Results
Latest 250 Results
Date | Time | Event | Final |
---|---|---|---|
7:00 pm | Carthage-27 vs Jackson-21 at Faurot Field - Final | ||
3:00 pm | Lincoln-27 vs Valle Catholic-30 at Faurot Field - Final | ||
11:00 am | Cassville-28 vs Odessa-49 at Faurot Field - Final | ||
7:00 pm | Webb City-48 vs Platte County-0 at Faurot Field - Final | ||
3:00 pm | Ava-0 vs Lutheran North-49 at Faurot Field - Final | ||
7:00 pm | Lincoln-Way East-12 vs Gurnee Warren-0 at Northern Illinois University - Final | ||
4:00 pm | Nazareth Academy-13 vs Chicago Mount Carmel-37 at Northern Illinois University - Final | ||
3:20 pm | Joplin-20 vs De Smet-35 at Faurot Field - Final | ||
3:00 pm | Carthage-20 at Fort Zumwalt North-17 - Final | ||
2:00 pm | Clark County-14 at Ava-20 - Final | ||
2:00 pm | Mid-Buchanan-14 at Valle Catholic-37 - Final | ||
1:30 pm | Platte County-15 at St. Mary's-14 - Final | ||
1:00 pm | Lathrop-24 vs Lutheran North-38 at Bayless - Final | ||
1:00 pm | Marceline-20 at Lincoln-46 - Final | ||
1:00 pm | Trinity-0 at Cassville-13 - Final | ||
1:00 pm | Odessa-31 at Kennett-14 - Final | ||
1:00 pm | Ladue-0 at Webb City-35 - Final | ||
1:00 pm | Jackson-20 at Staley-7 - Final | ||
1:00 pm | East St. Louis-43 vs Crystal Lake Prairie Ridge-21 at Northern Illinois University - Final | ||
10:00 am | Rochester-42 vs Chicago St. Rita-28 at Northern Illinois University - Final | ||
7:00 pm | Murphysboro-14 vs Richmond-Burton-50 at Northern Illinois University - Final | ||
4:00 pm | Williamsville-46 vs Byron-42 at Northern Illinois University - Final | ||
1:00 pm | Nashville-14 vs Newman Central Catholic-35 at Northern Illinois University - Final | ||
10:00 am | Central A&M-20 vs Lena-Winslow-58 at Northern Illinois University - Final | ||
12:00 pm | Webster Groves-28 at Kirkwood-42 - Final | ||
5:00 pm | Rochester-56 at Mascoutah-34 - Final | ||
4:00 pm | Chicago Brother Rice-0 at Gurnee Warren-28 - Final | ||
3:00 pm | Joplin-41 at Fort Zumwalt West-20 - Final | ||
2:30 pm | Rockford Boylan-21 at Chicago St. Rita-42 - Final | ||
2:00 pm | Roosevelt-14 at Kennett-50 - Final | ||
2:00 pm | Williamsville-28 at Quincy Notre Dame-23 - Final | ||
2:00 pm | Murphysboro-20 at Effingham-17 - Final | ||
2:00 pm | Richmond-Burton-30 at Coal City-0 - Final | ||
2:00 pm | Chatham Glenwood-28 at East St. Louis-50 - Final | ||
1:00 pm | Clark County-22 at Hallsville-7 - Final | ||
1:00 pm | Ava-26 at Lamar-14 - Final | ||
1:00 pm | Summit Christian-6 at Lathrop-38 - Final | ||
1:00 pm | Marceline-20 at South Callaway-7 - Final | ||
1:00 pm | Lincoln-36 at Windsor (Sedalia)-6 - Final | ||
1:00 pm | South Harrison-8 at Mid-Buchanan-35 - Final | ||
1:00 pm | Thayer-14 at Valle Catholic-15 - Final | ||
1:00 pm | Cassville-35 at Blair Oaks-28 - Final | ||
1:00 pm | Lutheran St. Charles-0 vs Trinity-26 at SLUH - Final | ||
1:00 pm | Savannah-31 at Odessa-53 - Final | ||
1:00 pm | Liberty (Wentzville)-0 at Ladue-47 - Final | ||
1:00 pm | Staley-30 at Raytown-14 - Final | ||
