Marquette Mustangs
2351 Clarkson Road
Chesterfield, MO 63017-7122
Chesterfield, MO 63017-7122
Conference schedule
Date | Time | Event | Final |
---|---|---|---|
7:00 pm | Fort Zumwalt West-1 vs Francis Howell-2 at Rec Plex South - Final | ||
8:15 pm | Summit-0 vs Marquette-9 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
7:30 pm | SLUH-16 vs Westminster-1 at Kirkwood Ice Arena - Final | ||
9:15 pm | Fort Zumwalt East-4 vs Marquette-1 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
6:30 pm | Parkway South-4 vs Marquette-7 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
6:45 pm | Francis Howell-1 vs Fort Zumwalt South-6 at Rec Plex South - Final | ||
8:30 pm | Holt-1 vs Duchesne-5 at Rec Plex South - Final | ||
8:30 pm | Francis Howell North-8 vs Holt-6 at Wentzville Ice Arena - Final | ||
7:00 pm | Lafayette-3 vs Seckman-4 at South County Rink - Final | ||
8:15 pm | SLUH-8 vs Chaminade-0 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
9:00 pm | Parkway South-7 vs Summit-0 at Affton Rink - Final | ||
7:15 pm | Duchesne-7 vs Timberland-1 at Wentzville Ice Arena - Final | ||
7:20 pm | Ladue-5 vs Eureka-0 at Fenton Forum - Final | ||
7:45 pm | Francis Howell Central-0 vs Fort Zumwalt West-9 at Rec Plex South - Final | ||
8:15 pm | Parkway West-2 vs Marquette-5 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
9:00 pm | Fort Zumwalt East-5 vs Holt-1 at Wentzville Ice Arena - Final | ||
9:30 pm | Fort Zumwalt South-4 vs Francis Howell North-3 at Rec Plex South - Final | ||
6:30 pm | Fort Zumwalt South-6 vs Francis Howell Central-7 at Rec Plex South - Final | ||
6:45 pm | Edwardsville-1 vs SLUH-6 at Affton Rink - Final | ||
8:15 pm | Francis Howell North-4 vs Fort Zumwalt East-15 at Rec Plex South - Final | ||
9:45 pm | Lafayette-6 vs Parkway West-4 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
6:30 pm | Parkway South-4 vs Ladue-6 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
6:45 pm | Francis Howell North-1 vs Duchesne-12 at Rec Plex South - Final | ||
8:15 pm | Seckman-5 vs Marquette-1 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
8:30 pm | Holt-2 vs Francis Howell-4 at Rec Plex South - Final | ||
9:00 pm | SLUH-6 vs Vianney-0 at Affton - Final | ||
9:00 pm | Westminster-6 vs Parkway South-3 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
8:00 pm | Westminster-4 vs Lafayette-3 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
7:20 pm | Parkway South-8 vs Eureka-1 at Fenton Forum - Final | ||
7:45 pm | Francis Howell-1 vs Fort Zumwalt East-2 at Rec Plex South - Final | ||
9:00 pm | Westminster-3 vs Summit-2 at Fenton Forum - Final | ||
9:45 pm | Fort Zumwalt West-2 vs SLUH-10 at Affton - Final | ||
6:30 pm | Timberland-8 vs Holt-5 at Rec Plex South - Final | ||
7:00 pm | Parkway West-0 vs Seckman-4 at South County Rink - Final | ||
8:15 pm | Francis Howell-3 vs Duchesne-2 at Rec Plex South - Final | ||
6:45 pm | Francis Howell Central-2 vs Duchesne-4 at Rec Plex South - Final | ||
7:00 pm | Westminster-3 vs Seckman-3 at South County Rink - Final | ||
8:15 pm | Lafayette-2 vs Ladue-7 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
