Results
Latest 250 Results
Date | Time | Event | Final |
---|---|---|---|
11:00 am | Villa Duchesne-4 vs John Burroughs-0 at SportPort Athletic Complex - Final | ||
5:45 pm | St. Joseph's-1 vs Villa Duchesne-2 at SportPort Athletic Complex - Final | ||
4:00 pm | Cor Jesu-0 vs John Burroughs-2 at SportPort Athletic Complex - Final | ||
4:00 pm | Visitation-1 at St. Joseph's-2 - Final | ||
4:00 pm | MICDS-3 at John Burroughs-4 - Final | ||
3:45 pm | Ursuline-0 vs Cor Jesu-1 at Villa Duchesne - Final | ||
2:00 pm | Ladue-0 at Villa Duchesne-5 - Final | ||
3:30 pm | Eureka-0 vs Visitation-2 at St. Joseph's - Final | ||
2:00 pm | Marquette-0 at St. Joseph's-4 - Final | ||
2:00 pm | Summit-0 vs Ladue-3 at Villa Duchesne - Final | ||
12:00 pm | Pembroke Hill-0 at Villa Duchesne-8 - Final | ||
4:45 pm | Ursuline-2 vs Kirkwood-1 at Cor Jesu - Final | ||
4:45 pm | Westminster-1 vs MICDS-7 at John Burroughs - Final | ||
3:15 pm | Lindbergh-0 at Cor Jesu-3 - Final | ||
3:15 pm | Lafayette-1 at John Burroughs-9 - Final | ||
5:30 pm | Notre Dame-0 at Eureka-2 - Final | ||
4:15 pm | Edwardsville-1 at Marquette-3 - Final | ||
4:15 pm | Whitfield-0 at Summit-2 - Final | ||
4:00 pm | Parkway South-0 vs Pembroke Hill-3 at Parkway South - Final | ||
4:15 pm | St. Dominic-0 at Ursuline-3 - Final | ||
4:15 pm | Nerinx Hall-3 at Lindbergh-4 - Final | ||
4:15 pm | United Field Hockey-0 at Westminster-1 - Final | ||
4:15 pm | Lafayette-3 at Parkway West-2 - Final | ||
4:30 pm | Webster Groves-0 at Notre Dame-2 - Final | ||
4:30 pm | Pattonville-0 at Edwardsville-4 - Final | ||
4:15 pm | Oakville-1 at Whitfield-2 - Final | ||
4:15 pm | Parkway Central-1 at St. Dominic-3 - Final | ||
4:15 pm | Clayton-0 vs United Field Hockey-3 at University City - Final | ||
4:00 pm | Lutheran South-0 at Nerinx Hall-6 - Final | ||
12:30 pm | Pembroke Hill-0 at Villa Duchesne-5 - Final | ||
8:00 am | Pembroke Hill-0 at MICDS-4 - Final | ||
5:45 pm | Lindbergh-1 at Summit-2 - Final | ||
4:15 pm | Pembroke Hill-0 at Villa Duchesne-6 - Final | ||
4:00 pm | Visitation-7 at Whitfield-1 - Final | ||
7:00 pm | Kirkwood-0 at Ladue-1 - Final | ||
4:30 pm | Marquette-0 at Lafayette-2 - Final | ||
4:15 pm | Edwardsville-2 vs United Field Hockey-1 at University City - Final | ||
4:15 pm | Villa Duchesne-7 at St. Dominic-0 - Final | ||
4:00 pm | Lindbergh-2 at St. Joseph's-3 - Final | ||
4:00 pm | Parkway West-0 at Visitation-4 - Final | ||
6:00 pm | Parkway Central-0 at Eureka-5 - Final | ||
4:30 pm | Barat-0 at Clayton-5 - Final | ||
4:30 pm | Summit-3 at Westminster-4 - Final | ||
4:15 pm | Webster Groves-0 at Notre Dame-1 - Final | ||
4:15 am | Parkway South-6 at Lutheran South-0 - Final | ||
4:30 pm | Ursuline-2 at Summit-1 - Final | ||
4:15 pm | Lindbergh-3 vs United Field Hockey-1 at University City - Final | ||
4:15 pm | St. Dominic-0 at Nerinx Hall-2 - Final | ||
4:00 pm | St. Joseph's-2 at Cor Jesu-1 - Final | ||
4:00 pm | Parkway West-0 at John Burroughs-8 - Final | ||
4:00 pm | Pattonville-0 at Parkway South-5 - Final | ||
