Baseball
Time | Event | Score |
---|---|---|
2:00 pm | Winfield-5 at Boonville-3 - Final | |
3:59 pm | Alton-3 vs Edwardsville-5 at Tom Pile Field - Final | |
3:59 pm | Cahokia-2 vs Civic Memorial-19 at Columbia - Final | |
3:59 pm | Valmeyer-11 at Hardin Calhoun-6 - Final | |
4:00 pm | Russellville-5 at Canton-15 - Final | |
4:00 pm | Halfway-1 at Hurley-7 - Final | |
4:00 pm | Wellsville-6 at St. Elizabeth-5 - Final | |
4:00 pm | Centralia, Illinois-4 at Marion-9 - Final | |
4:00 pm | Palmyra-4 at Valley Park-8 - Final | |
4:00 pm | Strafford-1 at South Callaway-8 - Final | |
4:00 pm | Nashville-7 vs Carmi-White County-1 at Benton, Illinois - Final | |
4:00 pm | Mascoutah-8 at Triad-7 - Final | |
4:00 pm | Lincoln-10 at Adrian-7 - Final | |
4:00 pm | Collinsville-2 at O'Fallon-11 - Final | |
4:00 pm | Mid-Buchanan-6 at Knob Noster-12 - Final | |
4:00 pm | Eminence-1 at Bell Cty-4 - Final | |
4:00 pm | Galena-3 at Mansfield-9 - Final | |
4:00 pm | West County (Leadwood)-15 at Portageville-3 - Final | |
4:00 pm | Granite City-1 vs Belleville West-13 at Edwardsville - Final | |
4:00 pm | St. Vincent-7 at South Pemiscot-6 - Final | |
4:30 pm | Carrollton, Illinois-15 at Bunker Hill-4 - Final | |
4:30 pm | Alton Marquette-1 vs Teutopolis-5 at Vandalia - Final | |
6:00 pm | Northeast Nodaway-1 at La Plata-7 - Final | |
6:30 pm | Springfield, Illinois-5 vs Belleville East-6 at O'Fallon - Final | |
6:30 pm | Harrisburg, Illinois-5 vs Carterville-7 at Benton, Illinois - Final |
Boys Lacrosse
Time | Event | Score |
---|---|---|
5:00 pm | Clayton-6 vs Hazelwood Central-12 at Lindenwood University - Final | |
7:30 pm | De Smet-6 vs Chaminade-7 at Lindenwood University - Final |
Boys Volleyball
Time | Event | Score |
---|---|---|
6:00 pm | Belleville West-0 vs Edwardsville-2 at Granite City - Final | |
6:00 pm | Althoff-0 vs O'Fallon-2 at Belleville East - Final |
Girls Soccer
Time | Event | Score |
---|---|---|
3:45 pm | Rosati-Kain-1 vs Cape Notre Dame-2 at St. Mary's - Final | |
4:00 pm | Mountain View-Liberty-1 at Fatima-2 - Final | |
5:00 pm | St. Pius X (Kansas City)-1 at Pembroke Hill-0 - Final | |
5:00 pm | Summit Christian-10 at St. Paul Lutheran (Farmington)-0 - Final | |
5:00 pm | Maplewood-RH-0 at St. Vincent-5 - Final | |
5:00 pm | Minooka-1 vs Normal Community-3 at Normal Community West - Final | |
6:00 pm | Pleasant Hill-2 at Springfield Catholic-5 - Final | |
6:00 pm | St. Charles West-1 at Duchesne-2 - Final | |
6:00 pm | Principia-1 at Trinity-0 - Final |
Spring Softball
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:30 pm | Olney Richland County-4 vs Waterloo-7 at Mount Vernon, Illinois - Final | |
4:30 pm | Granite City-0 vs Edwardsville-10 at O'Fallon - Final |
Spring Softball
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:30 pm | Lebanon, Illinois vs Z at New Athens |
Spring Softball
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:30 pm | Camp Point Central-1 vs Springfield Calvary-0 at Hardin Calhoun - Final | |
4:30 pm | Jerseyville-1 vs Triad-13 at Highland - Final | |
4:30 pm | Dupo-3 at Williamsville-8 - Final | |
4:30 pm | Alton Marquette-6 at Freeburg-2 - Final | |
4:30 pm | Oblong-0 at Marissa-2 - Final |
+