Results


Latest 250 Results
DateTimeEventFinal
05-20
7:00 pmCarterville-1 vs Freeburg-11 at Blazier Field - Final
11-1
05-20
6:00 pmFrancis Howell Central-1 at SLUH-0 - Final
1-0
05-20
4:30 pmMarion-0 at Triad-6 - Final
6-0
05-20
4:30 pmPiasa Southwestern-1 vs New Berlin-9 at Gillespie - Final
9-1
05-20
4:30 pmJohn Burroughs-3 at Priory-0 - Final
3-0
05-20
4:30 pmSt. Dominic-4 at Fort Zumwalt East-7 - Final
7-4
05-20
4:30 pmChaminade-12 vs Parkway Central-13 at Chaminade - Final
13-12
05-20
4:30 pmMarquette-8 vs CBC-7 at Parkway South - Final
8-7
05-20
4:30 pmGranite City-12 at Alton-1 - Final
12-1
05-20
4:30 pmCollinsville-15 at Jerseyville-7 - Final
15-7
05-20
4:30 pmEffingham-14 at Civic Memorial-7 - Final
14-7
05-20
4:30 pmEdwardsville-8 vs O'Fallon-3 at Blazier Field - Final
8-3
05-20
4:00 pmMulberry Grove-8 at Carlyle-1 - Final
8-1
05-20
4:00 pmSalem, Illinois-7 vs Teutopolis-6 at Vandalia - Final
7-6
05-20
4:00 pmWesclin-5 vs Father McGivney-8 at Breese Central - Final
8-5
05-20
4:00 pmWashington-3 at Helias-9 - Final
9-3
05-20
4:00 pmMehlville-3 vs Lutheran South-4 at Clayton - Final
4-3
05-20
4:00 pmFrancis Howell-5 vs Fort Zumwalt West-1 at Troy Buchanan - Final
5-1
05-20
4:00 pmBelleville East-1 at Belleville West-2 - Final
2-1
05-20
3:30 pmHillsboro-1 at Festus-7 - Final
7-1
05-20
3:00 pmLindbergh-5 vs Seckman-2 at Vianney - Final
5-2
05-20
2:00 pmParis, Illinois-0 at Vandalia-9 - Final
9-0
05-20
2:00 pmSt. Pius X-5 at West County (Leadwood)-3 - Final
5-3
05-20
1:30 pmDe Soto-0 vs Windsor (Imperial)-3 at Festus - Final
3-0
05-20
12:00 pmSullivan-5 at Owensville-6 - Final
6-5
05-19
6:30 pmSt. Charles West-4 at Wright City-2 - Final
4-2
05-19
4:30 pmCarlinville-2 at Gillespie-4 - Final
4-2
05-19
4:30 pmHighland-5 at Centralia, Illinois-2 - Final
5-2
05-19
3:00 pmCarterville-3 at Red Bud-2 - Final
3-2
05-18
8:00 pmChr. Ac. of Greater St. Louis-10 vs Tri-City-3 at Ellisville Athletic Associatio - Final
10-3
05-18
6:30 pmValmeyer-8 vs Marissa-11 at Gibault - Final
11-8
05-18
6:00 pmHallsville-4 at Macon-2 - Final
4-2
05-18
6:00 pmAlthoff-7 at Alton Marquette-2 - Final
7-2
05-18
6:00 pmMidland-14 vs Chr. Ac. of Greater St. Louis-1 at Ellisville Athletic Associatio - Final
14-1
05-18
6:00 pmDuchesne-2 at Elsberry-10 - Final
10-2
05-18
6:00 pmSt. Vincent-4 vs Crystal City-6 at Perryville City Park - Final
6-4
05-18
5:00 pmHelias-9 vs Borgia-3 at Helias - Final
9-3
05-18
4:30 pmDupo-0 at Gibault-15 - Final
15-0
05-18
4:30 pmSparta-1 at Freeburg-16 - Final
16-1
05-18
4:30 pmMater Dei-4 at Breese Central-0 - Final
4-0
05-18
4:30 pmFort Zumwalt South-2 vs Francis Howell-8 at Troy Buchanan - Final
8-2