4:00 pm | Visitation-1 at Villa Duchesne-2 - Final | ||
4:30 pm | Marquette-1 at Kirkwood-2 - Final | ||
4:30 pm | Eureka-3 at Clayton-0 - Final | ||
4:30 pm | Webster Groves-0 at Summit-1 - Final | ||
4:15 pm | MICDS-2 at Lafayette-3 - Final | ||
4:15 pm | Oakville-1 at Edwardsville-2 - Final | ||
4:00 pm | Westminster-2 at Ursuline-1 - Final | ||
12:00 am | Nerinx Hall-2 at Pembroke Hill-1 - Final | ||
4:00 pm | Notre Dame-3 at Barat-0 - Final | ||
11:30 am | Ladue-0 at John Burroughs-1 - Final | ||
10:30 am | Summit-2 at Marquette-1 - Final | ||
12:00 am | Nerinx Hall-0 at Pembroke Hill-1 - Final | ||
12:00 am | Nerinx Hall-1 at Notre Dame de Sion-2 - Final | ||
4:30 pm | Lafayette-0 at Cor Jesu-5 - Final | ||
4:15 pm | United Field Hockey-3 at St. Dominic-5 - Final | ||
4:15 pm | Westminster-6 at Lutheran South-0 - Final | ||
4:00 pm | MICDS-0 at St. Joseph's-1 - Final | ||
7:00 pm | Summit-1 at Ladue-2 - Final | ||
5:15 pm | Parkway Central-0 at Parkway West-5 - Final | ||
4:30 pm | Marquette-2 vs United Field Hockey-0 at University City - Final | ||
4:00 pm | Parkway South-6 at Pattonville-0 - Final | ||
4:00 pm | Nerinx Hall-1 at MICDS-6 - Final | ||
6:00 pm | Webster Groves-0 at Kirkwood-4 - Final | ||
4:15 pm | St. Joseph's-7 at St. Dominic-1 - Final | ||
4:15 pm | Lindbergh-3 at Lafayette-2 - Final | ||
4:15 pm | Oakville-0 at Westminster-3 - Final | ||
4:15 am | Notre Dame-7 at Lutheran South-0 - Final | ||
7:00 pm | Webster Groves-1 at Parkway South-6 - Final | ||
4:30 pm | Eureka-0 at Lafayette-1 - Final | ||
4:30 pm | Kirkwood at Summit - Final | ||
4:15 pm | Ursuline-3 at St. Dominic-1 - Final | ||
4:00 pm | MICDS-6 at Whitfield-0 - Final | ||
4:00 pm | Cor Jesu-2 at Nerinx Hall-0 - Final | ||
4:30 pm | St. Joseph's-3 at Parkway West-1 - Final | ||
4:15 pm | Oakville-0 at Notre Dame-1 - Final | ||
4:00 pm | Whitfield-1 at Villa Duchesne-6 - Final | ||
4:00 pm | Westminster-0 at John Burroughs-7 - Final | ||
4:30 am | Lutheran South-0 at Clayton-4 - Final | ||
1:00 pm | St. Joseph's-1 at Villa Duchesne-3 - Final | ||
12:00 pm | Ursuline-2 at Glenbard West-1 - Final | ||
11:00 am | Ladue-3 at Mercy Academy (Kentucky)-0 - Final | ||
9:00 am | Oak Park and River Forest-2 vs Ursuline-4 at Glenbard West - Final | ||
5:00 pm | Ladue-2 at Kentucky Country Day-1 - Final | ||
4:30 pm | Edwardsville-3 at Clayton-2 - Final | ||
4:15 pm | Barat-0 at St. Dominic-4 - Final | ||
4:00 pm | John Burroughs-8 at Whitfield-0 - Final | ||
4:00 pm | Parkway Central-0 at Parkway South-4 - Final | ||
6:00 pm | Marquette-2 vs Webster Groves-0 at Hixson Middle School - Final | ||
6:00 pm | Lindbergh-0 at Eureka-1 - Final | ||
4:30 pm | Ladue-2 at Parkway West-0 - Final | ||
4:15 pm | United Field Hockey-5 at Pattonville-0 - Final | ||
4:00 pm | Visitation-0 at St. Joseph's-1 - Final | ||
4:00 pm | Nerinx Hall-0 at Ursuline-1 - Final | ||
6:30 pm | Summit-1 at Eureka-0 - Final | ||
4:30 pm | St. Dominic-0 at Marquette-6 - Final | ||
4:30 pm | Villa Duchesne-8 at Parkway West-1 - Final | ||
