Results
Latest 250 Results
Date | Time | Event | Final |
---|---|---|---|
5:00 pm | Edwardsville-3 vs St. Charles North-2 at Duly Health and Care Field - Final | ||
3:00 pm | Hampshire-2 vs Chicago St. Rita-3 at Duly Health and Care Field - Final | ||
11:00 am | Lombard Montini-6 vs Burbank St. Laurence-3 at Duly Health and Care Field - Final | ||
9:00 am | Dixon-2 vs Waterloo-9 at Duly Health and Care Field - Final | ||
5:00 pm | Hampshire-0 vs Edwardsville-2 at Duly Health and Care Field - Final | ||
3:00 pm | Chicago St. Rita-4 vs St. Charles North-6 at Duly Health and Care Field - Final | ||
12:00 pm | Dixon-1 vs Lombard Montini-5 at Duly Health and Care Field - Final | ||
10:00 am | Burbank St. Laurence-8 vs Waterloo-2 at Duly Health and Care Field - Final | ||
6:00 pm | Edwardsville-6 vs Chicago Marist-5 at Lincoln Land Community College - Final | ||
4:00 pm | Effingham-1 vs Waterloo-11 at GCS Ballpark - Final | ||
1:30 pm | Marquette-4 vs De Smet-6 at CarShield Field - Final | ||
11:00 am | Gibault-5 vs Ottawa Marquette-14 at Dozer Park - Final | ||
11:00 am | Staley-2 vs Willard-8 at CarShield Field - Final | ||
10:00 am | Carbondale-1 vs Waterloo-3 at Salem, Illinois - Final | ||
10:00 am | Normal Community West-8 vs Edwardsville-12 at Illinois Wesleyan University - Final | ||
9:00 am | Steeleville-12 vs Elgin Harvest Christian-6 at Dozer Park - Final | ||
6:30 pm | Staley-0 vs De Smet-1 at CarShield Field - Final | ||
4:00 pm | Willard-3 vs Marquette-4 at CarShield Field - Final | ||
1:30 pm | Westminster-1 vs Borgia-13 at CarShield Field - Final | ||
12:00 pm | Gibault-12 vs Steeleville-4 at Dozer Park - Final | ||
11:00 am | Seymour-0 vs Ellington-9 at CarShield Field - Final | ||
10:00 am | Elgin Harvest Christian-8 vs Ottawa Marquette-10 at Dozer Park - Final | ||
6:30 pm | Savannah-0 vs Westminster-10 at CarShield Field - Final | ||
4:00 pm | Helias-0 vs Borgia-5 at CarShield Field - Final | ||
1:30 pm | Silex-4 vs Seymour-5 at CarShield Field - Final | ||
11:00 am | Skyline-6 vs Ellington-11 at CarShield Field - Final | ||
6:30 pm | Highland-3 vs Carbondale-4 at Salem, Illinois - Final | ||
6:00 pm | Moline-5 vs Normal Community West-6 at Illinois Wesleyan University - Final | ||
4:15 pm | Marion-0 vs Waterloo-7 at Salem, Illinois - Final | ||
4:00 pm | Belleville West-0 vs Edwardsville-4 at Blazier Field - Final | ||
1:30 pm | La Plata-1 vs St. Elizabeth-2 at CarShield Field - Final | ||
11:00 am | Weaubleau-5 vs Cooter-8 at CarShield Field - Final | ||
6:30 pm | La Plata-1 vs Weaubleau-0 at CarShield Field - Final | ||
4:00 pm | St. Elizabeth-6 vs Cooter-1 at CarShield Field - Final | ||
4:00 pm | St. Louis Patriots-6 vs Alton Marquette-2 at Busch Stadium - Final | ||
1:30 pm | Blair Oaks-1 vs Fatima-0 at CarShield Field - Final | ||
12:00 pm | Windsor (Imperial)-6 vs Alton-3 at Busch Stadium - Final | ||
11:00 am | Montgomery County-1 vs Saxony Lutheran-9 at CarShield Field - Final | ||
6:30 pm | Blair Oaks-4 vs Montgomery County-2 at CarShield Field - Final | ||
4:00 pm | Illini Bluffs-3 vs Gibault-14 at Lincoln Land Community College - Final | ||