05-18
4:30 pmLindbergh-7 vs Jackson-2 at Vianney - Final
7-2
05-18
4:30 pmJerseyville-10 at Alton-5 - Final
10-5
05-18
4:00 pmChrist Our Rock Lutheran-5 vs New Athens-3 at Carlyle - Final
5-3
05-18
4:00 pmStaunton-4 vs Columbia-14 at Alton Marquette - Final
14-4
05-18
4:00 pmParkway South-1 vs CBC-3 at Parkway South - Final
3-1
05-18
3:15 pmAffton-7 vs Herculaneum-1 at Bayless - Final
7-1
05-18
3:00 pmWashington-4 vs Camdenton-2 at Legion Field (Jefferson City) - Final
4-2
05-18
2:00 pmHolt-2 vs Fort Zumwalt West-4 at Troy Buchanan - Final
4-2
05-18
2:00 pmNorthwest Cedar Hill-0 vs Seckman-9 at Vianney - Final
9-0
05-18
1:00 pmMarquette-5 vs Eureka-3 at Parkway South - Final
5-3
05-17
8:00 pmChr. Ac. of Greater St. Louis-0 vs Summit Christian-10 at Ellisville Athletic Associatio - Final
10-0
05-17
7:00 pmFrancis Howell North-1 at SLUH-6 - Final
6-1
05-17
6:30 pmCollinsville-11 at Granite City-10 - Final
11-10
05-17
6:00 pmSteeleville-0 vs Hermann-3 at Hermann City Park - Final
3-0
05-17
6:00 pmSummit Christian-14 vs Chr. Ac. of Greater St. Louis-2 at Ellisville Athletic Associatio - Final
14-2
05-17
5:15 pmFarmington-0 vs Hillsboro-12 at Festus - Final
12-0
05-17
5:00 pmEugene-2 vs Russellville-3 at New Bloomfield - Final
3-2
05-17
5:00 pmLouisiana-7 at Silex-3 - Final
7-3
05-17
4:30 pmHazelwood West-3 vs Francis Howell Central-4 at SLUH - Final
4-3
05-17
4:30 pmOdin-1 at Christ Our Rock Lutheran-2 - Final
2-1
05-17
4:30 pmSt. Charles-2 vs John Burroughs-4 at Priory - Final
4-2
05-17
4:30 pmSummit-6 at Parkway Central-8 - Final
8-6
05-17
4:30 pmChaminade-10 at Westminster-5 - Final
10-5
05-17
4:30 pmMehlville-6 at Webster Groves-2 - Final
6-2
05-17
4:30 pmLadue-0 at Lutheran South-6 - Final
6-0
05-17
4:30 pmTriad-4 at Jerseyville-2 - Final
4-2
05-17
4:30 pmCollinsville-10 at Granite City-8 - Final
10-8
05-17
4:30 pmCarbondale-3 at Civic Memorial-1 - Final
3-1
05-17
4:30 pmO'Fallon-5 vs Edwardsville-3 at Tom Pile Field - Final
5-3
05-17
4:30 pmBelleville East-3 at Belleville West-0 - Final
3-0
05-17
4:15 pmHighland-6 at Effingham-1 - Final
6-1
05-17
4:00 pmWarrenton-1 vs St. Dominic-11 at Fort Zumwalt East - Final
11-1
05-17
4:00 pmCarlyle-0 at Centralia, Illinois-13 - Final
13-0
05-17
3:15 pmCape Girardeau Central-1 vs De Soto-2 at Festus - Final
2-1
05-17
2:00 pmUniversity City-1 at Priory-7 - Final
7-1
05-17
1:00 pmHannibal-1 at Fort Zumwalt East-5 - Final
5-1
05-16
7:00 pmHallsville-8 vs Moberly-1 at Macon - Final
8-1
05-16
7:00 pmHazelwood Central-0 at SLUH-10 - Final
10-0
05-16
7:00 pmMICDS-3 vs Parkway Central-4 at Pacific - Final
4-3
05-16
7:00 pmSTEAM Academy at MS-Berkeley-0 at Elsberry-17 - Final
