Boys Cross Country
Time | Event | Score |
---|---|---|
6:00 pm | Madison County Meet |
Boys Fall Golf
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:00 pm | Red Bud-167 vs Valmeyer-184 at Acorns Golf Links - Final |
Boys Soccer
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:00 pm | Brentwood-0 at McCluer-2 - Final | |
4:00 pm | Tower Grove Christian-0 at Cleveland-1 - Final | |
4:00 pm | North Tech-2 vs Metro-1 at Gateway Middle School - Final | |
4:00 pm | Bayless-9 at Crossroads College Prep-1 - Final | |
4:15 pm | St. Mary's-0 at Chaminade-3 - Final | |
4:15 pm | St. Charles-4 at Lutheran North-0 - Final | |
4:15 pm | Orchard Farm-0 at Kennedy-2 - Final | |
4:15 pm | Westminster-0 at Lafayette-1 - Final | |
4:30 pm | North County Christian at Living Word Christian | |
4:30 pm | Vandalia vs Roxana at Wood River | |
4:30 pm | Valmeyer-0 at Father McGivney-3 - Final | |
4:30 pm | Carlyle-0 at Wesclin-6 - Final | |
4:30 pm | Winfield-5 at Barat-0 - Final | |
4:30 pm | Wood River-1 at Civic Memorial-4 - Final | |
5:00 pm | Piasa Southwestern-4 at Staunton-1 - Final | |
5:00 pm | 0 | |
5:00 pm | Maplewood-RH-3 at De Soto-1 - Final | |
5:00 pm | Gillespie at Pana | |
5:00 pm | St. Clair-1 at Washington-4 - Final | |
5:00 pm | Lift for Life-0 vs Soldan-10 at Gateway STEM - Final | |
5:00 pm | Borgia-1 at Pacific-3 - Final | |
5:00 pm | Trinity-1 at DuBourg-4 - Final | |
6:00 pm | Windsor (Imperial)-1 at Affton-2 - Final | |
6:00 pm | St. Charles West-2 at Pattonville-7 - Final | |
6:00 pm | Althoff-2 at Alton Marquette-6 - Final | |
6:00 pm | Hazelwood West-2 vs Parkway South-2 at Lafayette - Final | |
6:30 pm | Festus at North County | |
6:30 pm | Elsberry-3 at Lutheran St. Charles-2 - Final | |
6:30 pm | Gateway Science Academy-1 vs McKinley-0 at Gateway STEM - Final | |
6:30 pm | Seckman-2 vs Jackson-6 at Jackson Junior High - Final | |
6:30 pm | Collinsville-0 at Gibault-1 - Final | |
6:30 pm | Sikeston-1 at Farmington-8 - Final | |
6:45 pm | Alton-4 at Jerseyville-0 - Final | |
7:00 pm | Fox-1 at Mehlville-6 - Final |
Boys Swimming
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:00 pm | Fort Zumwalt West at Chaminade | |
4:15 pm | MICDS at Affton | |
4:15 pm | Mehlville at Parkway South |
Fall Softball
Time | Event | Score |
---|---|---|
12:00 am | Owensville-12 vs Fatima-1 at Owensville - Final | |
4:00 pm | Metro-29 at Hazelwood East-10 - Final | |
4:00 pm | Ritenour-4 at Incarnate Word-14 - Final | |
4:00 pm | Windsor (Imperial)-10 vs Affton-5 at AfftonAA - Final | |
4:00 pm | Cleveland-9 at Soldan-19 - Final | |
4:15 pm | Fort Zumwalt East-0 at Hazelwood West-5 - Final | |
4:15 pm | Fox-0 at Northwest Cedar Hill-5 - Final | |
4:15 pm | Pattonville-0 at Francis Howell North-8 - Final | |
4:15 pm | Clopton-18 vs O'Fallon Christian-4 at Elks Lodge (O'Fallon) - Final | |
4:15 pm | Eureka-2 at Oakville-4 - Final | |
4:15 pm | Westminster-1 at Lutheran South-12 - Final | |
4:15 pm | Valley Park-17 at Bayless-1 - Final | |
4:15 pm | Brentwood-8 at Jennings-23 - Final | |
4:15 pm | DuBourg-6 at St. Pius X-4 - Final | |
4:15 pm | Francis Howell Central-2 at Holt-8 - Final | |
4:15 pm | Lafayette-6 at Parkway South-10 - Final | |
4:15 pm | Mehlville-7 at Nerinx Hall-3 - Final | |
4:15 pm | Lindbergh-13 at Kirkwood-15 - Final | |
4:15 pm | St. Dominic-0 at Troy Buchanan-8 - Final | |
4:30 pm | Union-4 at Washington-0 - Final | |
4:30 pm | Silex-6 at Hermann-2 - Final | |
4:30 pm | Farmington-14 at De Soto-3 - Final | |
4:30 pm | Ste. Genevieve-0 at Jefferson-10 - Final | |
4:30 pm | St. Clair-0 at Festus-10 - Final | |
4:30 pm | Elsberry at Winfield | |
4:30 pm | Potosi at Herculaneum | |
4:30 pm | Principia-1 at Orchard Farm-18 - Final | |
5:00 pm | Linn-13 at New Haven-0 - Final | |
6:15 pm | Bayless-0 at Valley Park-15 - Final |
Field Hockey
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:15 am | Edwardsville-1 at Webster Groves-0 - Final |
Field Hockey
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:00 pm | Lutheran South-0 at Villa Duchesne-9 - Final | |
4:00 pm | Cor Jesu-9 at Ursuline-1 - Final | |
4:00 pm | St. Joseph's-1 at Visitation-2 - Final | |
4:00 pm | Rosati-Kain-4 at Westminster-1 - Final | |
4:15 pm | Lafayette-2 at Kirkwood-1 - Final |
Football
Time | Event | Score |
---|---|---|
6:00 pm | Carnahan-28 at Cleveland-6 - Final |
Girls Fall Golf
Time | Event | Score |
---|---|---|
8:00 am | Class 2 Sectional 1 | |
9:00 am | Class 1 Sectional 1 | |
9:00 am | Class 2 Sectional 2 | |
4:00 pm | Marissa vs Red Bud at TBD |
Girls Tennis
Time | Event | Score |
---|---|---|
3:30 pm | Collinsville-0 at Belleville East-9 - Final | |
4:00 pm | Mascoutah at Althoff | |
4:00 pm | Highland at Jerseyville | |
4:15 pm | Marquette at Waterloo | |
4:30 pm | Metro-East Lutheran at East St. Louis | |
4:30 pm | Roxana at Greenville |
Girls Volleyball
+