Boys Cross Country
Time | Event | Score |
---|---|---|
3:30 pm | McCluer South-Berkeley Invitational | |
4:00 pm | Saxony/Chaffee | |
4:00 pm | Orchard Farm Invitational | |
4:00 pm | GAC South Championships | |
4:30 pm | Pinckneyville Invitational | |
4:30 pm | Ben May Invitational |
Boys Soccer
Boys Swimming
Time | Event | Score |
---|---|---|
2:30 pm | Summit Invitational | |
3:30 pm | McCluer North-76 at Westminster-100 - Final | |
3:30 pm | Hazelwood East at Hazelwood Central | |
3:30 pm | Francis Howell at Fort Zumwalt South | |
4:00 pm | Holt at Hazelwood West | |
4:00 pm | Chaminade, Cape Notre Dame at Cape Central | |
4:00 pm | McCluer at Hazelwood West | |
4:00 pm | De Smet-70 at John Burroughs-103 - Final | |
4:00 pm | Fort Zumwalt East at Ritenour | |
4:15 pm | SLUH at Parkway Central | |
4:30 pm | Ladue-105 at Parkway West-78 - Final |
Fall Softball
Time | Event | Score |
---|---|---|
1:30 pm | Parkway North-6 at Francis Howell North-8 - Final | |
2:00 pm | Twin Rivers-3 vs Kelly-9 at Saxony Lutheran - Final | |
2:00 pm | Liberty (Wentzville)-0 vs Troy Buchanan-5 at Holt - Final | |
2:00 pm | Fulton-2 at Warrenton-10 - Final | |
2:15 pm | Affton-0 at Union-5 - Final | |
2:30 pm | Fort Zumwalt South-0 at Francis Howell-10 - Final | |
3:00 pm | Carnahan-0 at St. Pius X-17 - Final | |
3:30 pm | Gateway STEM-4 vs Soldan-14 at Gateway STEM - Final | |
4:00 pm | Metro-8 at Kennedy-18 - Final | |
4:00 pm | Windsor (Imperial)-11 vs Lutheran South-6 at Notre Dame - Final | |
4:00 pm | Battle-2 at Holt-6 - Final | |
4:00 pm | Silex-0 vs Clopton-12 at New Haven - Final | |
4:00 pm | Fox-0 vs Seckman-12 at Poplar Bluff - Final | |
4:00 pm | Clayton-2 at Incarnate Word-10 - Final | |
4:00 pm | Mehlville-12 at Lindbergh-1 - Final | |
4:00 pm | Valley Park-18 vs Principia-2 at Kennedy - Final | |
4:00 pm | Farmington-7 vs Hillsboro-5 at Potosi - Final | |
4:00 pm | Jefferson-10 at Saxony Lutheran-0 - Final | |
4:00 pm | DuBourg-0 vs Festus-10 at Lutheran South - Final | |
4:15 pm | Borgia-0 vs Pacific-3 at Union - Final | |
4:15 pm | Northwest Cedar Hill-8 at Eureka-3 - Final | |
4:15 pm | Parkway South-0 at Marquette-4 - Final | |
4:15 pm | Pattonville-0 vs Parkway Central-12 at Francis Howell North - Final | |
4:15 pm | Hazelwood Central-12 at McCluer North-14 - Final | |
4:15 pm | Kirkwood-7 at Summit-9 - Final | |
4:15 pm | Fort Zumwalt West-10 vs Francis Howell Central-7 at Fort Zumwalt South - Final | |
4:15 pm | Lafayette-4 at Washington-9 - Final | |
4:15 pm | Ursuline-1 vs Cor Jesu-6 at Webster Groves - Final | |
4:15 pm | McCluer-0 at Hazelwood West-15 - Final | |
4:30 pm | Salem-0 vs Helias-3 at Sullivan - Final | |
4:30 pm | Lutheran St. Charles-0 vs Bowling Green-10 at Wright City - Final | |
4:30 pm | Mexico-6 vs Hannibal-7 at Warrenton - Final | |
5:00 pm | Roosevelt-0 vs Rosati-Kain-17 at Gateway STEM - Final | |
5:00 pm | Hallsville-0 vs Centralia, Mo.-10 at Montgomery County - Final | |
5:00 pm | Herculaneum-8 vs Hancock-5 at St. Pius X - Final | |
5:00 pm | St. Charles-0 vs St. Dominic-14 at Lindenwood University - Final | |
5:00 pm | Belle-0 at Fatima-2 - Final | |
5:45 pm | Oakville-3 at Poplar Bluff-2 - Final | |
6:00 pm | Van-Far-15 at New Haven-0 - Final | |
6:00 pm | Park Hills Central-2 vs De Soto-7 at Potosi - Final | |
6:00 pm | Southern Boone-0 at Sullivan-3 - Final | |
6:30 pm | Wright City-11 vs Elsberry-5 at Wright City - Final | |
6:30 pm | North Callaway-9 at Montgomery County-2 - Final | |
7:00 pm | Linn-6 vs South Callaway-0 at Fatima - Final | |
7:00 pm | Orchard Farm-10 vs O'Fallon Christian-0 at Lindenwood University - Final |
Field Hockey
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:00 pm | Ladue-2 at Edwardsville-1 - Final | |
4:00 pm | Lafayette-3 vs Kirkwood-0 at Lafayette - Final | |
4:00 pm | Parkway West-3 at University City-4 - Final | |
4:00 pm | Webster Groves-4 vs Eureka-3 at Webster Groves - Final | |
5:15 pm | Marquette-2 vs Summit-0 at Lafayette - Final | |
5:15 pm | Parkway South-1 vs Lindbergh-0 at University City - Final | |
5:15 pm | Clayton-4 vs Brentwood-0 at Clayton - Final | |
5:45 pm | Oakville-1 vs Pattonville-0 at Webster Groves - Final |
Girls Cross Country
Time | Event | Score |
---|---|---|
3:30 pm | McCluer South-Berkeley Invitational | |
4:00 pm | Orchard Farm Invitational | |
4:15 pm | Ben May Meet | |
4:30 pm | MWAA Championships | |
4:30 pm | Pinckneyville Invitational | |
4:30 pm | GAC South Championships |
Girls Swimming
Time | Event | Score |
---|---|---|
5:15 pm | Chatham Glenwood at Edwardsville |
Girls Tennis
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:00 pm | Wood River at Metro-East Lutheran | |
4:00 pm | Alton Marquette-0 at O'Fallon-9 - Final | |
4:00 pm | Granite City-1 at Collinsville-8 - Final | |
4:00 pm | Alton at Civic Memorial |
Girls Volleyball
+