17-0
05-16
7:00 pmWestran-3 at Silex-5 - Final
5-3
05-16
6:30 pmSikeston-3 vs Windsor (Imperial)-4 at Festus - Final
4-3
05-16
6:30 pmIberia-3 vs Eugene-6 at New Bloomfield - Final
6-3
05-16
6:00 pmSalem-3 vs Sullivan-4 at Owensville - Final
4-3
05-16
6:00 pmJefferson-0 vs St. Pius X-8 at West County (Leadwood) - Final
8-0
05-16
6:00 pmRochester-2 vs Breese Central-17 at Busch Stadium - Final
17-2
05-16
5:30 pmBismarck-2 vs Crystal City-12 at Perryville City Park - Final
12-2
05-16
5:00 pmWarrensburg-1 at Helias-2 - Final
2-1
05-16
5:00 pmSturgeon-3 vs Louisiana-8 at Silex - Final
8-3
05-16
4:30 pmMetro-East Lutheran-9 at Valmeyer-11 - Final
11-9
05-16
4:30 pmDupo-7 at Lebanon, Illinois-3 - Final
7-3
05-16
4:30 pmOkawville-1 at Mulberry Grove-11 - Final
11-1
05-16
4:30 pmSparta-13 vs Chester-11 at Red Bud - Final
13-11
05-16
4:30 pmVandalia-10 at Greenville-3 - Final
10-3
05-16
4:30 pmHillsboro, Illinois-2 at Mater Dei-9 - Final
9-2
05-16
4:30 pmWood River-11 at Althoff-19 - Final
19-11
05-16
4:30 pmStaunton-13 at Roxana-7 - Final
13-7
05-16
4:30 pmLitchfield-1 at Carlinville-11 - Final
11-1
05-16
4:30 pmSummit-12 at Union-10 - Final
12-10
05-16
4:30 pmChaminade-5 at Pacific-3 - Final
5-3
05-16
4:30 pmParkway North-2 at Westminster-7 - Final
7-2
05-16
4:30 pmSt. Mary's-5 at Mehlville-15 - Final
15-5
05-16
4:30 pmRoosevelt-0 at Webster Groves-18 - Final
18-0
05-16
4:30 pmClayton-4 at Ladue-5 - Final
5-4
05-16
4:30 pmNorth County-1 at Festus-8 - Final
8-1
05-16
4:30 pmParkway South-8 at Parkway West-1 - Final
8-1
05-16
4:30 pmKirkwood-3 at CBC-13 - Final
13-3
05-16
4:30 pmMarquette-15 at Lafayette-2 - Final
15-2
05-16
4:30 pmWaynesville-4 at Eureka-20 - Final
20-4
05-16
4:30 pmVianney-2 at Lindbergh-12 - Final
12-2
05-16
4:30 pmPoplar Bluff-0 at Jackson-10 - Final
10-0
05-16
4:30 pmNorthwest Cedar Hill-5 at Oakville-3 - Final
5-3
05-16
4:30 pmFox-2 at Seckman-3 - Final
3-2
05-16
4:30 pmDuchesne-19 vs O'Fallon Christian-1 at Elsberry - Final
19-1
05-16
4:30 pmMetro-0 at Valley Park-15 - Final
15-0
05-16
4:30 pmMascoutah-5 at Mount Vernon, Illinois-0 - Final
5-0
05-16
4:30 pmCollinsville-12 at Centralia, Illinois-2 - Final
12-2
05-16
4:30 pmTriad-6 at Alton-2 - Final
6-2
05-16
4:30 pmWaterloo-0 at Highland-8 - Final
8-0
05-16
4:15 pmSt. Charles West-7 at Orchard Farm-5 - Final
7-5
05-16
4:00 pmHazelwood West-4 at De Smet-1 - Final
4-1
05-16
4:00 pmRitenour-2 at Francis Howell Central-12 - Final
12-2
05-16
4:00 pmFrancis Howell North-5 at Pattonville-1 - Final
5-1
05-16
4:00 pmSt. Clair-1 at Owensville-2 - Final
2-1
05-16
4:00 pmNorth Point-1 vs Hannibal-6 at North Point - Final
6-1
05-16