1:00 pm | De Smet-37 at Raymore-Peculiar-0 - Final | ||
1:00 pm | Central A&M-35 at Athens-21 - Final | ||
1:00 pm | Lena-Winslow-44 at Kewanee Wethersfield-30 - Final | ||
1:00 pm | Nashville-35 at Decatur St. Teresa-21 - Final | ||
1:00 pm | Minonk Fieldcrest-7 at Newman Central Catholic-21 - Final | ||
1:00 pm | Byron-7 at Princeton, Illinois-3 - Final | ||
1:00 pm | Crystal Lake Prairie Ridge-49 at Deerfield-16 - Final | ||
1:00 pm | Nazareth Academy-42 at Rolling Meadows-14 - Final | ||
1:00 pm | Chicago Mount Carmel-27 at Villa Park Willowbrook-6 - Final | ||
1:00 pm | Lincoln-Way East-24 at Chicago Marist-7 - Final | ||
7:00 pm | Polo, Illinois-50 vs Milford, Illinois-26 at Monmouth College - Final | ||
7:00 pm | Lutheran North-57 at Scott City-8 - Final | ||
7:00 pm | Webb City-62 at Camdenton-34 - Final | ||
7:00 pm | Grain Valley-21 at Platte County-38 - Final | ||
7:00 pm | Farmington-17 at St. Mary's-28 - Final | ||
7:00 pm | Carthage-64 at Glendale-34 - Final | ||
7:00 pm | Fort Zumwalt North-24 at Chaminade-21 - Final | ||
7:00 pm | Eureka-14 at Jackson-29 - Final | ||
6:00 pm | Mascoutah-21 at Joliet Catholic-14 - Final | ||
5:00 pm | Minooka-21 at Chicago Brother Rice-38 - Final | ||
3:30 pm | Clifton Central-19 at Minonk Fieldcrest-37 - Final | ||
3:30 pm | Sacred Heart-Griffin JV-35 at Rochester-49 - Final | ||
3:00 pm | Carrollton, Illinois-28 at Athens-55 - Final | ||
3:00 pm | Decatur St. Teresa-34 at Auburn-6 - Final | ||
3:00 pm | Elmhurst IC Catholic-14 at Richmond-Burton-24 - Final | ||
3:00 pm | Chicago St. Rita-35 at Country Club Hills Hillcrest-8 - Final | ||
3:00 pm | Oak Lawn Richards-0 at East St. Louis-60 - Final | ||
3:00 pm | Gurnee Warren-18 at Bolingbrook-6 - Final | ||
2:30 pm | Kankakee McNamara-27 at Murphysboro-35 - Final | ||
2:00 pm | Flanagan-Cornell-12 at Milford, Illinois-62 - Final | ||
2:00 pm | Vandalia-28 at Williamsville-56 - Final | ||
2:00 pm | Quincy Notre Dame-21 at Mater Dei-19 - Final | ||
2:00 pm | Effingham-27 at Fairbury Prairie Central-14 - Final | ||
2:00 pm | Wheaton St. Francis-7 at Coal City-25 - Final | ||
2:00 pm | Chatham Glenwood-40 at New Lenox Providence Catholic-16 - Final | ||
1:30 pm | Arcola-8 at Central A&M-42 - Final | ||
1:30 pm | Sycamore-16 at Rockford Boylan-19 - Final | ||
1:00 pm | Borgia-43 at Roosevelt-48 - Final | ||
1:00 pm | St. Mary's-18 at McCluer-14 - Final | ||
1:00 pm | Freeport Aquin-20 at Lena-Winslow-52 - Final | ||
1:00 pm | Morrison-13 at Kewanee Wethersfield-20 - Final | ||
1:00 pm | Pana-19 at Nashville-41 - Final | ||
1:00 pm | Newman Central Catholic-28 at Knoxville-0 - Final | ||
1:00 pm | Wilmington-0 at Byron-32 - Final | ||
1:00 pm | Paxton-Buckley-Loda-12 at Princeton, Illinois-38 - Final | ||
1:00 pm | Deerfield-21 at Lake Forest-20 - Final | ||
1:00 pm | Cary-Grove-13 at Crystal Lake Prairie Ridge-14 - Final | ||
1:00 pm | Rolling Meadows-20 at Wheaton Warrenville South-3 - Final | ||
1:00 pm | Batavia-24 at Nazareth Academy-38 - Final | ||