8:30 pm | Timberland-7 vs Francis Howell North-2 at Rec Plex South - Final | ||
8:30 pm | Fort Zumwalt South-8 vs Holt-2 at Wentzville Ice Arena - Final | ||
8:15 pm | Parkway South-7 vs Parkway West-1 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
9:00 pm | Fort Zumwalt East-5 vs Fort Zumwalt West-3 at Wentzville Ice Arena - Final | ||
9:30 pm | Eureka-2 vs Westminster-9 at Brentwood Ice Arena - Final | ||
9:45 pm | De Smet-0 vs SLUH-8 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
6:30 pm | Parkway West-1 vs Ladue-8 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
6:45 pm | Fort Zumwalt East-11 vs Francis Howell Central-1 at Rec Plex South - Final | ||
8:45 pm | Eureka-2 vs Lafayette-5 at South County Rink - Final | ||
8:30 pm | Fort Zumwalt East-4 vs Timberland-1 at Wentzville Ice Arena - Final | ||
7:15 pm | Francis Howell-4 vs Timberland-2 at Wentzville Ice Arena - Final | ||
7:20 pm | Summit-5 vs Eureka-2 at Fenton Forum - Final | ||
7:45 pm | Fort Zumwalt West-4 vs Duchesne-1 at Rec Plex South - Final | ||
8:15 pm | Marquette-5 vs Lafayette-4 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
9:00 pm | Francis Howell Central-3 vs Holt-3 at Wentzville Ice Arena - Final | ||
9:30 pm | Fort Zumwalt East-3 vs Fort Zumwalt South-0 at Rec Plex South - Final | ||
9:45 pm | Lindbergh-1 vs SLUH-6 at Affton Rink - Final | ||
6:30 pm | Fort Zumwalt West-13 vs Francis Howell North-1 at Rec Plex South - Final | ||
8:15 pm | Francis Howell-4 vs Francis Howell Central-6 at Rec Plex South - Final | ||
9:15 pm | Parkway West-4 vs Eureka-3 at South County Rink - Final | ||
9:15 pm | SLUH-4 vs Kirkwood-1 at Kirkwood Ice Arena - Final | ||
9:30 pm | Parkway South-7 vs Westminster-2 at Brentwood Ice Arena - Final | ||
6:30 pm | Parkway South-5 vs Lafayette-4 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
6:45 pm | Fort Zumwalt South-0 vs Duchesne-3 at Rec Plex South - Final | ||
7:00 pm | SLUH-4 vs Oakville-0 at South County Rink - Final | ||
8:15 pm | Parkway West-0 vs Westminster-4 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
9:00 pm | Eureka-3 vs Marquette-9 at Affton Rink - Final | ||
8:30 pm | Timberland-3 vs Fort Zumwalt West-7 at Wentzville Ice Arena - Final | ||
6:30 pm | Marquette-2 vs Westminster-7 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
7:00 pm | Summit-4 vs Seckman-4 at South County Rink - Final | ||
7:15 pm | Fort Zumwalt South-7 vs Timberland-2 at Wentzville Ice Arena - Final | ||
7:45 pm | Duchesne-1 vs Fort Zumwalt East-3 at Rec Plex South - Final | ||
9:00 pm | Lafayette-8 vs Summit-4 at Fenton Forum - Final | ||
9:00 pm | Holt-3 vs Fort Zumwalt West-8 at Wentzville Ice Arena - Final | ||
9:30 pm | Francis Howell North-5 vs Francis Howell Central-9 at Rec Plex South - Final | ||
9:45 pm | Marquette-3 vs Ladue-9 at Affton Rink - Final | ||
6:30 pm | Fort Zumwalt West-6 vs Timberland-7 at Rec Plex South - Final | ||
6:45 pm | Vianney-2 vs SLUH-1 at Affton Rink - Final | ||
8:15 pm | Francis Howell-3 vs Francis Howell North-1 at Rec Plex South - Final | ||
9:15 pm | Westminster-3 vs Eureka-1 at South County Rink - Final | ||
