Boys Soccer
Time | Event | Score |
---|---|---|
10:30 am | Cherry Creek, Colorado-2 vs Kickapoo-3 at Lou Fusz Soccer Park - Final | |
10:30 am | De Smet-3 vs Eureka-0 at Lou Fusz Soccer Park - Final | |
10:30 am | Francis Howell-1 vs Glendale-0 at Lou Fusz Soccer Park - Final | |
10:30 am | Peoria Notre Dame-3 vs St. Thomas Aquinas-0 at Lou Fusz Soccer Park - Final | |
11:30 am | Tower Grove Christian-0 vs Christian Fellowship-6 at Cosmos Park - Final | |
12:30 pm | Francis Howell Central-0 vs Glenbrook North-4 at Lou Fusz Soccer Park - Final | |
12:30 pm | Kirkwood-2 vs Highland-1 at Lou Fusz Soccer Park - Final | |
12:30 pm | Highland Park-2 vs Hickman-0 at Lou Fusz Soccer Park - Final | |
12:30 pm | Normal Community-0 vs Lexington Dunbar (Ky.)-1 at Lou Fusz Soccer Park - Final | |
12:30 pm | Chicago Mount Carmel-3 vs Quincy-2 at Lou Fusz Soccer Park - Final | |
1:10 pm | North County Christian-0 vs KC East-5 at Cosmos Park - Final | |
2:00 pm | Washburn Rural-2 vs Lee's Summit West-1 at Collinsville - Final | |
3:30 pm | St. James (Kan.)-2 vs Mehlville-3 at Summit - Final | |
3:30 pm | St. Dominic-0 vs Chaparral-3 at CBC - Final | |
3:30 pm | Jefferson City-3 vs Liberty (KC)-2 at Summit - Final | |
3:30 pm | Carthage-1 at Columbia-1 - Final | |
3:30 pm | Parkway West-3 vs Rockton Hononegah-3 at Parkway West - Final | |
4:00 pm | Ritenour-0 at Hazelwood West-1 - Final | |
4:00 pm | Barrington-1 at Collinsville-2 - Final | |
4:00 pm | Father McGivney-5 at Roxana-0 - Final | |
4:00 pm | DuBourg-1 at St. Mary's-2 - Final | |
4:00 pm | SLUH-0 at Chicago St. Ignatius-0 - Final | |
4:00 pm | Lutheran North-1 at Whitfield-2 - Final | |
4:00 pm | Maplewood-RH-2 at Bayless-0 - Final | |
4:00 pm | Rock Bridge-1 at Chaminade-0 - Final | |
4:15 pm | Duchesne-0 at Priory-1 - Final | |
4:15 pm | Valley Park-8 at Crossroads College Prep-0 - Final | |
4:15 pm | Clayton-0 at Westminster-3 - Final | |
4:15 pm | University City-0 at McCluer-4 - Final | |
4:30 pm | Mater Dei-4 vs Centralia, Illinois-0 at Mater Dei - Final | |
4:30 pm | Principia-0 at Lutheran South-5 - Final | |
4:30 pm | Pembroke Hill-1 at MICDS-3 - Final | |
4:30 pm | McCracken County, Ky.-0 at Webster Groves-1 - Final | |
4:45 pm | Rockhurst-1 at CBC-2 - Final | |
5:00 pm | De Soto-1 at St. Pius X-4 - Final | |
5:00 pm | Washington, Illinois-1 vs Perryville-0 at Belleville East - Final | |
5:00 pm | Mississippi Valley Christian at Chr. Ac. of Greater St. Louis | |
5:00 pm | Plaza Heights Christian-0 at Christian Fellowship-4 - Final | |
5:00 pm | Jerseyville-7 vs McCluer North-0 at Jerseyville - Final | |
5:30 pm | Applewood Christian (KC)-0 vs Tower Grove Christian-5 at Cosmos Park - Final | |
5:30 pm | Raymore-Peculiar-1 vs Marquette-2 at Summit - Final | |
6:00 pm | Brentwood-0 at Hancock-1 - Final | |