1:00 pm | Villa Park Willowbrook-28 at Lake Zurich-10 - Final | ||
1:00 pm | Chicago Phillips-8 at Chicago Mount Carmel-24 - Final | ||
1:00 pm | Homewood-Flossmoor-7 at Lincoln-Way East-26 - Final | ||
12:30 pm | Chicago Marist-41 at Wilmette Loyola Academy-27 - Final | ||
7:00 pm | Hanover River Ridge-20 at Polo, Illinois-64 - Final | ||
7:00 pm | Palmyra-26 at Clark County-30 - Final | ||
7:00 pm | O'Fallon Christian-27 at Hallsville-40 - Final | ||
7:00 pm | Lamar-50 at Fair Grove-25 - Final | ||
7:00 pm | Willow Springs-0 at Ava-36 - Final | ||
7:00 pm | Lathrop-29 at Maryville-28 - Final | ||
7:00 pm | Lafayette County-14 at Summit Christian-35 - Final | ||
7:00 pm | Lift for Life-0 at Lutheran North-6 - Final | ||
7:00 pm | Caruthersville-14 at Scott City-35 - Final | ||
7:00 pm | South Callaway-35 at Brentwood-20 - Final | ||
7:00 pm | Sweet Springs-14 at Marceline-23 - Final | ||
7:00 pm | Windsor (Sedalia)-20 at Adrian-19 - Final | ||
7:00 pm | Skyline-13 at Lincoln-42 - Final | ||
7:00 pm | Putnam County, Mo.-13 at South Harrison-30 - Final | ||
7:00 pm | Hamilton-14 at Mid-Buchanan-20 - Final | ||
7:00 pm | Pierce City-20 at Thayer-22 - Final | ||
7:00 pm | Hayti-6 at Valle Catholic-43 - Final | ||
7:00 pm | Seneca-20 at Cassville-30 - Final | ||
7:00 pm | Buffalo-7 at Blair Oaks-35 - Final | ||
7:00 pm | Mexico-14 at Lutheran St. Charles-42 - Final | ||
7:00 pm | Priory-14 vs Trinity-28 at St. Mary's - Final | ||
7:00 pm | Chillicothe-7 at Savannah-49 - Final | ||
7:00 pm | KC Center-22 at Odessa-51 - Final | ||
7:00 pm | Ste. Genevieve-0 at Kennett-40 - Final | ||
7:00 pm | Bolivar-14 at Webb City-37 - Final | ||
7:00 pm | Lebanon-7 at Camdenton-35 - Final | ||
7:00 pm | Hannibal-8 at Liberty (Wentzville)-23 - Final | ||
7:00 pm | Summit-14 at Ladue-35 - Final | ||
7:00 pm | Platte County-23 at Lincoln College Prep-8 - Final | ||
7:00 pm | Harrisonville-21 at Grain Valley-32 - Final | ||
7:00 pm | Cape Girardeau Central-35 at Farmington-45 - Final | ||
7:00 pm | Nixa-0 at Carthage-35 - Final | ||
7:00 pm | Glendale-42 at Waynesville-28 - Final | ||
7:00 pm | Battle-20 at Fort Zumwalt North-63 - Final | ||
7:00 pm | McCluer North-0 at Chaminade-54 - Final | ||
7:00 pm | North Kansas City-3 at Staley-21 - Final | ||
7:00 pm | Raytown-48 at Fort Osage-6 - Final | ||
7:00 pm | Vianney-0 at Eureka-36 - Final | ||
7:00 pm | Fox-20 at Jackson-49 - Final | ||
7:00 pm | Raymore-Peculiar-27 at Liberty North-21 - Final | ||
7:00 pm | Marquette-7 at Joplin-35 - Final | ||
7:00 pm | Troy Buchanan-0 at Fort Zumwalt West-27 - Final | ||
7:00 pm | Francis Howell-3 at De Smet-31 - Final | ||
6:00 pm | Gibson City- Melvin Sibley-6 at Newman Central Catholic-21 - Final | ||
6:00 pm | Neuqua Valley-23 at Homewood-Flossmoor-38 - Final | ||
6:00 pm | Oswego-30 at Bolingbrook-31 - Final | ||
6:00 pm | Palentine Fremd-6 at Gurnee Warren-31 - Final | ||
5:00 pm | Kewanee Wethersfield-30 at Forreston-26 - Final | ||
5:00 pm | Eureka, Illinois-7 at Wilmington-28 - Final | ||
