Boys Basketball
Time | Event | Final |
---|---|---|
4:30 pm | Kickapoo-66 vs Christ the King (N.Y.)-71 at Missouri State University - Final | |
4:30 pm | KC Center-61 vs Poplar Bluff-47 at Smith-Cotton - Final | |
6:00 pm | Shawnee Wolf Lake-30 vs Perryville-79 at Chester - Final | |
6:00 pm | Greensboro Day (N.C.)-57 vs Greenwood-61 at Missouri State University - Final | |
6:00 pm | Potosi at Farmington | |
6:00 pm | Gillespie at Bunker Hill | |
6:15 pm | Carbondale-70 at Centralia, Illinois-62 - Final | |
6:45 pm | Madison, Illinois at Peoria Quest Charter | |
7:00 pm | Bowling Green at Van-Far | |
7:15 pm | Marion-60 at Mount Vernon, Illinois-73 - Final | |
7:30 pm | Althoff at Granite City | |
7:30 pm | Greenville at Metro-East Lutheran | |
7:30 pm | North County at Park Hills Central | |
7:30 pm | Vienna vs Calvary Lutheran at South Callaway | |
7:30 pm | Ozark-65 vs Webster Groves-63 at Smith-Cotton - Final | |
7:30 pm | Marissa-65 at Waltonville-48 - Final | |
7:30 pm | South Callaway vs New Bloomfield at South Callaway | |
7:45 pm | Nashville-35 at Du Quoin-34 - Final | |
7:45 pm | Okawville-47 at Woodlawn-45 - Final | |
8:00 pm | Oak Hill (Va.)-56 vs Vashon-51 at Missouri State University - Final | |
9:00 pm | Marquette-49 vs Rock Bridge-57 at Smith-Cotton - Final | |
9:30 pm | Tulsa Washington-60 vs Fairfax Paul VI-74 at Missouri State University - Final |
Girls Basketball
Time | Event | Final |
---|---|---|
5:30 am | Sumner-48 at Cleveland-43 - Final | |
4:00 pm | Bayless-27 at Maplewood-RH-43 - Final | |
6:00 pm | New Bloomfield vs North Callaway at South Callaway | |
6:30 pm | Cor Jesu-42 at Cape Notre Dame-61 - Final | |
6:30 pm | Bunker Hill at Raymond Lincolnwood |
Girls Swimming
Time | Event | Final |
---|---|---|
4:00 pm | Hazelwood East at Clayton |
Girls Wrestling
Time | Event | Final |
---|---|---|
4:30 pm | Festus, Vianney at Webster Groves |
Hockey
Time | Event | Final |
---|---|---|
7:20 pm | Francis Howell Central-1 vs Holt-7 at Centene Ice Center - Final | |
7:40 pm | Marquette-3 vs Chaminade-1 at Maryville Hockey Center - Final | |
7:45 pm | Timberland-0 vs Fort Zumwalt East-6 at Rec-Plex - Final | |
8:45 pm | Ladue-2 vs Webster Groves-11 at Webster Rink - Final | |
9:00 pm | MICDS-3 vs John Burroughs-1 at Centene Ice Center - Final | |
9:20 pm | Northwest Cedar Hill-1 vs Priory-7 at Maryville Hockey Center - Final | |
9:30 pm | Duchesne-6 vs Francis Howell North-3 at Rec-Plex - Final |