4:30 pm | Oakville-0 at Clayton-1 - Final | ||
4:15 pm | Parkway Central-4 at Lutheran South-1 - Final | ||
4:00 pm | St. Joseph's-8 at Whitfield-0 - Final | ||
4:00 pm | Kirkwood-5 at Parkway South-0 - Final | ||
5:00 pm | Webster Groves-0 at St. Dominic-1 - Final | ||
4:15 pm | John Burroughs-9 at Lafayette-2 - Final | ||
4:15 pm | MICDS-5 at Westminster-1 - Final | ||
4:00 pm | Ursuline-1 at Cor Jesu-2 - Final | ||
4:00 pm | Ladue-1 at Visitation-2 - Final | ||
4:30 pm | Eureka-0 at Edwardsville-1 - Final | ||
4:15 pm | Pattonville-4 at Lutheran South-2 - Final | ||
4:15 pm | Barat-0 vs United Field Hockey-6 at University City - Final | ||
4:15 pm | Parkway South-0 at Notre Dame-1 - Final | ||
4:15 pm | Oakville-0 at Kirkwood-5 - Final | ||
4:00 pm | Visitation-1 at Nerinx Hall-0 - Final | ||
11:30 am | MICDS-1 at John Burroughs-5 - Final | ||
11:30 am | Ursuline-0 vs Kirkwood-3 at Hixson Middle School - Final | ||
10:30 am | Clayton-0 at Lindbergh-4 - Final | ||
10:00 am | Nerinx Hall-1 vs Webster Groves-0 at Hixson Middle School - Final | ||
6:00 pm | Parkway Central-0 vs Webster Groves-3 at Hixson Middle School - Final | ||
4:30 pm | Edwardsville-1 at Marquette-2 - Final | ||
4:30 pm | Whitfield-0 at Summit-4 - Final | ||
4:15 pm | Ladue-7 at Lafayette-2 - Final | ||
4:15 pm | Oakville-0 at Lindbergh-3 - Final | ||
4:00 pm | Ursuline-0 at Visitation-4 - Final | ||
4:30 pm | Kirkwood-2 at Parkway West-0 - Final | ||
4:30 pm | Parkway South-2 at Clayton-1 - Final | ||
4:30 pm | Eureka-1 at Marquette-0 - Final | ||
4:15 pm | United Field Hockey-0 at Westminster-6 - Final | ||
4:00 pm | Notre Dame-3 at St. Dominic-4 - Final | ||
4:00 pm | Nerinx Hall-0 at Ladue-2 - Final | ||
6:00 pm | Parkway Central-0 vs Edwardsville-1 at Parkway South - Final | ||
4:30 pm | Lafayette-1 at Villa Duchesne-8 - Final | ||
4:15 pm | MICDS-3 at Lindbergh-1 - Final | ||
4:15 pm | Notre Dame-1 at Westminster-5 - Final | ||
4:00 pm | John Burroughs-1 at Cor Jesu-2 - Final | ||
4:00 pm | Nerinx Hall-2 at Whitfield-1 - Final | ||
6:00 pm | Lutheran South-0 vs Webster Groves-3 at Hixson Middle School - Final | ||
4:30 pm | Clayton-1 at Marquette-6 - Final | ||
4:30 pm | Eureka-4 at Westminster-3 - Final | ||
4:15 pm | St. Dominic-1 at Oakville-2 - Final | ||
6:00 pm | United Field Hockey-5 at Parkway Central-1 - Final | ||
5:30 pm | Cor Jesu-6 at Lindbergh-1 - Final | ||
4:15 pm | St. Joseph's-3 at Kirkwood-0 - Final | ||
4:15 pm | Parkway West-3 at Lafayette-0 - Final | ||
4:15 pm | Parkway South-3 at Edwardsville-2 - Final | ||
4:15 pm | Villa Duchesne-5 at MICDS-2 - Final | ||
4:00 pm | Nerinx Hall-1 at John Burroughs-5 - Final | ||
10:30 am | St. Joseph's-5 at Pembroke Hill-0 - Final | ||
9:00 am | Cor Jesu-2 at Parkway West-0 - Final | ||
8:00 am | St. Joseph's-5 at Notre Dame de Sion-0 - Final | ||
6:00 pm | Kirkwood-2 at Eureka-1 - Final | ||
5:30 pm | St. Joseph's-7 at Notre Dame de Sion-2 - Final | ||
5:30 pm | Edwardsville-1 at Summit-4 - Final | ||
4:30 pm | Webster Groves-1 vs Clayton-2 at Gay Field - Final | ||