6:00 pm | Evansville Reitz Memorial-6 vs Rock Island-2 at Parkway West - Final | |
6:00 pm | Belton-7 vs Morton-1 at Belleville West - Final | |
6:15 pm | Gateway Science Academy vs Cardinal Ritter at SLUH | |
6:30 pm | Dunlap-1 vs Beloit Memorial-3 at Oerter Field - Final | |
6:30 pm | Louisville Collegiate-4 vs Granite City-1 at Oerter Field - Final | |
7:00 pm | Glenbrook South-6 at Belleville East-0 - Final | |
7:00 pm | Greenville-0 vs Freeburg-4 at Jerseyville - Final | |
7:10 pm | Heritage Christian (Kan.)-1 vs North County Christian-2 at Cosmos Park | |
7:30 pm | Summit-3 vs O'Hara-0 at Summit - Final | |
7:30 pm | Ladue-7 at Parkway North-0 - Final | |
8:00 pm | Cape Notre Dame-1 at Belleville West-4 - Final |
Boys Swimming
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:00 pm | Fort Zumwalt South at Hazelwood West | |
4:30 pm | Eureka at Oakville |
Fall Softball
Time | Event | Score |
---|---|---|
12:00 am | Owensville-0 vs Linn-11 at Rolla - Final | |
12:00 am | Belle-5 vs Owensville-8 at Rolla - Final | |
3:45 am | Cor Jesu-5 vs Waynesville-1 at Rolla - Final | |
4:15 am | Lutheran St. Charles-12 at St. Charles West-18 - Final | |
4:15 am | Francis Howell Central-0 at Francis Howell North-10 - Final | |
2:00 pm | Bolivar-1 vs Summit-7 at Rolla - Final | |
2:00 pm | Pacific-5 vs Buffalo-4 at Rolla - Final | |
2:00 pm | Marshfield-0 vs Sullivan-9 at Rolla - Final | |
3:45 pm | Crocker-2 vs Incarnate Word-14 at Ber Juan Park - Final | |
4:00 pm | STEAM Academy at MS-Berkeley-0 vs Clayton-16 at Shaw Park - Final | |
4:00 pm | Ritenour-6 at McCluer North-2 - Final | |
4:00 pm | Hazelwood East-20 at Jennings-2 - Final | |
4:00 pm | Winfield-6 at Liberty (Wentzville)-7 - Final | |
4:00 pm | Riverview Gardens-0 at Hazelwood West-15 - Final | |
4:15 pm | Fort Zumwalt North-3 at Timberland-16 - Final | |
4:15 pm | McCluer-7 at Trinity-8 - Final | |
4:15 pm | DuBourg-16 at Ladue-6 - Final | |
4:15 pm | Oakville-10 at Fox-4 - Final | |
4:15 pm | Marquette-15 at Webster Groves-4 - Final | |
4:15 pm | Parkway South-24 at Parkway Central-4 - Final | |
4:15 pm | Fort Zumwalt West-22 at Fort Zumwalt South-1 - Final | |
4:15 pm | Metro-18 vs Roosevelt-3 at Willmore Park - Final | |
4:15 pm | Ste. Genevieve-21 at St. Pius X-11 - Final | |
4:15 pm | Holt-2 at Troy Buchanan-4 - Final | |
4:15 pm | Parkway North-3 at Lindbergh-10 - Final | |
4:30 pm | Festus-0 at Hillsboro-10 - Final | |
4:30 pm | Parkway West-10 vs Nerinx Hall-0 at AfftonAA - Final | |
4:30 pm | Kennedy-14 at Bayless-2 - Final | |
7:15 pm | Pacific-6 vs Cor Jesu-5 at Rolla - Final | |
7:15 pm | Sullivan-7 vs Salem-3 at Rolla - Final | |
7:15 pm | Incarnate Word-0 vs Summit-10 at Ber Juan Park - Final |
Field Hockey
Time | Event | Score |
---|---|---|
12:00 am | Notre Dame de Sion-0 vs Cor Jesu-5 at Notre Dame de Sion - Final | |