5:00 pm | Paxton-Buckley-Loda-27 at Farmington, Illinois-7 - Final | ||
5:00 pm | Kankakee-18 at Mascoutah-22 - Final | ||
5:00 pm | South Elgin-7 at Chicago Brother Rice-25 - Final | ||
4:00 pm | Mater Dei-21 at Fairfield-6 - Final | ||
4:00 pm | Stillman Valley-14 at Elmhurst IC Catholic-35 - Final | ||
4:00 pm | Edwardsville-17 at Minooka-34 - Final | ||
3:00 pm | Aledo Mercer County-28 at Clifton Central-39 - Final | ||
3:00 pm | Benton, Illinois-7 at Effingham-42 - Final | ||
3:00 pm | Illinois Valley Central-14 at Murphysboro-28 - Final | ||
3:00 pm | Rochester-42 at Highland-7 - Final | ||
3:00 pm | Normal Community-0 vs Chicago Phillips-20 at Gately Stadium - Final | ||
2:00 pm | Lowpoint-Washburn-16 at Polo, Illinois-50 - Final | ||
2:00 pm | Pawnee, Illinois-16 at Flanagan-Cornell-36 - Final | ||
2:00 pm | Bunker Hill-6 at Milford, Illinois-62 - Final | ||
2:00 pm | Athens-24 at Camp Point Central-6 - Final | ||
2:00 pm | Greenfield-Northwestern-14 at Arcola-23 - Final | ||
2:00 pm | Nashville-28 at Bismarck-Henning-14 - Final | ||
2:00 pm | Mount Carmel, Illinois-20 at Vandalia-23 - Final | ||
2:00 pm | Du Quoin-14 at Williamsville-48 - Final | ||
2:00 pm | Beardstown-7 at Quincy Notre Dame-21 - Final | ||
2:00 pm | Columbia-22 at Fairbury Prairie Central-28 - Final | ||
2:00 pm | Triad-13 at Sacred Heart-Griffin JV-27 - Final | ||
2:00 pm | Mount Zion-14 at Joliet Catholic-27 - Final | ||
2:00 pm | Lombard Montini-13 at Sycamore-16 - Final | ||
2:00 pm | Country Club Hills Hillcrest-28 at Oak Park Fenwick-7 - Final | ||
2:00 pm | Crete-Monee-37 at New Lenox Providence Catholic-61 - Final | ||
2:00 pm | Lemont-28 at Chatham Glenwood-38 - Final | ||
1:30 pm | Maroa-Forsyth-14 at Auburn-16 - Final | ||
1:30 pm | Tolono Unity-6 at Kankakee McNamara-31 - Final | ||
1:00 pm | John Burroughs-21 at Priory-28 - Final | ||
1:00 pm | Sullivan-33 at Roosevelt-40 - Final | ||
1:00 pm | Hazelwood East-6 at McCluer-34 - Final | ||
1:00 pm | Carrollton, Illinois-48 at Argenta-Oreana-35 - Final | ||
1:00 pm | Fisher, Illinois-34 at Central A&M-69 - Final | ||
1:00 pm | Freeport Aquin-27 at Stockton, Illinois-18 - Final | ||
1:00 pm | Lena-Winslow-52 at Orangevville-8 - Final | ||
1:00 pm | Kirkland Hiawatha-12 at Morrison-44 - Final | ||
1:00 pm | Tuscola-20 at Decatur St. Teresa-63 - Final | ||
1:00 pm | Fithian Oakwood-20 at Pana-47 - Final | ||
1:00 pm | Elgin St. Edward-14 at Minonk Fieldcrest-35 - Final | ||
1:00 pm | Watseka-14 at Knoxville-20 - Final | ||
1:00 pm | Durand-14 at Byron-42 - Final | ||
1:00 pm | Princeton, Illinois-16 at Spring Valley Hall-0 - Final | ||
1:00 pm | Marengo-7 at Richmond-Burton-49 - Final | ||
1:00 pm | Genoa-Kingston-12 at Wheaton St. Francis-21 - Final | ||
1:00 pm | Kewanee-0 at Coal City-25 - Final | ||
1:00 pm | Rockford Boylan-38 at Aurora Marmion Academy-6 - Final | ||
1:00 pm | Chicago St. Rita-32 at Sterling-0 - Final | ||
1:00 pm | East St. Louis-70 at Rock Island-28 - Final | ||
1:00 pm | Chicago Kenwood-13 at Deerfield-28 - Final | ||