4:00 pm | Fatima-14 vs Saxony Lutheran-2 at CarShield Field - Final | ||
11:00 am | Harrisburg, Illinois-7 vs Nashville-5 at Benton, Illinois - Final | ||
11:00 am | Pleasant Plains-11 vs New Berlin-4 at Pleasant Plains - Final | ||
11:00 am | Carrollton, Illinois-3 vs Gibault-6 at Greenville University - Final | ||
11:00 am | Highland-9 vs Mascoutah-5 at Triad - Final | ||
11:00 am | Waterloo-3 vs Columbia-1 at Columbia - Final | ||
11:00 am | Mount Vernon, Illinois-0 vs Marion-2 at Centralia, Illinois - Final | ||
11:00 am | O'Fallon-4 vs Belleville West-6 at Granite City - Final | ||
10:00 am | Teutopolis-7 vs Mater Dei-5 at Teutopolis - Final | ||
10:00 am | Alton-1 vs Edwardsville-8 at Alton - Final | ||
4:15 pm | Westminster-14 at St. Dominic-3 - Final | ||
4:00 pm | Borgia-9 at Sikeston-6 - Final | ||
4:00 pm | Rock Bridge-2 at De Smet-3 - Final | ||
6:30 pm | Harrisburg, Illinois-5 vs Zeigler-Royalton-0 at Benton, Illinois - Final | ||
6:00 pm | Olney Richland County-2 vs Mount Vernon, Illinois-4 at Centralia, Illinois - Final | ||
6:00 pm | Collinsville-0 vs O'Fallon-3 at Granite City - Final | ||
6:00 pm | North Harrison-2 at La Plata-4 - Final | ||
5:00 pm | Savannah-7 at Pembroke Hill-3 - Final | ||
5:00 pm | Monett-0 vs Helias-7 at Aurora - Final | ||
5:00 pm | Rockhurst-0 at Staley-1 - Final | ||
5:00 pm | Willard-4 at Glendale-1 - Final | ||
4:30 pm | Freeburg-2 vs Waterloo-12 at Columbia - Final | ||
4:15 pm | Highland-7 at Triad-2 - Final | ||
4:00 pm | Nashville-4 vs Fairfield-3 at Benton, Illinois - Final | ||
4:00 pm | Alton-3 vs Belleville East-0 at Alton - Final | ||
4:00 pm | Granite City-3 vs Belleville West-4 at Granite City - Final | ||
3:00 pm | Marquette-5 at Vianney-1 - Final | ||
2:30 pm | Salem, Illinois-2 vs Marion-3 at Mount Vernon, Illinois - Final | ||
7:00 pm | Mater Dei-6 vs Robinson-4 at Teutopolis - Final | ||
7:00 pm | Marion C Early-1 at Liberal-6 - Final | ||
6:30 pm | Carlinville-0 at Pleasant Plains-5 - Final | ||
6:30 pm | Gibault-13 vs Greenfield, Illinois-3 at Greenville University - Final | ||
6:00 pm | Adrian-1 at Skyline-8 - Final | ||
5:00 pm | Wellsville-4 at St. Elizabeth-5 - Final | ||
5:00 pm | Liberal-3 at Seymour-10 - Final | ||
5:00 pm | Lone Jack-0 at Adrian-4 - Final | ||
5:00 pm | Lawson-0 at Blair Oaks-10 - Final | ||
5:00 pm | Ava-1 at Fatima-4 - Final | ||
5:00 pm | Marshfield-6 at Helias-7 - Final | ||
4:30 pm | New Berlin-5 vs Beardstown-3 at Pleasant Plains - Final | ||
4:30 pm | Carrollton, Illinois-9 vs Valmeyer-8 at Greenville University - Final | ||
4:30 pm | Cahokia-0 at Columbia-26 - Final | ||
4:30 pm | Dora-1 at Cooter-9 - Final | ||
4:30 pm | Northeast Nodaway-1 at North Harrison-3 - Final | ||
4:30 pm | St. Joseph LeBlond-8 at Silex-12 - Final | ||
4:30 pm | South Callaway-2 at Montgomery County-9 - Final | ||
4:30 pm | West County (Leadwood)-6 at Saxony Lutheran-7 - Final | ||
4:30 pm | Glendale-6 at Camdenton-0 - Final | ||
4:15 pm | Jerseyville-2 vs Mascoutah-12 at Triad - Final | ||
4:00 pm | Gillespie-5 at Teutopolis-10 - Final | ||
4:00 pm | Quincy-1 vs Edwardsville-11 at Alton - Final | ||
4:00 pm | Weaubleau-5 at Walnut Grove-4 - Final | ||
