Boys Cross Country
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:00 pm | Fleet Feet XC Kickoff |
Boys Fall Golf
Time | Event | Score |
---|---|---|
3:30 pm | Trico-186 vs Red Bud-170 at North County Country Club - Final | |
3:30 pm | Collinsville-167 vs Alton-184 at Spencer T. Olin GC - Final | |
4:00 pm | Waterloo-167 vs Jerseyville-190 at Westlake CC - Final |
Boys Soccer
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:00 pm | Crossroads College Prep-0 at Principia-10 - Final | |
4:00 pm | Hazelwood Central-4 at Orchard Farm-1 - Final | |
4:00 pm | Gateway STEM-6 at Brentwood-0 - Final | |
4:00 pm | McCluer-2 vs Metro-1 at Gateway Middle School - Final | |
4:00 pm | Hancock-0 vs Saxony Lutheran-4 at Festus - Final | |
4:15 pm | Triad-4 at Belleville East-0 - Final | |
4:15 pm | Breese Central-4 at Wood River-0 - Final | |
4:30 pm | Father McGivney-2 at Lebanon, Illinois-0 - Final | |
4:30 pm | Chr. Ac. of Greater St. Louis at Mississippi Valley Christian | |
4:30 pm | Lafayette-3 at Northwest Cedar Hill-1 - Final | |
4:30 pm | Farmington-3 vs Pattonville-4 at Parkway West - Final | |
4:30 pm | Parkway North-4 vs Warrenton-1 at Fort Zumwalt East - Final | |
5:00 pm | Gateway Science Academy-2 vs Soldan-3 at Gateway STEM - Final | |
5:00 pm | Duchesne-0 vs Troy Buchanan-0 at Fort Zumwalt South - Final | |
5:00 pm | Roxana-3 at Staunton-2 - Final | |
5:00 pm | Seckman-9 at Union-0 - Final | |
5:00 pm | Borgia-4 at Washington-1 - Final | |
5:00 pm | Mehlville-2 at Webster Groves-1 - Final | |
5:00 pm | Sullivan-2 at St. Clair-1 - Final | |
5:30 pm | Fort Zumwalt East-2 at Fort Zumwalt West-6 - Final | |
5:45 pm | Maplewood-RH-0 vs Clayton-2 at Gay Field - Final | |
6:00 pm | North County-10 at Festus-0 - Final | |
6:00 pm | North County Christian-0 at Christian Fellowship-10 - Final | |
6:00 pm | Liberty (Wentzville)-2 at St. Charles West-1 - Final | |
6:00 pm | Hillsboro-0 at Lutheran South-2 - Final | |
6:00 pm | Gibault-6 vs Mater Dei-2 at Freeburg - Final | |
6:00 pm | Fox-1 at Windsor (Imperial)-0 - Final | |
6:00 pm | Holt-0 at Parkway Central-2 - Final | |
6:15 pm | O'Fallon Christian-3 at Kennedy-0 - Final | |
6:30 pm | Francis Howell North-1 at Parkway West-0 - Final | |
6:30 pm | Edwardsville-1 at Granite City-1 - Final | |
6:30 pm | Oakville-1 vs Summit-2 at Northwest Cedar Hill - Final | |
7:00 pm | Freeburg-2 vs Civic Memorial-3 at Belleville West - Final | |
7:00 pm | Collinsville-1 at Vianney-2 - Final | |
7:00 pm | Lindbergh-0 at CBC-2 - Final | |
7:00 pm | Timberland-3 at Francis Howell Central-2 - Final | |
7:00 pm | St. Charles-0 at Fort Zumwalt South-3 - Final | |
8:00 pm | Marion-1 vs O'Fallon-2 at Freeburg - Final |
Boys Swimming
Time | Event | Score |
---|---|---|
3:30 pm | Francis Howell Central vs Fort Zumwalt North at Rec-Plex | |
4:00 pm | Hazelwood Central-31 at Ritenour-119 - Final | |
4:00 pm | Ladue at John Burroughs | |
4:00 pm | Fort Zumwalt South at Hannibal | |
4:30 pm | Oakville at Summit | |
4:30 pm | Lafayette at Parkway Central |
Fall Softball
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:30 am | Owensville-0 at Linn-10 - Final | |
4:00 pm | DuBourg-6 at Valley Park-5 - Final | |
4:00 pm | Windsor (Imperial)-14 at Herculaneum-1 - Final | |
4:00 pm | Jennings-9 at Riverview Gardens-24 - Final | |
4:00 pm | Trinity-2 at Principia-12 - Final | |
4:15 pm | Eureka-0 at Marquette-4 - Final | |
4:15 pm | Timberland-10 at Fort Zumwalt West-6 - Final | |
4:15 pm | Mehlville-2 at Seckman-12 - Final | |
4:15 pm | Northwest Cedar Hill-5 at Lafayette-6 - Final | |
4:15 pm | St. Pius X-14 at Saxony Lutheran-7 - Final | |
4:15 pm | Notre Dame-14 vs Affton-12 at AfftonAA - Final | |
4:15 pm | Francis Howell-6 at Francis Howell Central-2 - Final | |
4:15 pm | O'Fallon Christian-3 at Orchard Farm-7 - Final | |
4:15 pm | St. Charles West-14 vs Duchesne-13 at McNair Park - Final | |
4:15 pm | Liberty (Wentzville)-12 at Fort Zumwalt North-10 - Final | |
4:30 pm | Webster Groves-10 vs Nerinx Hall-0 at Kirkwood Athletic Association - Final | |
4:30 pm | Farmington-7 at Potosi-1 - Final | |
4:30 pm | Warrenton-2 at Union-1 - Final | |
4:30 pm | Park Hills Central-11 at Fredericktown-3 - Final | |
4:30 pm | Kennedy-16 at Lutheran North-1 - Final | |
5:00 pm | Chaffee-2 at Jefferson-1 - Final | |
5:00 pm | North Callaway-14 at Van-Far-5 - Final | |
5:30 pm | Elsberry-11 at Wright City-5 - Final | |
6:30 pm | Troy Buchanan-0 at Hillsboro-5 - Final |
Field Hockey
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:00 pm | Whitfield-3 at Visitation-2 - Final | |
4:15 pm | Alton Marquette-0 at Edwardsville-8 - Final | |
4:15 pm | Eureka-2 at Pattonville-1 - Final | |
4:15 pm | Lutheran South-0 at Webster Groves-5 - Final |
Football
Time | Event | Score |
---|---|---|
7:00 pm | St. Croix Central (Wisc.)-21 at Mondovi (Wisc.)-0 - Final | |
7:00 pm | Platte County-37 at Oak Park-6 - Final |
Girls Cross Country
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:00 pm | Fleet Feet XC Kickoff |
Girls Fall Golf
Girls Tennis
Girls Volleyball
+