4:00 pmMcCluer North-0 at Fort Zumwalt East-15 - Final
15-0
05-16
4:00 pmLiberty (Wentzville)-2 at Fort Zumwalt South-3 - Final
3-2
05-16
4:00 pmTroy Buchanan-3 vs Francis Howell-8 at Troy Buchanan - Final
8-3
05-16
4:00 pmTimberland-2 at Holt-3 - Final
3-2
05-16
4:00 pmFort Zumwalt North-0 at Fort Zumwalt West-9 - Final
9-0
05-16
4:00 pmKingston-2 at West County (Leadwood)-12 - Final
12-2
05-16
4:00 pmNew Bloomfield-0 vs Russellville-5 at New Bloomfield - Final
5-0
05-16
4:00 pmSt. Vincent-4 vs Brentwood-3 at Perryville City Park - Final
4-3
05-16
3:00 pmRolla-4 vs Borgia-7 at Helias - Final
7-4
05-16
1:00 pmWright City-6 vs Lutheran St. Charles-2 at Orchard Farm - Final
6-2
05-16
1:00 pmCapital City-0 vs Washington-10 at Legion Field (Jefferson City) - Final
10-0
05-16
1:00 pmMcCluer-0 vs Warrenton-15 at Fort Zumwalt East - Final
15-0
05-16
1:00 pmHazelwood East-0 vs St. Dominic-15 at North Point - Final
15-0
05-16
11:00 amJefferson City-1 vs Camdenton-3 at Legion Field (Jefferson City) - Final
3-1
05-14
6:00 pmLinn-5 vs Hermann-9 at Hermann City Park - Final
9-5
05-14
4:30 pmMattoon-0 vs Belleville East-8 at Busch Stadium - Final
8-0
05-14
4:00 pmSt. James-0 vs Salem-10 at Owensville - Final
10-0
05-14
3:30 pmJennings-0 vs University City-1 at Priory - Final
1-0
05-14
3:30 pmBelle-2 vs Steelville, Missouri-4 at Hermann City Park - Final
4-2
05-14
3:30 pmDuBourg-1 at Valley Park-13 - Final
13-1
05-14
2:00 pmCuba-0 vs St. Clair-8 at Owensville - Final
8-0
05-14
2:00 pmSpringfield Home School-5 vs Chr. Ac. of Greater St. Louis-15 at Hazelwood Sports Complex - Final
15-5
05-14
1:30 pmHancock-0 vs Herculaneum-10 at Bayless - Final
10-0
05-14
1:00 pmValmeyer-3 vs Waterloo-13 at Valmeyer - Final
13-3
05-14
1:00 pmNormandy-0 vs St. Charles-7 at Priory - Final
7-0
05-14
1:00 pmMetro-8 vs Whitfield-6 at Valley Park - Final
8-6
05-14
1:00 pmGrandview-3 vs Jefferson-13 at West County (Leadwood) - Final
13-3
05-14
1:00 pmAlton Marquette-0 at Triad-9 - Final
9-0
05-14
12:30 pmColumbia-12 vs Gibault-0 at Valmeyer - Final
12-0
05-14
12:00 pmSpringfield Home School-4 vs Chr. Ac. of Greater St. Louis-9 at Hazelwood Sports Complex - Final
9-4
05-14
12:00 pmFreeburg-4 at Centralia, Illinois-3 - Final
4-3
05-14
11:00 amBayless-0 vs Affton-15 at Bayless - Final
15-0
05-14
11:00 amKingston-8 vs Arcadia Valley-7 at West County (Leadwood) - Final
8-7
05-14
11:00 amBreese Central-15 at Wood River-0 - Final
15-0
05-14
11:00 amCahokia-1 at Father McGivney-9 - Final
9-1
05-14
10:00 amWaterloo-1 vs Columbia-3 at Valmeyer - Final
3-1
05-14
10:00 amGibault-17 at Valmeyer-10 - Final
17-10
05-14
10:00 amSTEAM Academy at MS-Berkeley-8 vs Lutheran North-6 at Elsberry - Final