4:00 pm | Chaffee-2 at Ellington-4 - Final | ||
4:00 pm | Marquette-4 vs CBC-1 at Vianney - Final | ||
3:30 pm | Pembroke Hill-2 at Odessa-1 - Final | ||
3:00 pm | Savannah-9 at St. Pius X KC-5 - Final | ||
1:30 pm | Staley-3 at Liberty (KC)-1 - Final | ||
5:00 pm | Lawson-7 at Summit Christian-6 - Final | ||
5:00 pm | Blair Oaks-15 at Lamar-3 - Final | ||
5:00 pm | Monett-5 at Springfield Catholic-4 - Final | ||
5:00 pm | Ste. Genevieve-0 at Sikeston-6 - Final | ||
5:00 pm | Willard-10 at Webb City-1 - Final | ||
4:15 pm | Orchard Farm-0 at St. Dominic-10 - Final | ||
4:15 pm | Jennings-0 at Westminster-12 - Final | ||
4:00 pm | Blue Springs South-1 at Rockhurst-11 - Final | ||
4:00 pm | De Smet-8 at McCluer North-0 - Final | ||
3:30 pm | Lutheran South-6 at Borgia-7 - Final | ||
3:30 pm | Rock Bridge-5 at Francis Howell-0 - Final | ||
2:00 pm | Hillsboro-1 at Vianney-9 - Final | ||
6:00 pm | Green City-1 at La Plata-11 - Final | ||
6:00 pm | St. Elizabeth-5 at Northwest Hughesville-4 - Final | ||
6:00 pm | Northeast Cairo-1 at Silex-11 - Final | ||
6:00 pm | Edwardsville-8 vs Waterloo-3 at GCS Ballpark - Final | ||
5:30 pm | Skyline-6 at Russellville-5 - Final | ||
5:00 pm | Weaubleau-12 at Sheldon-5 - Final | ||
5:00 pm | Purdy-2 at Seymour-3 - Final | ||
5:00 pm | Valle Catholic-2 at Chaffee-9 - Final | ||
5:00 pm | South Callaway-1 at Palmyra-0 - Final | ||
5:00 pm | Houston-1 at Fatima-2 - Final | ||
4:30 pm | Breese Central-2 at Highland-4 - Final | ||
4:30 pm | Jerseyville-2 at Civic Memorial-0 - Final | ||
4:30 pm | East St. Louis-8 at Cahokia-12 - Final | ||
4:30 pm | Salem, Illinois-5 at Centralia, Illinois-3 - Final | ||
4:30 pm | Walnut Grove-6 at Verona-4 - Final | ||
4:30 pm | Concordia-1 at Wellsville-4 - Final | ||
4:30 pm | Dora-12 at Eminence-3 - Final | ||
4:30 pm | Oran-0 at Cooter-10 - Final | ||
4:30 pm | St. Joseph LeBlond-14 at Scotland County-5 - Final | ||
4:30 pm | Ellington-5 at Portageville-4 - Final | ||
4:30 pm | Montgomery County-13 at Whitfield-1 - Final | ||
4:30 pm | Clever-0 at Ava-1 - Final | ||
4:30 pm | Saxony Lutheran-9 at Malden-8 - Final | ||
4:30 pm | Alton-1 at Freeburg-5 - Final | ||
4:00 pm | Valley Park-10 at West County (Leadwood)-11 - Final | ||
2:00 pm | Waterloo-1 at Alton-2 - Final | ||
1:00 pm | Bunker Hill-0 vs Carrollton, Illinois-10 at Carrollton, Illinois - Final | ||
1:00 pm | Highland-8 at Mount Vernon, Illinois-5 - Final | ||
12:00 pm | Columbia-6 at Belleville West-11 - Final | ||
11:00 am | Gillespie-19 vs Alton Marquette-12 at Staunton - Final | ||
11:00 am | Althoff-6 vs Mater Dei-17 at Breese Northside Park - Final | ||
11:00 am | Red Bud-8 vs Nashville-9 at Red Bud - Final | ||
11:00 am | Okawville-1 vs Gibault-16 at Okawville - Final | ||
11:00 am | Highland-4 at Mount Vernon, Illinois-5 - Final | ||
11:00 am | Springfield, Illinois-2 vs Edwardsville-12 at Tom Pile Field - Final | ||
11:00 am | Effingham-11 at Centralia, Illinois-0 - Final | ||
11:00 am | Granite City-2 at Mascoutah-13 - Final | ||
10:00 am | Columbia-3 at Belleville West-0 - Final | ||
10:00 am | New Athens-1 vs Valmeyer-4 at New Athens - Final | ||