4:15 pm | Lutheran South-0 vs United Field Hockey-5 at University City - Final | ||
4:00 pm | Pattonville-2 at Barat-0 - Final | ||
3:00 pm | St. Joseph's-0 at Pembroke Hill-1 - Final | ||
1:00 pm | Villa Duchesne-2 vs Wyoming Seminary, Pa.-5 at Louisville Sacred Heart - Final | ||
4:30 pm | Lafayette-1 at Nerinx Hall-2 - Final | ||
4:15 pm | Ladue at Lindbergh - Final | ||
4:15 pm | Parkway West-0 at MICDS-5 - Final | ||
4:00 pm | John Burroughs-3 at St. Joseph's-2 - Final | ||
4:00 pm | Visitation-0 at Cor Jesu-2 - Final | ||
3:30 pm | Villa Duchesne-0 at Louisville Sacred Heart-1 - Final | ||
7:00 pm | Villa Duchesne-4 at Louisville Assumption-3 - Final | ||
6:00 pm | Lutheran South-0 at Parkway Central-3 - Final | ||
4:30 pm | Marquette-1 at Notre Dame-0 - Final | ||
4:30 pm | Oakville-0 at Eureka-3 - Final | ||
4:30 pm | Summit-1 at Parkway South-0 - Final | ||
4:15 pm | Clayton-4 at Pattonville-0 - Final | ||
4:15 pm | Edwardsville-0 at Kirkwood-8 - Final | ||
6:00 pm | United Field Hockey-3 vs Webster Groves-1 at Hixson Middle School - Final | ||
4:30 pm | Marquette-0 at John Burroughs-3 - Final | ||
4:00 pm | Whitfield-1 at Ursuline-5 - Final | ||
4:00 pm | Lindbergh-1 at Visitation-4 - Final | ||
4:00 pm | Parkway West-5 at Nerinx Hall-1 - Final | ||
4:00 pm | Villa Duchesne-2 at Ladue-1 - Final | ||
4:00 am | Lutheran South-2 at Barat-1 - Final | ||
6:00 pm | Parkway South-0 at Eureka-5 - Final | ||
4:30 pm | Westminster-5 at Clayton-3 - Final | ||
4:15 pm | Whitfield-0 at St. Dominic-1 - Final | ||
4:15 pm | Pattonville-0 at Notre Dame-8 - Final | ||
4:15 pm | Ursuline-2 at Edwardsville-2 - Final | ||
4:15 pm | Kirkwood-2 at Lafayette-0 - Final | ||
2:00 pm | Parkway South-2 at Oakville-1 - Final | ||
6:00 pm | Arrowhead Union (Wis.)-0 vs MICDS-3 at Winnetka New Trier - Final | ||
6:00 pm | Clayton-3 at Parkway Central-1 - Final | ||
4:30 pm | Parkway West-1 at Marquette-2 - Final | ||
4:15 pm | Notre Dame-2 vs United Field Hockey-1 at University City - Final | ||
4:00 pm | Whitfield-1 at Cor Jesu-9 - Final | ||
4:00 pm | Villa Duchesne-1 at John Burroughs-2 - Final | ||
4:00 pm | Parkway South-1 at Westminster-5 - Final | ||
5:45 pm | Lafayette-2 at Summit-4 - Final | ||
4:15 pm | Webster Groves-4 at Pattonville-0 - Final | ||
4:15 pm | Edwardsville-3 at Westminster-5 - Final | ||
4:15 pm | Nerinx Hall-2 at Oakville-0 - Final | ||
4:00 pm | Ladue-0 at MICDS-2 - Final | ||
4:00 pm | St. Dominic-0 at Visitation-10 - Final | ||
6:00 pm | St. Dominic-0 at Kirkwood-5 - Final | ||
6:00 pm | Whitfield-0 at Eureka-2 - Final | ||
4:30 pm | Notre Dame-1 at Clayton-0 - Final | ||
4:15 pm | John Burroughs-3 at Lindbergh-1 - Final | ||
4:15 pm | Ursuline-10 at Lutheran South-0 - Final | ||
4:00 pm | Cor Jesu-0 at Villa Duchesne-6 - Final | ||
6:00 pm | Pattonville-0 at Parkway Central-5 - Final | ||
4:30 pm | Marquette-0 at Ladue-3 - Final | ||
4:30 pm | Summit-1 at Parkway West-2 - Final | ||
4:00 pm | MICDS-1 at Visitation-3 - Final | ||
4:00 pm | Nerinx Hall-0 at St. Joseph's-6 - Final | ||