9:45 pm | Ladue-5 vs Parkway West-0 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
6:45 pm | Duchesne-4 vs Francis Howell Central-2 at Rec Plex South - Final | ||
7:00 pm | Marquette-3 vs Seckman-1 at South County Rink - Final | ||
8:30 pm | Holt-1 vs Fort Zumwalt East-13 at Rec Plex South - Final | ||
8:15 pm | Parkway West-1 vs Lafayette-5 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
9:00 pm | Eureka-0 vs Ladue-2 at Affton Rink - Final | ||
7:20 pm | Seckman-6 vs Eureka-2 at Fenton Forum - Final | ||
8:00 pm | SLUH-5 vs CBC-2 at Affton Rink - Final | ||
8:15 pm | Marquette-2 vs Parkway South-1 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
9:00 pm | Ladue-5 vs Summit-2 at Fenton Forum - Final | ||
9:30 pm | Summit-7 vs Westminster-4 at Brentwood Ice Arena - Final | ||
8:30 pm | Fort Zumwalt West-5 vs Fort Zumwalt East-6 at Wentzville Ice Arena - Final | ||
7:00 pm | Francis Howell Central-7 vs Timberland-6 at Wentzville Ice Arena - Final | ||
7:00 pm | Eureka-3 vs Summit-3 at Fenton Forum - Final | ||
7:30 pm | Holt-6 vs Francis Howell North-5 at Rec Plex South - Final | ||
8:00 pm | Chaminade-1 vs SLUH-5 at Affton Rink - Final | ||
8:00 pm | Lafayette-3 vs Parkway South-3 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
9:00 pm | Duchesne-4 vs Fort Zumwalt West-3 at Wentzville Ice Arena - Final | ||
6:30 pm | Holt-2 vs Timberland-4 at Rec Plex South - Final | ||
7:30 pm | Francis Howell Central-7 vs Francis Howell North-1 at Rec Plex South - Final | ||
9:00 pm | Parkway West-0 vs Summit-8 at South County Rink - Final | ||
9:00 pm | Lafayette-4 vs Westminster-4 at Brentwood Ice Arena - Final | ||
9:30 pm | Seckman-3 vs Ladue-3 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
7:15 pm | Fort Zumwalt West-7 vs Fort Zumwalt South-1 at Wentzville Ice Arena - Final | ||
7:15 pm | Fort Zumwalt West-9 vs Francis Howell Central-5 at Wentzville Ice Arena - Final | ||
7:30 pm | Marquette-11 vs Summit-2 at Fenton Forum - Final | ||
8:15 pm | Parkway West-1 vs Parkway South-5 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
9:00 pm | Duchesne-6 vs Holt-3 at Wentzville Ice Arena - Final | ||
9:30 pm | Francis Howell North-2 vs Francis Howell-10 at Rec Plex South - Final | ||
6:30 pm | Francis Howell Central-4 vs Fort Zumwalt East-6 at Rec Plex South - Final | ||
8:15 pm | Duchesne-7 vs Francis Howell North-1 at Rec Plex South - Final | ||
8:45 pm | SLUH-10 vs Edwardsville-1 at Webster Rink - Final | ||
9:15 pm | Marquette-3 vs Eureka-0 at South County Rink - Final | ||
9:45 pm | Seckman-2 vs Lafayette-1 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
6:30 pm | Marquette-9 vs Parkway West-1 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
6:45 pm | Holt-2 vs Francis Howell Central-6 at Rec Plex South - Final | ||
8:15 pm | Eureka-3 vs Parkway South-6 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
8:30 pm | CBC-2 vs SLUH-8 at Affton Rink - Final | ||
8:30 pm | Fort Zumwalt East-15 vs Francis Howell North-3 at Rec Plex South - Final | ||
8:30 pm | Timberland-2 vs Duchesne-9 at Wentzville Ice Arena - Final | ||
9:00 pm | Ladue-3 vs Lafayette-6 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