10:00 am | Triad-1 vs O'Fallon-9 at Blazier Field - Final | ||
10:00 am | Sedalia Sacred Heart-4 at Belleville East-3 - Final | ||
6:00 pm | Civic Memorial-5 at Effingham-3 - Final | ||
4:30 pm | Gillespie-10 vs Staunton-0 at Gillespie - Final | ||
4:30 pm | Breese Central-1 vs O'Fallon-11 at Blazier Field - Final | ||
4:30 pm | Highland-15 at Murphysboro-4 - Final | ||
4:30 pm | Columbia-5 at Mascoutah-6 - Final | ||
4:30 pm | Jerseyville-6 vs Collinsville-1 at Fletcher Field - Final | ||
4:30 pm | Freeburg-0 at Belleville East-1 - Final | ||
4:15 pm | De Smet-11 vs Parkway North-0 at Parkway North - Final | ||
4:15 pm | Edwardsville-9 at Triad-1 - Final | ||
4:15 pm | Waterloo-5 at Belleville West-3 - Final | ||
4:00 pm | Hannibal-2 vs St. Dominic-8 at Winfield - Final | ||
4:00 pm | STEAM Academy at MS-Berkeley-10 vs Jennings-12 at Mathews-Dickey - Final | ||
4:00 pm | Hazelwood Central-9 vs McCluer North-10 at McCluer North - Final | ||
4:00 pm | Civic Memorial-0 at Effingham-2 - Final | ||
7:00 pm | Wesclin-0 vs Althoff-2 at Breese Northside Park - Final | ||
6:00 pm | STEAM Academy at MS-Berkeley-0 vs Miller Career-11 at Mathews-Dickey - Final | ||
5:30 pm | North County-6 vs Ste. Genevieve-7 at Ste. Genevieve - Final | ||
4:30 pm | Carlyle-2 vs Mater Dei-13 at Breese Northside Park - Final | ||
4:30 pm | Benton, Illinois-1 at Red Bud-4 - Final | ||
4:30 pm | Bunker Hill-16 vs Hardin Calhoun-0 at Carrollton, Illinois - Final | ||
4:30 pm | Metro-East Lutheran-2 at New Athens-5 - Final | ||
4:30 pm | Father McGivney-4 at Okawville-5 - Final | ||
4:30 pm | Hancock-7 vs Valley Park-17 at St. Mary's - Final | ||
4:30 pm | Mount Vernon, Illinois-7 at East Richland-6 - Final | ||
4:30 pm | Belleville West-4 at Alton-2 - Final | ||
4:30 pm | Mascoutah-5 at Salem, Illinois-0 - Final | ||
4:30 pm | Murphysboro-3 at Triad-13 - Final | ||
4:30 pm | Breese Central-8 at Columbia-7 - Final | ||
4:30 pm | Edwardsville-3 vs O'Fallon-6 at Blazier Field - Final | ||
4:30 pm | East St. Louis-2 at Belleville East-16 - Final | ||
4:30 pm | Jerseyville-1 at Granite City-11 - Final | ||
4:15 pm | MICDS-0 at Westminster-12 - Final | ||
4:15 pm | Centralia, Illinois-0 at Highland-10 - Final | ||
4:15 pm | Waterloo-16 at Cahokia-3 - Final | ||
4:00 pm | Piasa Southwestern-5 vs Alton Marquette-14 at Gordon Moore Park - Final | ||
4:00 pm | O'Fallon Christian-4 vs Orchard Farm-5 at St. Charles West - Final | ||
4:00 pm | Normandy-1 vs Jennings-11 at Mathews-Dickey - Final | ||
3:45 pm | East St. Louis-0 at Belleville East-15 - Final | ||
6:00 pm | De Soto-3 vs North County-4 at Ste. Genevieve - Final | ||
5:00 pm | Salem, Illinois-0 at Mount Vernon, Illinois-4 - Final | ||
5:00 pm | Clayton-0 at Westminster-1 - Final | ||
4:30 pm | Summit-0 at Vianney-5 - Final | ||
4:30 pm | Chester-1 vs Nashville-11 at Red Bud - Final | ||
4:30 pm | Brussels-4 at Carrollton, Illinois-6 - Final | ||
4:30 pm | Dupo-0 vs Valmeyer-10 at New Athens - Final | ||
4:30 pm | Mulberry Grove-0 vs Gibault-11 at Okawville - Final | ||
4:30 pm | Montgomery County-3 vs Hermann-1 at Lutheran North - Final | ||
