MICDS Rams
101 North Warson Road
St. Louis, MO 63124-1398
St. Louis, MO 63124-1398
Mid-States Suburban schedule
Date | Time | Event | Final |
---|---|---|---|
6:30 pm | Westminster-2 vs Parkway South-2 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
8:15 pm | Parkway West-1 vs Seckman-5 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
8:45 pm | Fox-4 vs Lindbergh-3 at South County (Kennedy) - Final | ||
9:00 pm | Ladue-3 vs MICDS-1 at Centene Ice Center - Final | ||
7:00 pm | Priory-2 vs Westminster-2 at Webster Rink - Final | ||
6:50 pm | MICDS-0 vs Clayton-2 at Centene Ice Center - Final | ||
7:50 pm | Eureka-1 vs Summit-5 at Fenton Forum - Final | ||
8:15 pm | Westminster-1 vs Parkway West-3 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
9:30 pm | Northwest Cedar Hill-1 vs Lutheran South-7 at Fenton Forum - Final | ||
9:30 pm | Ladue-2 vs Priory-4 at Maryville Hockey Center - Final | ||
9:30 pm | Parkway South-0 vs Seckman-3 at South County (Kennedy) - Final | ||
8:45 pm | Northwest Cedar Hill-1 vs Webster Groves-6 at Webster Rink - Final | ||
9:15 pm | Lindbergh-7 vs Eureka-4 at South County (Kennedy) - Final | ||
6:30 pm | Clayton-3 vs Ladue-6 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
7:20 pm | Priory-1 vs MICDS-3 at Centene Ice Center - Final | ||
8:15 pm | Parkway West-3 vs Parkway South-3 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
8:50 pm | Webster Groves-5 vs Lutheran South-8 at Maryville Hockey Center - Final | ||
9:00 pm | Eureka-1 vs Fox-6 at South County (Kennedy) - Final | ||
9:00 pm | Seckman-1 vs Westminster-4 at Centene Ice Center - Final | ||
6:30 pm | Lutheran South-2 vs Clayton-3 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
7:50 pm | Fox-2 vs Summit-5 at Fenton Forum - Final | ||
8:45 pm | Lutheran South-6 vs Webster Groves-2 at Webster Rink - Final | ||
9:30 pm | Priory-6 vs Northwest Cedar Hill-0 at Fenton Forum - Final | ||
10:00 pm | Eureka-4 vs Parkway West-5 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
7:45 pm | Priory-1 vs Clayton-1 at Brentwood Ice Arena - Final | ||
9:15 pm | Summit-2 vs Lindbergh-3 at South County (Kennedy) - Final | ||
9:45 pm | Northwest Cedar Hill-2 vs MICDS-7 at Brentwood Ice Arena - Final | ||
9:45 pm | Fox-4 vs Parkway South-2 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
6:30 pm | Ladue-8 vs Lutheran South-3 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
9:00 pm | Summit-4 vs Seckman-2 at South County (Kennedy) - Final | ||
9:00 pm | MICDS-2 vs Priory-7 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
7:50 pm | Parkway South-6 vs Eureka-0 at Fenton Forum - Final | ||
9:00 pm | Lutheran South-1 vs Priory-8 at Meramec - Final | ||
9:30 pm | Parkway West-0 vs Summit-4 at Fenton Forum - Final | ||
9:30 pm | Lindbergh-1 vs Seckman-5 at South County (Kennedy) - Final | ||
10:00 pm | Webster Groves-2 vs Ladue-4 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
7:45 pm | Clayton-4 vs Northwest Cedar Hill-3 at Brentwood Ice Arena - Final | ||
8:45 pm | Webster Groves-3 vs MICDS-8 at Webster Rink - Final | ||
9:15 pm | Parkway West-0 vs Seckman-3 at South County (Kennedy) - Final | ||
9:45 pm | Lutheran South-0 vs Ladue-7 at Brentwood Ice Arena - Final | ||
6:30 pm | Northwest Cedar Hill-0 vs Ladue-7 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
7:00 pm | Lindbergh-5 vs Parkway South-3 at South County (Kennedy) - Final | ||
9:00 pm | Eureka-4 vs Clayton-2 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
7:15 pm | Priory-4 vs Webster Groves-2 at Wentzville Ice Arena - Final | ||
6:30 pm | Summit-2 vs Parkway South-3 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
7:00 pm | Seckman-4 vs Eureka-2 at South County (Kennedy) - Final | ||
7:50 pm | MICDS-5 vs Northwest Cedar Hill-3 at Fenton Forum - Final | ||
9:30 pm | Westminster-1 vs Summit-3 at Fenton Forum - Final | ||
9:30 pm | John Burroughs-1 vs Priory-7 at Maryville Hockey Center - Final | ||
10:05 pm | Clayton-3 vs Lutheran South-8 at Affton Rink - Final | ||
7:45 pm | Priory-6 vs Lutheran South-1 at Brentwood Ice Arena - Final | ||
8:45 pm | Clayton-2 vs Webster Groves-6 at Webster Rink - Final | ||
9:15 pm | Parkway West-5 vs Lindbergh-1 at South County (Kennedy) - Final | ||
9:20 pm | Northwest Cedar Hill-1 vs Seckman-7 at Meramec - Final | ||
8:15 pm | Lutheran South-8 vs Northwest Cedar Hill-1 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
9:00 pm | Westminster-3 vs Fox-4 at South County (Kennedy) - Final | ||
7:45 pm | MICDS-2 vs Lutheran South-6 at Brentwood Ice Arena - Final | ||
8:45 pm | Webster Groves-4 vs Northwest Cedar Hill-2 at Webster Groves - Final | ||