4:00 pm | Ursuline-0 at Webster Groves-2 - Final | |
4:00 pm | Rosati-Kain-1 at Whitfield-4 - Final | |
4:00 pm | John Burroughs at Cor Jesu | |
4:00 pm | St. Joseph's-4 at Nerinx Hall-1 - Final | |
4:15 pm | John Burroughs-2 at Westminster-0 - Final | |
4:15 pm | Barat-1 at University City-0 - Final | |
4:15 pm | Marquette-7 at Oakville-0 - Final |
Football
Girls Tennis
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:00 pm | Class 2 District 3 Individual-0 at St. Joseph's-0 - Final |
Girls Volleyball
Time | Event | Score |
---|---|---|
12:00 pm | Blue Ridge Chr.-2 vs North County Christian-0 at Christian Fellowship - Final | |
2:00 pm | North County Christian-0 vs Applewood Christian (KC)-2 at Christian Fellowship - Final | |
4:00 pm | North County Christian-0 at Christian Fellowship-2 - Final | |
4:00 pm | Cardinal Ritter at Gateway Science Academy | |
4:00 pm | Clayton-0 at Whitfield-2 - Final | |
4:45 pm | Ursuline-2 vs O'Fallon-0 at Belleville East - Final | |
4:45 pm | Normal University High-0 vs Althoff-2 at Belleville East - Final | |
4:45 pm | Nerinx Hall-2 vs Gibault-0 at Belleville East - Final | |
4:45 pm | Belleville West-2 vs Mount Pulaski-0 at SW Illinois College - Final | |
4:45 pm | Columbia-2 at Belleville East-0 - Final | |
4:45 pm | Mascoutah-2 vs Breese Central-1 at SW Illinois College - Final | |
5:00 pm | Gateway STEM-2 at Vashon-0 - Final | |
5:00 pm | Bayless-0 at Maplewood-RH-2 - Final | |
5:00 pm | Valley Park-0 at Crossroads College Prep-2 - Final | |
5:00 pm | St. Joseph's-2 at St. Teresa's-0 - Final | |
5:00 pm | Brentwood-2 vs Hancock-0 at Tiger Dome - Final | |
5:00 pm | Soldan-0 at Metro-2 - Final | |
5:15 pm | Miller Career-2 at Carnahan-0 - Final | |
5:15 pm | Notre Dame-0 at DuBourg-2 - Final | |
5:30 pm | Northwest Academy-1 at Cleveland-2 - Final | |
6:00 pm | Cor Jesu-2 vs Mount Pulaski-0 at SW Illinois College - Final | |
6:00 pm | Incarnate Word-2 at Belleville East-0 - Final | |
6:00 pm | Ursuline-2 vs Champaign Centennial-0 at Belleville East - Final | |
6:00 pm | Parkway West-0 vs Althoff-2 at Belleville East - Final | |
6:00 pm | Mater Dei-2 vs Gibault-0 at Belleville East - Final | |
6:00 pm | Quincy-0 vs Breese Central-2 at SW Illinois College - Final | |
6:00 pm | St. Joseph's-2 vs Ozark-0 at St. Teresa's - Final | |
6:15 pm | Lebanon, Illinois-0 at Marissa-2 - Final | |
7:15 pm | Normal University High-2 vs Parkway West-0 at Belleville East - Final | |
7:15 pm | Mascoutah-2 vs Quincy-0 at SW Illinois College - Final | |
7:15 pm | Nerinx Hall-2 vs Mater Dei-0 at Belleville East - Final | |
7:15 pm | Columbia-2 vs Incarnate Word-0 at Belleville East - Final | |
7:15 pm | Belleville West-0 vs Cor Jesu-2 at SW Illinois College - Final | |
7:15 pm | O'Fallon-2 vs Champaign Centennial-0 at Belleville East - Final |
+