8-6
05-14
10:00 amGranite City-1 at Springfield, Illinois-4 - Final
4-1
05-14
10:00 amFreeburg-0 at Centralia, Illinois-2 - Final
2-0
05-13
6:45 pmJerseyville-3 vs Edwardsville-7 at Tom Pile Field - Final
7-3
05-13
6:00 pmFather McGivney-6 at Maroa-Forsyth-8 - Final
8-6
05-13
5:30 pmNew Haven-0 vs Iberia-10 at New Bloomfield - Final
10-0
05-13
5:00 pmElsberry-1 at Lutheran South-7 - Final
7-1
05-13
4:45 pmHancock-6 vs Maplewood-RH-0 at Bayless - Final
6-0
05-13
4:30 pmGateway Science Academy-1 vs DuBourg-16 at Valley Park - Final
16-1
05-13
4:30 pmSparta-10 at Red Bud-3 - Final
10-3
05-13
4:30 pmGillespie-11 at Hardin Calhoun-1 - Final
11-1
05-13
4:30 pmNorth Clay-4 at Breese Central-12 - Final
12-4
05-13
4:30 pmCarlyle-13 at Okawville-4 - Final
13-4
05-13
4:30 pmDe Smet-7 at Northwest Cedar Hill-4 - Final
7-4
05-13
4:30 pmLitchfield-0 at Piasa Southwestern-12 - Final
12-0
05-13
4:30 pmMarissa-4 at New Athens-2 - Final
4-2
05-13
4:30 pmWesclin-5 at Nashville-0 - Final
5-0
05-13
4:30 pmMater Dei-1 at Mount Vernon, Illinois-3 - Final
3-1
05-13
4:30 pmMascoutah-4 at Columbia-2 - Final
4-2
05-13
4:30 pmAlton-7 vs Althoff-13 at Whitey Herzog Field - Final
13-7
05-13
4:30 pmO'Fallon-3 vs Freeburg-1 at Blazier Field - Final
3-1
05-13
4:30 pmGranite City-5 at Waterloo-10 - Final
10-5
05-13
4:30 pmFrancis Howell-0 at Edwardsville-4 - Final
4-0
05-13
4:30 pmBelleville East-10 at Triad-12 - Final
12-10
05-13
4:15 pmWestminster-4 at Francis Howell North-5 - Final
5-4
05-13
4:00 pmHerculaneum-16 at Bayless-0 - Final
16-0
05-13
4:00 pmValle Catholic-4 at Vianney-3 - Final
4-3
05-13
3:00 pmLinn-13 vs Bourbon-1 at Hermann City Park - Final
13-1
05-13
3:00 pmVienna-1 at New Bloomfield-4 - Final
4-1
05-13
3:00 pmClopton-0 vs Westran-1 at Silex - Final
1-0
05-13
2:00 pmOrchard Farm-2 vs Winfield-1 at Orchard Farm - Final
2-1
05-13
2:00 pmBowling Green-6 at Wright City-7 - Final
7-6
05-13
1:00 pmParis-3 at Silex-11 - Final
11-3
05-13
11:00 amVan-Far-2 vs Sturgeon-8 at Silex - Final
8-2
05-12
5:30 pmValley Caledonia-2 vs St. Vincent-10 at Perryville City Park - Final
10-2
05-12
4:30 pmBunker Hill-2 at Wood River-12 - Final
12-2
05-12
4:30 pmGateway Legacy Christian-5 at Highland-10 - Final
10-5
05-12
4:30 pmWesclin-14 at Okawville-8 - Final
14-8
05-12
4:30 pmMount Vernon, Illinois-6 vs Triad-2 at Busch Stadium - Final
6-2
05-12
4:30 pmFort Zumwalt East-3 at Clayton-0 - Final
3-0
05-12
4:30 pmNew Athens-7 at Red Bud-6 - Final
7-6
05-12
4:30 pmMaryville Christian-6 vs Alton Marquette-10 at Gordon Moore Park - Final
10-6
05-12
4:30 pmSt. James-12 at Crocker-8 - Final
12-8
05-12