11:30 am | Colorado Academy-0 vs Parkway South-1 at SportPort Athletic Complex - Final | ||
11:30 am | Ursuline-3 vs Glenbard West-0 at SportPort Athletic Complex - Final | ||
11:30 am | Glenbard West-2 vs Louisville Eastern-1 at SportPort Athletic Complex - Final | ||
11:30 am | United Field Hockey-1 vs Louisville Atherton-2 at SportPort Athletic Complex - Final | ||
11:30 am | Summit-1 vs Arrowhead Union (Wis.)-0 at SportPort Athletic Complex - Final | ||
10:20 am | Deerfield-0 vs Parkway South-2 at SportPort Athletic Complex - Final | ||
10:20 am | Glenbard West vs Pembroke Hill at SportPort Athletic Complex - Final | ||
9:10 am | Summit-2 vs Louisville Atherton-0 at SportPort Athletic Complex - Final | ||
9:10 am | Louisville Eastern-0 vs Wilmette Loyola Academy-5 at SportPort Athletic Complex - Final | ||
9:10 am | South Oldham, Ky.-2 vs Ladue-3 at SportPort Athletic Complex - Final | ||
9:10 am | Ursuline-3 vs North Oldham, Ky.-4 at SportPort Athletic Complex - Final | ||
8:00 am | Lakes Community-0 vs United Field Hockey-1 at SportPort Athletic Complex - Final | ||
8:00 am | Louisville Highlands Latin-6 vs Parkway South-0 at SportPort Athletic Complex - Final | ||
8:00 am | Pembroke Hill-4 vs Arrowhead Union (Wis.)-0 at SportPort Athletic Complex - Final | ||
8:00 pm | Colorado Academy White-3 vs Lakes Community-0 at SportPort Athletic Complex - Final | ||
8:00 pm | Notre Dame-3 vs Deerfield-3 at SportPort Athletic Complex - Final | ||
8:00 pm | Glenbard West-0 vs Summit-1 at SportPort Athletic Complex - Final | ||
8:00 pm | Villa Duchesne-4 vs MICDS-0 at SportPort Athletic Complex - Final | ||
6:50 pm | Wilmette Loyola Academy vs Westminster at SportPort Athletic Complex - Final | ||
6:50 pm | Nerinx Hall-3 vs Louisville Eastern-0 at SportPort Athletic Complex - Final | ||
6:50 pm | Arrowhead Union (Wis.)-1 vs Glenbard West-2 at SportPort Athletic Complex - Final | ||
6:50 pm | Cor Jesu-1 vs Visitation-2 at SportPort Athletic Complex - Final | ||
5:40 pm | Louisville St. Francis (Ky.)-1 vs Colorado Academy White-4 at SportPort Athletic Complex - Final | ||
5:40 pm | Westminster-1 vs Louisville Eastern-0 at SportPort Athletic Complex - Final | ||
5:40 pm | Colorado Academy-1 vs Parkway West-0 at SportPort Athletic Complex - Final | ||
5:40 pm | Christian Academy-Louisville-2 vs John Burroughs-1 at SportPort Athletic Complex - Final | ||
4:30 pm | Louisville duPont Manual-1 vs Villa Duchesne-4 at SportPort Athletic Complex - Final | ||
4:30 pm | Trinity Valley School, Texas-6 vs Arrowhead Union (Wis.)-0 at SportPort Athletic Complex - Final | ||
4:30 pm | Louisville Highlands Latin-4 vs Deerfield-0 at SportPort Athletic Complex - Final | ||
4:30 pm | Divine Savior Red (Wisc.)-0 vs Edwardsville-4 at SportPort Athletic Complex - Final | ||
4:30 pm | Summit-1 vs Pembroke Hill-0 at SportPort Athletic Complex - Final | ||
3:10 pm | Louisville Mercy-0 vs Antioch-2 at SportPort Athletic Complex - Final | ||
3:10 pm | Kirkwood vs North Oldham, Ky. at SportPort Athletic Complex - Final |