4:30 pm | DuBourg-2 vs Hancock-12 at Heine Meine - Final | ||
4:30 pm | Kirkwood-1 vs CBC-7 at Chaminade - Final | ||
4:30 pm | Alton-3 at Jerseyville-13 - Final | ||
4:30 pm | Civic Memorial-1 at Columbia-2 - Final | ||
4:15 pm | Brentwood-2 at Whitfield-3 - Final | ||
4:15 pm | Priory-11 at MICDS-15 - Final | ||
4:15 pm | Francis Howell North-0 at De Smet-3 - Final | ||
4:15 pm | Pattonville-6 at Parkway North-7 - Final | ||
4:15 pm | Marquette-6 at Lafayette-1 - Final | ||
4:15 pm | Highland-2 at Mascoutah-9 - Final | ||
4:15 pm | Freeburg-1 at Triad-2 - Final | ||
4:15 pm | Belleville East-0 at Waterloo-2 - Final | ||
4:00 pm | Herculaneum-0 at West County (Leadwood)-13 - Final | ||
4:00 pm | Orchard Farm-6 at St. Charles West-5 - Final | ||
4:00 pm | Potosi-0 at Ste. Genevieve-7 - Final | ||
4:00 pm | Hickman-0 vs Rock Bridge-5 at Battle - Final | ||
4:00 pm | Francis Howell-10 vs Liberty (Wentzville)-1 at Francis Howell - Final | ||
4:00 pm | Hazelwood East-4 vs Hazelwood Central-14 at McCluer North - Final | ||
4:00 pm | Hillsboro-8 at Seckman-6 - Final | ||
1:30 pm | O'Fallon Christian-3 vs Lutheran St. Charles-1 at St. Charles West - Final | ||
6:00 pm | Soldan-4 vs Normandy-16 at Mathews-Dickey - Final | ||
6:00 pm | Eureka-0 vs Marquette-7 at Ballwin A.A. - Final | ||
5:30 pm | Troy Buchanan-0 vs Hickman-6 at Troy Buchanan - Final | ||
5:00 pm | Hallsville-10 at South Callaway-0 - Final | ||
4:30 pm | Staunton-2 at Gibault-5 - Final | ||
4:30 pm | Mehlville-0 at Summit-10 - Final | ||
4:30 pm | Bismarck-0 at Valle Catholic-15 - Final | ||
4:30 pm | Bowling Green-1 vs Hermann-3 at Lutheran North - Final | ||
4:30 pm | Windsor (Imperial)-2 at Lutheran South-6 - Final | ||
4:30 pm | Kirkwood-1 at Chaminade-0 - Final | ||
4:30 pm | Ladue-0 at CBC-10 - Final | ||
4:30 pm | Alton-1 at Belleville West-2 - Final | ||
4:30 pm | Freeburg-9 at Breese Central-1 - Final | ||
4:30 pm | O'Fallon-6 vs Edwardsville-7 at Tom Pile Field - Final | ||
4:30 pm | Centralia, Illinois-1 at Marion-7 - Final | ||
4:30 pm | Collinsville-3 at Granite City-4 - Final | ||
4:15 pm | University City-5 vs Priory-7 at Westminster - Final | ||
4:15 pm | Clayton-6 vs John Burroughs-5 at Westminster - Final | ||
4:15 pm | Effingham-1 at Highland-3 - Final | ||
4:15 pm | Triad-3 at Civic Memorial-4 - Final | ||
4:00 pm | Gateway Science Academy-0 vs Valley Park-15 at Heine Meine - Final | ||
4:00 pm | St. Pius X-0 at West County (Leadwood)-4 - Final | ||
4:00 pm | STEAM Academy at MS-Berkeley-15 vs Cardinal Ritter-5 at Mathews-Dickey - Final | ||
4:00 pm | Borgia-10 at Union-5 - Final | ||
4:00 pm | Fort Zumwalt South-2 vs Francis Howell-4 at Francis Howell - Final | ||
4:00 pm | Ritenour-0 at McCluer North-10 - Final | ||
4:00 pm | Parkway West-5 vs Lafayette-9 at Ballwin A.A. - Final | ||
4:00 pm | Seckman-6 vs Poplar Bluff-4 at Seckman - Final | ||
4:00 pm | Wood River-1 at Metro-East Lutheran-3 - Final | ||
3:30 pm | Winfield-2 vs St. Dominic-6 at Winfield - Final | ||
3:00 pm | Holt-0 vs Rock Bridge-2 at Troy Buchanan - Final | ||
2:15 pm | Valley Caledonia-3 vs Bismarck-4 at Valle Catholic - Final | ||
2:00 pm | Fox-1 at Vianney-2 - Final |
+