1:00 pm | Antioch-7 at Cary-Grove-14 - Final | ||
1:00 pm | Chicago Simeon-0 at Crystal Lake Prairie Ridge-49 - Final | ||
1:00 pm | Downers Grove North-7 at Wheaton Warrenville South-28 - Final | ||
1:00 pm | Rockton Hononegah-0 at Batavia-48 - Final | ||
1:00 pm | Harvey Thornton-21 at Nazareth Academy-49 - Final | ||
1:00 pm | Yorkville Christian-24 at Villa Park Willowbrook-33 - Final | ||
1:00 pm | Arlington Heights Hersey-7 at Lake Zurich-14 - Final | ||
1:00 pm | Glenbard North-14 at Chicago Mount Carmel-34 - Final | ||
1:00 pm | Niles Notre Dame-13 at Lincoln-Way East-23 - Final | ||
1:00 pm | Huntley-7 at Chicago Marist-14 - Final | ||
1:00 pm | Glenbard West-27 at Wilmette Loyola Academy-28 - Final | ||
7:30 pm | Maple Park Kaneland-10 at Lake Forest-35 - Final | ||
7:00 pm | Palmyra-44 at Monroe City-22 - Final | ||
7:00 pm | Macon-14 at Clark County-52 - Final | ||
7:00 pm | Hermann-0 at Hallsville-42 - Final | ||
7:00 pm | O'Fallon Christian-46 at Centralia, Mo.-40 - Final | ||
7:00 pm | Warsaw-6 at Lamar-50 - Final | ||
7:00 pm | Versailles-28 at Fair Grove-56 - Final | ||
7:00 pm | Willow Springs-27 at Mountain View-Liberty-19 - Final | ||
7:00 pm | East Newton-6 at Ava-34 - Final | ||
7:00 pm | Richmond-6 at Lathrop-42 - Final | ||
7:00 pm | Lawson-0 at Maryville-48 - Final | ||
7:00 pm | Lafayette County-48 at Hogan Prep-6 - Final | ||
7:00 pm | Knob Noster-6 at Summit Christian-38 - Final | ||
7:00 pm | Duchesne-18 vs Lift for Life-38 at St. Mary's - Final | ||
7:00 pm | Cuba-0 at Lutheran North-68 - Final | ||
7:00 pm | St. Pius X-29 at Caruthersville-40 - Final | ||
7:00 pm | New Madrid County Central-14 at Scott City-52 - Final | ||
7:00 pm | South Shelby-36 at South Callaway-43 - Final | ||
7:00 pm | Harrisburg, Missouri-0 at Brentwood-43 - Final | ||
7:00 pm | Sweet Springs-44 at Slater-32 - Final | ||
7:00 pm | Carrollton-12 at Marceline-49 - Final | ||
7:00 pm | Crest Ridge-14 at Windsor (Sedalia)-42 - Final | ||
7:00 pm | Wellington-Napoleon-12 at Adrian-48 - Final | ||
7:00 pm | Lockwood-12 at Skyline-44 - Final | ||
7:00 pm | Cole Camp-13 at Lincoln-42 - Final | ||
7:00 pm | Milan-8 at South Harrison-32 - Final | ||
7:00 pm | Putnam County, Mo.-29 at Scotland County-0 - Final | ||
7:00 pm | Plattsburg-16 at Hamilton-42 - Final | ||
7:00 pm | East Buchanan-22 at Mid-Buchanan-49 - Final | ||
7:00 pm | Miller-13 at Pierce City-45 - Final | ||
7:00 pm | Cabool-14 at Thayer-20 - Final | ||
7:00 pm | St. Vincent-14 at Hayti-60 - Final | ||
7:00 pm | Malden-6 at Valle Catholic-73 - Final | ||
7:00 pm | Monett-6 at Cassville-19 - Final | ||
7:00 pm | Seneca-14 at Mount Vernon-12 - Final | ||
7:00 pm | Logan-Rogersville-28 at Buffalo-49 - Final | ||
7:00 pm | Salem-0 at Blair Oaks-48 - Final | ||
7:00 pm | Moberly-0 at Lutheran St. Charles-41 - Final | ||
7:00 pm | Mexico-28 at St. Charles West-20 - Final | ||
7:00 pm | University City-6 at Trinity-46 - Final | ||
7:00 pm | St. Joseph Benton-14 at Chillicothe-44 - Final |