:00 pm | Lovejoy-0 vs Carrollton, Illinois-2 at Hardin Calhoun - Final | ||
5:45 pm | Ritenour-0 vs Ursuline-2 at Webster Groves - Final | ||
5:45 pm | Parkway North-0 vs Marquette-2 at Parkway South - Final | ||
5:45 pm | Kingston-0 at Jefferson-2 - Final | ||
5:30 pm | Troy Buchanan-1 vs Fort Zumwalt West-2 at Timberland - Final | ||
5:30 pm | Cape Girardeau Central-0 vs Poplar Bluff-2 at Jackson - Final | ||
5:30 pm | St. Paul Lutheran (Farmington)-2 vs Valley Caledonia-1 at Bismarck - Final | ||
5:30 pm | Litchfield-0 at Hillsboro, Illinois-2 - Final | ||
5:30 pm | Red Bud-0 vs Chester-2 at Du Quoin - Final | ||
5:30 pm | East St. Louis-1 vs Waterloo-2 at Althoff - Final | ||
5:30 pm | Patoka-0 at Christ Our Rock Lutheran-2 - Final | ||
5:30 pm | Mulberry Grove-0 at Mount Olive-2 - Final | ||
5:15 pm | Fort Zumwalt East-0 vs Francis Howell-2 at Francis Howell Central - Final | ||
5:00 pm | De Soto-1 vs North County-2 at Park Hills Central - Final | ||
5:00 pm | St. James-0 at Union-2 - Final | ||
5:00 pm | Tolton Catholic-1 vs Hallsville-2 at Montgomery County - Final | ||
5:00 pm | Sumner-0 vs Metro-2 at Crossroads College Prep - Final | ||
4:30 pm | Gateway STEM-0 at Webster Groves-2 - Final | ||
4:30 pm | Parkway Central-2 at Parkway South-1 - Final | ||
4:30 pm | Seckman-0 vs Mehlville-2 at Cor Jesu - Final | ||
4:30 pm | Soldan-2 at Vashon-0 - Final | ||
4:30 pm | Valley Park-0 at Whitfield-2 - Final | ||
4:30 pm | Grandview-0 vs St. Vincent-2 at Jefferson - Final | ||
4:00 pm | Liberty (Wentzville)-1 vs Hannibal-2 at Timberland - Final | ||
4:00 pm | Fort Zumwalt North-0 vs Francis Howell North-2 at Francis Howell Central - Final | ||
4:00 pm | Northwest Academy-0 at Crossroads College Prep-2 - Final | ||
6:00 pm | Proviso West-0 vs Edwardsville-2 at Lyons - Final | ||
12:15 pm | Jacksonville, Illinois-2 vs Mascoutah-1 at Quincy Univ. - Final | ||
12:00 pm | Mater Dei-1 at Quincy Notre Dame-2 - Final | ||
11:45 am | Lutheran North-1 vs St. Charles-2 at MICDS - Final | ||
11:00 am | Windsor (Imperial)-0 vs Notre Dame-2 at MICDS - Final |