7:15 pm | Francis Howell-3 vs Fort Zumwalt West-6 at Wentzville Ice Arena - Final | ||
7:45 pm | Duchesne-9 vs Fort Zumwalt South-6 at Rec Plex South - Final | ||
8:00 pm | Summit-2 vs Parkway West-5 at Affton - Final | ||
8:15 pm | SLUH-3 vs De Smet-0 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
8:45 pm | Westminster-2 vs Ladue-2 at Webster Rink - Final | ||
6:30 pm | Timberland-3 vs Francis Howell Central-6 at Rec Plex South - Final | ||
8:15 pm | Fort Zumwalt East-3 vs Francis Howell-6 at Rec Plex South - Final | ||
8:30 pm | Seckman-7 vs Westminster-4 at Affton Rink - Final | ||
9:45 pm | Ladue-6 vs Marquette-4 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
6:45 pm | Francis Howell Central-5 vs Fort Zumwalt South-6 at Rec Plex South - Final | ||
8:30 pm | Timberland-4 vs Francis Howell-7 at Rec Plex South - Final | ||
8:30 pm | Francis Howell North-2 vs Timberland-11 at Wentzville Ice Arena - Final | ||
8:15 pm | Summit-0 vs Ladue-4 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
8:30 pm | SLUH-1 vs Edwardsville-0 at East Alton Ice Arena - Final | ||
7:15 pm | Duchesne-1 vs Francis Howell-2 at Wentzville Ice Arena - Final | ||
9:15 pm | Summit-2 vs Lafayette-0 at South County Rink - Final | ||
9:45 pm | Seckman-2 vs Parkway West-1 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
8:30 pm | Fort Zumwalt South-2 vs Fort Zumwalt East-6 at Rec Plex South - Final | ||
8:30 pm | Fort Zumwalt West-7 vs Holt-3 at Wentzville Ice Arena - Final | ||
9:00 pm | Eureka-6 vs Parkway West-3 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
9:00 pm | Oakville-1 vs SLUH-5 at Affton - Final | ||
7:15 pm | Francis Howell North-2 vs Fort Zumwalt West-7 at Wentzville Ice Arena - Final | ||
7:20 pm | Seckman-3 vs Summit-2 at Fenton Forum - Final | ||
7:45 pm | Holt-3 vs Fort Zumwalt South-9 at Rec Plex South - Final | ||
8:15 pm | Westminster-2 vs Parkway West-6 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
9:00 pm | Lafayette-2 vs Eureka-3 at Fenton Forum - Final | ||
9:30 pm | Timberland-5 vs Fort Zumwalt East-8 at Rec Plex South - Final | ||
9:45 pm | Kirkwood-0 vs SLUH-2 at Affton - Final | ||
6:30 pm | Francis Howell Central-3 vs Francis Howell-2 at Rec Plex South - Final | ||
8:15 pm | Francis Howell North-2 vs Fort Zumwalt South-8 at Rec Plex South - Final | ||
8:45 pm | Ladue-2 vs Parkway South-3 at Webster Rink - Final | ||
9:45 pm | Lafayette-1 vs Marquette-3 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
6:45 pm | Fort Zumwalt East-7 vs Duchesne-6 at Rec Plex South - Final | ||
7:00 pm | SLUH-9 vs Lindbergh-0 at South County Rink - Final | ||
8:30 pm | Fort Zumwalt South-6 vs Francis Howell-3 at Rec Plex South - Final | ||
8:45 pm | Summit-3 vs Parkway South-6 at South County Rink - Final | ||
8:30 pm | Timberland-7 vs Fort Zumwalt South-5 at Wentzville Ice Arena - Final | ||
9:00 pm | Seckman-6 vs Parkway South-4 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
6:30 pm | Westminster-0 vs Marquette-6 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
9:45 pm | Chaminade-1 vs SLUH-8 at Affton - Final |