Boys Basketball
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:30 pm | O'Fallon Christian-58 vs Osage-34 at Eldon - Final | |
5:30 pm | Elsberry-41 vs Silex-40 at Bowling Green - Final | |
5:30 pm | Bowling Green-41 vs Clopton-44 at Bowling Green - Final | |
5:30 pm | Union-59 vs Owensville-33 at Union - Final | |
5:30 pm | Hazelwood West-50 at Hazelwood East-60 - Final | |
6:00 pm | St. Louis Christian-59 at Miller Career-73 - Final | |
6:00 pm | Chamois-54 vs Blue Knights-36 at Hermann - Final | |
6:00 pm | Medicine and Bioscience-55 at McKinley-73 - Final | |
6:00 pm | Crossroads College Prep-27 at Principia-60 - Final | |
6:00 pm | Marquette-58 vs Lebanon-60 at Eldon - Final | |
6:00 pm | St. James-60 at Hermann-57 - Final | |
6:00 pm | Metro-39 vs Carnahan-71 at Cleveland - Final | |
6:00 pm | Normandy-68 at North Tech-78 - Final | |
6:30 pm | Francis Howell North-49 vs Parkway North-47 at Fort Zumwalt North - Final | |
6:50 pm | North Callaway-67 vs Winfield-32 at Bowling Green - Final | |
6:50 pm | Van-Far-50 vs Louisiana-60 at Bowling Green - Final | |
7:00 pm | Summit-55 at Oakville-47 - Final | |
7:00 pm | Cuba-38 at Sullivan-54 - Final | |
7:00 pm | Affton-60 at Clayton-71 - Final | |
7:00 pm | St. Clair-50 vs Northwest Cedar Hill-37 at Union - Final | |
7:15 pm | Nokomis-29 vs Raymond Lincolnwood-33 at Morrisonville - Final | |
7:30 pm | New Haven-44 vs Wright City-47 at Hermann - Final | |
7:30 pm | Smith-Cotton-67 at Eldon-45 - Final | |
7:30 pm | Montgomery County-73 vs Warrenton-75 at Hermann - Final | |
9:00 pm | Fox-49 vs Eugene-71 at Eldon - Final |
Girls Basketball
Girls Swimming
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:00 pm | McCluer North at Parkway North | |
4:15 pm | Parkway South at Parkway Central | |
4:15 pm | John Burroughs at Ladue | |
4:15 pm | Lafayette at Parkway West |
Hockey
Time | Event | Score |
---|---|---|
6:30 pm | Lafayette-7 vs Parkway West-1 at Queeny Recreational Complex - Final | |
7:00 pm | Lindbergh vs Vianney at South County (Kennedy) | |
8:00 pm | CBC-4 vs Edwardsville-2 at Granite Rink - Final | |
8:15 pm | De Smet-5 vs Chaminade-0 at Queeny Recreational Complex - Final | |
9:00 pm | John Burroughs-2 vs MICDS-1 at Affton Rink - Final |
Wrestling
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:00 pm | Wood River-11 at Jerseyville-63 - Final | |
6:00 pm | Belleville West at O'Fallon | |
6:00 pm | Litchfield-37 at Jerseyville-34 - Final | |
6:00 pm | East St. Louis at Edwardsville |
+