9:15 pm | Summit-8 vs Eureka-2 at South County (Kennedy) - Final | ||
9:45 pm | Parkway West-3 vs Fox-4 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
6:30 pm | Fox-6 vs John Burroughs-0 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
7:00 pm | Eureka-4 vs Lindbergh-1 at South County (Kennedy) - Final | ||
8:15 pm | Parkway West-3 vs Westminster-0 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
8:45 pm | Webster Groves-1 vs Seckman-6 at South County (Kennedy) - Final | ||
4:50 pm | MICDS-1 vs Summit-7 at Centene Ice Center - Final | ||
5:30 pm | John Burroughs-3 vs Lutheran South-5 at Affton Rink - Final | ||
6:30 pm | Fox-8 vs Westminster-1 at Centene Ice Center - Final | ||
7:00 pm | Ladue-2 vs Webster Groves-2 at Webster Rink - Final | ||
7:50 pm | Parkway South-6 vs Parkway West-1 at Maryville Hockey Center - Final | ||
8:45 pm | Northwest Cedar Hill-0 vs Clayton-6 at Webster Rink - Final | ||
7:45 pm | Eureka-4 vs Westminster-4 at Brentwood Ice Arena - Final | ||
8:00 pm | Parkway South-7 vs Northwest Cedar Hill-1 at Affton Rink - Final | ||
8:45 pm | Summit-2 vs John Burroughs-2 at Webster Rink - Final | ||
9:45 pm | Fox-4 vs MICDS-4 at Brentwood Ice Arena - Final | ||
7:00 pm | Westminster-3 vs Seckman-4 at South County (Kennedy) - Final | ||
8:15 pm | Summit-6 vs Parkway West-5 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
8:30 pm | John Burroughs-3 vs MICDS-2 at Centene Ice Center - Final | ||
8:50 pm | Webster Groves-3 vs Priory-5 at Maryville Hockey Center - Final | ||
9:00 pm | Parkway South-3 vs Fox-5 at South County (Kennedy) - Final | ||
7:00 pm | MICDS-5 vs Webster Groves-3 at Webster Rink - Final | ||
7:00 pm | Westminster-7 vs Lindbergh-5 at South County (Kennedy) - Final | ||
8:45 pm | John Burroughs-4 vs Northwest Cedar Hill-0 at Affton Rink - Final | ||
7:50 pm | Lindbergh-4 vs Summit-7 at Fenton Forum - Final | ||
9:30 pm | Fox-5 vs Eureka-4 at Fenton Forum - Final | ||
9:30 pm | Seckman-5 vs Parkway South-1 at South County (Kennedy) - Final | ||
7:45 pm | Ladue-5 vs Clayton-0 at Brentwood Ice Arena - Final | ||
8:00 pm | Parkway South-3 vs Westminster-5 at Affton Rink - Final | ||
9:15 pm | Summit-6 vs Fox-3 at South County (Kennedy) - Final | ||
9:45 pm | Northwest Cedar Hill-1 vs Priory-7 at Brentwood Ice Arena - Final | ||
9:45 pm | Parkway West-6 vs Eureka-2 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
6:30 pm | Fox-6 vs Parkway West-4 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
7:00 pm | Seckman-0 vs Lindbergh-1 at South County (Kennedy) - Final | ||
7:00 pm | Webster Groves-0 vs Clayton-4 at Webster Rink - Final | ||
9:00 pm | Lindbergh-2 vs Parkway West-4 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
6:30 pm | Eureka-5 vs Parkway South-3 at South County (Kennedy) - Final | ||
7:00 pm | Lindbergh-2 vs Fox-5 at South County (Kennedy) - Final | ||
8:15 pm | Priory-4 vs Ladue-4 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
7:30 pm | Ladue-6 vs Lutheran South-6 at Centene Ice Center - Final | ||
8:15 pm | Lindbergh-6 vs Clayton-7 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
8:45 pm | Parkway South-1 vs Webster Groves-7 at Webster Rink - Final | ||
7:45 pm | Clayton-0 vs Priory-3 at Brentwood Ice Arena - Final | ||
8:45 pm | Northwest Cedar Hill-2 vs Webster Groves-5 at Webster Rink - Final | ||
9:00 pm | Westminster-8 vs Lutheran South-3 at Meramec - Final | ||
9:45 pm | Ladue-6 vs Lindbergh-4 at Brentwood Ice Arena - Final | ||
6:30 pm | Ladue-7 vs Northwest Cedar Hill-2 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
7:00 pm | Seckman-4 vs Fox-3 at South County (Kennedy) - Final | ||
8:15 pm | Westminster-5 vs Eureka-1 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
8:50 pm | Lutheran South-5 vs Parkway West-9 at Maryville Hockey Center - Final | ||
9:00 pm | Lindbergh-2 vs Westminster-4 at Maryville Hockey Center - Final | ||
9:00 pm | Parkway West-6 vs Priory-1 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
6:30 pm | Summit-1 vs Westminster-5 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
7:00 pm | Eureka-2 vs Seckman-7 at South County (Kennedy) - Final | ||
8:15 pm | John Burroughs-0 vs Clayton-3 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
7:50 pm | John Burroughs-0 vs Ladue-4 at Fenton Forum - Final | ||
9:30 pm | Seckman-2 vs Summit-3 at Fenton Forum - Final | ||
7:45 pm | Priory-7 vs John Burroughs-1 at Brentwood Ice Arena - Final | ||
7:50 pm | Lutheran South-2 vs MICDS-5 at Maryville Hockey Center - Final | ||
8:45 pm | Clayton-6 vs Webster Groves-4 at Webster Rink - Final | ||
9:45 pm | Eureka-0 vs Ladue-3 at Brentwood Ice Arena - Final | ||
9:45 pm | Fox-3 vs Seckman-6 at Fenton Forum - Final |