4:30 pmRoxana-2 at Salem, Illinois-6 - Final
6-2
05-12
4:30 pmDupo-2 at Lebanon, Illinois-6 - Final
6-2
05-12
4:30 pmO'Fallon-0 at Breese Central-7 - Final
7-0
05-12
4:30 pmWebster Groves-21 at Parkway North-3 - Final
21-3
05-12
4:30 pmPriory-6 at MICDS-3 - Final
6-3
05-12
4:30 pmVianney-6 at Chaminade-4 - Final
6-4
05-12
4:30 pmGranite City-5 at Jerseyville-4 - Final
5-4
05-12
4:30 pmWestminster-6 at Marquette-9 - Final
9-6
05-12
4:30 pmPiasa Southwestern-2 at Greenville-4 - Final
4-2
05-12
4:30 pmKirkwood-10 at Holt-12 - Final
12-10
05-12
4:30 pmWashington-4 at Pacific-11 - Final
11-4
05-12
4:30 pmValmeyer-5 at Marissa-2 - Final
5-2
05-12
4:30 pmAlthoff-7 at Centralia, Illinois-3 - Final
7-3
05-12
4:30 pmMascoutah-6 at Mater Dei-3 - Final
6-3
05-12
4:30 pmBelleville West-3 at Alton-0 - Final
3-0
05-12
4:30 pmCivic Memorial-3 at Father McGivney-11 - Final
11-3
05-12
4:30 pmDuchesne-0 vs St. Louis Patriots-4 at BMAC - Final
4-0
05-12
4:30 pmCollinsville-4 at Belleville East-3 - Final
4-3
05-12
4:15 pmBorgia-10 at St. Mary's-4 - Final
10-4
05-12
4:15 pmFort Zumwalt South-3 at Troy Buchanan-8 - Final
8-3
05-12
4:15 pmSTEAM Academy at MS-Berkeley-16 at McCluer-20 - Final
20-16
05-12
4:15 pmPattonville-1 at Francis Howell North-6 - Final
6-1
05-12
4:15 pmFort Zumwalt North-13 at Hazelwood West-2 - Final
13-2
05-12
4:15 pmOrchard Farm-6 at Ritenour-1 - Final
6-1
05-12
4:15 pmSt. Charles-4 at Lutheran St. Charles-8 - Final
8-4
05-12
4:00 pmDe Smet-2 at Timberland-4 - Final
4-2
05-12
4:00 pmWhitfield-17 at Hazelwood East-11 - Final
17-11
05-12
4:00 pmPrincipia-2 vs Bismarck-3 at Perryville City Park - Final
3-2
05-12
4:00 pmChester-1 vs St. Pius X-16 at GCS Ballpark - Final
16-1
05-12
4:00 pmHazelwood Central-16 at McCluer North-5 - Final
16-5
05-12
4:00 pmLiberty (Wentzville)-7 at Parkway Central-4 - Final
7-4
05-11
8:00 pmTri-City-10 vs Chr. Ac. of Greater St. Louis-0 at Ellisville Athletic Associatio - Final
10-0
05-11
6:00 pmLutheran South-12 vs Brentwood-2 at Brentwood Park - Final
12-2
05-11
6:00 pmChr. Ac. of Greater St. Louis-1 vs Tri-City-5 at Ellisville Athletic Associatio - Final
5-1
05-11
5:00 pmWarrenton-0 at Mexico-6 - Final
6-0
05-11
4:30 pmWright City-1 at Vianney-3 - Final
3-1
05-11
4:30 pmLadue-8 at Kirkwood-5 - Final
8-5
05-11
4:30 pmWinfield-4 vs O'Fallon Christian-2 at CarShield Field - Final
4-2
05-11
4:30 pmStaunton-7 at Gillespie-8 - Final
8-7
05-11
4:30 pmHighland-8 at Jerseyville-3 - Final
8-3
05-11
4:30 pmCarlyle-2 at Du Quoin-15 - Final
15-2
05-11
4:30 pmSteeleville-6 at Dupo-1 - Final
6-1
05-11
4:30 pmMetro-1 at Crystal City-4 - Final
4-1
05-11
4:30 pmAffton-0 at Festus-12 - Final
12-0


+